PDA

צפייה בגרסה מלאה : דואר ישראל....

z999
19-12-2010, 23:21:32
היי,
שאלה לי אליהם בנוגע לדואר ישראל (והונג קונג).
לפני שבועיים הזמנתי דרך איביי אוזניות ממוכר שמבוסס בהונג קונג, לפי דואר הונג קונג החבילה יצאה מהמדינה ב8 לדצמבר, עברו כבר 11 יום מאז שהחבילה הייתה אמורה לנחות בארץ והיא עדיין לא מופיעה באתר של הדואר, יש איזשהו מספר טלפון שאני יכול להתקשר אליו כדי לברר מה קורה עם החבילה שלי?

תודה, זיו :)

wind556
19-12-2010, 23:34:10
פשוט חכה בסבלנות
קריסטמס...

Boogle
20-12-2010, 00:02:47
http://www.israelpost.co.il/postquestion.nsf/questionform?Openform (http://www.israelpost.co.il/postquestion.nsf/questionform?Openform)

umbo
20-12-2010, 06:31:53
היי,
לפני שבועיים הזמנתי דרך איביי אוזניות ממוכר שמבוסס בהונג קונג, לפי דואר הונג קונג החבילה יצאה מהמדינה ב8 לדצמבר, עברו כבר 11 יום מאז שהחבילה הייתה אמורה לנחות בארץ והיא עדיין לא מופיעה באתר של הדואר, יש איזשהו מספר טלפון שאני יכול להתקשר אליו כדי לברר מה קורה עם החבילה שלי?

גם אם אתה מבין מדואר הונג קונג שהיא עזבה זה לא אומר שהיא כבר יצאה לדרך, אלא שהיא עברה את כל התהליך של המשלוח ומחכה בתור למקום על טיסה ליעד. מהונג קונג לישראל יש בסך הכל מעט טיסות ועל כל טיסה יש מעט מקום עבור דואר אויר. שקי הדואר לא עושים צעקות אם הם מחכים במחסן וגם כשיש תור ארוך הם מחכים בסבלנות. רק כשתגלה שגם דואר ישראל מתיחס למספר המעקב של החבילה, רק אז תהיה בטוח שהיא הגיעה לארץ. אבל לא מעט פעמים הדואר בארץ "מגלה" את החבילה רק אחרי שכבר קיבלת את הפתק האדום לבוא לקחת אותה :confused:
בקיצור, תתאזר בסבלנות :rolleyes:

ללו
20-12-2010, 13:02:16
גם אם אתה מבין מדואר הונג קונג שהיא עזבה זה לא אומר שהיא כבר יצאה לדרך, אלא שהיא עברה את כל התהליך של המשלוח ומחכה בתור למקום על טיסה ליעד. מהונג קונג לישראל יש בסך הכל מעט טיסות ועל כל טיסה יש מעט מקום עבור דואר אויר. שקי הדואר לא עושים צעקות אם הם מחכים במחסן וגם כשיש תור ארוך הם מחכים בסבלנות. רק כשתגלה שגם דואר ישראל מתיחס למספר המעקב של החבילה, רק אז תהיה בטוח שהיא הגיעה לארץ. אבל לא מעט פעמים הדואר בארץ "מגלה" את החבילה רק אחרי שכבר קיבלת את הפתק האדום לבוא לקחת אותה :confused:
בקיצור, תתאזר בסבלנות :rolleyes:

מי סיפר לך את השטויות האלה,אלעל מוציאה 4 פעמים בשבוע טיסות להונג קונג במטוסים גדולים שלוקחים מיטען בבטן המטוס,וחוץ ממטוסי נוסעים יש מטוסי מיטען(קרגו)של אלעל ושל חברות שילוח שמגיעות כל יום לארץ,בקיצור כמעט כל יום יש טיסה ניכנסת לארץ מהונג קונג,חבילה שרשומה בדואר הונג קונג שהיא יצאה,תוך שלושה ארבעה ימים מתעדכנת בארץ,אלה אם היא ניכנסת לבדיקת מכס אז אין לה סטטוס בארץ,היא רשומה שעדיין לא התקבלה,או לחילופין מופיעה ההודעה הפריט התקבל מהונג קונג בתאריך ****,ונישאר תקוע על אותה הודעה כמה ימים גם אז החבילה במכס,במיקרה לי זה קרה עכשיו 10 ימים ההודעה הזאת הופיעה בדואר התקבל בתאריך***,ובסוף התברר שהחבילה הייתה במכס.

Boogle
20-12-2010, 17:19:21
מי סיפר לך את השטויות האלה,אלעל מוציאה 4 פעמים בשבוע טיסות להונג קונג במטוסים גדולים שלוקחים מיטען בבטן המטוס,וחוץ ממטוסי נוסעים יש מטוסי מיטען(קרגו)של אלעל ושל חברות שילוח שמגיעות כל יום לארץ,בקיצור כמעט כל יום יש טיסה ניכנסת לארץ מהונג קונג,חבילה שרשומה בדואר הונג קונג שהיא יצאה,תוך שלושה ארבעה ימים מתעדכנת בארץ,אלה אם היא ניכנסת לבדיקת מכס אז אין לה סטטוס בארץ,היא רשומה שעדיין לא התקבלה,או לחילופין מופיעה ההודעה הפריט התקבל מהונג קונג בתאריך ****,ונישאר תקוע על אותה הודעה כמה ימים גם אז החבילה במכס,במיקרה לי זה קרה עכשיו 10 ימים ההודעה הזאת הופיעה בדואר התקבל בתאריך***,ובסוף התברר שהחבילה הייתה במכס.

כנראה שלא מעדכנים אותכם שמה, כמה שאני זוכר החורף הזה יש 5 טיסות נוסעים שבועייות לHK.
אבל קונטיינר עם דאונים סותם למטוס את האף :D

egrufi
20-12-2010, 17:37:26
היי,

החבילה שלך ושלי היו ביחד באותו מטוס.אותו מצב אצלי בדיוק.

קרה לי בעבר אותו מקרה....לבסוף החבילה צצה משום מקום אחרי כמעט חודש.

haimz24
20-12-2010, 17:53:08
קצת סבלנות לבסוף הכל מגיע!

flatspin
20-12-2010, 18:20:33
עד עתה הזמנתי עשרות רבות של חבילות מסיני זה או אחר.
תמיד, אבל תמיד, המשלוח הגיע בסדר גודל של 3 שבועות. מצד שני, גם אם היה פה ושם איחור במספר ימים, אף חבילה, ולו גם אחת, לא אבדה בדרך.
סבלנות זה שם המשחק

ללו
20-12-2010, 20:26:04
עד עתה הזמנתי עשרות רבות של חבילות מסיני זה או אחר.
תמיד, אבל תמיד, המשלוח הגיע בסדר גודל של 3 שבועות. מצד שני, גם אם היה פה ושם איחור במספר ימים, אף חבילה, ולו גם אחת, לא אבדה בדרך.
סבלנות זה שם המשחק

צודק 100%

ללו
20-12-2010, 20:30:01
כנראה שלא מעדכנים אותכם שמה, כמה שאני זוכר החורף הזה יש 5 טיסות נוסעים שבועייות לHK.
אבל קונטיינר עם דאונים סותם למטוס את האף :D

בוגל העידכונים נישארים בש.ג, בנוכחי יש רק 4 טיסות,רצו לפתוח טיסה חמישית בשביל הדאונים מפחדים שהמטוס יתחיל לדאות להם פתאום:D

umbo
20-12-2010, 21:41:55

אני עכשיו בפניקה כי שסוף סוף התגלה הסוד - אני מדבר שטויות. אז לידיעתך - 4 טיסות בשבוע נחשב מעט מאוד טיסות - מלונדון וניו יורק יש מספר יותר גדול של טיסות כל יום.
כמה מטען לוקח כל מטוס - זה גם תלוי בפרשנות אם מספר שקי דואר זה הרבה או מעט (ותתפלא, גם מטוס גדול לוקח מעט מאוד דואר, קצת יותר מזה מטען של הנוסעים כ- "40 טון" נוסעים ורוב רובו של "המטען" זה דלק - הרבה יותר מ-100 טון), בטח כאשר הכמות הכללית של המטען שמחכה גדולה מאוד בכל קנה מידה בגלל גידול עצום שחל בשנים האחרונות בסחר עם הונג קונג!!! בכל אופן העובדה היא שהם ממתינים בהונג קונג ואפילו די הרבה זמן.

dror_z
20-12-2010, 21:56:43
מוזר
לי גם יש חבילה שעזבה את הונג קונג ב 8/12 ועדיין לא הגיעה ואין סטטוס בדואר ישראל
בדיוק כמו שלך באותו תאריך
לעומת זא כל שאר החבילות שחלקן נשלחו לאחר מכן אפילו ב16/12 כבר הגיעו
הבעיה העיקרית שדווקא החבילה היקרה עם הספרטן לא הגיעה ואין לי מושג היכן היא
חשבתי שאולי בגלל הסופה אותו משלוח לא הגיע
מה שנשאר זה לחכות

ללו
20-12-2010, 22:06:41
אני עכשיו בפניקה כי שסוף סוף התגלה הסוד - אני מדבר שטויות. אז לידיעתך - 4 טיסות בשבוע נחשב מעט מאוד טיסות - מלונדון וניו יורק יש מספר יותר גדול של טיסות כל יום.
כמה מטען לוקח כל מטוס - זה גם תלוי בפרשנות אם מספר שקי דואר זה הרבה או מעט (ותתפלא, גם מטוס גדול לוקח מעט מאוד דואר, קצת יותר מזה מטען של הנוסעים כ- "40 טון" נוסעים ורוב רובו של "המטען" זה דלק - הרבה יותר מ-100 טון), בטח כאשר הכמות הכללית של המטען שמחכה גדולה מאוד בכל קנה מידה בגלל גידול עצום שחל בשנים האחרונות בסחר עם הונג קונג!!! בכל אופן העובדה היא שהם ממתינים בהונג קונג ואפילו די הרבה זמן.

קודם כל תצא מהפניקה,שים לב מה כתבתי,4 טיסות רק של אלעל,יש טיסות קרגו שנכנסות לארץ כל יום של חברות זרות,וסתם שתדע הדואר לא מגיע בשקים,אגב לא כתבתי שאתה מדבר שטויות,כתבתי מי סיפר לך את השטויות,אבל זה בסדר תהיה רגוע,קראתי פעם שפניקה מובילה למקומות לא טובים:D

מני2000
20-12-2010, 22:18:01
מוזר
לי גם יש חבילה שעזבה את הונג קונג ב 8/12 ועדיין לא הגיעה ואין סטטוס בדואר ישראל
בדיוק כמו שלך באותו תאריך
לעומת זא כל שאר החבילות שחלקן נשלחו לאחר מכן אפילו ב16/12 כבר הגיעו
הבעיה העיקרית שדווקא החבילה היקרה עם הספרטן לא הגיעה ואין לי מושג היכן היא
חשבתי שאולי בגלל הסופה אותו משלוח לא הגיע
מה שנשאר זה לחכות

מכיוון שאין מספיק טיסות ישירות לישראל המטען נשלח לפעמים דרך מדינה שלישית שם נפרק המטען ומועמס למטוס אחר, זו הסיבה לכך שהזמנה אחת מגיעה אחרי הזמנה שנערכה כמה ימים אחריה אך נשלחה בטיסה ישירה.

ייתכן מאוד שבעקבות הסערה באירופה המטען הזה תקוע שם באיזה חור.

alon-zil
21-12-2010, 13:25:27
אוקיי אצלי כתוב שהחבילה נשלחה ב16.12 ואני עדיין מחכה ולא שלחו לי בינתיים מכתב מהמכס
אני מקווה שהיא תגיע בקרוב קצת מוזר לחכות 5 ימים ואין הודעה מהמכס:confused:

alon-zil
22-12-2010, 14:14:58
למה אין חדש מהדואר עדיין כתוב באתר הישראלי שהחבילה נשלחה ב16.12 מהונג קונג זה אומר שהיא בארץ אני ממש מבולבל מישהו יכול להסביר לי

T_A
22-12-2010, 14:27:21
עד שחבילה לא עוברת דרך המכס לכיוון הדואר , היא לא תופיע במערכת.
כמובן שאם צריך לשלם מכס הדואר מכניס למערכת אבל מחזיק את זה 'במכס' שזה למעשה מחסנים של הדואר בת"א וחיפה.

אגב, היום קיבלתי חבילה , ששלחו לי ב 7.9.2010 ברשום (עם מספר מעקב) , היה רשום שזה בסניף הראשי בעיר ויגיע קרוב אלי ב 14.9 .
הגיע אתמול , בלי רשום ובלי כלום.

Boogle
22-12-2010, 18:49:58
עד שחבילה לא עוברת דרך המכס לכיוון הדואר , היא לא תופיע במערכת.
כמובן שאם צריך לשלם מכס הדואר מכניס למערכת אבל מחזיק את זה 'במכס' שזה למעשה מחסנים של הדואר בת"א וחיפה.

אגב, היום קיבלתי חבילה , ששלחו לי ב 7.9.2010 ברשום (עם מספר מעקב) , היה רשום שזה בסניף הראשי בעיר ויגיע קרוב אלי ב 14.9 .
הגיע אתמול , בלי רשום ובלי כלום.

טעית בחודש או שבאמת קיבלת חבילה מספטמבר :confused::confused::eek::eek:

wonderd
22-12-2010, 19:24:09
רק הדואר המריקאי ששמעתי פה לא מעט השמצות עליו - שולח בזריזות יתרה - כמעט כל חבילה שאני מזמין מהלי דיירקט/רדי הלי, מגיעות תוך פחות משבוע עד לסניף הקרוב. זה לא ייאמן הסיפור הזה, לפעמים החבילה 'תקועה' בסיבוב בארץ יותר ימים מאשר מרגע ביצוע ההזמנה ועד שהחבילה מגיעה לארץ.

T_A
22-12-2010, 20:09:07
טעית בחודש או שבאמת קיבלת חבילה מספטמבר :confused::confused::eek::eek:

אין פה טעות , 3 חודשים ובסוף קיבלתי את זה כחבילה רגילה ולא רשומה (מישהו הסיר את המספר הרשום כדי לכסת"ח את הפאשלה כניראה)

וזה אחרי שכמה פעמים מילאתי טופס של חבילה שלא הגיעה ליעדה ולא קיבלתי התייחסות בכלל.