PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק הוק החדש שלי

ללו
24-12-2010, 17:51:51
היום בשעה טובה בוצע טסט פלייט להוק החדש אשר הוסב למנוע עם פרופ ולא מניפה,הטיסן טס מדהים הרבה יותר יעיל ממניפה,בוצעו קצת שינויים קלים,הכוס של המניפה שימש לכוס האחורית כמו בפאנג'ט,
חצבתי קצת בתוך הגוף מאחורה בשביל להכניס את הכוס בפנים,את הגלגלים החלפתי לקצת יותר גדולים,
כדי לקבל קצת גובה,בתחתית הגוף בחלק האחורי בניתי סנפיר בכדי שהפרופ לא יגע בריצפה בזמן המראה,הטסט עבר בשלום ללא שום בעיה,מצטער שאין סירטון הצלם שלנו עומרי שכח להביא את המצלמה היום,הסט אפ שיש לי עליו,
מנוע 3900 kv
בקר 80 אמפר
סרוואים מטל גיר
סוללה 2200 40 C
3 תאים
במצב הנוכחי עם 3 תאים הוא טס כמו מניפה עם 4 תאים,בהמשך אני ינסה אותו עם 4 תאים הוא צריך להיות טיל,הנה קצת תמונות של ההוק אחרי ההסבה,תהנו ושבת שלום לכולם.

haimz24
24-12-2010, 18:09:23
ללו כמו תמיד אחלה בנייה תעלה סרטון אם תוכל!

adibenbasat
24-12-2010, 18:11:48
כול בכבוד! נראה נהדר ושמח שהטסט עבר בהצלחה +:D

ללו
24-12-2010, 18:51:04
שיהיה סירטון אני יעלה,אגב חיים גיל אמר שאם הטיסן הזה ימריא הוא צינצנת,לאחר שהוא ראה אותו באויר שאלתי אותו אם הוא צינצנת,הוא אמר שכניראה שכן:D,למען האמת אף אחד לא האמין שזה ימריא עם פרופ מאחורה,כולם היו בטוחים שהפרופ ניכנס באדמה בזמן המראה,אך הקדמתי תרופה למכה ובניתי סקיד מיוחד מפלסטיק שבחלקו העליון יש פס ברזל דק בכדי שהפלסטיק לא ישתפשף,הסקיד נוגע בכביש לשניה ואז הטיסן באויר,דווקה הרעש של הברזל על הכביש נישמע נחמד;),אפשר לראות את הסקיד בתמונות,מומלץ מאוד לעשות את השינוי הזה בכל טיסן מניפה מכיוון שמקבלים יותר כח ממניפה,וגם מקבלים טיסן סקייל.

Boogle
24-12-2010, 19:00:45
ללו, תתחדש.
אחד הפתרונות לבעיית הסקיד הוא הגבהת כני הנסע.
אבל אם זה עובד אל תגע.:)

guyst
24-12-2010, 19:20:03
בלי סירטון לא מאמינים שזה המריא... אולי חיים לא באמת צינצנת... :D

תתחדש!

omribensamon
24-12-2010, 20:11:08
ללו מחר אני יבא מצלמה

gal
24-12-2010, 20:20:07
איכס צמח לך פרופ מאחורה

MDreamer
24-12-2010, 20:28:23
נראה טוב ללו. האם הוא מהיר? אני בדילמה לגבי ה FPV המטורף הבא..

ללו
24-12-2010, 20:35:36
נראה טוב ללו. האם הוא מהיר? אני בדילמה לגבי ה FPV המטורף הבא..

הוא מהיר לא כמו פאנג'ט,הוא טס כמו עם מניפה 4 תאים,המנוע שיש כרגע הוא 3900kv,בהמשך אני יעשה אותו 4 תאים ואז הוא יהיה טיל כמו שאני אוהב,שבוע הבא אני שם לו גלגלים עם קפיצים לשיכוך הנחיתה,אגב הוא נוחת כמו טריינר.

MDreamer
24-12-2010, 22:04:28
צריך לראות בעיניים כנראה

ללו
24-12-2010, 22:28:02
אתה מוזמן לבוא לבית אריה בימי שישי בצהריים ושבת בבוקר

haimgil
24-12-2010, 23:10:12
טוב נו אני צנצנת.:D הטיסן אכן טס אמנם לא כל כך מהיר אבל יש מקום לשיפורים ואפשרות לפחלץ את הטיסן עם מנוע חזק יותר וכמובן 4 תאים .אבל לטעמי עדיף עגלה עם מניפה ורעש יפה מאשר טיסן מניפה עם פרופלור מאחורה ועושה רעש של פאנג"ט.

guyst
24-12-2010, 23:22:32
מסכים, אין על שריקה של EDF

haimgil
24-12-2010, 23:47:01
ללו שלי עדיין יותר מהיר.מחר תחרות נוספת.

guyst
25-12-2010, 09:13:51
מקווה לסירטון של התחרות. :cool:

dror_c
25-12-2010, 11:15:11
טוב נו אני צנצנת.:D הטיסן אכן טס אמנם לא כל כך מהיר אבל יש מקום לשיפורים ואפשרות לפחלץ את הטיסן עם מנוע חזק יותר וכמובן 4 תאים .אבל לטעמי עדיף עגלה עם מניפה ורעש יפה מאשר טיסן מניפה עם פרופלור מאחורה ועושה רעש של פאנג"ט.

ללו עבודה יפה
אבל מה לעשות כחובב edfים מסכים עם חיים לגבי העגלה עם המניפה
לגבי המהירות .. אני גם חושב שהedf של חיים יותר מהיר כרגע.
אולי עם סטאפ אחר זה יהיה יותר מוצלח

ואין מה לפחד מedfים... עם סטאפ נכון הם טסים נהדר
אתה רואה שגם כאן אתה מחפש אחרי סטאפ מתאים אז מה ההבדל?.

נפגש בשטח

ללו
25-12-2010, 12:49:49
ללו עבודה יפה
אבל מה לעשות כחובב edfים מסכים עם חיים לגבי העגלה עם המניפה
לגבי המהירות .. אני גם חושב שהedf של חיים יותר מהיר כרגע.
אולי עם סטאפ אחר זה יהיה יותר מוצלח

ואין מה לפחד מedfים... עם סטאפ נכון הם טסים נהדר
אתה רואה שגם כאן אתה מחפש אחרי סטאפ מתאים אז מה ההבדל?.

נפגש בשטח

בין חושב לבין המציאות.......,במקרה הזה חיים גיל יכול רק לעשות תרגיל,ולגבי הסט אפ תמיד שואפים ליותר,וכמו שאתה מכיר אותי אם זה לא מהיר אתה יודע את ההמשך...

דוד פלד
25-12-2010, 14:03:08
ניראה יפה תתחדש ;)

dror_c
25-12-2010, 14:14:11
בין חושב לבין המציאות.......,במקרה הזה חיים גיל יכול רק לעשות תרגיל,ולגבי הסט אפ תמיד שואפים ליותר,וכמו שאתה מכיר אותי אם זה לא מהיר אתה יודע את ההמשך...

ללו.... אתה יודע למה אני אומר את זה...******
אז איזה טיסן הבא את קונה???

edf? גלגלים?? מתקפלים??

ללו
25-12-2010, 14:25:16
ללו.... אתה יודע למה אני אומר את זה...******
אז איזה טיסן הבא את קונה???

edf? גלגלים?? מתקפלים??

אל תתחיל,כל ההוצאות שלי זה בגללך,בסוף אני יבוא לישון אצלך:D

dror_c
25-12-2010, 15:51:45
אל תתחיל,כל ההוצאות שלי זה בגללך,בסוף אני יבוא לישון אצלך:D

עוד שנה יהיה מקום במרתף....

lior_shenhar
25-12-2010, 16:33:55
ללו אני ראיתי את זה טס ויש לי שיר לשיר לך!

עגלה עם סוסה לה לה לה לה

haimgil
25-12-2010, 17:10:43
ללו אני ראיתי את זה טס ויש לי שיר לשיר לך!

עגלה עם סוסה לה לה לה לה

ליאור הרגת אותי עם הלה לה לה לה סוס ועגלה:D:D

dror_c
25-12-2010, 19:49:55
הנה עוד פחדן edf
f-18 באורך 1.5 שהפכו לפושר

http://www.youtube.com/watch?v=Vlz-yhixRPM

guyst
25-12-2010, 20:35:36
דרור, מה עם סירטון של ה-F-18 שלך...? :)

haimgil
25-12-2010, 20:40:12
דומה קצת ללו:D:D:D

haimgil
25-12-2010, 20:40:53
דרור, מה עם סירטון של ה-F-18 שלך...? :)

שאלה קצת כואבת.:(

lior_shenhar
25-12-2010, 21:18:10
ללו לא הגיב עד עכשיו מכיוון שהוא מאכיל את הסוסים!

guyst
25-12-2010, 21:22:36
שאלה קצת כואבת.:(

מה קרה?

ללו
25-12-2010, 21:35:26
ללו לא הגיב עד עכשיו מכיוון שהוא מאכיל את הסוסים!

מרגיז(זה שמו החדש של ליאור),עכשיו קמתי אני הולך להאכיל את הסוסים בא לאכול נישאר קצת קש

ללו
25-12-2010, 21:42:04
הנה עוד פחדן edf
f-18 באורך 1.5 שהפכו לפושר

http://www.youtube.com/watch?v=Vlz-yhixRPM

בן אדם חכם(כמוני)מי צריך את כל ההתעסקות עם ה EDF,לא זז וכל כך הרבה כסף והשקעה עד שמגיעים לסט אפ נורמלי,אני רואה בבית אריה איפה שאנחנו מטיסים את כל הEDF כולם עגלות,לא פעם ראינו מניפות מתפוצצות בגלל גרגיר של אבן שקפץ למניפה(כולל שלך F-15) לך תחליף אותה עכשיו צריך לפרק את כל הטיסן,אולי באמת אני יביא את אחד הסוסים שלי שידחוף אותם.

dror_c
25-12-2010, 21:49:09
מה קרה?
אחרי 3 טיסות כבר..
ביום שישי 10 שניות אחרי ההמראה כשאני ממריא..לוקח סיבוב להתישר עם המסלול בחזרה
המנוע הפסיק לעבוד פתאום. עוד לא הספקתי לצבור מספיק מהירות בכדי שהטיסן יוכל להחזיק את עצמו בלי מנוע... ועם שלושה קילו באוויר זה מעט בעיה.. לכן הוא התחיל לצלול בלי הרבה יכולת תמרון מיצידי למרות שהיו לי הגאים מכיוון שאני מטיס עם סוללה נפרדת למקלט וסוללה לבקר ולמנוע..
בקיצור.. הצלחתי ליצב אותו רגע לפני הפגיעה בקרקע.. וכך הוא לא נכנס ראש..
הוא נשבר ל2...
יש לי בקר 100 אמפר וכנראה שהכבלים שהיו מולחמים עליו התנתקו ולא ראיתי את זה לפני שהמראתי....
לא נורא.. מכל דבר חדש לומדים.. נתקן ונעלה שוב לאוויר אפילו בצורה יותר טובה..

הסרט יגיע אני מבטיח והוא יהיה יפה

guyst
25-12-2010, 21:56:19
אווטש...
לא נורא, אין משהו שדבק לא יסדר.

נחכה לסירטון. :)

dror_c
25-12-2010, 21:58:44
בן אדם חכם(כמוני)מי צריך את כל ההתעסקות עם ה EDF,לא זז וכל כך הרבה כסף והשקעה עד שמגיעים לסט אפ נורמלי,אני רואה בבית אריה איפה שאנחנו מטיסים את כל הEDF כולם עגלות,לא פעם ראינו מניפות מתפוצצות בגלל גרגיר של אבן שקפץ למניפה(כולל שלך F-15) לך תחליף אותה עכשיו צריך לפרק את כל הטיסן,אולי באמת אני יביא את אחד הסוסים שלי שידחוף אותם.

ללו ידידי...
בן אדם חכם לא מכניס את עצמו למקום שאדם טיפש לא יכול לצאת ממנו...בהמשך למה שאמרת..
דבר שני כבר אמרתי לך עשרות פעמים... טיסנים וטיסה יפה והנאה מהטסה זה לא רק
מ......ה......י.......ר...ו.......ת.
מהירות זה רק דבר אחד מתוך מכלול של דברים כמו המראה נחיתה ביצועים דאייה. וכו'..
מהירות זה רק עוד דבר מכל זה... הבעיה שלך שזה הדבר היחיד שמעניין אותך... ואם יהיה משהו יותר מהיר ממך בשמיים אז מיד אתה הולך להחליף לסטאפ יותר חזק.
מה לעשות אותי ממש לא מעניינת המהירות.. אותי מעניין להטיס ושיראו טיסן באוויר ולא צעצועים וגם אם אני אחליף 10 פעמים את המניפות בגלל אבנים קופצות...אני אמשיך בדרך שאני נהנה ממנה.

guyst
25-12-2010, 22:14:35
אני איתך דרור.
הטסתי גם את ההוק היום.
לא מושך באנך אבל השריקה הזו שווה הכול. :)
טייסים בדרך להשלים את המראה הסקיילי. :cool:

lior_shenhar
25-12-2010, 23:17:38
דרור מילים כדורבנות טיסה זה לא רק מהירות זה עוד המון דברים אחרים

adibenbasat
26-12-2010, 10:32:06
ללו ידידי...
בן אדם חכם לא מכניס את עצמו למקום שאדם טיפש לא יכול לצאת ממנו...בהמשך למה שאמרת..
מהירות זה רק עוד דבר מכל זה... הבעיה שלך שזה הדבר היחיד שמעניין אותך... ואם יהיה משהו יותר מהיר ממך בשמיים אז מיד אתה הולך להחליף לסטאפ יותר חזק.
מה לעשות אותי ממש לא מעניינת המהירות.. אותי מעניין להטיס ושיראו טיסן באוויר ולא צעצועים וגם אם אני אחליף 10 פעמים את המניפות בגלל אבנים קופצות...אני אמשיך בדרך שאני נהנה ממנה.

צודק לחלוטין!!!
אבל מכול הדברים..מהירות זה הכי כיף:D

ללו
26-12-2010, 12:53:13
ללו ידידי...

טיסן סקייל יש,המראות ונחיתות יש,דאייה יש,אז מה רע בזה אם הוא יהיה גם מהיר כמו שאני אוהב,אני אוהב מהירות אף אחד לא חייב להסכים אם זה כל אחד יעשה מה עולה בראשו,ולא הבנתי למה הטיפש לא יכול לצאת מאיפה שהכנסתי אותו:D

lior_shenhar
26-12-2010, 14:45:30
ללו ניראה את העגלה שלך טסה ככה ואז נדבר

http://www.youtube.com/watch?v=KcZNOqczghY

ללו
26-12-2010, 15:23:07
זה בית שימוש ליד שלי,זה אפילו לא בית שימוש רגיל זה בית שימוש כימי,אין לך בושה להעלות את זה לכאן,את הזבל הזה אתה משווה לשלי,מרגיז לך תעשה קקי,אתה מהטיפוסים של הילדים החרות שלא מוכנים לפרגן ולהודות בעובדות,בטח היית ילד כאפות בבית הספר.

ללו
26-12-2010, 15:31:32

חיים בינינו אם לא היה לך מממן לא היית מתקרב לEDF,לא היית משקיע מכיסך על כל הניסויים וההחלפות של מנועים ומניפות עד שתמצא משהו סביר,ומי כמוני יודע כמה מניפות אתה ומרגיז החלפתם עד שהגעתם למשהו בינוני שגם הוא עגלה,אם היה לי מממן כמו שלך אולי הייתי מנסה לעשות איזו שהיא בדיקה,וגם לא בטוח שהייתי מרוצה מהתוצאה של המניפות,אז מה אתה משחק אותה פתאום חסיד של EDF.

lior_shenhar
26-12-2010, 16:18:00
ללו אם אתה אומר וטוען שהעגלה שלך מגיעה למהירות של ה f16 שלי ולאופן הטיסה היפה שלו, אז באמת המצב שלך קשה:eek:

אפילו איזי שביצע לך את הטסט פלייט אמר לך שהסטאפ הזה והפרופ הזה לא מתאים, אבל אתה תמיד בשלך ולא מוכן ללמוד ולהשכיל

עד שלא תחליף שם למנוע אחר בעל kv נמוך יותר ופרופ בסגנו של 7X4 7X5 הטיסן שלך היה וישאר עגלה

אין לו כח, אין לו דחף, רוח הכי קטנה והטיסן שלך מאבד את עצמו ונופל!!!!!

תעשה את השינוי הזה ואז אולי תגיע לביצועים של ה f16 :D

לבנתיים לך תאכיל את הסוסים:D ותזהר שבטעות הם לא יחרבנו לנו על המסלול

ומי שאוכל כאפות זה אתה , הילד שלך בסוף הטסט פלייט אומר לנו י״ אמרתי שזה יטוס כמו עגלה אבל הוא לא הקשיב לי״

תשקיע 50 דולר במניפה שש להבים ומנוע חזק ותהנה מהטיסן כמו שצריך להינות ממנו , תפסיק להתעצבן ותקבל את הדברים שאומרים לך בהבנה!
*

haimgil
26-12-2010, 17:39:50
חיים בינינו אם לא היה לך מממן לא היית מתקרב לEDF,לא היית משקיע מכיסך על כל הניסויים וההחלפות של מנועים ומניפות עד שתמצא משהו סביר,ומי כמוני יודע כמה מניפות אתה ומרגיז החלפתם עד שהגעתם למשהו בינוני שגם הוא עגלה,אם היה לי מממן כמו שלך אולי הייתי מנסה לעשות איזו שהיא בדיקה,וגם לא בטוח שהייתי מרוצה מהתוצאה של המניפות,אז מה אתה משחק אותה פתאום חסיד של EDF.

ללו,
עד היום אני וירון, זה שבנה לך את ההוק שאתה כל כך מתגאה שאתה זה שבנית אותו וכמה שהוא טס טוב,בנינו לך את כל הטיסנים שלך ואת כל התיקונים אני אישית עשיתי לך ועל רוב הסטאפים אני המלצתי לך, וציוד שאני הבאתי לך והרכבתי לך,על זה לא ביקשתי כלום וגם לא לקחתי כלום ואתה אפילו לא חשבת שאולי ניתן צו'פר לבחור שעמל קשה וביזבז שעות על הצעצועים שלך,להבדיל מהחבר'ה בשטח שידעו להעריך ולצ'פר אפילו שלא העזתי לבקש.
ואם אתה מדבר על מממנים,חברים אמיתיים עוזרים אחד לשני מתוך רצון לעזור ולא ממקום של ניצול או התרברבות של הנה "בלעדי הוא לא לא היסתדר".ואתה יודע כמה עזרתי לליאור וכל החבר'ה בשטח עד שהיו ימים שלא היטסתי אפילו,אלא רק עזרתי לחבר'ה בשטח.וגם אתה קיבלת עזרה יותר מכולם,ומעולם לא דרשתי ממך כלום.
אז תתחיל להתבגר ולפחות לתת פידבק לחברים שעוזרים לך כולל ירון זה שבנה לך את ההוק (מאחר ולי לא היה זמן ליבנות לך את ההוק עם הזנב) וכולם אומרים לך "איזה יופי בנית".
לא בשביל משהו אתה יודע שאני אוהב אותך ושמח לעזור לך,אל תיפגע או תיעלב,קבל בהבנה ביקורת בונה!!!.ישו:D:D:D

haimgil
26-12-2010, 17:41:37
אה ושלי עדיין יותר מהיר.:D

lior_shenhar
26-12-2010, 18:01:01
מילים כדורבנות!

אין בנאדם שעוזר לאחרים יותר מחיים.

אחלה בנאדם שתמיד שמח לעזור פשוט כייף להטיס איתו! :D

ללו
26-12-2010, 18:30:02
:cool:
ללו,
עד היום אני וירון, זה שבנה לך את ההוק שאתה כל כך מתגאה שאתה זה שבנית אותו וכמה שהוא טס טוב,בנינו לך את כל הטיסנים שלך ואת כל התיקונים אני אישית עשיתי לך ועל רוב הסטאפים אני המלצתי לך, וציוד שאני הבאתי לך והרכבתי לך,על זה לא ביקשתי כלום וגם לא לקחתי כלום ואתה אפילו לא חשבת שאולי ניתן צו'פר לבחור שעמל קשה וביזבז שעות על הצעצועים שלך,להבדיל מהחבר'ה בשטח שידעו להעריך ולצ'פר אפילו שלא העזתי לבקש.
ואם אתה מדבר על מממנים,חברים אמיתיים עוזרים אחד לשני מתוך רצון לעזור ולא ממקום של ניצול או התרברבות של הנה "בלעדי הוא לא לא היסתדר".ואתה יודע כמה עזרתי לליאור וכל החבר'ה בשטח עד שהיו ימים שלא היטסתי אפילו,אלא רק עזרתי לחבר'ה בשטח.וגם אתה קיבלת עזרה יותר מכולם,ומעולם לא דרשתי ממך כלום.
אז תתחיל להתבגר ולפחות לתת פידבק לחברים שעוזרים לך כולל ירון זה שבנה לך את ההוק (מאחר ולי לא היה זמן ליבנות לך את ההוק עם הזנב) וכולם אומרים לך "איזה יופי בנית".
לא בשביל משהו אתה יודע שאני אוהב אותך ושמח לעזור לך,אל תיפגע או תיעלב,קבל בהבנה ביקורת בונה!!!.ישו:D:D:D

נכון שירון היה שותף לבניה ועל זה מגיע לו תודה ואמרתי לו את זה 20 פעם,לגבי ציוד שלקחתי ממך, לעולם לא לקחתי ממך ציוד למעט סרוו אחד שנתת לי משומש והחזרתי לך אותו חדש,מה שכן קיבלתי ממך זה עזרה בתיקונים ובבניה של הפאנג'ט ועל זה אין מילים,ולגבי זה שאתה אוהב אותי על זה ניכתב שיר,שמור אותי מאוהבי:eek:,בעיניין מרגיז(ליאור)ניכתב,ומשונאי אשמר בעצמי:cool:

lior_shenhar
26-12-2010, 18:36:15
ללו תתבגר תינוק

ללו
26-12-2010, 18:44:35
ללו תתבגר תינוק

למען האמת אני מצטער שאני מכיר אנשים כמוך,אני מבקש שיותר לא תגיב לשרשור הזה,הבנת את זה ברוך,ואני לא צוחק איתך,השרשור היה רציני עד שהגבת עם השטויות שלך,פעם אחרונה שאתה מגיב כאן

haimgil
26-12-2010, 18:54:52
:cool:

נכון שירון היה שותף לבניה ועל זה מגיע לו תודה ואמרתי לו את זה 20 פעם,לגבי ציוד שלקחתי ממך, לעולם לא לקחתי ממך ציוד למעט סרוו אחד שנתת לי משומש והחזרתי לך אותו חדש,מה שכן קיבלתי ממך זה עזרה בתיקונים ובבניה של הפאנג'ט ועל זה אין מילים,ולגבי זה שאתה אוהב אותי על זה ניכתב שיר,שמור אותי מאוהבי:eek:,בעיניין מרגיז(ליאור)ניכתב,ומשונאי אשמר בעצמי:cool:

ללו,
לא משנה מה הבאתי ומה לא אתה בעצמך יודע את האמת.פעם דרשתי ממך משהו?אבל להגיד שאני ממומן זה מרגיז .את העיניינים שלך ושל ליאור זה לא מעניין אותי שכן אני לא בסיפור אהבה שלכם.ליאור עוזר לי בדרכו שנוחה לא ואת החשבון הכספי אני סוגר איתו בשקט.למען שקט מישפחתי שלי ושלו.חוץ מזה את הראש ביצה שלך אני עדיין ילטף בשטח.יא ללה.:D

ללו
26-12-2010, 19:03:31
ללו,
לא משנה מה הבאתי ומה לא אתה בעצמך יודע את האמת.פעם דרשתי ממך משהו?אבל להגיד שאני ממומן זה מרגיז .את העיניינים שלך ושל ליאור זה לא מעניין אותי שכן אני לא בסיפור אהבה שלכם.ליאור עוזר לי בדרכו שנוחה לא ואת החשבון הכספי אני סוגר איתו בשקט.למען שקט מישפחתי שלי ושלו.חוץ מזה את הראש ביצה שלך אני עדיין ילטף בשטח.יא ללה.:D

ואני ילטף לך את הראש המרובע,שן מוגיתך,בחחי צחלשה קיחינפס

bop999
26-12-2010, 19:07:07
חיים וללו אני חושב שאת הויכוח המטומטם הזה תעשו בשטח באיזה תחרות קטנה וזהו

ללו
26-12-2010, 19:26:58
נמשיך בעינינינו,השבוע הגלגלים של הטיסן יוחלפו לגלגלים עם קפיצים לנחיתות רכות,לא גלגלים שאתם מכירים מהסיני,הגלגלים ניבנים במיוחד בשביל הטיסן הזה ע"י חברי ירון,סבלנות יום יומיים:)שהגלגלים יורכבו אני יצלם ויעלה תמונות.

haimgil
26-12-2010, 19:36:12
נמשיך בעינינינו,השבוע הגלגלים של הטיסן יוחלפו לגלגלים עם קפיצים לנחיתות רכות,לא גלגלים שאתם מכירים מהסיני,הגלגלים ניבנים במיוחד בשביל הטיסן הזה ע"י חברי ירון,סבלנות יום יומיים:)שהגלגלים יורכבו אני יצלם ויעלה תמונות.

רושמים:בענייננו לא בינינינו:Dאל תירתח אדון אזריאל.אני הולך עכשיו לדרור.ביי גוזל.

gal
26-12-2010, 21:13:14
תגידו אתם מפגרים זה פורום מקצועי מה זה התגובות האלו חבל ללכלך את התחביב אבל זה פשוט לא לענין מה זה אל תגיב לשרשור מה הפורום של אבא שלך ?
היה מענין עד שהחלטתם לריב למי יש יותר גדול וכולכם יצאתם קטנים

ללו
27-12-2010, 03:04:38
תגידו אתם מפגרים זה פורום מקצועי מה זה התגובות האלו חבל ללכלך את התחביב אבל זה פשוט לא לענין מה זה אל תגיב לשרשור מה הפורום של אבא שלך ?
היה מענין עד שהחלטתם לריב למי יש יותר גדול וכולכם יצאתם קטנים

אתה צודק,אבל מה לעשות לפעמים יש אנשים שאוהבים להתבדח על חשבון מישהו אחר ואני לא האדם הנכון להתבדח עליו,ולגבי העניין של אל תגיב לשרשור,אחד שכותב שטויות לא לעניין והורס את השרשור אז כן אני יגיד לו לא להגיב יותר,ומי שיש לו בעיה שיתלונן בהנהלה,ופעם הבאה תשנה את סגנון הכתיבה שלך "מה זה הפורום של אבא שלך",לא זכור לי שאני חבר שלך,אני מקווה שפה זה יסתיים ומעכשיו השרשור ימשיך בנושא.

gal
27-12-2010, 06:11:19
אל תפתח עוד חזית לא תצא נשכר מזה אל תרצה לי על דרך דיבור ואל תדאג לא נראה לי שניהיה חברים וכן כבר פניתי להנהלה בנוגע לשירשור הזה

mixerfix
27-12-2010, 07:14:34
מנהלים,

בבקשה תנעלו או תעיפו שרשור ילדותי זה.

בגן של בתי בת החמש יש שיחות כאלה.

מרק

lior_shenhar
27-12-2010, 09:08:24
למען האמת אני מצטער שאני מכיר אנשים כמוך,אני מבקש שיותר לא תגיב לשרשור הזה,הבנת את זה ברוך,ואני לא צוחק איתך,השרשור היה רציני עד שהגבת עם השטויות שלך,פעם אחרונה שאתה מגיב כאן

אם זה הדיבור שלך ,ואינך יודע לקבל ביקורת בונה, וצחוקים בידידות

אז תתקדםםםםםםםםםם

ללו
27-12-2010, 13:33:03
עכשיו חזרתי מבית אריה מעוד הטסה מוצלחת,הייתי שם לבד היה שקט הרים מסביבי היה תענוג,הטיסן פשוט תענוג להטסה יש לו נוכחות באויר,הוא גדול ודואה נהדר,הרעיון אם המנוע מאחורה יצא פשוט מושלם,הטיסן מטפס 90 מעלות למעלה בלי שום בעיה,אני רק מחכה לגלגלים "המיוחדים" והכל יהיה מושלם,מומלץ בחום לעשות את השינוי כמו שעשיתי למנוע אחורי

ללו
29-12-2010, 14:25:47
הגלגלים "המיוחדים" הגיעו,הגלגלים ניבנו במיוחד בשביל הטיסן ע"י ירון, שימו לב בתמונות לקפיץ שמחבר בין שני החלקים,זה באותו העיקרון כמו עם טלסקופ רק כאן יש קפיץ,אגב זאת קומבינה שלו,
יום שישי אם יהיה יום יפה נעשה טסט לגלגלים,הנה קצת תמונות

guy1a
29-12-2010, 14:44:58
תתחדש

לא שמת תמונה של גלגל אף !

ללו
29-12-2010, 15:01:05
הגלגל אף נישאר המקורי מכיוון שיש לו קפיץ,במידה ותהיה איזו שהיא בעיה גם הגלגל הזה יוחלף,מה שלא ניראה לי כרגע,הנה התמונה של הגלגל הקידמי

saportas
29-12-2010, 15:22:57
ככמהה גרר :confused:

dror_c
29-12-2010, 15:29:43
זה מתבסס על הרעיון הזה.
אמרתי לירון בשטח שהוא עשה עבודה יפה.

ללו
29-12-2010, 15:38:07
ככמהה גרר :confused:

תגיד לי מה אני סוחב אותו על הגב שלי:D סתם,זה לא משהו שאמור להפריע באופן גורע,אני מקווה שזה יהיה בסדר,אם אני יראה שיש לזה השפעה חריגה אני יחליף אותם,אבל לא ניראה לי שיהיה משהו חריג,אני רוצה שהוא יהיה דיי מהיר,אומנם אני לא בונה עליו שהוא יהיה כמו פאנג'ט,דווקא ניראה לי שזה יהיה מגניב עם נחיתות על קפיצים.

ללו
29-12-2010, 15:43:49
זה מתבסס על הרעיון הזה.
אמרתי לירון בשטח שהוא עשה עבודה יפה.

כן זה דיי דומה,דרור אתה יודע שהוא אלוף בהמצאות וקומבינות,הזמנתי כבר גלגלים גם לטיסן החדש שהזמנתי,אני מקווה שהוא יעמוד בזמני אספקה:D

saportas
29-12-2010, 16:08:59
תגיד לי מה אני סוחב אותו על הגב שלי:D סתם,זה לא משהו שאמור להפריע באופן גורע,אני מקווה שזה יהיה בסדר,אם אני יראה שיש לזה השפעה חריגה אני יחליף אותם,אבל לא ניראה לי שיהיה משהו חריג,אני רוצה שהוא יהיה דיי מהיר,אומנם אני לא בונה עליו שהוא יהיה כמו פאנג'ט,דווקא ניראה לי שזה יהיה מגניב עם נחיתות על קפיצים.

סתם יעמיס על הסטאפ שלך אתה לא תרגיש בדקה הראשונה מהתלהבות ,אני חושב שEDF או JET לא נראים טוב עם גלגלים בחוץ

ללו
29-12-2010, 16:22:44
סתם יעמיס על הסטאפ שלך אתה לא תרגיש בדקה הראשונה מהתלהבות ,אני חושב שEDF או JET לא נראים טוב עם גלגלים בחוץ

רוב הEDF מגיעים עם גלגלים בחוץ או בלי גלגלים בכלל(נחיתת גחון),מעטים הEDF שמגיעים עם גלגלים מתקפלים שהם גם עולים כפול,האמת עדיף שהיו מתקפלים כמו שאתה אומר זה יותר יפה,אבל לעשות מתקפלים לטיסן שאין לו הכנה מראש זה קצת בעיה זה המון עבודה,על JET אין מה לדבר בכלל זה כלי אחר לגמרי,והמחיר שלו זה כמו רכב יד 2.

haimgil
29-12-2010, 17:09:15
וואלה יהיה מעניין ליראות אותו נוחת.נקווה שהקפיצות בנחיתות לא יפחלצו את הכנף.

ללו
29-12-2010, 18:41:32
וואלה יהיה מעניין ליראות אותו נוחת.נקווה שהקפיצות בנחיתות לא יפחלצו את הכנף.

מקסימום יש את דוד ניסים:D

ללו
31-12-2010, 17:56:43
היום עשיתי טסט להוק עם הגלגלים החדשים עם הקפיצים,הגלגלים שהוחלפו הם רק האחוריים כפי שאפשר לראות בתמונות למעלה,הגלגל הקידמי נישאר המקורי,היו כמה נחיתות טובות עם רוחות מטורפות,כיף לנחות עם גלגלים קפיציים,באחת הנחיתות הגלגל הקידמי התעקם מהנחיתה:(,שבוע הבא נחליף את הגלגל הקידמי לגלגל עם קפיץ לנחיתות יותר רכות,שאני יחליף את הגלגל אני יעלה תמונות,בסך הכל טיסן תענוג להטסה

ללו
31-12-2010, 18:10:15
קצת תמונות של הטיסנים מהיום בבית אריה

haimgil
31-12-2010, 21:25:24
תמונות יפות יא ללו.

ofir181
02-01-2011, 14:34:08
EDF זה פשוט חרא הן מבחינת נצילות והן מבחינת נזקים....אחלה שדרוג

lior_shenhar
02-01-2011, 14:48:37
EDF זה פשוט חרא הן מבחינת נצילות והן מבחינת נזקים....אחלה שדרוג

אופיר לבנתיים עניין הפושר לא הוכיח את עצמו
טיסן אחד התרסק
וטיסן אחד טס ממש לא יציב לטעמי! קח הוק edf והוק פושר ותראה שהedf טס הרבה יותר יציב!

טיסן edf נועד להיות edf לא סתם!

ללו
02-01-2011, 15:01:49
אופיר לבנתיים עניין הפושר לא הוכיח את עצמו
טיסן אחד התרסק
וטיסן אחד טס ממש לא יציב לטעמי! קח הוק edf והוק פושר ותראה שהedf טס הרבה יותר יציב!

טיסן edf נועד להיות edf לא סתם!

איזה טיסן התרסק?

ללו
03-01-2011, 20:51:11
הגלגל אף שניבנה במיוחד הגיע,לאחר שהמקורי לא עמד בנחיתה האחרונה,עכשיו שכל הכני נסע הוחלפו לקפיציים נתחיל להנות מנחיתות רכות,הנה תמונות של הגלגל אף החדש

lior_shenhar
03-01-2011, 20:58:02
ירון עבודה יפה
!

ללו
03-01-2011, 21:05:42
אכן זוהי עבודתו של ירון המוכשר

ללו
08-01-2011, 08:33:44
אתמול הטסנו בבית אריה,עומרי הצלם שלנו צילם את ההוק שלי עם 4 תאים, קרתה תקלה קטנה בגלגל הקידמי ולכן הנחיתה הייתה בלי גלגל קידמי רק המוט נישאר,אבל הנחיתה הייתה מושלמת,

http://www.youtube.com/watch?v=zlXUvqn-eag

guyst
08-01-2011, 09:09:52
ללו, חייב להודות שהעגלה עם סוס קיבלה טורבו רציני עם ה-4 תאים...:) נראה מהיר מאוד לעומת ה-EDF.

ללו
08-01-2011, 09:43:41
ללו, חייב להודות שהעגלה עם סוס קיבלה טורבו רציני עם ה-4 תאים...:) נראה מהיר מאוד לעומת ה-EDF.

אני כל הזמן טענתי שזה יותר מהיר,אבל מה לעשות יש טיפוסים שלא אוהבים ששלך יותר טוב,ולגבי הסוס עם העגלה תרגיע:D,למה אתה לא בא לבית אריה,אני עוד חצי שעה יוצא לשם אתה מוזמן

DR_FLIGHT
08-01-2011, 12:24:45
אני חייב לחלוק עליכים
הטיסן ממש לא טס יפה, ורואים את זה בפניות שהוא לא יציב.
האם אני מדמיין או שחסר גלגל קידמי לטיסן?
ההוק הזה טס הרבה יותר יפה כשהו edf אני יודע! יש לי אחד כזה עם סטאפ של 6 תאים והוא מגיע ל 170קמש

מהירות זה לא הכל!! בטיסה יש עוד הרבה מעבר למהירות
בהזדמנות אני אגיע לבית אריה להראות לך איך טס הוק ב 6 תאים ותבין את ההבדל

ללו
08-01-2011, 13:39:08
אני חייב לחלוק עליכים
ההוק הזה טס הרבה יותר יפה כשהו edf אני יודע! יש לי אחד כזה עם סטאפ של 6 תאים והוא מגיע ל 170קמש

הטיסן יציב מאוד עד מאוד,הוא לא "בועט"בפניות הוא עושה אותם יפה,אתמול שזה צולם היו רוחות מטורפות וגם זה לא הזיז לו,ולא הבנתי מה הקשר ליציבות לבין זה שהמנוע פושר או EDF,אתה מוזמן לבוא להטיס אותו,ולגבי הגלגל הקידמי כתבתי למעלה שהטיסה נעשתה בלי גלגל קידמי,ולגבי מהירות זה מה שאני אוהב כל השאר לא מעניין אותי,זה עיניין של טעם כל אחד אוהב משהו אחר,תבוא בהזדמנות עם ה 6 תאים אני רוצה לראות איך הוא טס.

liorz055
08-01-2011, 15:50:19
אני חייב לחלוק עליכים

אתה יכול לפגרן לנו באיזה סרט קצר, וסט-אפ מומלץ. כמו כן איך הוא מתנהג עם עודף המשקל??