PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! מחפש ספינר + פרופ למקסי

tomer_inbar
25-12-2010, 15:17:18
שלום רב לכולם,

בקרוב יגיע המקסי סוויפט שהזמנתי ואני מרכיב לו סטאפ.
אני מחפש ספינר + פרופלור מתקפל שיתאים למקסי שנבנה למטרת FPV.
אני צריך ספינר שמתאים לציר 4 מ"מ ובקוטר 35 מ"מ למנוע Park 480 1020kV.
הספינרים הסינים מדאיגים אותי כיוון שעל פי חוות הדעת הם מתפרקים באוויר ואינם מתאימים למהירויות גבוהות. (איכות נמוכה מאוד).

אפשר בבקשה המלצה לספינר לפרופ מתקפל?

תודה מראש,
תומר עינבר.

Boogle
25-12-2010, 17:55:15
אתה סתם עקשן , פרופ רגיל וBRAKE בבקר יעשו את מה שאתה צריך...

אבל ביקשת קיבלת (http://www.aircraft-world.com/shopexd.asp?id=3870)(מה איכפת לי שתוציא 25$ לסט של ספינר ולהבים)....:)

אל תשכח שזה מנוע דוחף ולכן הלהבים מורכבים הפוך .

tomer_inbar
25-12-2010, 18:07:19
אתה סתם עקשן , פרופ רגיל וBRAKE בבקר יעשו את מה שאתה צריך...

אבל ביקשת קיבלת (http://www.aircraft-world.com/shopexd.asp?id=3870)(מה איכפת לי שתוציא 25$ לסט של ספינר ולהבים)....:)

אל תשכח שזה מנוע דוחף ולכן הלהבים מורכבים הפוך .

אני ממש לא מתעקש, אני פשוט לא מבין למה אתה מתכוון.
אם המנוע יעצר על מצב פרופ אנכי ואני אנחת על הקרקע, הפרופלור יחד עם המנוע יתלשו מהתושבת.

מהי כוונתך?

alexk
25-12-2010, 18:29:57
פרופ מתקפל שמורכב בקדמת הכלי מיועד להקטין גרר בדאונים שמכבים מנוע באויר על מנת לנצל תרמיקות בנוסף בונוס לוואי הוא שבנחיתות גחון לכלים ללא גלגלים הפרופ לא ישבר בנחיתה בה הפרופ נמצא בפרונט של הכלי.

בפועל בכלים שבהם הפרופ הוא מאחורה, גם אם אתה לא מתכנת BRAKE לבקר כשהכלי בא לנחיתה כל שעליך לעשות הוא לדאוג לכבות מצערת לחלוטין וגם אם הפרופ במצב מאונך לקרקע הוא זז לצד ביתר קלות והכלי ממשיך בנחיתת הגחון שלו ללא הפרעה.

זה עבד לי ככה עם מוגי 125%

זה עובד לי ככה עם פאנג'ט...

וזה עבד לי ככה וממשיך לעבוד לי ככה במקסי סוויפט שלי

הפרופים נכנסים לקצב שבירה מהיר רק עם אתה נוחת עם מנוע פועל...

על תבזבז סתם כסף, עדיף שתקנה כמה פרופים רגילים חשמליים.

במקסי אפשר להכניס מקסימום פרופ 10 אינטש מבלי לחתוך את המאזנות בכלי, אני משתמש בפרופ 10X6.

alexk
25-12-2010, 18:31:50
אתה ם אופטימי לגבי, עוד מעט...

יקח לפחות 45 יום עד שיגיע המקסי שלך...

אני יודע משהו שאתה לא יודע... :p

tomer_inbar
25-12-2010, 18:45:41
אתה ם אופטימי לגבי, עוד מעט...

יקח לפחות 45 יום עד שיגיע המקסי שלך...

אני יודע משהו שאתה לא יודע... :p

:D

תודה בכל אופן על התשובה, אני אזמין פרופ 10X5 רגיל.

אייל שפירא
25-12-2010, 19:18:00
רק שאלה, הזמנת את המקסי סוויפט מדר צאלון?
אם כן, לפני כמה חודשים עשית את זה שאתה מגדיר אותו כ"בקרוב יגיע"??? :D

אני הזמנתי את שלי בדיוק לפני חודשיים וטרם נודע מה מצבו הגיאוראפי (ולא באשמת דר, אלה המשלוחים וההתעסקות עם המכס שמאטים את התהליך)

tomer_inbar
25-12-2010, 19:30:56
רק שאלה, הזמנת את המקסי סוויפט מדר צאלון?
אם כן, לפני כמה חודשים עשית את זה שאתה מגדיר אותו כ"בקרוב יגיע"??? :D

אני הזמנתי את שלי בדיוק לפני חודשיים וטרם נודע מה מצבו הגיאוראפי (ולא באשמת דר, אלה המשלוחים וההתעסקות עם המכס שמאטים את התהליך)

כשאני אומר בקרוב זה בשביל קצת אופטימיות :D
אז זה יקח חודש, לא ביג-דיל, בכל מקרה זה יצא בזמן שבו אזמין את כל האלקטרוניקה.

alexk
25-12-2010, 20:50:40
דר בחור מעולה, שמביא לנו את הכלים של MSCOMPOSIT במחיר זהה או יותר זול ממחיר מחו"ל + משלוח.

הזמנתי ממנו 2 כלים וכל הכבוד לו על המחירים וכל הכבוד לו שהוא מממן את זה לבינתיים מכיסו (אם היה מבקש מראש הייתי רץ אליו עם הכסף).

רק לצערי הוא לא "מספר הכול" כמו למשל שמשלוח X שלך ייצא אולי בעוד 30 ימים לאחר שהוא מרכז מספר הזמנות או איזה תהליך אחר שהוא עושה ואני לא מבין...

ואז זה יקח עוד מספר שבועות...

בכל מקרה הנה לך טיפ, תתגלח על זקנם של אחרים, בקש מדר את המספר הרשום של המקסי שלך שיוצא מחו"ל ואמור להגיע לארץ...

ברגע שיהיה לך המספר הרשום תדע מתי הכלי יצא לדרך, וגם מתי הוא מגיע דרך האתר של הדואר... ולא יהיו סיבונים שלא אזכיר כאן או כמו שאייל מספר, אפילו אם הם נעשים בתום לב וללא כל כוונת זדון מצד דר.

אני מתנצל מראש אם אתה קורא את שורות אלה דר, אני לא בא ללכלך או להשמיץ אך אמליץ לך בחום, גילוי נאות מצידך כמו למשל מתי אתה מתכוון להוציא את ההזמנה בפועל מראש והודעה בפועל מתי ההזמנה יוצאת לדרכה לישראל מאוד יוערכו על ידי כל רוכש עתידי שיקנה ממך סוויפט או מקסי או כל כלי אחר וזאת במקום לשבור את הראש למה זה לוקח 20 או 30 או 45 או 60 יום והכלי עדיין לא מגיע

אני מתחיל להבין שאני לא הייתי המקרה היחידי בסדום...

אני אישית קיבלתי את הסוויפט 2 שלי תוך חודש, ואת המקסי סוויפט שלי לאחר כ - 70 יום וכבר ירד לי מהמקסי לגמרי, אני זוכר שבסוף שלחתי כבר מייל לדר שמבטל את ההזמנה ואז הוא הודיע לי שהוא שהכלי הגיע.
לבסוף בשביל לא לתקוע את דר עם ההזמנה שלי לקחתי הכלי בכדי למכור אותו למישהו אחר אך בסופו של התהליך השתכנעתי להשאיר אותו לטובת FPV.

בכל מקרה שורה תחתונה, זמן מול כסף, בפעם הבאה שאזמין כלי של MS כנראה שלא אחפש לחסוך 100 שקל ואקבל את הכלי תוך מקסימום 21 יום עם מספר רשום...

מעבר לזה לכל מי שלא ממהר, אני ממליץ בחום על דר ועל המחירים שלו...