PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוצר חדש חברים יקרים..קבלו בבקשה לינק לסרוו מיטל גיר 15 גרם איכותי ולא יקר.

bna016
03-01-2011, 23:26:46
שלום לכולם:
בחיפושיי אחר סרוו איכותי מיטל גיר ולא יקר נתקלתי בזה:
http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=378&productname=

שאלתי את רני בפורום המכונה "המרסק" והוא אמר שהוא מזמין מהסיני את הסרוואים של קורונה אבל מאחר והם לא היו במלאי הזמנתי 3 מהלינק הנ"ל והתוצאות:
1.הם מגיעים עם זרוע ארוכה יותר דבר המאפשר יותר כוח מומנט.
2.הנתונים הטכניים (מידות) זהות לסרוו 9 גרם.(והסרוו הזה 15 גרם)
3.הם דיי זולים .
לסיכום...רכשתי אותם עבור טיסן ססנה מr2hobbies והטיסן מבצע רולים ולופים חיצוניים ופנימיים ללא כל בעיה.
(בסרוו 9 גרם רגיל לא הצלחתי לבצע לופ חיצוני רק פנימי.
בקיצור מומלץ למי שלא מעוניין להשקיע הרבה כסף ולא מעוניין לקבל מוצר חד פעמי.
נעם

roydor
04-01-2011, 06:31:24
הערה קטנה,
אורך הזרוע לא משפיע על המומנט, המומנט הוא פונקציה של מנוע הסרוו והגיר בלבד.
ככל שתגדילא את אורך הזרוע כך יקטן הכוח הליניארי על הפושרוד.
היחס בין הכוח הליניארי לבין התנועה הוא יחס הפוך, תגדיל פי שתיים את הזרוע תקבל תנועה כפולה בחצי כוח.

נתוני סרוואים הם לרב שקר גס של חברות הסרוואים ואף סרוו לא עומד בנתונים המפורסמים. ישנם סרוואים שקרובים יותר וסרוואים שרחוקים יותר (הרבה יותר).

בעבר מדדתי מומנט של סרוואים ויכולת של הסרוו לעמוד בבמומנט הזה באופן מחזורי ע"י חיבור של זרוע באורך 10 מ"מ ותליית חוט אם משקולת לקצה הזרוע, באמצעות סרוו טסטר נתתי פקודה לסרוו למשוך את המשקולת עד שראש הסרוו היה אופקי ובחנתי מה מגבלת המומנט של הסרוו. בנוסף נתתי פקודה לסרוו להגיע למצב אופקי והעמסתי את הסרוו עד שנכנע.
ההבדל בין המוצהר למה שיש בפועל נע בין 80% לסרוו איכותי עד כדי 30% לסרוו לא איכותי.

בדיקה נוספת ששוה לבצע לסרוו היא בדיקת מירכוז, מחברים לסרוו מחוג ומחברים לשנתון ובודקים מה הדיוק של הסרוו בחזרה מצד אחת ומצד שני. סרוו טוב חוזר למרכז, סרוו זול לא חוזר מדויק ולרב עובד בקפיצות גדולות יותר.

Guyazulay@
04-01-2011, 06:39:44
הערה קטנה,
אורך הזרוע לא משפיע על המומנט, המומנט הוא פונקציה של מנוע הסרוו והגיר בלבד.
ככל שתגדילא את אורך הזרוע כך יקטן הכוח הליניארי על הפושרוד.
היחס בין הכוח הליניארי לבין התנועה הוא יחס הפוך, תגדיל פי שתיים את הזרוע תקבל תנועה כפולה בחצי כוח.

נתוני סרוואים הם לרב שקר גס של חברות הסרוואים ואף סרוו לא עומד בנתונים המפורסמים. ישנם סרוואים שקרובים יותר וסרוואים שרחוקים יותר (הרבה יותר).

בעבר מדדתי מומנט של סרוואים ויכולת של הסרוו לעמוד בבמומנט הזה באופן מחזורי ע"י חיבור של זרוע באורך 10 מ"מ ותליית חוט אם משקולת לקצה הזרוע, באמצעות סרוו טסטר נתתי פקודה לסרוו למשוך את המשקולת עד שראש הסרוו היה אופקי ובחנתי מה מגבלת המומנט של הסרוו. בנוסף נתתי פקודה לסרוו להגיע למצב אופקי והעמסתי את הסרוו עד שנכנע.
ההבדל בין המוצהר למה שיש בפועל נע בין 80% לסרוו איכותי עד כדי 30% לסרוו לא איכותי.

בדיקה נוספת ששוה לבצע לסרוו היא בדיקת מירכוז, מחברים לסרוו מחוג ומחברים לשנתון ובודקים מה הדיוק של הסרוו בחזרה מצד אחת ומצד שני. סרוו טוב חוזר למרכז, סרוו זול לא חוזר מדויק ולרב עובד בקפיצות גדולות יותר.

הסבר ממש טוב וברור.
יש לך המלצה לסרוו שאתה יודע שהוא איכותי ? שהוא גם חוזר למרכז וגם הנתונים שלו נכונים ביחס למה שכותבים.
בלי קשר למחיר אם יש פלטפורמה שהיא יקרה ואתה כן רוצה להשקיע במשהו איכותי איזה סרוו לבחור מבחינת חברה שידועה
מה דעתך על הייטק בנושא?
או אינולב? http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?catname=INO-LAB+Servo&idCategory=202&ParentCat=189
אני אישית משתמש בהם בפלטפורמה יחיסת יקרה ואני מאד מרוצה ,וגם המחיר שווה הם עולים 20$ אחרי שאתה מזמין עם יוזר ותיק.
תודה

המרסק
04-01-2011, 07:16:27
לטעמי, ב"כוח מומנט" הוא התכוון לכך שאורך הזרוע מאפשר מרחק תנועה רחב יותר וזה "מוציא" מומנט רב יותר מהסרוו.

wind556
04-01-2011, 10:28:27
לטעמי, ב"כוח מומנט" הוא התכוון לכך שאורך הזרוע מאפשר מרחק תנועה רחב יותר וזה "מוציא" מומנט רב יותר מהסרוו.

זו טעות רני
ככל שהזרוע ארוכה יותר יש יותר מהירות הקפית , יותר דרך ופחות מומנט

דניאל דקל
04-01-2011, 11:30:28
הסרוואים של RCTIMER טובים מאוד
לפני כ 3 חודשים התפגר לי הפוטבה 9257
ומכיוון שלא הייתי מוכן לשלם שוב 60$
חיפשתי תחליפים ובסוף הגעתי ל
RCTIMER R9257
חיקוי פשוט מושלם של ה 9257
אם מישהו מוצא הבדל בביצועים לעומת המקור, אני מתחייב להחזיר לו את מחיר הסרוו החלופי (12$לאחד)

בלינק הבא יש זוג, אבל ניתן למצוא ברשת גם בודדים:
http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=387&productname=

roydor
04-01-2011, 16:17:16
זו טעות רני
ככל שהזרוע ארוכה יותר יש יותר מהירות הקפית , יותר דרך ופחות מומנט

מומנט זו מכפלה של כוח באורך הזרוע. הסרוו מוציא מומנט טהור והוא אינו משתנה כתלות בזרוע. במידה ונשתמש בזרוע ארוכה יותר נקבל כוח נמוך יותר אבל המכפלה של הכוח המרבי שניתן להוציא מהסרוו לאורך הזרוע תישאר זהה.
לכן, על מנת לנצל את הסרוו באופן נכון יש להשתמש בזרוע הקצרה ביותר אשר עדיין תיתן את התנועה הנדרשת, יש להשתמש ב-100% מתנועת הסרוו להיגוי. כך נקבל את הדיוק הטוב ביותר ואת הכוח הגדול ביותר בפושרוד.

Guyazulay@,

אני חייב להודות שאני לא קונה סרוואים סינים זולים, היה לי ניסיון רע איתם והדרישות שלי הן לציוד איכותי יותר.
ככלל אני לא קונה בזוקר (זול שהוא ביוקר) אני מעדיף לשלם אפילו פי 4 ולקבל ציוד שאני סומך עליו שמספק את הביצועים.

זה קשור לסוג הטיסנים שאני מטיס ולמה שאני שואף להוציא מהם. אחרים עשויים להנות מסרוואים זולים ופשוטים ולהיות מרוצים עד הגג (קל להיות מרוצה כשאתה לא יודע מה אתה מפסיד...)
לסרוואים איכותיים במשקלים עד 15 גרם הייתה ממליץ על היפריון 09 (9 גרם) ו-11 (15 גרם).
ניתן לרכוש אותם אצל היפני. אישית יש לי את דגם ה-09 והוא מדהים! מדויק מאד וחזק. אבל כמובן שיקר (27$). לאור העובדה שהטיסנים בהם אני משמתש בו עולים 450 יורו ללא מערכת, המחיר סביר. אני מאמין שניתן למצוא סרוואים סבירים בביצועים ובמחיר זול יותר אבל צריך לבחון אותם בצורה רצינית ולא "טסתי והכל עבד לי אז הם סבבה".

דרך אגב, לסרוו של 21 גרם אני ממליץ על ה-378 של JR, אחד החזקים שמדדתי והיחיד שהתקרב לעמידה במומנט המוצהר (סביב 90%).

רועי