PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיסת מבחן לקלסר

guy1a
11-01-2011, 15:27:10
אז זהו .. במסגרת ההחלטה שלי שאם אני כבר חולה בבית ומשעמם לי יאללה ...

הלכתי לעשות טיסת מבחן לפוגי...
זה טס, זה מאד הפתיע אותי תכלס .... אבל זה באמת טס. אפילו הפגיין יכולת דאייה מסויימת...
מעט קיזוזים למטה ולשמאל .. ובערך 10 דקות באויר .

אז כבר הרגשתי ביטחון עצמו מופרז, ניסיתי איזה טיסה מהירה בגובה פני הדשא .. זה הוביל להתנגשות פלסטית לגמרי עם אמא אדמה.
ו.. מתברר שגם לדבק סיבים טסה יש גבול !
הקלסר התפרק בחלקו וסרבו אחד התנתק ממקומו ( דבק חם )

אין לי תמונות כי הייתי לבד.

אני לא משוכנע שאתקן אותו, זה לא עשה לי את "זה"... את שאר הסוללות "בזבזתי" על FPV עם הכנף החבוטה שלי ונהניתי עד אין קץ.

חצי שעה ויותר של טיסות FPV בגובה נמוך יחסית, כולל באזים מעל לראש של עצמי :) אך ורק עם המסך ! בלי לחפש איפה הטיסן ( אבל עם לחפש אותי במסך :) )

כן .. אני יודע שאני ילד מפגר .. אבל זה הכיף :D

wind556
11-01-2011, 17:21:41
לא הספקת להנות ממנו
זה אחד הטיסנים שגרמו לי את הכי הרבה הנאה עם הסט אפ הנכון (לא כמו שלך) ועם עבודה מאד מדוייקת בבנייה.
אפילו ישב בטרמיקה , וסיים את חייו כראוי לטיסן סופר מהיר שפוגש את אמא אדמה בפול מנוע באנך כלפי מטה.
ואגב דבק חם, זה הדבק העמיד ביותר לחבטות. הדבר היחיד שצריך להקפיד זה תהיה הדבקה ממש חמה ואז זה לא נפתח בחיים

guy1a
11-01-2011, 17:26:28
הנאה ... ובכן, מאד נהניתי לבנות אותו והבן שלי מאד נהנה לקשט אותו , כניראה הוא מספיק מדוייק כי הוא כן דאה.
טרמיקות לא היו גם ציפורים לא היו ..
תכלס, להדביק את הסרבו למקום ולהדביק 2 פסי סלוטייפ חדשים והוא חזרה לאויר .. אבל זה לא נותן לי כלום, זה יותר מידי דומה לכנף בשביל שאני אחוש איזה הבדל. ההנאה היחידה שהוא נותן לי כרגע היא הידיעה שהקלסר המעופף הזה אכן מעופף וזה אני במו ידי בניתי אותו :)ֿ

יש לי כבר תוכניות לאלקטרוניקה שלו :)
מצאתי בנשר מישהו שמוכר קאפה 5 ממ ב 20 ו 10 ממ ב 30 שח .. אני חושב שאני אנסה את כוחי בזה קצת, מיד אחרי שאגמור להשחית את הפוליגל שעכשיו על שולחן הניתוחים.

Boogle
11-01-2011, 21:18:47
שוחט אותך ההוא מנשר...
אני קונה קאפה של 5 ב12 וקאפה של 10 ב22 :D

אבל זה בישוב שכוח אל במרכז....

guyst
12-01-2011, 10:03:38
חצי שעה ויותר של טיסות FPV בגובה נמוך יחסית, כולל באזים מעל לראש של עצמי :) אך ורק עם המסך ! בלי לחפש איפה הטיסן ( אבל עם לחפש אותי במסך :) )

כן .. אני יודע שאני ילד מפגר .. אבל זה הכיף :D

אהבתי!
תפסת בטחון אני רואה... :)

יאללה, פרגן איזה סרטון במעבר מעל הראש של 30 ס"מ....:p

guy1a
12-01-2011, 10:07:07
אם רק לא הייתי מאבד את המצלת מחזיק מפתחות בשבת ... א*** איזה צילומים הייתם מקבלים אתמול ...

למשל מעבר ממש ממש קרוב מידי לעץ אקליפטוס שצמח לי פתאום באמצע המסלול :D
למשל איזה טנדר שבא לי פתאום מאחורה .. אמנם לא הייתי בגובה שלו אבל זה היה משעשע, הוא נסע יותר מהר מהטיסן.

אגב, לראות את הצל של הטיסן על הקרקע זה מגניב לגמרי :)

guyst
12-01-2011, 10:11:56
אם רק לא הייתי מאבד את המצלת מחזיק מפתחות בשבת ... א*** איזה צילומים הייתם מקבלים אתמול ...

למשל מעבר ממש ממש קרוב מידי לעץ אקליפטוס שצמח לי פתאום באמצע המסלול :D
למשל איזה טנדר שבא לי פתאום מאחורה .. אמנם לא הייתי בגובה שלו אבל זה היה משעשע, הוא נסע יותר מהר מהטיסן.

אגב, לראות את הצל של הטיסן על הקרקע זה מגניב לגמרי :)

תזהר... אתה מדליק פה את הקהילה...:D

guy1a
12-01-2011, 11:02:08
אתה שובב אתה :D

guy1a
12-01-2011, 11:25:32
הנה ככה ניראו גיבורינו כשחזרו משדה הקרב אתמול :)