PDA

צפייה בגרסה מלאה : חנויות או אנשים בארץ שיכולים לעזור לי עם Baja

qwaszx
16-01-2011, 19:13:03
אני צריך לתקן כמה דברים מינוריים, לדעת מה מצב המנוע ולהרכיב איזה שהוא FailSafe
אני רוצה לדעת שמה שיש לי הוא שמיש ואפשר להתחיל להנות...

יש לי שלט פשוט ואני רוצה לדעת שהוא יתאים, ועוד כמה שאלות כלליות וטיפים פנים מול פנים.

תודה מראש על העזרה.

דורון.
054-7773367

dani14
16-01-2011, 19:23:51
אם אתה מוכן להדרים לדימונה , אשמח לעזור לך בכיף (בתור בעלים של באחה לשעבר..).

qwaszx
16-01-2011, 20:50:37
תודה גבר, אבל זה כבד עליי להדרים לדימונה.

אני מפ"ת...

אשמח לעזרה, יש פה אנשים עם המון ידע ואני אשמח ללמוד מהם. אני גם מחפש חנויות במרכז, אתם מכירים ?

dani14
16-01-2011, 21:12:01
עצה ראשונה ממני (אתה עוד תודה על זה ) ;)
paypal.
חשבון ב ebay.

1.תחסוך מאות שקלים.
2.תצחק על הפרש המחירים ועל ההיצע הגדול!

אם העצה לא מתאימה לך כרגע (הרי בסופו של דבר תבין שזו אחלה של בחירה).

יש חנויות כמו , שלט רחוק , speed control וכו'...

אבל , וזה אבל גדול , החלקים המשופרים שתמצא בחו"ל , לא תמצא בארץ וגם אם כן , הפרש המחירים יהיה אסטרונומי .

אני בא להבהיר משהו קטן
אני לא נגד לקנות בארץ אלה לעודד קניה בארץ , אך לא כשזה עולה לי פי שלושה , ארבעה ממחיר חו"ל . הצעד הזה בא כתוצאה מדגמים וחלקים שכלל לא קיימים בארץ.

qwaszx
17-01-2011, 08:33:43
אני איתך ב-100% .

מי שיכול להסתדר עם הקנייה מחול (לא דבר בשמיים), יהנה פי כמה מהרבה סיבות שכבר ציינת ומנוספות.

העניין הוא, שאני לא יודע אילו חלקים אני צריך לקנות אפילו...
אני רכשתי את המכונית יד שניה, הבחור הסביר לי במשך חצי שעה בערך, והיות ויש לי נסיון בטיסנים, מסוקים ומכוניות, בעיקר חשמלי וניטרו, חשבתי שאסתדר ללא קושי.

לא נגעתי ברכב כבר הרבה זמן, אני רוצה שמישהו עם נסיון יראה את הרכב, יתפעל אותו, יבדוק מה חסר או צריך תיקון. אחרי הסטאפ הראשוני, הייתי רוצה להתקין FailSafe ואז אדע שהכל תקין ואני מוכן לנסיעה.

חבר'ה מהמרכז עם נסיון, נא להתפקד. סנדוויץ' וקפה על חשבוני, מוכן לשלם גם בשביל הידע.

תודה.

dani14
17-01-2011, 09:45:51
לפי דעתי , בן אדם שיקח תשלום על עצות , יהווה בזיון לקהילה הכל כך קטנה שיש לנו בארץ (כל עוד לא מדובר בבעל עסק!).

תן לי לבדוק עם חבר שלי מהמרכז אם יהיה לו זמן פנוי , הבחור התעסק עם באחות במשך שנים רבות , ויש לו גם מלאי חלפים שלא היה מבייש יבואן . במחירים נוחים.

אם הכל חיובי , אני אעביר את הטלפון שלו אליך בהודעה פרטית. הבחור מרחובות.

deepdive
17-01-2011, 09:50:04
טיסן פ"ת = ד"ר למכוניות!!!

qwaszx
17-01-2011, 16:01:02
תודה לשניכם. אשמח לקבל את הטלפון של הבחור מרחובות.
אפנה גם לטיסן פ"ת, אם כי לא נראה לי שהוא מתעסק בבאחות ספציפי...