PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה שלום מעוניין לקנות מונסטר או שורט קרוס חשמלי בראשלס

stamer23
23-01-2011, 01:33:30
לכל קוראי המודעה שלום

אני מעוניין לקנות מכונית מונסטאר או שורט קורס חשמלי בראשלס כפי שצייתי בראש המודעה ודבר נוסף אני חדש בתחום.
יש לי מספר שאלות ואשמח עם תענו לי.
1. אני מעוניין לקנות בארץ איזו חנות אתם ממליצים הן מבחינת השירות והאימינות שזה החשוב לי ביותר ומבחינה משנית המחיר( מעוניין להשקיע בסביבות 2500-3000 ש''ח).
2.עם אפשר בבקשה למנות מספר הבדלים עיקריים ביין השורט קרוס למונסטאר.
3.אילו חברות מייצרות חשמליות טובות אני מכיר מספר שמות אבל לא עד כדי התמצאות מקצועית.
4.מה עדיף לקנות בתקציב שציינתי קיט או rtr (אין לי כל בעיה להרכיב קיט הייתי בטיסנאות 7 שנים וגם מכונאי אופניים אני פשוט רוצה לדעת מה יותר אייכותי וגם עם יש הבדלים במחיר).
5.אשמח לקבל גם הגבות דוא''ל.

בתודה מראש לכל הקוראים והמגיבים.
שי.

dani14
23-01-2011, 15:56:53
על איזה סדר גודל אתה מדבר...1:10 או 1:8 ?
כי בתקציב שלך נכנס רק 1:10 , יש הרבה דגמים של הרבה חברות..traxxas , hpi , losi , team associated ועוד...

ההבדלים הם מאוד ברורים , שורט קורס - למסלול , בעלת מרכז כובד נמוך עם יציבות גבוהה.
מונסטר - לקפיצות ולבאשינג (להשתולל) , גבוהה בדר"כ ובעלת אי יציבות
לעומת מכוניות שנועדו למסלול.

קיט יעלה לך די יקר , ועוד להשלים מערכת בראשלס , ומערכת שלט...למרות שיש מצב טוב שתעמוד בתקציב שהצבת.
rtr - פחות איכותי מקיט , אך גם זול בהתאם .

תעיין קצת ברשת ( באתרי חו"ל ) , ותנסה להיסגר על כמה מכוניות , תציג את אותן מכוניות פה , וננסה לעזור לך.

דני

stamer23
23-01-2011, 22:57:54
Slash 4X4 VXL זה הדגם של חברת traxxas(המכונית היא מכונית שורט קרוס) והאלה הנתונים שלה מהחנות ספיד קונטרול
מנוע: מערכת בראשלס
Velineon
מערכת הינע: 4X4 קבוע
גיר: הילוך כוח בודד עם מערכת
העברת מומנט מוגבלת החלקה
תוספות מיוחדות: סרוו מחוזק
אטום למים, בקר A200 אטום
למים,סוללה V8.4 3000mAh
מקלט 4 ערוצים אטום למים עם
פונקצית Fail-safe מובנית
מערכת שלט: TQ2 2.4GHz
מהירות סופית: 90+ קמ"ש
אני מעוניין לדעת מה אתם חושבים עליה על כל המערכת וגם על המחיר שהוא עומד על 2700 ש''ח העם היא טובה למתחילים העם אני יכול להתחרות איתה בעתיד עם אני ירצה וכמו שציינתי בעבר אני מעוניין לדעת מהקהל כאן חושב על החנות ספיד קונטרול איך השרות האמינות והמקצועיות?

Ofekgg
24-01-2011, 14:12:57
Slash 4X4 VXL זה הדגם של חברת traxxas(המכונית היא מכונית שורט קרוס) והאלה הנתונים שלה מהחנות ספיד קונטרול
מנוע: מערכת בראשלס
Velineon
מערכת הינע: 4X4 קבוע
גיר: הילוך כוח בודד עם מערכת
העברת מומנט מוגבלת החלקה
תוספות מיוחדות: סרוו מחוזק
אטום למים, בקר A200 אטום
למים,סוללה V8.4 3000mAh
מקלט 4 ערוצים אטום למים עם
פונקצית Fail-safe מובנית
מערכת שלט: TQ2 2.4GHz
מהירות סופית: 90+ קמ"ש
אני מעוניין לדעת מה אתם חושבים עליה על כל המערכת וגם על המחיר שהוא עומד על 2700 ש''ח העם היא טובה למתחילים העם אני יכול להתחרות איתה בעתיד עם אני ירצה וכמו שציינתי בעבר אני מעוניין לדעת מהקהל כאן חושב על החנות ספיד קונטרול איך השרות האמינות והמקצועיות?

הנה האמת מאחורי ה"90+ קמ"ש "
http://www.towerhobbies.com/products/traxxas/trad11/trad11_velineonchart_800.jpg
חבל שהם לא מפרסמים את הטבלה הזאת באתר :rolleyes: :D
לגבי החנות - שמעתי עליהם דברים טובים מ3 אנשים שונים - אין לי ניסיון איתם..

דבר עם עמית בובליל בנוגע לקיט שורט קורס ומערת ברשלס 3300KV, תראה מה הוא יכול להציע.. :)

dani14
24-01-2011, 15:50:29
אבי מספיד קונטרול בחור מאוד מקצועי וזו לא השנה הראשונה שהוא מוכר ומתחזק מכוניות של traxxas ועוד הרבה אחרות .
גם המכונית היא אחלה בחירה.
אם אתה רוצה להתחרות בעתיד , יש גם ליגת short course אבל נראה לי רק להנעה 2X4 , בכל מקרה את זה אפשר לבדוק..
חוץ מזה אחלה בחירה .
קח בחשבון שהמכונית הזו לא גבוהה כמו מונסטר ולכן שטח קשה לא יתאים לה וסתם יהרוס את האוטו.

stamer23
25-01-2011, 00:02:40
חברים תודה רבה על העצות והיחס אתם עוזרים לי מאוד בצעדי הריאשונים בתחום מאוד מעניין.
תודה רבה לdani14 על האינפורמציה אני יודע שהמכונית היא נמוכה אני לא מתכוון להסיע אותה בסלעים או בולדרים.