PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! עזרה דחופה במסוק HQ HuanQi

omrivaknin9
29-01-2011, 13:50:32
פרטי הדגם
HQ HuanQi
4ch transmitter
wireless
huan qi 852 4ch

רק קיבלתי את המסוק היום ובדקתי אותו בחדר שלי
סתם לראות אך הוא ממריא אבל לא העפתי אותו הוא נישאר על הקרקע

עשיתי כמה פעמים סתם לכיף ובפעם האחרונה שעשיתי הפלופלור הנמוך שלו לא הפסיק להסתובב
וכאילו יצא משליטה וממש האיץ השלט לא הגיב אז כיביתי אותו
והמסוק התחיל להשתגע עד שנתקע וניתקתי לו את הכבל(שהוא נתקע יצא קצת עשן)

ועכשיו שאני מפעיל הכל עובד אבל הפלופלור התחתון שלו לא נשלט דרך השלט ואי אפשר לעצור אתו

אני באמת חייב עזרה=[

omrivaknin9
29-01-2011, 14:54:48
מה?=\
אבל מה אני יעשה עם זה עכשיו אפילו לא יצא לי להטיס אותו אין דרך לתקן או משהו?
ממה נובעת הבעיה בכלל?

bendisar
29-01-2011, 16:39:23
מה?=\
אבל מה אני יעשה עם זה עכשיו אפילו לא יצא לי להטיס אותו אין דרך לתקן או משהו?
ממה נובעת הבעיה בכלל?

כנראה שנשרף רכיב אלקטרוני, כגון בקר מנועים או משהו דומה ולכן איבדת שליטה על המנוע שהבקר שלו נשרף
היות ובמסוקים מהסוג הנ"ל כל האלקטרוניקה מרוכזת בלוח אחד, אם רכיב אחד נישרף אי אפשר פשוט להוציא ולהחליף, ואין חלק כנ"ל חליפי, ולכן לא כלכלי לתקן את המסוק:(
מה לעשות you win some you lose some

omrivaknin9
29-01-2011, 20:36:47
תיראו ביקשתי עזרה , הבנתי שזה צעצוע טוב? מי שלא רוצה לעזור אני מעדיף שלא יגיב.

ותודה לכל מי שעזר

guy1a
30-01-2011, 07:10:23
עודד בכותרת של הפורום כתוב :
"פורום מסוקים חשמליים כל מה שנוגע למסוקים חשמליים מהקטנים ביותר ועד לענקיים"

כל דבר שיש לו לפחות כנף מסתובבת אחת וסוללה ושלט והוא יכול לעוף ... ניכנס תחת ההגדרה הזאת.

חוצמיזה .. מה איכפת לך ?
:)

רק לא הבנתי מה דחוף פה ... :cool:

דניאל דקל
30-01-2011, 09:29:46
עודד, מה קרה לסבלנות המפורסמת שלך?

אל תשכח שכולנו התחלנו מצעצועים...

האם זה המסוק המדובר?

http://www.toptoyexpress.com/remote-control-toys/rc-helicopters/huan-qi-852-4ch-remote-control-rc-helicopter.html

לפי מחירו נראה משהו דווקא די איכותי...

מכירת מסוקים כאלה בארה"ב/קנדה נהיה דבר די חם. האחיין שלי עבד מספר חודשים במכירה של כאלה בדוכנים בקנדה.

כעת,למה אתה מתכוון שהרוטור התחתון מסתובב ללא שליטה?

האם המסוק מסוגל להמריא? האם הוא מסתובב סביב עצמו כמו מטורף?

הפוך את המסוק, ובדוק את מצב גלשי השיניים. אחד מהם מסובב את הרוטור העליון והשני את התחתון

בדוק שכאשר אתה מחזיק זוג להבים עליון/תחתון, אינך מסוגל לסובב ביד את הגלג"ש שלו בתחתית המסוק. אם כן אז יש חופש, וכדי

לסגור אותו בד"כ מזליפים מעט דבק מהיר במקום הבעייתי

ziki
30-01-2011, 10:48:24
פרטי הדגם
HQ HuanQi
4ch transmitter
wireless
huan qi 852 4ch

רק קיבלתי את המסוק היום ובדקתי אותו בחדר שלי
סתם לראות אך הוא ממריא אבל לא העפתי אותו הוא נישאר על הקרקע

עשיתי כמה פעמים סתם לכיף ובפעם האחרונה שעשיתי הפלופלור הנמוך שלו לא הפסיק להסתובב
וכאילו יצא משליטה וממש האיץ השלט לא הגיב אז כיביתי אותו
והמסוק התחיל להשתגע עד שנתקע וניתקתי לו את הכבל(שהוא נתקע יצא קצת עשן)

ועכשיו שאני מפעיל הכל עובד אבל הפלופלור התחתון שלו לא נשלט דרך השלט ואי אפשר לעצור אתו

אני באמת חייב עזרה=[

יש בעיה לעזור לך בפתרון של מקרה כזה עם המסוק המדובר
תבין שמדובר בצעצוע שלא באמת נועד לתיקון או תחזוקה, יותר בסגנון של אם שברת או כמו שציינת (יצא עשן) אז סביר ששרפת משהו ולא נשאר הרבה מה לעשות, ספק גדול אם כדאי בכלל להשקיע מאמץ בתיקון או אם בכלל ניתן לעשות זאת.
בכל מקרה השאלה ששאלת (בהנחה ונשאלה בתום לב) לגיטימית ביותר ואל תעלב מהתגובות שקיבלת.
היה בטוח שאם המסוק שלך היה משרת אינטרסים כאלו או אחרים של מי שהגיב כמו שהגיב היית זוכה לתשובה חמימה מלאה ואוהדת ;)

RonTo
30-01-2011, 10:50:37
האם זה המסוק המדובר?

http://www.toptoyexpress.com/remote-control-toys/rc-helicopters/huan-qi-852-4ch-remote-control-rc-helicopter.html

זה כמעט מחיר של הוריקן :eek::eek:

ziki
30-01-2011, 10:59:08
זה כמעט מחיר של הוריקן :eek::eek:

אם כך אז גם ההוריקאן צריך להכנס לקטגורית הצעצועים, לא? :rolleyes:

omrivaknin9
30-01-2011, 17:45:32
איש יקר
אינך מבין את הפואנטה.
לא משנה מה אתה מעדיף, זה פורום מסוקים ולזה הוא נועד, אני ועוד הרבה מחברי הפורום הזה מעדיפים שתחפש לך פורום צעצועים ותשאל שם את השאלות שלך
אתה תופס מקום ואנרגיה של מי שזקוק לעזרה במסוקים
אתה לא זקוק לעזרה במסוקים בגלל שאין לך מסוק ואתה עושה רעש במערכת עם צעצוע שאינו שייך לפורום הזה.
כשתרצה מסוק, תקבל כל עזרה אפשרית.
וכשתרצה להבין מה ההבדל בין מה שיש לך לבין מסוק, גם אז תקבל הסבר ארוך ומקיף בסבלנות רבה.
בהצלחה לך

אני לא עושה רוח בשום מסוק.
פעם ראשונה שאני מתעסק בדבר כזה ואתם מצפים שאני ידה מה לעשות שאני ידה כמה הוא שווה?
אתם באים עם כל הידע שלכם ותוקפים אותי כל מה שרציתי זה עזרה ולא יותר מיזה

omrivaknin9
30-01-2011, 17:49:05
עודד, מה קרה לסבלנות המפורסמת שלך?

אל תשכח שכולנו התחלנו מצעצועים...

האם זה המסוק המדובר?

מכירת מסוקים כאלה בארה"ב/קנדה נהיה דבר די חם. האחיין שלי עבד מספר חודשים במכירה של כאלה בדוכנים בקנדה.

כעת,למה אתה מתכוון שהרוטור התחתון מסתובב ללא שליטה?

האם המסוק מסוגל להמריא? האם הוא מסתובב סביב עצמו כמו מטורף?

הפוך את המסוק, ובדוק את מצב גלשי השיניים. אחד מהם מסובב את הרוטור העליון והשני את התחתון

בדוק שכאשר אתה מחזיק זוג להבים עליון/תחתון, אינך מסוגל לסובב ביד את הגלג"ש שלו בתחתית המסוק. אם כן אז יש חופש, וכדי

לסגור אותו בד"כ מזליפים מעט דבק מהיר במקום הבעייתי
כן זה המסוק.
הוא יכול להמירא ולא מסתובב סביב עצמו

ואיפה לשים את הדבק בדיוק?
אמור ליהיות שבר קרע במשהו , קצת הסבר אולי יעזור לי, תודה על העזרה=]

סליחה על שתי התגובות אני לא שמתי לב שיש עוד

omrivaknin9
30-01-2011, 18:17:03
עשיתי מה שאמרו לי החזקתי את שני הפלופלורים וסובבתי יחד ובאמת אין בעיה לסובבם אותם רק לא הבנתי איפה אני אמור לשים דבק?

guy1a
30-01-2011, 18:23:09
לא הבנתי

המסוק ממריא וטס ?
אז מה הבעיה ?

omrivaknin9
30-01-2011, 18:29:26
שאני לא יכול לכבות את הפרופלור התחתון אז אי אפשר להנחית אותו כי הוא ממשיך לעוף

gmagnezi
31-01-2011, 10:25:42
שאני לא יכול לכבות את הפרופלור התחתון אז אי אפשר להנחית אותו כי הוא ממשיך לעוף

עומרי
הבקר של המסוק שלך מחולק לשניים, טרנזיסטור (רכיב דוחף זרם) ששולט על המנוע של הרוטור העליון, וטרנזיסטור נוסף לתחתון.
לפי תיאור התקלה, הטרנזיסטור של התחתון "נפרץ" וגורם לכך שהמנוע התחתון פועל קבוע ללא שליטה.
אתה צריך מישהו שמבין באלקטרוניקה ויכול להחליף לך את הרכיב.

מהיכן אתה בארץ?

גבי

ziki
31-01-2011, 12:18:27
ציקי,

אני שמח שאתה מסכים איתי אבל אל תתמם. אין כל צורך מצדך לתקוף את עודד וראיתי את זה לא פעם.

יש לך איזה ענין אתו תסגור אתו חשבון בטלפון או בשדה פתוח.

יש להתיחס לגופם של דברים ולא לגופם של אנשים.

גם לך וגם לעודד יש רבות לתרום מנסיונכם בתחביב זה. לא ברור לי למה זה צריך להגרר למחוזות פסולים.

אני מציע לך להכנס לפורומים כמו ה Helifreak.com (אני מתיחס לפורום של וולקירה כי אותו אני מכיר) זה פשוט תענוג. כל שאלה גם הטפשית ביותר זוכה לתשובה מסודרת והוגנת. הכל נאמר ברוח טובה וחברית. היו מספר מקרים בודדים של התקפות לא סימפטיות ואלו זכו לגנוי גורף

זה בסך הכל תחביב של זבלים סינים לא??!! אז למה היחס הקשה והמבזה בפורום הזה? למה הא?

אני לא מנסה להתמם, נהפוך הוא יש המון תגובות ציניות שכתבתי לאנשים כאן.
אם תעקוב אחרי מה שאני כותב כאן אז תווכח שכשפונים אלי באופן מקצועי אני עונה באופן מקצועי, צחוק נענה בצחוק וציניות נענת בציניות הכל זוכה להתייחסות ברמה המתאימה.
עם עודד אין לי שום עניין, אם אתה היית עונה לפותח השירשור כמו שעודד ענה היית זוכה ממני לתגובה זהה, למה? כיוון שאין לאף אחד כאן לגיטימציה לזלזל באנשים שכל פשעם מסתכם בזה שאינם עומדים בסטנדרטיים שלהם.
פשוט וקל.

המרסק
31-01-2011, 12:24:11
אין לי כוח להתחיל לשלוח אזהרות והודעות אישיות ולכן ההודעה פה כללית ומוחלטת (It's good to be the king):

אין זה מתפקידכם לחנך בפורום ובטח אין לאף אחד רשות לכך.
אם נפתח דיון, אנא התמקדו בדיון עצמו ולא באג'נדות אחרות. כל עוד חבר הפורום התנהג לפי החוקים, כך גם עליכם לעשות.
אם יש לכם אי אילו השגות לגבי הפורום והמבנה שלו ,או סתם בנוגע לשעות הגשת התה יש מספיק אנשים להם ניתן לפנות בכדי להעלות את אותן בקשות/טענות.

בפעם הבאה שמקרה כזה יחזור על עצמו, אני מיידית משהה את הנוגעים בדבר מהפורום בלי להתעמק במי התחיל, מי הגן ובמי רק בא ללבות את האש.

zvok
31-01-2011, 12:32:58
אין לי כוח להתחיל לשלוח אזהרות והודעות אישיות ולכן ההודעה פה כללית ומוחלטת (It's good to be the king):

אין זה מתפקידכם לחנך בפורום ובטח אין לאף אחד רשות לכך.
אם נפתח דיון, אנא התמקדו בדיון עצמו ולא באג'נדות אחרות. כל עוד חבר הפורום התנהג לפי החוקים, כך גם עליכם לעשות.
אם יש לכם אי אילו השגות לגבי הפורום והמבנה שלו ,או סתם בנוגע לשעות הגשת התה יש מספיק אנשים להם ניתן לפנות בכדי להעלות את אותן בקשות/טענות.

בפעם הבאה שמקרה כזה יחזור על עצמו, אני מיידית משהה את הנוגעים בדבר מהפורום בלי להתעמק במי התחיל, מי הגן ובמי רק בא ללבות את האש.

+1 תגובה ציונית הולמת.

zvok
31-01-2011, 12:42:41
אני לא מנסה להתמם, נהפוך הוא יש המון תגובות ציניות שכתבתי לאנשים כאן.
אם תעקוב אחרי מה שאני כותב כאן אז תווכח שכשפונים אלי באופן מקצועי אני עונה באופן מקצועי, צחוק נענה בצחוק וציניות נענת בציניות הכל זוכה להתייחסות ברמה המתאימה.
עם עודד אין לי שום עניין, אם אתה היית עונה לפותח השירשור כמו שעודד ענה היית זוכה ממני לתגובה זהה, למה? כיוון שאין לאף אחד כאן לגיטימציה לזלזל באנשים שכל פשעם מסתכם בזה שאינם עומדים בסטנדרטיים שלהם.
פשוט וקל.

ציקי

לגבי תשובות מקצועיות תבורך. עבור זה קיים הפורום.

לגבי צחוקים ודחקות - לא כל מה שמצחיק אותך יצחיק אחרים. האמן לי יש כאן כמה חברה שנונים חבל לך על הזמן אבל אף אחד לא מבין אותם מספיק שאחד מהקוראים ייעלב פספסת את כל הענין. אז שמור את זה לחבורת הרכבת בפתח תקווה. פה בחיפה יש הומור קצת יותר כבד.

ציניות היא מיותרת ולא מוסיפה דבר, אז כדי להראות שאתה איזה חכם ציון אתה כותב הערות ציניות?

תאמין לי ציקי אם תתרכז בתשובות מקצועיות זה יתקבל היטב, אתה טוב בזה. אני קורא דברים שאתה עודד ואחרים כותבים וזה מלמד מענין ומוסיף גם אם כרגע איני מטיס בדיוק את המסוקים עם האלקטרוניקה שאתם מטיסים.

ziki
31-01-2011, 12:55:32
אז שמור את זה לחבורת הרכבת בפתח תקווה. פה בחיפה יש הומור קצת יותר כבד

דווקא אני מכיר כמה מחיפה, לא כבדים בכלל ונחמדים מאד :)

zvok
31-01-2011, 13:10:08
דווקא אני מכיר כמה מחיפה, לא כבדים בכלל ונחמדים מאד :)

+1

guyro
31-01-2011, 14:04:06
ציקי

לגבי תשובות מקצועיות תבורך. עבור זה קיים הפורום.

לגבי צחוקים ודחקות - לא כל מה שמצחיק אותך יצחיק אחרים. האמן לי יש כאן כמה חברה שנונים חבל לך על הזמן אבל אף אחד לא מבין אותם מספיק שאחד מהקוראים ייעלב פספסת את כל הענין. אז שמור את זה לחבורת הרכבת בפתח תקווה. פה בחיפה יש הומור קצת יותר כבד.

ציניות היא מיותרת ולא מוסיפה דבר, אז כדי להראות שאתה איזה חכם ציון אתה כותב הערות ציניות?

תאמין לי ציקי אם תתרכז בתשובות מקצועיות זה יתקבל היטב, אתה טוב בזה. אני קורא דברים שאתה עודד ואחרים כותבים וזה מלמד מענין ומוסיף גם אם כרגע איני מטיס בדיוק את המסוקים עם האלקטרוניקה שאתם מטיסים.

להלן יקרא שמו בישראל : ציקי ה"ציני"....:rolleyes: או "צ-בריבוע"

ziki
31-01-2011, 14:28:58
להלן יקרא שמו בישראל : ציקי ה"ציני"....:rolleyes: או "צ-בריבוע"

אתה מתחיל? :D

guyro
31-01-2011, 15:08:03
אתה מתחיל? :D

מישהו צריך להחזיר לך....גירשת מפה את עודד עם כל ההודעות שלו....:eek:

ziki
31-01-2011, 15:12:37
מישהו צריך להחזיר לך....גירשת מפה את עודד עם כל ההודעות שלו....:eek:

להזכירך, לא אני מנהל את הפורום הזה ובטח שלא שולט בתכנים שמסוננים.

guyro
31-01-2011, 15:15:11
להזכירך, לא אני מנהל את הפורום הזה ובטח שלא שולט בתכנים שמסוננים.

ואני חשבתי לעצמי שאתה ממזמן מנהל את הפורום הזה :cool:

ziki
31-01-2011, 15:34:27
ואני חשבתי לעצמי שאתה ממזמן מנהל את הפורום הזה :cool:

אל תגיד את זה אפילו בצחוק, יש כאן כאלו שעוד יאמינו בזה :)

omrivaknin9
31-01-2011, 22:26:58
אמרו לי שאם אני יכול עם היד לסובב את שני הפלופלורים יחד אז זה אומר שצריך לשים דבק איפה שהו.
אז איפה לשים? כי זה באמת זז!

guy1a
31-01-2011, 22:34:05
שמע חביבי
זה מתחיל להיות מסובך
הכוונה היתה שאם אתה מחזיק את הרוטור ביד אחת ואת הגג"ש בשניה ואתה יכול לסובב בינהם ( יש שני רוטורים ושני גג"שים - כל אחד מחובר לשני בציר אבל הם לא מחוברים בינהם )
אז משהו לא בסדר
אבל אני חושב שזה לא מתאים למקרה שלך
אתה צריך להתרכז בשני דברים
או שתתקן את המקלט / בקר שלך == מאד קשה ולא שווה את ההשקעה
או שתקנה מסוק יותר רציני ויותר אמין

ההצעה שלי, תחפש סולו פרו יד שניה ( ויש כמה בפורום מכירה ) ותתחיל מחדש בנקודת פתיחה יותר טובה

omrivaknin9
31-01-2011, 22:48:52
נכון עשיתי כמו שהסברת זאת לא הביעה טוב הציעו לי כמה אנשים עזרה אז אני ידבר איתם ומקווה שיעבוד, בקשר ללקנות אחד חדש רציני אני לא בטוח בזה לא רוצה להכנס למצב של הרבה כסף כרגע אני בצבא וצריך לחסוך =]

guy1a
01-02-2011, 06:59:53
זאת בדיוק הסיבה למה הצעתי לך מסוק שגם תוכל להנות ממנו ... ולא רק לתקן אותו

אבל.. בהצלחה