PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מה כדי לשורט קרוס Associated או traxxas

stamer23
29-01-2011, 17:09:23
אז אחרי מספר שאלות כאן בפורום המצויין הזה שונתן סקירה כה מדהימה ומידע רב לאנשים חדשים כמוני אני רוצה להודות לכם חברי הקהילה.
עכשיו אני ניגש לעיקר בהתחלה הייתי מעוניין רק בטקסס אבל עשיתי סקר וגיליתי שהם לא תמיד גולת הכותרת ושיש חברה נוספת (ae) אז בקיצור לעיניין מה כדי? סלאש של טקסס או sc של ae בתקציב של 2700-3000.

dani14
29-01-2011, 18:21:05
ae נחשבת לחברה יותר יוקרתית מטראקסס , אבל כך בחשבון שאם ב AE יש גם rtr , זה לא יתעלה על טרקסס , אם אתה רוצה איכות זה רק kit לבניה והרכבה עצמית.

ובכלל , כך טיפ לעתיד , כל מכונית שהיא rtr היא לא השיא ופאר החברה , זה יותר משהו עממי לשכבה של מתחילים בתחום.
kit לעומת זאת , זה לאנשים שיודעים מה הם רוצים .

דני

dansaada
29-01-2011, 20:06:10
אני ממש יכול להמשיך את דני:
ובגלל זה טרקסס לא נחשבת לחברה ברמה גבוהה ולא תחרותית, היא מתרכזת בשוק המתחילים או אלה שלא כלכך יודעים מזה משהוא אחר, טרקסס מעדיפים להתרכז בצבע החופות ,פרסום ומימון תחרויות אקסטרים (והאמת שמצליח להם)
אבל, אם אתה רוצה לקחת צד אחד קדימה, לך על קיט + מערכת הינע (חשמלי או ניטרו זה כבר דיון אחר) +מערכת שלט לשנים ארוכות ותהנה מאיכות, מגוון בחירה אישית וחיסכון ענק בעתיד.
בעוד כשאדם קונה rtr הוא בדר"כ מוכר אותה שלמה (כי מערכת ההינע בד"כ והשלט תמיד לא שווים הרבה) מפסיד עליה לא מעט כי יש הרבה היצע במכוניות כאלו ואז או פורש (חס וחלילה:eek:) או קונה קיט מקצועי.
כשיש לך קיט אתה מוכר את הקיט עצמו ב1000-2000 שקלים וקונה אחד אחר חדש או יד שניה באותו מחיר או בעוד כמה שקלים (כי יש לך מערכת הינע שווה ושלט שאמור להחזיק איתך מאסר עולם)

מקצועי משמע אכן אסוסיאטד, ובנוסף לוסי,קיושו,טאמיה,הוטבודיז,דורנגו ועעוד כאלה ואחרות.אבל הראשונות הן השתיים האהובות עלי שאני ימליץ לך עליהן (אני מסיע גם לוסי וגם אסוסיאטד)
שים לב אם אתה בעיניין שורט קורס אז המכוניות החדשות והמרעישות ביותר בעולם כרגע הם שתי השורט קורס החדשות :
האחת של אסוסיאטד:
http://www.teamassociated.com/cars_and_trucks/SC10_4x4/Kit/

והשניה של לוסי:
http://www.losi.com/Products/Default.aspx?ProdID=LOSB0127

שים לב היום החברות המקצועיות הבינו סוף-סוף שאנחנו אוהבים שורט קורס 4x4 מה שטרקסס הבינו ממזמן..חח אז שים לב שורט קורס 2x4 קמעט ואינה ניתנת לשליטה..(מעצבן משהוא)

dani14
29-01-2011, 22:02:03
:) כל מילה בסלע!

stamer23
29-01-2011, 23:19:34
עכשיו יש לי מספר שאלות נוספות ברשותכם אבל לפניי זה אני רוצה להגיד תודה על התשובות.
איפה אני יכול לקנות קיט כזה בארץ והאם תקציב של 2700-3000 מספיק?

stamer23
30-01-2011, 14:55:40
ומה אתם אומרים על קיט של אסוסיאטד דגם 4.1?