PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק נמאס לכם לעבוד קשה לסווארמים?

erazz
02-02-2011, 20:09:40
http://smartieparts.com/swarmcharmer/

http://vimeo.com/19418795

אייל שפירא
02-02-2011, 20:40:42
זה כנראה היה בתוקף לפני עידן אישורי המיילים, מישהו בדק אם זה עדיין אפקטיבי?

guyst
02-02-2011, 20:51:13
אז בגללם כל הסנקציות החדשות....

erazz
02-02-2011, 22:11:07
זה חדש דנדש מעכשיו.

עובד מול כל מה שהם יודעים לעשות. בדקתי. :D

Trex450
02-02-2011, 22:19:02
זה מוסיף את הדברים לסל אבל נותן להתחבר רק עם היוזר של מי שכתב את התוכנית ואז את יכול להזמין אליו רק ולא אליך .... מרגיש כמו פישינג.

הצלחתי להוסיף את הדברים עם היוזר שלי בסוף נראה לי שאני מנסה להזמין אני יעדכן מה הולך.

Oren.ED
03-02-2011, 08:07:29
האם כעת ניתן לצרף יותר ממוצר אחד לסווארם ?

אייל שפירא
03-02-2011, 09:51:39
זה מוסיף את הדברים לסל אבל נותן להתחבר רק עם היוזר של מי שכתב את התוכנית ואז את יכול להזמין אליו רק ולא אליך .... מרגיש כמו פישינג.

הצלחתי להוסיף את הדברים עם היוזר שלי בסוף נראה לי שאני מנסה להזמין אני יעדכן מה הולך.

חייבים להתחבר לא מהיוזר אלא מה"דפדפן" המיוחד שלהם.
זה אחושילינג מריח כמו פישינג, אני בינתיים לא מקליד שום סיסמה בדפדפן שלהם.

אחרי תהליך ה"צ'ארם" מופיע בחלון העליון ריבוע ירוק עם פרטי המוצר והאפשרות לעשות "Spread", לחצתי עליה והוא הפנה אותי ל"בלוג הסווארם (http://www.joinhobbykingswarm.com/)" המוכר.
סגרתי את הדפדפן שלהם ונכנסתי אליו בעצמי ושם באמת הופיע המוצר שלי. לחצתי על JOIN והועברתי להוביקינג, ושם באמת הופיע לי שכבר יש 6 משתמשים בסווארם.
הכנסתי את המייל שלי ואישרתי אותו, אבל בעגלה המוצר לא הופיע במחיר המוזל אלא במחיר המלא.

לדעתי שימוש יתר בתוכנה הזו לא רק שיעניק למפתחים שלה גישה להרבה מאוד סיסמאות של אנשים, אלא גם ירגיז מאוד את הוביקינג...

T_A
03-02-2011, 11:16:10
מדהים, עובד ממש טוב , ביצעתי עכשיו הזמנה של מחברים ,כבלים, מאריכים, שרוולים וכו וכו. ב30$ הכל בסווארם
30+ מוצרים בקניה אחת , בדיוק 9998 גרם.

דאגתי לשנות סיסמה לסיני לפני כן והחזרתי לסיסמה שלי אחרי זה, PAYPAL שילמתי כבר בדפדפן שלי.
בקיצור עובד.

אייל שפירא
03-02-2011, 11:30:15
רעיון טוב שינוי הסיסמה! עשיתי את אותו הדבר ונראה לעת עתה שזה פועל, עד שנחטוף BAN כללי מהוביקינג.

igalr
03-02-2011, 11:57:40
ישבו הסינים פיתחו שיטת פרסום ויראלית, מחלקת השיווק השקיעה עשרות שעות
מחלקת הפיתוח השקיעו מאות שעות,
מאות שעות ומעלה הושקעו ע"י שירות הלקוחות
ואז באים כל מיני חוכמולוגים ועוקפים את המערכת.
והצביעות חוגגת .
אותם אלו התלוננו אך לפני יום יומיים על כך שקונה זה או אחר התווכח איתם על פרוטות והנה בריש גלי אותם צבועים מוכנים לעבור על התקנון ולהסתכן ב BAN כללי בעבור נזיד עדשים ... שברירי דולרים והנה מוכנים הם למכור את נשמתם בזמן שהם מטיפים יושר ויושרה לאחרים.

אייל שפירא
03-02-2011, 12:07:25
באמת שרציתי לעשות סווארם כמו שצריך אבל אין לי חברים. :(

erazz
03-02-2011, 12:10:12
זה אותם סינים שמעתיקים חומרה בזול וגונבים תכנונים מיצרנים שהשקיעו דם יזע ודמעות בפיתוח?
אני לא מאבד שינה מהטריקים שאנחנו מוצאים חזרה.

השוק הפתוח הוא קשה ואכזרי ואני די בטוח שהסיני הזה עדיין חי בסדר עם הטריקים האלה. זה רק מוסיף לו פרסום.

אה, כן... BAN. בטח.
כל סוחר חכם היה עושה BAN לצרכנים שלו. ברור.

igalr
03-02-2011, 12:13:19
זה אותם סינים שמעתיקים חומרה בזול וגונבים תכנונים מיצרנים שהשקיעו דם יזע ודמעות בפיתוח?
אני לא מאבד שינה מהטריקים שאנחנו מוצאים חזרה.

השוק הפתוח הוא קשה ואכזרי ואני די בטוח שהסיני הזה עדיין חי בסדר עם הטריקים האלה. זה רק מוסיף לו פרסום.

הסינים לא כתבו כאן מניפסט קורע לב נגד הישראלי התחכמן חסר הבושה והנימוס.
ואני אומר נאה דורש , נאה מקיים .

erazz
03-02-2011, 12:22:08
אני לא כתבתי :D

בתחמון יש לנו מה ללמוד מהסינים. ובאמת, הסיני הזה חי טוב מאיתנו. אין סיבה ממש לרחם עליו.
בסופו של דבר הוא מוכר ואנחנו קונים.

The customer is always right

אייל שפירא
03-02-2011, 12:24:42
ואני אומר נאה דורש , נאה מקיים .

http://www.cartoonstock.com/newscartoons/cartoonists/rma/lowres/rman3451l.jpg

בוואז
03-02-2011, 14:15:01
אתמול התוכנה לא עבדה לי, היום היא עובדת! (כנראה בגלל שהוציאו גירסא חדשה יותר)

פישינג או לא אני לא לקחתי סיכון ושיניתי את סיסמת הפייפל שלי לפני ואחרי

אני לא רואה צורך לשנות את סיסמת המשתמש בHK, מקסימום מה יעשו? יבצעו דרכו רכישות, ישיגו לי נקודות ויעלו את דרגת המשתמש? :cool:

ארז, תודה רבה על הפרסום!!

נ.ב כרגע קישור התרומה לא עובד אבל כשהוא יעבוד אני אתרום 10$ לבונה ומפרסם התוכנה, הוא חסך לי בהזמנה האחרונה קצת יותר מזה :)

erazz
03-02-2011, 16:10:03
אני לא רוצה להתבטא לגבי פישינג או לא - YOU NEVER KNOW
אבל אני מכיר את המפתח. האיש הוא אותו אחד שבנה את לוח התכנות ל-9X. הוא לא חברה מסחרית ולכן קשה לי להאמין שמדובר בפישינג.

אבל כן, PAYPAL תבצעו דרך הבראוזר שלכם.

אמסור לו שהלינק שבור. גם אני תורם לו :)

lior_shenhar
03-02-2011, 21:51:59
קובינמאט עם כל האנשים האלה אני חותם לכם שעוד שבוע שבועיים לא יהי קיים המושג סאורם יותר

wonderd
04-02-2011, 10:26:54
אל תטעה - גם בסווארם הסיני מרוויח עלינו יפה..זאת רק שיטת פרסום, לא הורדת אחוזי הרווח שלו.
במקום לשלם על פרסום הוא נותן לך כמה דולרים הנחה, לא קרה כלום.
דרך אגב, זיהיתי לא מזמן משהו מעניין - כשנכנסים לאתר ללא משתמש וסיסמה - יש מחיר מסוים ואפשרות לסווארם, כשמכניסים שם וסיסמה, המחיר יורד והסווארם נעלם...לא בכל המוצרים אבל בחלקם זה בהחלט קורה. אז אין לי בעיה שיעלימו את הסווארם ופשוט יתנו הנחה יפה לחברים שקונים..

איהאב
04-02-2011, 11:24:56
תודה

maozasaf
14-02-2011, 21:01:01
אז אצלי זה גם עובד עם כל המוצרים שצירפתי לסל בהנחה .
הגעתי עד לשלב שהייתי בדף הפייפל שלי,סגרתי את הדפדפן שלהם פתחתי את שלי(פיירפוקס),
נכנסתי בחזרה לחשבון שלי בהובי-קינג,הזמנות(ORDERS) ושם לחצתי על ההזמנה שעדין לא שולמה(PENDING PAYMENT או משהן כזה) .
משם יש קישור בחזרה לפייפל ונכנסתי לשם ללא חשש, ושילמתי .:)

4 מוצרים בסווארם :D:D:D

אסף..