PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור בניה sig kavalier עוד קלאסיקה.....

Asaf197seven
07-02-2011, 11:33:57
לכולם שלום--זה שרשור בניה של טיסן הנקרא kavalier של חברת סיג---כמובן שהוא קיט ערום -
כל מה שנכלל הוא כני הנסע כמה פוש רואודים עם תבריג וצירי סי איי-

לקח לי שלושה ימים לבנות אותו--והטיסה איתו היא תענוג--
זה מין טריינר ספורטיבי-מצוייד במנוע 4 פעימות של איי אס פי- ובמיכל דלק של 350---
במדיקה עולה שאני מסוגל להחזיק את הטיסן באוויר יותר מ 30 דקות!!! רק שאין בזה צורך ברוב המקרים......

שימו לב-התמונות לא מועלות בסדר הנכון וגם אחרות מתהליך הבניה עוד חסרות ויועלו בקרוב.......

אליקופטר
07-02-2011, 12:37:00
אהלן,

יפה ,אני מאוד אוהב את טיסני "פעם" אם אמצא לי משהו כזה אקפוץ על זה:)

אלון.

tomer_inbar
07-02-2011, 12:47:11
טיסן יפייפיה!

adibenbasat
07-02-2011, 14:26:47
איזה כיף לראות גם טיסנים שהם לא arf במיוחד קיטים של סיג, יש בהם משהו מאוד אמריקאי:)
האמת ששלושה ימים של בניה זה מאוד מהר לקיט כזה והוא נראה מצוין.

Asaf197seven
07-02-2011, 21:43:37
אני תמיד הייתי מתאבד על קיט שהוא לא קשה יחסית לבניה--כי עם אלה שקשים--השלבים האחרונים דורשים השקעת זמן אינסופית כמעט--זהו דגם מאוד ישן--והעובדה היא שמצלמים את חוברת ההדרכה שעל הטיסן מותקן מנוע אניה 40 שזה כבר אומר הכל-- הנחיתות יכולות להיות מאוד איטיות אבל ההמראה כבדה קצת- שוקל בסביבות ה2.5 ק"ג אולי כי המנוע חדש ועוד לא נפתח- וגם שאני בטוח שדרוש עוד המשך כיוון למצב מדוייק יותר-........בכל זאת ישנו סרוו לכל מאזנת והתקנתי סרוו להגה הגובה סמוך למייצב הגובה -סרוו של הוביקו מיני של 12 ג"ק מטאל גיר- ועוד מיני סרוו בתוך מייצב הכיוון........

כיף לראות טיסנים שלא ARF אבל זו המון עבודה יחסית ונסורת וחלקי עץ ולכלוך המגיעים כמעט לכל מקום בבית הקטן שלי.........

הפרוייקט הבא יהיה כולו בנוי מפיבר גלאס-- אני רק צריך לייצר גולם לכנף ולגוף ע"מ ליצור תבנית
זה יהיה משהו חזק ביותר-וגדול......

תודה לכולם על המחמאות........

Asaf197seven
07-02-2011, 21:46:17
אהלן,

יפה ,אני מאוד אוהב את טיסני "פעם" אם אמצא לי משהו כזה אקפוץ על זה:)

אלון.

אולי לא תמצא אלא אם תזמין ישירות--הוזמן לפני המון זמן דרך טיסני השמאל {טיסן חיפה}
כי הוא היבואן של סיג........

יוחאי ב
07-02-2011, 21:56:02
כל הכבוד אסף,
באמת שמחמם את הלב לראות בניה של טיסן אמיתי ועוד מבלזה , בזמן שכל שעתיים מישהו אחר פה בפורום מפרסם " סקירה" לגוש קלקר מעופף.....
לי בחדר העבודה ממתין קיט חדש של אסטרו הוג, גם תוצרת סיג....
אין מה להגיד, זוהי טיסנאות במיטבה
שא ברכה, חבר
יוחאי

Asaf197seven
07-02-2011, 22:04:16
כל הכבוד אסף,
באמת שמחמם את הלב לראות בניה של טיסן אמיתי ועוד מבלזה , בזמן שכל שעתיים מישהו אחר פה בפורום מפרסם " סקירה" לגוש קלקר מעופף.....
לי בחדר העבודה ממתין קיט חדש של אסטרו הוג, גם תוצרת סיג....
אין מה להגיד, זוהי טיסנאות במיטבה
שא ברכה, חבר
יוחאי

תודה רבה--לא הרבה פעמים אני יכול לציין שהתגובות כאן עושות הרגשה טובה יותר.......
אסטרו הוג--פעם כמעט קניתי את הקיט הזה....אני כמעט בטוח שמנוע 91 ארבע פעימות יהיה מצויין בשבילו--יש לך עוד פרטים בעניין? איזה מנוע יהיה לו? ועוד?

יוחאי ב
07-02-2011, 23:16:30
לגבי האסטרו, המנוע שיורכב עליו יהיה os 110 alfa
4 פעימות כמובן.
האמת, זהו קיט הנגרות הראשון שאבנה.
הקיט נמצא אצלי כבר קרוב לחצי שנה ותכננתי להתחיל לבנות אותו עם בוא החורף הנוכחי, רק שיש לי עוד כמה עבודות לסיים על טיסנים אחרים....
בכל אופן, כנראה שאתחיל לבנות אותו בחורף הבא...
הטיסן הוא קלאסיקה אמיתית, לחובבי הבניה כמובן.
קניתי אותו אך ורק לשם ההתנסות בבניה.
יוחאי

Asaf197seven
07-02-2011, 23:26:43
קראתי על הדגם הזה באתר של סיג--לפי מה שאני זוכר זה היה אחד הדגמים הראשונים שלהם--
כאלו שלפעמים אתה רואה בטלוויזיה או ביוטיוב בצורה מטושטשת.......מין מאפיין שמעיד על צילומים ישנים כדאי שיהיה גלגל חרטום --ראיתי כאלו עם גלגל זנב--לא מתאים למודל.......
מנסה להראות כמו מטוס משנות הארבעים...........הגימורים יהיו לא קלים---רוב מוחלט של מה שבניתי ב 20 שנה האחרונות היו קיטים של נגריה........שים דגש על חיזוקים איפה שצריך---בנוסף למכפילי הגוף מהדיקט התעופתי הדק צפה את צלע האש ועד גבול חדר מיכל הדלק בבדק פיבר רך ואפוקסי לפינישים של זי פוקסי--הדבק הטוב ביותר משנה צבע מחום לצהוב כאשר מתייבש......
זה טיסן לא קל---קח בחשבון שלסיג לפעמים יש מתודות מטופשות וכמעט תמיד יוצא לבחור בצורת בניה חזקה יותר ממה שמוצע.........

יוחאי ב
07-02-2011, 23:40:29
תודה אסף על העצות שרשמת
אקח אותן בחשבון ברגע שתתחיל הבניה
אכן, מדובר בטיסן ישן מאד.
אבל רק מלפתוח את הקופסא מפעם לפעם ולהציץ פנימה, אני יודע שעשיתי צעד נכון....

Asaf197seven
07-02-2011, 23:47:05
על לא דבר--בניתי כבר בערך חמישה טיסנים שלהם במהלך השנים-- יש להם חומרים מעולים--האכזבה היחידה שהיתה לי מאיכות חומרים היתה מהקיטים של גרייט פליינס.......אם כבר מדברים על אמריקאים--זה טיסן שהוא פיצוץ--החזרת לי את החשק לבנות אחד כזה- רק שנראה לי שאשלח להם מייל אם אפשר להזמין כזה באיי אר אף כי כבר אין לי כוח לבנות בזמן הקרוב-- אני הייתי למשל צובע אותו באדום כהה כמו שהיה אופייני למטוסים מסוג כזה בזמנם-ואפילו צועה בלבן את צידי הגלגלים......
שיראה כמעט אמיתי........עם מנוע איי אס פי 91 ארבע פעימות.....

אליקופטר
08-02-2011, 07:43:22
אולי לא תמצא אלא אם תזמין ישירות--הוזמן לפני המון זמן דרך טיסני השמאל {טיסן חיפה}
כי הוא היבואן של סיג........

טוב שהדגשת את זה אני מאמין שלא סתם:mad::)

gush
09-02-2011, 07:06:14
לאחד שמטיס רק ברנשים יש לך המון מה ללמד....יישר כח

Asaf197seven
09-02-2011, 07:14:15
הברנש הולך להפוך לפסל...סגר 16 שנים שהוא חי..........לא משתלם לקנות בשבילו מנוע- 35 יקר
46 או 52 כבדים בשבילו הוא יחכה בצד............