PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה שאלה למשתמשים בבקרים של קאסל

HeliDraco
11-02-2011, 22:14:42
הי כולם

אז השאלה שלי מופנית בעיקר למשתמשים ב-CC Phoenix ICE 100 0 - באיזו גרסת קושחה (Firmware) אתם משתמשים?
אני לא העליתי גרסא מאז שקניתי את הבקר (3.21), כי כל הגרסאות מעל זה מופיעות אצלי בסטטוס BETA - וממש אין לי כוח לתקלות באויר בגלל תוכנת בקר לא בדוקה :mad:
השאלה שלי היא האם יש נסיון עם הגסאות האלה ומהו?

תודה מראש לעונים

דניאל דקל
11-02-2011, 22:36:25
אני חושב שכולם כאן משתמשים בגרסת קושחה הנקראת טורניגי 7... (ובצדק לדעתי)

HeliDraco
11-02-2011, 23:06:21
אני חושב שכולם כאן משתמשים בגרסת קושחה הנקראת טורניגי 7... (ובצדק לדעתי)

אתה כנראה מברי המזל שיש להם את המצלצלים להשקיע בבקר שעולה פי 5 מבקר רגיל :D

Mit der Dummheit kampfen die Gotter selbst vergebens

פשוט אין לי משהו יותר טוב לענות על התגובה הזאת :D

מר מתוק
11-02-2011, 23:12:11
הי כולם

אני לא העליתי גרסא מאז שקניתי את הבקר (3.21), כי כל הגרסאות מעל זה מופיעות אצלי בסטטוס BETA - וממש אין לי כוח לתקלות באויר בגלל תוכנת בקר לא בדוקה :mad:
השאלה שלי היא האם יש נסיון עם הגסאות האלה ומהו?

תודה מראש לעונים

היי,

תרגיש בנח לעדכן לגרסא החדשה ביותר.
מעולם לא חוויתי בעיה ולא קראתי בפורומים השונים על בעיה שהייתה עם גרסת בטא של קאסל.
הם בודקים טוב טוב את הגרסאות לפני שהם משחררים אותן לציבור, גם את אלו שנקראות בטא.

תהנה,

שחר

HeliDraco
11-02-2011, 23:20:25
היי,

תרגיש בנח לעדכן לגרסא החדשה ביותר.
מעולם לא חוויתי בעיה ולא קראתי בפורומים השונים על בעיה שהייתה עם גרסת בטא של קאסל.
הם בודקים טוב טוב את הגרסאות לפני שהם משחררים אותן לציבור, גם את אלו שנקראות בטא.

תהנה,

שחר

שחר, תודה רבה על התשובה.
אפשר לשאול עם איזה גרסא (של איזה בקר :)) אתה מטיס?

מר מתוק
11-02-2011, 23:37:07
שחר, תודה רבה על התשובה.
אפשר לשאול עם איזה גרסא (של איזה בקר :)) אתה מטיס?

על כל הפוניקסים (שני 35A ואחד ICE 50A) שלי יש כיום גרסא 3.27
הסיבה שלא עדכנתי אותם לחדשה ביותר היא שלא הטסתי בארבעה חודשים האחרונים... :o

שים לב בלינק המצורף (http://www.castlecreations.com/downloads/srh-castle_link.html) ש-90% מהגרסאות הן בטא...
שחר

RonTo
12-02-2011, 01:00:36
אם אתה לא משתמש בגוברנר, אין כ"כ טעם לעדכן.
מרבית (אם לא כל) העידכונים נוגעים לתיקונים בתפקוד הגוברנר...

אגב, היו בעבר בעיות עם גרסאות כאלו ואחרות (3.19) אשר גרמו ל CUTOFFים תו"כ טיסה.
ההמלצה הטובה ביותר שאוכל לתת לך היא שלפני שאתה מעדכן לגירסה חדשה, בדוק בפורומים בחו"ל האם אנשים ניסו אותה ומהם הרשמים.

wonderd
12-02-2011, 07:23:07
אני מטיס עם ה 3.21, גם שקלתי לעדכן אבל לא נראה לי שצריך.. אתה יכול פשוט לקרוא על כל גירסא מה היא מעדכנת.

דניאל דקל
12-02-2011, 08:06:05
אני יכול לספר לכם קוריוז מעניין בנושא בקרים יקרים

לאחרונה יצא לי לעבוד על פיתוח של מערכת בכלי טייס מסויים

המערכת החשמלית כללה בקר מתח גבוה (HV). נסענו לניסויים במנהרת קרח באנגליה עם ליין שלם של בקרים

אחד מהם היה Phonix ICE 100 HV.

האם אתם רוצים לנחש עם איזה בקרים בסוף השתמשנו?

ניחשתם נכון. דווקא בקרים סיניים של הוביווינג. הם נתנו את הביצועים הכי טובים בגלל פשטותם (לבקרים היקרים יש כל מיני הגנות במקרה של קור/חום וכו')

אגב, היה לנו בעבר גם Kontronix Jive שעולה 300$ והוא נשרף במהלך ניסויים עוד כאן בישראל.

הוא בוודאות לא נשרף בגלל חריגה במגבלת זרם. עבדנו עם ספק כוח מיוצב והגבלנו לו את הזרם היוצא.

המסקנה שלי מהניסויים, אין שום הצדקה לרכוש בקרים יקרים, הם לא חסינים יותר מבקרים פשוטים.

bendisar
12-02-2011, 09:56:57
אני יכול לספר לכם קוריוז מעניין בנושא בקרים יקרים

לאחרונה יצא לי לעבוד על פיתוח של מערכת נגד הקרחה בכלי טייס מסויים

המערכת החשמלית כללה בקר מתח גבוה (HV). נסענו לניסויים במנהרת קרח באנגליה עם ליין שלם של בקרים

אחד מהם היה Phonix ICE 100 HV.

האם אתם רוצים לנחש עם איזה בקרים בסוף השתמשנו?

ניחשתם נכון. דווקא בקרים סיניים של הוביווינג. הם נתנו את הביצועים הכי טובים בגלל פשטותם (לבקרים היקרים יש כל מיני הגנות במקרה של קור/חום וכו')

אגב, היה לנו בעבר גם Kontronix Jive שעולה 300$ והוא נשרף במהלך ניסויים עוד כאן בישראל.

הוא בוודאות לא נשרף בגלל חריגה במגבלת זרם. עבדנו עם ספק כוח מיוצב והגבלנו לו את הזרם היוצא.

המסקנה שלי מהניסויים, אין שום הצדקה לרכוש בקרים יקרים, הם לא חסינים יותר מבקרים פשוטים.

נכון וואלה אתה צודק
במיוחד ברוב נחמדותך אתה אומר לואדים שהוא זרק את הכסף לפח, כי אתה לוחם הצדק חייב לזעוק את האמת
הרי למה צריך בקרים יקרים כאלה?
זה לא כאילו אתה צריך גוברנר (הרי כולנו כבר יודעים שאתה לא אוהב להטיס 3D)
זה לא כאילו אתה צריך הקלטה של מידע יקר ערך כגון מתח של הסוללה, זרם נצרך, מהירות ראש
ואחוזים בשימוש כח מנוע (בכלל למה לך כל הדברים האלה, אתה בעצמך אמרת שאתה לא חושב שמסוקים שווים את ההשקעה שלהם)
הרי כל הדברים האלה "חסרי ערך"
הרי למה שמישהו בנפשו השפויה ישלם כסף, תמורת בקר שיספק לו את המידע איך להביא את המערכת
כוח שלו לנצילות אופטימאלית
לנצל כל אחוז מכוח המנוע, במינימום מאמץ של הסוללות ומקסימום נצילות
ולמקרה שלא הבנת שהכל מלעיל בציניות אז כן
זה שוואדים החליט שהוא רוצה להפיק את הרוב מהמערכת החשמלית שלו, זו זכותו
ולכן הוא שילם על בקר שיתן לו את היכולת לעשות זאת
וואדים שאלה שאל על עדכון תוכנה, ואתה לגלגת לו על זה שהוא "מבזבז" את הכסף שלו סתם
מה הקשר בין השאלה לבין התשובה?
רוצה לענות-תענה
לא רוצה-לא צריך
אבל סתם להעליב?
לא יודע מה לימדו אותך או מה אתה יודע וגם לא משנה כמה אתה יודע
אבל לפני שאתה פרופסור, ולפני כל התארים שלך אתה אמור להיות גם בן אדם
ובן אדם אמור לדעת שקודם כל שגם דעה אישית, יש מקום ודרך להביע
ואתה לא הבעת את דעתך במקום המתאים, וגם לא בדרך המתאימה וזה חבל מאוד

וואדים, לגבי השאלה שלך
אכן היו כמה גרסאות שהיו קצת בעייתיות, אמרו לך את המספרים שלהם
יש בפורום rcgroups תת פורום יעודי לבקרי קאסל להלן קישור (http://www.rcgroups.com/castle-creations-168/)
בו תוכל לראות כבר איזה גרסאות נוסו או לא, ומה הן התוצאות
מקווה שעזרתי

Shay
12-02-2011, 10:30:21
נכון וואלה אתה צודק
במיוחד ברוב נחמדותך אתה אומר לואדים שהוא זרק את הכסף לפח, כי אתה לוחם הצדק חייב לזעוק את האמת
זה לא כאילו אתה צריך הקלטה של מידע יקר ערך כגון מתח של הסוללה, זרם נצרך, מהירות ראש
ואחוזים בשימוש כח מנוע (בכלל למה לך כל הדברים האלה, אתה בעצמך אמרת שאתה לא חושב שמסוקים שווים את ההשקעה שלהם)
הרי למה שמישהו בנפשו השפויה ישלם כסף, תמורת בקר שיספק לו את המידע איך להביא את המערכת
וואדים שאלה שאל על עדכון תוכנה, ואתה לגלגת לו על זה שהוא "מבזבז" את הכסף שלו סתם
רוצה לענות-תענה
לא רוצה-לא צריך
אבל סתם להעליב?

וואדים, לגבי השאלה שלך
יש בפורום rcgroups תת פורום יעודי לבקרי קאסל להלן קישור (http://www.rcgroups.com/castle-creations-168/)
מקווה שעזרתי

איזה כושר ניסוח אלעד!
ישר כח! :)

HeliDraco
12-02-2011, 12:36:43
חברים, תודה רבה על התשובות.
אלעד (דוב) - אני אסתכל בפורום שציינת, תודה רבה על הקישור.
אלעד (wondred) ורון - אני כן מטיס עם גוברנור (לא בגלל 3D אגרסיבי, אבל כן אוירובטיקה :)). כרגע הגרסא 3.21 מספקת אותי בשטח, אבל בהקלטות אני כן רואה קפיצות די רציניות במהירות ראש (מאות סל"ד), לכן חשבתי לעלות גרסא.
כך או אחרת, כרגע הלוגו בשיקום אחרי ריסוק מצער היום בבוקר (לא בגלל בקר) :mad:
אחד הדברים שיקרו בתהליך הוא גרסא חדשה לבקר.

Shay
12-02-2011, 12:53:39
מה קרה?:eek:

RonTo
12-02-2011, 13:12:26
אם אתה מטיס עם גוברנור, תעדכן מגירסה 3.2.1 לחדשה ביותר. בגירסה 3.2.1 ישנו באג הגורם למהירות הראש בנורמל להיות זהה למהירות הראש באיידל. לעומתה, הגירסה האחרונה עובדת מצויין (מנסיון על 2 מסוקים ומנסיונם של רבים שדיברו איתי בנושא וניסו)

HeliDraco
12-02-2011, 13:28:24
מה קרה?:eek:

ריסוק די מעצבן, טעות שלי.
בבקרת נזקים עכשיו :mad:

דניאל דקל
12-02-2011, 13:36:11
אני לא כותב בפורומים בשביל מדד הנחמדות

בשביל זה יש את הסובבים אותי, היודעים להעריך את נחמדותי אליהם ואת מידת נכונותי לעזרה כשצריך

HeliDraco שאל שאלה פלצנית, וקיבל תשובה פלצנית

נניח שהוא מטיס עם גירסת קושחה 2.4 במקום 2.5. שומו שמיים. מה אמור לקרות?? הטיסן יתחיל לטוס אחורה?

אני רק רציתי לנצל את השרשור המטופש הזה בכדי לחלוק את ניסיוני עם אנשים אחרים

אם חסכתי לכמה אנשים כמה מאות שקלים מיותרים, הרי את שלי עשיתי

Shay
12-02-2011, 13:38:56

בשביל זה יש את הסובבים אותי, היודעים להעריך את נחמדותי אליהם ואת מידת נכונותי לעזרה כשצריך

למה לרדת לרמה אישית? מי אתה שתקבע אם שאלה היא פלצנית או לא?

bendisar
12-02-2011, 13:46:56

נניח שהוא מטיס עם גירסת קושחה 2.4 במקום 2.5. שומו שמיים. מה אמור לקרות?? הטיסן יתחיל לטוס אחורה?

אני מבין שאין לך כנראה ידע לגבי הבקרים של CASTLE, ולכן אתה מתייחס לכך בזלזול
אני מבין גם שלא קראת את התגובות של המשתמשים פה שאמרו בבירור שהייתה גרסאת קושחה
שגרמה לקאטים באוויר, או גרסא אחרת בה הגוברנר עובד גם במצב נורמל. לכן יש סיבה לבדוק האם הגרסא החדשה עובדת כראוי. שאלה לגיטימית לגמרי
מה שאתה לא מבין שיש הבדל בין להיות בן אדם נחמד, לבין להיות בן אדם בכלל
כרגע אתה הוכחת שאתה לא מתנהג לא כמו זה ולא כמו זה
והתגובה שלך הייתה סתם תגובה מרושעת ללא שום שמץ של הגיון, לא חסכת לאף אחד כסף
והדבר היחיד שהיית יכול לחסוך זה את הבושה שאתה גורם לעצמך על דפי הפורום

ziki
12-02-2011, 13:59:29
דניאל תמשיך,תמשיך, אתה עושה צחוק מעצמך ואני נהנה מכל רגע !
אלעד, חבל על הזמן שלך, לא ברור לי איך לא הבנת את הזה עד עכשיו.

דניאל דקל
12-02-2011, 16:27:49
bendisar
אם היית מכיר אותי, הית כבר מבין שבושה הינה ממני והלאה...
אני מתפרנס יפה מאוד מידיעותי לכן אין לי במה להתבייש...
בתגובתך רק הוכחת את מה שרשמתי. זה בדיוק גם מה שקרה לנו בניסויים, הבקרים היקרים היו גורמים
"על דעתם" להגבלת זרם.
הבקרים הפשוטים "טיפשים" וטוב שכך. לא שמעתי אי פעם על צורך לעדכן גרסת קושחה בבקרים אלו

כל שנותר הוא להסיק את המסקנות הנכונות

HeliDraco
12-02-2011, 17:04:39
bendisar
אם היית מכיר אותי, הית כבר מבין שבושה היא ממני והלאה...
אני מתפרנס יפה מאוד מידיעותי לכן אין לי במה להתבייש...
בתגובתך רק הוכחת את מה שרשמתי. זה בדיוק גם מה שקרה לנו בניסויים, הבקרים היקרים היו גורמים
"על דעתם" להגבלת זרם.
הבקרים הפשוטים "טיפשים" וטוב שכך. לא שמעתי אי פעם על צורך לעדכן גרסת קושחה בבקרים אלו

כל שנותר הוא להסיק את המסקנות הנכונות

דניאל, בקרים לא מפעילים הגבלות "על דעתם". זה ששמתם בקר על מערכת שנועדה לעבוד בתנאים קיצוניים ורק אח"כ הלכתם לנסות/לבדוק אם יש לו (לבקר) הגבלות זרם/מתח ובאילו תנאים - זה חוסר המקצועיות שלכם. לא פחות, לא יותר ובטוח לא קשור למחירים של הבקר. זה ששמתם בקר עם יכולות של Governor והקלטה במערכת נגד הקרחה, שלא צריכה יכולות כאלה - חוסר מקצועיות גדול עוד יותר, או זלזול בכספו של המזמין (במילה אחת - Overspec). בעצם, לא צריך ללכת רחוק - עצם ההשוואה בין מסוק למערכת נגד הקרחה אומרת הכל.

כך או אחרת - אין לזה שום קשר לנושא השרשור. בחרתי את הבקר הזה, יש לי סיבות טובות לזה (בדיוק הדברים שלא היית צריך כמו גוברנור והקלטה) ואני יודע למה אני רוצה לבדוק העלאת גרסא. מכאן יש לך בדיוק שתי אפשרויות: יש לך מה לעשנות לשאלה - תענה. אין לך - אל תענה. כמות הכסף שיש לי (או אין לי) ממש לא רלוונטית לדיון.

ziki
12-02-2011, 17:31:54
דניאל
אני בדקתי עם הלהבים של CY האם הם יעילים יותר מהלהבים של המאוורר בבית.
מסתבר שהם לא, המקוריים של המאוורר עושים יותר רוח.
מסקנה, אפשר לחסוך כסך ולהתקין להבים של מאוורר על המסוקים :)

דניאל, אתה טועה, מטעה וניכר שאינך יודע על מה אתה מדבר, אולי הבקרים שבדקת אינם מתאימים למערכת עליה בוצע הניסוי, למסוקים מה לעשות הם מתאימים ומגוון ההגנות בהם אינו סתם, ההגנות הללו יכולות להציל לך את המסוק וכבר ראיתי את זה קורה.
כל ההשוואות בינם לבקרים של טורינגי זו בדיחה גרועה שאין לה שום אחיזה במציאות בקשר למסוקי רדיו חשמליים, להזכירך זה ייעודם של הבקרים הללו ולא לשימוש במערכות נגד הקרחה.

דניאל דקל
12-02-2011, 20:52:23
HeliDraco, בזכות חוסר המקצועיות שלנו (כלשונך) הניסויים היו הצלחה אדירה, ואיני מתכוון להיכנס לפרטים.

אגב, את כל הבקרים שלקחנו בדקנו עוד בבית. אבל, רק סביבת ניסוי מתאימה יכלה להיות הבוחן האמיתי.

Shay
12-02-2011, 21:00:00
הרי רשום שחור על גבי פיקסלים שמדובר במערכת נגד הקרחה בהודעה שאלעד ציטט אותך.

gadily
12-02-2011, 21:46:51
נכון וואלה אתה צודק
רוצה לענות-תענה
לא רוצה-לא צריך
אבל סתם להעליב?

וואדים, לגבי השאלה שלך
מקווה שעזרתי

אלעד- כל הכבוד על הניסוח ועל ההשקעה לשים במקומו את הציניקן היהיר שלא תורם דבר לפורום.
כנראה ששמרוב שעמום הוא נהנה להרגיז ולקומם עליו את משתתפי הפורום.
לגופו של בקר:
רכשתי והתקנתי את הבקר CASTLE CREATIONS ICE 75 על TREX 500 לראשונה ראיתי גרפים של פרמטרים עיקריים של הטיסה. טלמטריה אותה ראיתי בעבודה על מערכות מתקדמות בחזית הטכנולוגיה לפני מספר שנים.
הבקר בנוי מאד מקצועי והושקעה המון מחשבה וניסיון בתכנה שלו. הוא מצוייד במפזר חום יעיל ואינו מתחמם כמעט בטיסה.משתמש בגירסא 3.28. עלה לי כ-80 דולר - תמורה מצוינת לכסף!!!

RonTo
12-02-2011, 21:48:49
דניאל, אני לא מבין מה אתה רוצה...
מצאת את הבקר האולטימטיבי לצרכיך במחיר זעום? שיבושם לך!
למה אתה מערבב שמחה בשמחה?!? מה הקשר בין השאלה לתשובה? בכל השרשור הזה, שואל השאלה לא ביקש חוות דעת על בקרים אחרים אלא שאל על בקר ספציפי שאלה מקצועית שכמובן שלך אין את התשובה עליה. הרי הבקרים של טורניג'י כ"כ טובים שאין צורך לעדכן להם קושחה! אין צורך בגוברנר כי גם ככה 3D זה גועל נפש ולא תואם את המציאות ואת חוקי הפיזיקה שחלים על מסוקים אמיתיים (מילותיך שלך מלפני מספר שבועות)!
אני לא מצליח להבין את פשר העוקצנות והתזת הרעל.

אם אין לך תשובה לשאלה ששאלו - אל תענה! שמור את דעותיך לעצמך, תטיס עם רכיבים זולים שמתפקדים הרבה יותר טוב מאחיהם היקרים! הרי כולנו פראיירים ואוהבים לזרוק את הכסף לרוח ואתה דופק את המערכת! הגרמנים, האמריקאים וכל אלופי העולם למיניהם מפספסים את הזדמנות חייהם שלא מטיסים עם בקרים סיניים.

סלח לי, אבל כל מה שכתבת פה שטויות שאין כדוגמתן! אין לך מושג על מה אתה מדבר! היכולת שלך להוציא ממסוק את המיטב כנראה לא קיימת ולכן לעולם לא תבין על מה המהומה. תטיס עם מה שאתה רוצה ועזוב אותנו בשקט, רק עשה לי ולכולנו טובה, אל תפיץ את עמדתך המטעה כי עלולים להיות כאלה שיאמינו לה.

דניאל דקל
12-02-2011, 22:19:49
חברים, אתם נראים קצת מגוחכים בשרשור הזה

פותח השרשור מתגאה שרכש בקר קסטל 100 אמפר במחיר מופקע, ושואל האם צריך לעדכן גרסת קושחה בשביל

למנוע קאטים באוויר.

זה כמו שאני אקנה מרצדס, ואשאל בפורום מכוניות מה לעשות עם זה שהיא נכבית לי ברמזור.

מן הסתם גם שם היו עונים לי : תקנה טויוטה או מזדה

bendisar
12-02-2011, 22:22:13
אז זה שיש אנשים שמתנהגים בצורה דוחה בעולם, נותן לך לגיטימציה להיות מגעיל בעצמך?
כי כאלה יש בכל מקום

דניאל דקל
12-02-2011, 22:37:03
אתה צודק. אני יהיר, מתנשא, מגעיל, שכחתי משהו?

אבל אתם. השופרא שבשופרא.

העובדה היא, שאני לא קראתי אף לא לאחד כאן בפורום בשמות גנאי.

אני חושב שהגיע הזמן שאתחשב בכם ואכנס לכאן לעיתים יותר רחוקות

גם כשאני סוף סוף פותח שרשור מעניין (האחרון בנושא מנגנון בל-הילר)

אני מוצא עצמי מתכתב מול בן-אדם בודד שמבין משהו, במקרה זה, זה היה יואב להב

אגב, GADILI , האם לזה התכוונת כשכתבת שאיני תורם מאום לפורום?

אתה צודק. שפע המאמרים שלך מאפיל על כתיבתי (:

gadily
12-02-2011, 22:46:33
אתה צודק. אני יהיר, מתנשא, מגעיל, שכחתי משהו?

אבל אתם. השופרא שבשופרא.

העובדה היא, שאני לא קראתי אף לא לאחד כאן בפורום בשמות גנאי.

אני חושב שהגיע הזמן שאתחשב בכם ואכנס לכאן לעיתים יותר רחוקות

גם כשאני סוף סוף פותח שרשור מעניין (האחרון בנושא מנגנון בל-הילר)

תסיקו מסקנות

הבטחת לא להכמס לפורום ? אל תשכח לקיים!!!

דניאל דקל
12-02-2011, 23:08:48
כעת אולי סוף סוף תחזרו לעזור לפותח השרשור?

lior_bar_ami
13-02-2011, 00:09:16
ואדים היקר,
מבלי להתיחס להערותיו הציניות של מיודענו בשירשור (שכה טורח להרוס כל שירשור שני בפורום), אתה יכול לעדכן לגרסאת ה BETA האחרונה של CC מבלי כל חשש - יותר מזה, אם הינך מייעד את הבקר לשמור סל"ד (מוד גוברנור), כמו שטוסמן ציין, אפילו מומלץ לעדכן.

צר לי לשמוע על הריסוק של מיולייר - אני בטוח שתשמיש אותו ותמשיך להנות ממנו בעתיד.

דניאל דקל
13-02-2011, 00:38:49
ליאור, אדם בודד לא יכול להרוס שרשור

בשביל זה צריך אנשים אחרים שידרדרו אותו

אגב, אם כבר צצת, ואתה מותח ביקורת

אז גם אני אמתח ביקורת עליך

כתבת מאמר (מצויין לדעתי) בנושא פלייברלס

לדעתי היה מן הראוי (בתור אחד שמתיימר להיות מקצועי)

לפרגן למאמר המקור

http://www.w3mh.co.uk/articles/html/csm9-11.htm

הכוונה לפרק 10...

lior_bar_ami
13-02-2011, 00:52:29
דניאל היקר,
את דעתך הטבת להציג שוב ושוב ושוב ושוב ולצערי שוב.... אני לא חושב שיש אחד שלא שמע אותה לפחות מס רב מאוד של פעמים - גם כשלא היה ממש ממש מעוניין.
העניין הוא, שלרוב דעתך מגיעה בכפייה גם כשהיא לא קשורה לתוכן השירשור המקורי - וזה רוב המקרים לצערי.
2 דוגמאות קלאסיות - (1) שירשור הבנייה של הלוגו שלי הפך להיות במת התכתשות בשבילך להשמצת מסוקי ה 3D והאדרת הטיסנים; קשר ולו מקרי לנושא המקורי שלל בניית הלוגו לא קיים כלל וכלל. (2) שירשור התייעצות לגבי גרסאת קושחה לבקר הופך להיות במת ההתכתשות שלך להשמצת כל מותגי האיכות הקיימים והאדרת החלופה של הזבל הסיני (ולצערך הרב גם לי יש ניסיון לא קטן עם ציוד סיני, גם בבדיקות על קצה המעטפת - לא ארחיב היכן, אך הציוד הסיני שאותו אתה מאדיר נשרף ולרוב הרבה לפני ה SPES המוצהר כשזה האיכותי מחזיק גם מעבר אליהם) - שוב האם יש קשר בין זה לבין שאלת פותח השירשור, התשובה היא ממש ממש לא.

אז אתה אומר ריבוי דעות - אני אומר אמן, הבעיה איתך היא כפיית דעות. למקרה שלא שמת לב - אין פה הסכמה איתך כמעט בשום אספקט שעליו אתה מביע דעה, אתה מייצר אנטיגוניזם מוחלט סביב התגובות שלך שאני לדוגמא (לא יכול להעיד על אחרים), כ"כ נמנע מלהגיב לך כדי לא להיכנס אתך לעימות ולכן אפילו לא שמתי לב לשירשור אותו פתחת בנושא מנגנון הבל-הילר, אותו למדתי לעומק ויש לי לא מעט להרחיב לגביו; אתה מצליח להבין כמה ההתבטאויות שלך לא נעימות?
אגב גם ההצהרות הלא פוסקות שלך של אני עוזב, חוזר, עוזב, חוזר לא מוסיפות לרצון להתדיין איתך - שלא תבין לא נכון, אני בטוח שאתה איש עם ידע, ובעל יכולת לתרום לא מעט, לא ברור לי למה אתה בוחר בדרך של הקנטה ודרך מדון.

ziki
13-02-2011, 08:18:53
1.אני חושב שהגיע הזמן שאתחשב בכם ואכנס לכאן לעיתים יותר רחוקות

2.גם כשאני סוף סוף פותח שרשור מעניין (האחרון בנושא מנגנון בל-הילר)

אגב, GADILI , האם לזה התכוונת כשכתבת שאיני תורם מאום לפורום?

אתה צודק. שפע המאמרים שלך מאפיל על כתיבתי (:

1.עוד פעם מבטיח ולא מקיים?
2.אולי אתה טוב בתאוריה, בפיסיקה ובנוסחאות אבל נסיון עם מסוקים דורש נסיון מעשי בשטח והבנה לגבי מה מטרתו של כל מכלול על המסוק מה שנראה שאין לך בכלל.מסוקים לא לומדים בהתכתבות.

HeliDraco
13-02-2011, 08:48:59
ואדים היקר,
מבלי להתיחס להערותיו הציניות של מיודענו בשירשור (שכה טורח להרוס כל שירשור שני בפורום), אתה יכול לעדכן לגרסאת ה BETA האחרונה של CC מבלי כל חשש - יותר מזה, אם הינך מייעד את הבקר לשמור סל"ד (מוד גוברנור), כמו שטוסמן ציין, אפילו מומלץ לעדכן.

צר לי לשמוע על הריסוק של מיולייר - אני בטוח שתשמיש אותו ותמשיך להנות ממנו בעתיד.

ליאור, תודה רבה על התשובה (בנושא הבקר) והפרגון.
מיולניר עוד בהחלט יחזור לטוס ועם גרסת בקר חדשה (ועוד כמה שינויים "קטנים" :)). אגב הוא כבר עכשיו עובד (עבד :() במצב גוברנור וזו בדיוק הסיבה שהתחלתי לבדוק אפשרות לשינוי גרסא.

wonderd
13-02-2011, 09:35:29
מהמקום בו אני רואה את הדברים - העניין נראה די פשוט - אם במתכוון ואם לא, כולכם נפלתם לפח המוכר כל כך ואתם עוזרים לדרדר את השירשור. תלמדו ממני - אני עושה קורסים בנשימה עמוקה לפני שאני עונה, לפעמים זה מצליח ולפעמים לא..
גם אם דניאל התכוון לדרדר את השירשור וגם אם לא - לדעתי אין צורך 'לקפוץ על המציאה', תנשמו עמוק, תתגברו על ההערה שאולי באמת לא היתה קשורה לנושא השירשור ואיך אמר פעם בחור בתכנית האח הגדול.."תתקדמווווו.."
האמת שלא משנה מי אשם - קצת באסה לראות את השירשורים כל פעם יורדים לרמות האלה. סתם מיותר.
:)

דניאל דקל
13-02-2011, 19:43:23
wonderd, אהבתי את תשובתך

האמן לי שלא היתה לי כל כוונה לדרדר את השרשור

סתם רציתי לנצל את השרשור בעקבות ניסיון רע שהיה לי עם אותו הבקר, רק בגרסת HV

אפשר להתייחס, וגם אפשר להתעלם...

נשימה אחת ארוכה מצד הקוראים, והשרשור לא היה מתדרדר...

שים לב, שלכל אורך השרשור ZIKI הציק לי והתעלמתי בעקביות. לא שזה עזר לו לשתוק, אבל לפחות לא ירדתי לרמה שלו.

TooLy
13-02-2011, 19:48:39
מהמקום בו אני רואה את הדברים - העניין נראה די פשוט - אם במתכוון ואם לא, כולכם נפלתם לפח המוכר כל כך ואתם עוזרים לדרדר את השירשור. תלמדו ממני - אני עושה קורסים בנשימה עמוקה לפני שאני עונה, לפעמים זה מצליח ולפעמים לא..
גם אם דניאל התכוון לדרדר את השירשור וגם אם לא - לדעתי אין צורך 'לקפוץ על המציאה', תנשמו עמוק, תתגברו על ההערה שאולי באמת לא היתה קשורה לנושא השירשור ואיך אמר פעם בחור בתכנית האח הגדול.."תתקדמווווו.."
האמת שלא משנה מי אשם - קצת באסה לראות את השירשורים כל פעם יורדים לרמות האלה. סתם מיותר.
:)
וואלה...עוד סיבה טובה להפסיק לעשן...:D
עוזי.

ziki
13-02-2011, 20:38:56
שים לב, שלכל אורך השרשור ZIKI הציק לי והתעלמתי בעקביות. לא שזה עזר לו לשתוק, אבל לפחות לא ירדתי לרמה שלו.

צודק ב 100%
חבל שתרד לרמה שלי, הרי אתה גאון גדול וכבר הוכחת לכולנו כבר מספר פעמים כמה ידע וניסיון יש לך בתחום ובאיזו גישה אתה מתייחס כאן לאלו שפותחים שירשורים עניינים.
להזכירך, "שאלה פלצנית" היו צמד המילים שלך בשירשור הזה בו אתה טוען שבקרים של טורינגי טובים מקסטל או קונטרוניק, אני לא יודע אם לצחוק,לבכות אולי לרחם?
אגב ידע וניסיון, את סוללת הגיבוי ב DX7 כבר מצאת או שאתה עדיין סבור שהיא זו שגרמה לבעיה שהיתה לך?
תסביר לנו מר דקל על מנת שנדע לעומק איך עובדים הדברים, נמנע מטעויות או נזרוק כסף כלשונך הרהוטה.
השירשור הזה הפך בזכותך להיות בדיחה.