PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איזיסטאר - הרכבת זנב - לא מיושר

AmitB
12-02-2011, 18:52:59
הי,

אני בשלבי הרכבה של איזיסטאר, הכל מתקדם בלי דרמות מיוחדות, עכשיו הגעתי לשלב שיש להדביק את הזנב לגוף (הגה כוון וגובה כבר מודבקים אחד לשני ב 90 מע').

אני מחבר כנפיים לגוף ותוקע את הזנב למקום ללא דבק כדי לראות האם ייצא מיושר ורואה שלא (ציור מצורף). עצתכם?

דוד פלד
12-02-2011, 20:23:49
נסה לשתף סרט דבק מנייר לתמיכה בזמן ההדבקה .;)

Bob Shark
12-02-2011, 20:29:03
כנראה הגוף עצמו קיבל עיוות ופיתול. אפשר לחמם במים חמים את הקורה של מכלול הזנב ולמקם את גוף הטיסן בין הספרים למשל ולהניח לכל העסק הזה לשכב ככה יממה. לחומר ממנו עשוי איזיסטאר (ELAPOR)יש זיכרון די ארוך טווח. לפחות אצלי כך יישרתי את הכנפיים שהתעקמו עם הזמן מרוב עומס שמופעל עליהם בטיסה.

haimgil
12-02-2011, 20:32:09
אמבה שים דבק ותיתמוך עם היד ישר עד שהדבק יתקשה.או שתעשה הדבקה ממש טיפות קטנות בקצוות שתוכל לישר עם היד ורק אחרי שאתה בטוח שהכול ישר שפוך דבק בנדיבות שיכלכל פנימה ואז תתיז מזרז על מנת ליצור הקצפה בדבק.עם לא הלך לך שים תחינה.:D:Dסתם.מצחיק השם אמבה.מה אתה ערקי.

AmitB
12-02-2011, 21:09:49
אמבה שים דבק ותיתמוך עם היד ישר עד שהדבק יתקשה.או שתעשה הדבקה ממש טיפות קטנות בקצוות שתוכל לישר עם היד ורק אחרי שאתה בטוח שהכול ישר שפוך דבק בנדיבות שיכלכל פנימה ואז תתיז מזרז על מנת ליצור הקצפה בדבק.עם לא הלך לך שים תחינה.:D:Dסתם.מצחיק השם אמבה.מה אתה ערקי.

כן (טוב רק חצי) אבל זה עמבה :D

טוב עכשיו יש שלושה רעיונות טובים צריך לבחור:confused:
אין בעיה של חוזק אם נותנים ככה ל CA לחלחל ואז מתיזים זרז (או נותנים להתייבש טבעי) - בניגוד לשיטה של CA על משטח אחד וזרז על הנגדי?

גם הרעיון של חימום נראה לי... טוב הזמן למשחקים נגמר חזרה לעבודה, יש לי עד חמישי להחליט על איזו שיטה ללכת...

haimgil
12-02-2011, 22:00:45
אין שום בעיה עם כל אחד מהשיטות.אתה יכול ליבחור אחת או שניים בשקט ובלי בעיה.