PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה וקס...

3Disaster
25-11-2008, 10:51:12
היי שוב
מישהו מכיר את החברה הני וקס? ועד כמה היא איכותית בתור חומר הפרדה כמובן?
פשוט קיבלתי הצעת מחיר על שני סוגי וקס האחד ניקרא "הני וקס" (Honey Wax) והשני לא אמרו מה שמו אמרו שהוא "רגיל" (?) הבעיה היא שהאפרש ביניהם הוא פי שלוש! ההני ווקס עולה 110ש"ח ל 400ג' והרגיל עולה 110ש"ח ל1.5 ק"ג!

מצטער על השאלות אבל אני פשוט לא מבין כלום! בכל השמות והסוגים של החומרים.

תודה רבה
דניאל:)

MDreamer
25-11-2008, 11:31:21
לך על ההאני ווקס זה ווקס יותר איכותי אני די בטוח שהשני זה טרטל ווקס או משהו אחר לא איכותי בוודאות. עם האני ווקס יהיה מקבל פיניש מדהים. זכור שאתה צריך לעשות איתו כמה שכבות ולחכות בינהן לפני ניגוב ומעבר לשכבה הבאה. אחרי השכבה הראשונה תחכה 24 שות לפני ניגוב. אחרי כל שכבה אחרת תחכה 10 דקות. לפני צביעה תחכה 30 דקות כדי שהווקס והצבע הדו קומפוננטי שלך לא יריבו.
נ.ב.
אל תחשוב ללווח בלי צבע או לפחות לכה אם אתה רוצה את המרקם של הקרבון (וגם אז אתה צריך בד זכוכית עדין)

3Disaster
25-11-2008, 11:48:05
לך על ההאני ווקס זה ווקס יותר איכותי אני די בטוח שהשני זה טרטל ווקס או משהו אחר לא איכותי בוודאות. עם האני ווקס יהיה מקבל פיניש מדהים. זכור שאתה צריך לעשות איתו כמה שכבות ולחכות בינהן לפני ניגוב ומעבר לשכבה הבאה. אחרי השכבה הראשונה תחכה 24 שות לפני ניגוב. אחרי כל שכבה אחרת תחכה 10 דקות. לפני צביעה תחכה 30 דקות כדי שהווקס והצבע הדו קומפוננטי שלך לא יריבו.
נ.ב.
אל תחשוב ללווח בלי צבע או לפחות לכה אם אתה רוצה את המרקם של הקרבון (וגם אז אתה צריך בד זכוכית עדין)

היי מעיין
כרגע אני צריך את הוקס לעשית פלטות בלבד! אתה חושב שאולי שכבת וקס אחת תספיק? (את הפלטה אני עושה על סכוכית 4MM)
ועוד שאלה...כמה עובי זה שכבה? או שפשוט למרוח עם מכחול/מברשת צבע וזה יספיק.(?)

תודה
דניאל:)

MDreamer
25-11-2008, 12:09:37
זה ממש תבנות בהתכתבות. אתה לא יכול למרוח צבע עם מכחול אתה צריך קומפרסור כדי שיפזר את הזבע אחר. המינימום זה ספריי רגיל אבל אז הצביעה יוצאת חרבנה ויש סיכוי שהצבע יתקוף את הווקס ותקבל "עיני דג" במקרה הטוב במקרה הרע יתקע לך החלק אבל אתה על סחוחית:D אז הסיכוי לכך מאוד קטן.
שכבה אחת לא תספיק אלא אם תשאיר עליה את הווקס ולא תנגב אבל אז לא יהיה לך פיניש יפה. אמרתי כבר שאתה צריך גם להשתמש בבד סחוחית :D עדין (50 גר' למטר או פחות) בתור שכבה ראשונה כדי למנוע Pinholes?

3Disaster
25-11-2008, 12:46:02
זה ממש תבנות בהתכתבות. אתה לא יכול למרוח צבע עם מכחול אתה צריך קומפרסור כדי שיפזר את הזבע אחר. המינימום זה ספריי רגיל אבל אז הצביעה יוצאת חרבנה ויש סיכוי שהצבע יתקוף את הווקס ותקבל "עיני דג" במקרה הטוב במקרה הרע יתקע לך החלק אבל אתה על סחוחית:D אז הסיכוי לכך מאוד קטן.
שכבה אחת לא תספיק אלא אם תשאיר עליה את הווקס ולא תנגב אבל אז לא יהיה לך פיניש יפה. אמרתי כבר שאתה צריך גם להשתמש בבד סחוחית :D עדין (50 גר' למטר או פחות) בתור שכבה ראשונה כדי למנוע Pinholes?

מה זה Pinholes?
קומפרסור יש לי (25 ליטר ו 100 ומשהו PSI מספיק?:D***)
השאלה הייתה איך למרוח את הווקס? לא את הצבע.

MDreamer
25-11-2008, 12:59:13
אתה יכול למרוח אותו גם עם הלשון. חשוב שהכיסוי יהיה מלא והניגוב עם מטלית בד עדינה.
מה זה pinholes חפש בגוגל.

3Disaster
25-11-2008, 13:05:08
תודה מעיין.

3Disaster
27-02-2009, 18:53:54
מצטער על ההקפצה של השירשור. אך יש שאלה...

סוף סוף קניתי את את הווקס הנורמאלי של האני ווקס מחר אני מתכוון לעשות איתו שכבה ראשונה.

השאלה היא....עד כמה טמפרטורה משפיע על יבוש הווקס? אם בכלל:confused: (מחר לא מטיסים עקב מז"א גרוע ביותר אז יש זמן לעבוד על הטיסנים ולשחק קצת עם בדים שחורים)

לילה טוב ושבת שלום....

דניאל

MDreamer
27-02-2009, 23:15:02
אם זה היה ג'ונסון אז בטמפרטורה חמה הווקס יתייבש יותר מהר כלומר אם במקום אחרי כמה דקות עד לינגוב עכשיו תוכל לשחק איתו פי 2-3 יותר..
מצד שני זה האניווקס.. אני לא יודע עד כמה טמפרטורה מזיזה לו.. אם אתה רוצה להיות ממש בטוח חכה 10-15 דקות בין שכבת ווקס אחת לשניה

marik_911
28-02-2009, 10:35:15
דניאל איפה קנית
את הוני וקס ?
תודה

3Disaster
28-02-2009, 22:55:45
אם זה היה ג'ונסון אז בטמפרטורה חמה הווקס יתייבש יותר מהר כלומר אם במקום אחרי כמה דקות עד לינגוב עכשיו תוכל לשחק איתו פי 2-3 יותר..
מצד שני זה האניווקס.. אני לא יודע עד כמה טמפרטורה מזיזה לו.. אם אתה רוצה להיות ממש בטוח חכה 10-15 דקות בין שכבת ווקס אחת לשניה

מעיין תודה רבה!

דניאל איפה קנית
את הוני וקס ?
תודה

היי
קניתי אותו בחנות אלגד שבת"א (תגגל "אלגד" /"elgad")

-------------------------------------------------------------------------
עכשיו עוד שאלה....
אחרי שעשיתי את השכבה... לנגב זה אומר לדאוג שלא יהיו פסים בולטים? או מה?

תודה ולילה טוב.
דניאל

MDreamer
28-02-2009, 22:58:34
תנגב עד שלא יראו את הווקס כלומא עד שתראה את פני השטח שאתה רוצה לקבל על החלק
כמה עלתה לך פחית ומה המשקל/תכולה?

3Disaster
28-02-2009, 23:24:34
תנגב עד שלא יראו את הווקס כלומא עד שתראה את פני השטח שאתה רוצה לקבל על החלק
כמה עלתה לך פחית ומה המשקל/תכולה?
המחיר הוא 109 ש"ח לא כולל מע"מ אם אני זוכר נכון.

לא שאני מבין כ"כ בחומרים הללו זו פעם ראשונה שאני משתמש בוקס יעודי להפרדה אבל על פניו נראה שהוא מתייבש דיי מהר.

לילה טוב
דניאל.