PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה TRAXXAS 3.3 REVO

YONI11
17-02-2011, 23:48:03
TRAXXAS 3.3 REVO אני מנסה לחפש הרבה זמן המלצות על המכונית הזאת ואני לא מוצא.

אני רוצה ליקנות את ה-TRAXXAS 3.3 REVO זאת מכונית ראשונה וראיתי אותה חדשה ב620 $ כולל משלוח ויש לי כמה שאלות:

איך היא מבחינת ביצואים?
היא אמינה?
האם שווה להזמין אותה מחול?
אם המשלוח עולה לי 120 באיבי זה כולל מכ"ס?
האם זה כדי בתור מכונית חדשה ?

haimz24
18-02-2011, 07:42:40
תתכונן לשלם מכס על כל חבילה מעל 50$!
בגדול אחלה רכב!

רן ענבר
18-02-2011, 16:40:25
ריבו היא מכונית מצויינת אבל בנויה בצורה מסובכת נורא מה שגורם לבלאי רב ומואץ
ולא פחות חשוב במחיר של אי ריבו תוכל להביא רכב מקצועי ב רמה או שתיים מעל ריבו:
אינפרנו 7.5:
http://www.amainhobbies.com/product_info.php/cPath/1_44_1258/products_id/149502/n/Kyosho-Inferno-VE-4WD-Brushless-Electric-1-8-Off-Road-Buggy-RTR
וורזה:
http://www.amainhobbies.com/product_info.php/cPath/1_44_1258/products_id/150525/n/Hot-Bodies-Ve8-1-8-Off-Road-Competition-Electric-Buggy-Kit

יש כמובן גם טראגי או כל דבר שתרצה

רן ענבר

dani14
18-02-2011, 18:58:35
רן , עם כל הכבוד לבאגים וטראגים , מה שהריבו תיתן לא יתן שום רכב אחר , ריבו זו מכונית באשינג לכל דבר , מה שהצעת לבחור אלו מכוניות למסלולים בעלות מרווח גחון נמוך ולא יתאימו לקרקע קשה לעומת הריבו שאוכלת כל בא שבא בדרכה.

פסקה זו נכתבה מניסיון של שני העולמות.

מה שאני חייב להסכים , זה שקיושו (לפחות הדגמים התחרותיים) חזקים ברמות על מעל הרבה מכוניות בשוק , פשוט אפס תקלות!

דני

capochino
18-02-2011, 19:26:09
ריבו הייתה המכונית הראשונה שלי ומאוד נהנתי ממנה , היא עד עכשיו מתפקדת כמו שצריך ( לפחות שנה וחצי ללא שימוש) קניתי אותה לפני 3 שנים בערך אולי קצת יותר.

קח בחשבון שהכל תלוי בך אם תטפל בה כמו שצריך ותשקיע בה , היא תעשה אותה דבר לגבייך ..
אם תנטוש אותה ותטפל בה בצורה לא טובה , אז היא תעשה לך בעיות.

בכללי מכונית פיצוץ , ממליץ לך לקנות אותה עם פול סטארט אבל זה נתון לשיכולך ( כשהוא לא היה מניע לי בגלל שהייתה הצפה לצורך העיניין או כל דבר אחר אז לפעמים הבטריה הייתה נגמרת בסוללה לסטארטר ואז הייתי מתבאס וכל המצב רוח להסיע היה יורד כי צריך להחזיר להטעין את הסוללה )
בהקשר לקנייה מחול לא נראה לי שכדי לך ..

620 $ אמרת חדש כולל משלוח?

620$+ 30%=806$

806$ = באיזור ה 3000 שקל

אני מאמין שתצטרך לקנות לה גם בטריה לסטארטר כי היא לא מגיעה איתו ועוד בוסטר ודלק והרצה ( לא חובה) ובטריות לשלט , אני מאמין שעדיף כבר לקנות בארץ , אתה תקבל הכל עם המכונית

מה שאני יותר ממליץ לך בתור אחד שנכנס עכשיו רק לתחביב זה לקחת בנאדם שמבין במכוניות וללכת איתו לקנות מכונית משומשת יד שניה ( יש המון המון מציאות ) אתה תביא אותה בחצי מחיר .. ומכונית שלא עברה הרבה.. יש אנשים שמוכרים מכוניות שעברו 2 גלונים וירד להם מהתחביב או כתוצאה מחוסר זמן לתחביב ..

בהצלחה אחי אם תרצה עזרה שלח לי הודעה פרטית

רן ענבר
19-02-2011, 22:19:26
הרעיון המרכזי בבאגי/טראגי וזה גם הייתרון המרכזי שלהם על ריבו ושאר ירקות [סאבג']
הוא שאין צורך לשדרג את הרכבים האלו...
הן הבאגי והן הטראגי [גם בדגמים הבסיסיים] הם רכבים שאין צורך לשדרג/לשפר בהם כלום
הבלאי בהם נמוך בהרבה והרכב פשוט יותר לתחזוקה [ביחס לריבו]
יד ראשונה או שניה, בארץ או בחו"ל זה לא ממש משנה...
ריבו זה ריבו וטראגי זה טראגי...

ד"א טראגי ובאגי 1/8 יש לרוב החברות המובילות

רן ענבר