PDA

צפייה בגרסה מלאה : כרגיל - עומס מטורף ב HK

דניאל דקל
26-02-2011, 12:05:13
בדיוק לפני שבוע עשיתי שם הזמנה

כאשר שלחתי מייל לשאול מדוע היא עדיין לא נשלחה קיבלתי את התשובה הבאה

Due to high volume of emails accumulated during Chinese New Year holiday, your emails will be answered within 3-7 days

אם למייל לוקח להם לענות *שבוע ימים*, כמה זמן יקח עד שיוציא משלוח?

אני כבר מתחיל להתייאש מהם, רוב המוצרים לא במלאי, משלוחים איטיים, שירות לא משהו,

האם מישהו מכיר אתרים דומים? כמעט ודאי שעוד סינים מנסים לחקות אותם...

לאחרונה התחלתי להזמין מוצרים ישירות דרך EBAY (מנועים, סרוואים, בקרים, חלקי חילוף שונים)

לעיתים יש הפתעות והמשלוחים מגיעים תוך פחות משבוע...

MDreamer
26-02-2011, 12:08:29
הסתכלת בנעוצים בראש הפורום? יש שם הכל

master_bebe
26-02-2011, 12:48:06
יש את HIMODEL (www.himodel.com)
מוצרים זהים, מחירים זהים
משלוח יצא לי תוך 12 שעות.

edoman
26-02-2011, 13:53:45
יש את HIMODEL (www.himodel.com)
מוצרים זהים, מחירים זהים
משלוח יצא לי תוך 12 שעות.

אני לא יודע איזה מוצרים דומים מצאת כי אני לא
לגבי השירות אין לי מושג...

Shlomi4046
26-02-2011, 16:02:20
בדיוק לפני שבוע עשיתי שם הזמנה

כאשר שלחתי מייל לשאול מדוע היא עדיין לא נשלחה קיבלתי את התשובה הבאה

Due to high volume of emails accumulated during Chinese New Year holiday, your emails will be answered within 3-7 days

אם למייל לוקח להם לענות *שבוע ימים*, כמה זמן יקח עד שיוציא משלוח?

אני כבר מתחיל להתייאש מהם, רוב המוצרים לא במלאי, משלוחים איטיים, שירות לא משהו,

האם מישהו מכיר אתרים דומים? כמעט ודאי שעוד סינים מנסים לחקות אותם...

לאחרונה התחלתי להזמין מוצרים ישירות דרך EBAY (מנועים, סרוואים, בקרים, חלקי חילוף שונים)

לעיתים יש הפתעות והמשלוחים מגיעים תוך פחות משבוע...

צודק חבר!
צרת רבים חצי נחמה

אני שלחתי מייל בצורה פשוטה נא לבטל את ההזמנה ולזכות את חשבון פייפאל כי מצאתי אותו מוצר באתר אחר שהיה לי איתו ניסיון פי 100 יותר טוב בזמני תגובה ומייד לאחד יום המוצר נשלח לאחר שבוע וחצי של פרוסס סטאטוס תקוע
לא יודע אם זה בגלל המייל או שהגיע זמנו של המוצר לצאת בכל אופן כל שנה בתאריכים הללו אותו שגעון

מקווה שיפיקו לקחים לשנה הבאה

guy1a
26-02-2011, 17:53:20
אז מה האתר שלומי ?
כולם פה ( גם אני ) מחכים חודש למוצרים ומתיאשים ...

Shlomi4046
26-02-2011, 18:04:40
אני יכול לומר לך שהזמנתי מכמה מוצרים שונים כמובן

lowpricerc - פרוסס תוך יום חצי גג ומספר מעקב היה אצלי תוך יומיים
www.pw-rc.com אותו הדבר
אר סי טיימר - טיפול מהיר בחבילה אבל משום מה המשלוח עדיין לא נראה באופן בישראל ועברו יותר מ 21 יום

קבל דוגמא אחת מכמה שנתקלתי ב הובי בחיים לא תמצא XT60 יותר מכמה שעות במלאי וגם אם תמצא ותרכוש תמתין המון זמן כמו שאתה רואה לטיפול ומשלוח

בכל הזדמנות שאני ב
lowpricerc

יש במלאי זה אותו מוצר ואני מאמין שאותה איכות פחות או יותר

לסיכום שיש לי מוצרים שאני מחפש והם מופיעים גם ב- lowpricerc אני רוכש משם

כמובן כל המידע הנ"ל מניסיון שלפחות 3 אנשים כולל אותי

נ.ב
עדיין יש לי עוד הזמנה אחת בהובי תקועה ואני גם לא יודע מה לעשות בנידון תסתכלו מה הולך בפורום שלהם (אנשים יוצאים מדעתם על הדילאי המטורף השנה )

Boogle
26-02-2011, 18:15:35
רבותי, בשנה החולפת HK עלו מנפח הזמנות של 3000+ ביממה ל7000+ ביממה.

תוסיפו לזה את החגים למיניהם בתקופות נובמבר עד פברואר והנה עיכובים מטורפים וחוסרים במלאי.

מי שלא יכול להתמודד עם ההמתנה וחייב "דחוף" שלא יזמין שם, זה יקל גם על אלו שהזמינו ויש להם זמן :p

לגבי ביטולים של הזמנות, הכי פשוט זה לעלות מולם בצ'אט, אבל כדאי לעשות זאות ב3 לפנות בוקר כשהם פותחים.
תשובות למיילים מגיעות בתוך 24-48 שעות - גם בדוק באופן אישי מהשבוע האחרון.

אני אשמח אם תמעיטו בהזמנות שלכם ותכתבו זאת גם בפורומים נוספים - ההזמנות שלי יגיעו מהר יותר :D

Shlomi4046
26-02-2011, 18:23:30
רבותי, בשנה החולפת HK עלו מנפח הזמנות של 3000+ ביממה ל7000+ ביממה.

תוסיפו לזה את החגים למיניהם בתקופות נובמבר עד פברואר והנה עיכובים מטורפים וחוסרים במלאי.

מי שלא יכול להתמודד עם ההמתנה וחייב "דחוף" שלא יזמין שם, זה יקל גם על אלו שהזמינו ויש להם זמן :p

לגבי ביטולים של הזמנות, הכי פשוט זה לעלות מולם בצ'אט, אבל כדאי לעשות זאות ב3 לפנות בוקר כשהם פותחים.
תשובות למיילים מגיעות בתוך 24-48 שעות - גם בדוק באופן אישי מהשבוע האחרון.

אני אשמח אם תמעיטו בהזמנות שלכם ותכתבו זאת גם בפורומים נוספים - ההזמנות שלי יגיעו מהר יותר :D

זה המקום גם לומר שהם מחזיקים פנקס פול של מספרי TRACKING מראש של דואר הונג קונג ולכן מוצר שמקבל מספר מעקב לא בהכרח הגיע לדואר הונג קונג

Boogle
26-02-2011, 18:58:42
זה המקום גם לומר שהם מחזיקים פנקס פול של מספרי TRACKING מראש של דואר הונג קונג ולכן מוצר שמקבל מספר מעקב לא בהכרח הגיע לדואר הונג קונג

שלומי, 7000 משלוחים ביממה - איך לא יחזיקו :)

למצב הנ"ל יש יתרון והוא כבר קרה לפחות פעמיים בעבר, הגידול במכירות הביא לשיפור השרות והוספת קשת המוצרים והמלאי של הציוד ועוד ירידת מחירים בשל הגידול בכושר הקניה שלו מול הספקים, זה לוקח תמיד קצת זמן עד שהם מגיבים ומשפרים אבל זה היה שווה ועדיין שווה לכל החברים בתחביב.
חלק ניכר מהמוצרים שלו אין להם תחליף באתרים אחרים - למשל הסוללות- ולכן עם כל הקיטורים, אני מעדיף לחכות עוד שבוע ולקבל ציוד טוב.

והכי אני אוהב את היושרה של דניאל, אחרי שנשבע בכל היקר לו שחץ עכברו לא ידרוך באתר, הוא ממשיך להזמין וכמו יעכנה פולניה ממשיך לקטר.....

Shlomi4046
26-02-2011, 20:19:20
שלומי, 7000 משלוחים ביממה - איך לא יחזיקו :)

למצב הנ"ל יש יתרון והוא כבר קרה לפחות פעמיים בעבר, הגידול במכירות הביא לשיפור השרות והוספת קשת המוצרים והמלאי של הציוד ועוד ירידת מחירים בשל הגידול בכושר הקניה שלו מול הספקים, זה לוקח תמיד קצת זמן עד שהם מגיבים ומשפרים אבל זה היה שווה ועדיין שווה לכל החברים בתחביב.
חלק ניכר מהמוצרים שלו אין להם תחליף באתרים אחרים - למשל הסוללות- ולכן עם כל הקיטורים, אני מעדיף לחכות עוד שבוע ולקבל ציוד טוב.

והכי אני אוהב את היושרה של דניאל, אחרי שנשבע בכל היקר לו שחץ עכברו לא ידרוך באתר, הוא ממשיך להזמין וכמו יעכנה פולניה ממשיך לקטר.....

חולה עלייך .. יאופטימי אחד

(א*** הונג קונג... יותר נכון מקאו 9000 אחוזי לחות:p )

דניאל דקל
26-02-2011, 20:19:36
האם מישהו ניסה בעבר לפתוח DISPUTE מולם בפייפל?
נראה לי שזה יעבוד מולם הכי טוב...

Shlomi4046
26-02-2011, 20:24:39

נסחפת גבר :mad:
רק שתדע שאתרים כמו פיפאל EBAY וכדומה
מנהלים שיטת ניקוד שלילית וחיובית לאתרי מכירות באינטרנט ולכן כל תלונה שלך
נרשמת בפייפאל ומוסיפה להם כתם שחור ואולי נזק לכולנו בסופו של דבר

אזי

אם זה רק עיכוב שלח להם מייל לביטול הזמנה או משהו כזה ותמנע מפתיחת בירור בפייפאל

זה שווה ערך לתלונה במשטרה באינטרנט (זה נרשם בצורה מכוערת)

או כמובן שתמתין למשלוח בסבלנות כמו שבנצי כבר אמר

flatspin
26-02-2011, 21:09:27
ברצוני לחזק את ידי כל הדוברים בעד הקניה אצל הסיני ודומיו. קניה בהולה עושים בחנות בארץ. לקניה זולה מעבר לים יש להתאזר בסבלנות . קוצר הרוח לא יושיע איש. יתכן שהתלונות בפורום מהוות צינור לשחרור לחצים לאחדים. אולי.
אנא, אתם הלחוצים, שחררו אותנו מזה.

Flying_student
26-02-2011, 21:23:57
נסחפת גבר :mad:
רק שתדע שאתרים כמו פיפאל EBAY וכדומה
מנהלים שיטת ניקוד שלילית וחיובית לאתרי מכירות באינטרנט ולכן כל תלונה שלך
נרשמת בפייפאל ומוסיפה להם כתם שחור ואולי נזק לכולנו בסופו של דבר

אזי

אם זה רק עיכוב שלח להם מייל לביטול הזמנה או משהו כזה ותמנע מפתיחת בירור בפייפאל

זה שווה ערך לתלונה במשטרה באינטרנט (זה נרשם בצורה מכוערת)

או כמובן שתמתין למשלוח בסבלנות כמו שבנצי כבר אמר

מה ציפית מבחור שעודד לסרב לקבל משלוח מסיבותיו השמורות לו בעוד שהמוכר באיביי שמוכר גם ככה ברווח אפסי צריך לספוג הפסדים של דמי משלוח... ואחרי זה מתפלאים שלא שולחים לארץ.

לפעמים לאנשים אין אקשן בחיים...

AmitB
26-02-2011, 21:50:56
בדיוק הגיעו לי שתי חבילות, החבילות ישבו עם Tracking numbers משהו כמו שלושה שבועות לפני שיצאו מ Hong Kong, וגם לקח מספר ימים מהיום שיצאו מההונג קונג עד סריקה בארץ.

סך הכל מרגע ההזמנה עד שהדברים היו אצלי חודש אולי קצת יותר (היו לי גם משלוחים שהגיעו מהם תוך שבוע). אני מצטרף למי שאומר שלהזמנות מהונג קונג צריך להתייחס כמו אל ניהול פרוייקט קטן... את רוב הדברים ניתן למצוא שם במחירים מגוכחים, אבל משלמים בז-מ-נ-י---ה-מ-ת-נ-ה----א-ר-ו-כ-י-ם....

זו המציאות ועדיף להכיר בה לפני שמחלטים להזמין מהם משהו (אותו כנ"ל DealExtreme)

Boogle
26-02-2011, 22:40:41
חולה עלייך .. יאופטימי אחד

(א*** הונג קונג... יותר נכון מקאו 9000 אחוזי לחות:p )

מקווה לבקר שם בסוף מרץ :D

דניאל, אני מתפלל שלא יקרה לך , אבל אולי כדאי שפעם אחת כן, יבוא אליך לקוח ויבקש שתחזיר לו את כל מה ששילם לך רק בגלל שלדעתו איחרת ביום או לא חישבת משהו שלא יכולת לדעת עליו.

אתה פשוט מזעזע אותי, כתוב באתר חד משמעית שיש עיכובים במשלוחים ועליך להסכים לכך ולהבין את זה, איזה מוח חולני יכול להיות לך ללכת להתלונן על סוחר ישר - כן הוא מאוד ישר לטעמי, אפילו יותר מדי- רק בגלל שנראה לך שאתה צריך לקבל את המשלוחים שלך מהר יותר?????
על זה יש לי רק דבר אחד לומר לך - איך אתה לא מתבייש להסתכל על עצמך במראה???

giladba
27-02-2011, 06:53:15
אני אנסה "לעודד" אותך - כך בחשבון שאחרי ש HobbyKing ישלחו את החבילה היא תתקע לפחות עוד שבוע בדואר Hong Kong.

גלעד

eagle701
27-02-2011, 08:19:07
אני לא מבין דבר אחד,
איפה לעזאזל כתוב באתר שהמשלוח אמור לצאת תוך 12 שעות מרגע ההזמנה ולהיות על שולחנו של מר דניאל דקל תוך שבוע?

justfly
27-02-2011, 13:59:10
אין הרבה חנויות כמו HK ודומיו, ובטח שלא בארץ. אני מבין את התסכול של האי-וודאות והעיכובים.
אך בכל דבר יש יתרונות וחסרונות, השאלה מה מתאים לכם?

אני ממליץ לקרוא את הפוסט הנ"ל:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/forum/forum_posts.asp?TID=16338

ולצפות בקטע הבא:
http://www.youtube.com/watch?v=Rh7xhKJvr7A#t=04m18s

שיהיו לכולנו הזמנות נעימות (:

דניאל דקל
27-02-2011, 19:06:57
אני זוכר שלא מזמן HK יצאו בהכרזה שנגמרו להם העומסים והם מתחייבים למשלוח של 48 שעות מרגע ההזמנה. כנראה שהבטחה של סיניים שווה להבטחה של ישראלים
ולגבי פייפל, אני שוקל ברצינות לפתוח DISPUTE, לאו דווקא בגלל העיקוב במשלוח, אלא דווקא בגלל
ההתעלמות המוחלטת מפניות אליהם. ביקשתי לבטל את ההזמנה כבר לפני מספר ימים ולא קיבלתי שום תגובה מעבר לתגובה האוטומטית הנדושה

אם הייתם קונים מוצר בארץ והיו שולחים לכם אותו רק אחרי חודש האם זה היה מקובל עליכם?
אני לא מתלונן על זמן ההגעה שזה לא תלוי בחנות, אלא על זמן הטיפול בהזמנה ועל ההתעלמות המוחלטת מפניות הלקוח.

Shay
27-02-2011, 19:18:17
אני מזמין מהסיני על בסיס דו-שבועי ומעולם(!) לא חוויתי איתו אף בעיה נתקלתי רק בשירות נחמד ואדיבות, נכון צריך להמתין זמן רב כדי לעלות לצ'אט ולפעמים משלוחים לוקחים 3 שבועות(אוי ווי!) ובכל זאת איני סבור כי מדובר בשירות לקוי, אם מפריע לך זמן המשלוח אתה מוזמן לקנות בארץ במחירים כפולים ומשולשים

שי

עריכה: אל תשווה משלוח מהונג קונג על בסיס מקום פנוי לשילוח בארץ שבוודאי יהיה קצר בהרבה

דניאל דקל
27-02-2011, 19:51:01
לא אמרתי שהפתרון נמצא בארץ
יש מספיק חנויות טובות ברחבי הרשת
ששולחות תוך 24 שעות מרגע ההזמנה

Shay
27-02-2011, 19:54:25
אז תקנה מהם...

Boogle
28-02-2011, 00:29:08
אני זוכר שלא מזמן HK יצאו בהכרזה שנגמרו להם העומסים והם מתחייבים למשלוח של 48 שעות מרגע ההזמנה. .

יוני 2009 .....

Get a life