PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעיון מטריות בשימוש טיסנאים.

umbo
01-03-2011, 19:13:41
השרשור שעוסק בהרכבת מדפים לטיסן הזכיר לי אפשרות לשימוש משני במטריות שבורות.
חלק המתכת שתופס את הבד במטריות (אם יש להם את החלק שבצילומים ולא סוגים אחרים) יכול לשמש כמפעיל - ל- למאזנות ומדפים בכנפים של טיסנים קטנים ובינוניים (אצלי עובד בהצלחה לטיסנים למנועי 0.25 ומקביליהם החשמליים)
החלק מתאים בדיוק לתופסן של ה-pushrod, קל לכופף אותו והוא חזק ויציב בדיוק כמו חלק קנוי. שימוש ביחד עם חלק כזה (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8856) (או כל אילתור אחר) לצורך חיבור לכנף עובד טוב מאוד.
כמובן שהחורף הוא התקופה המתאימה לאגירת חלקי מטריות שבורות. :)

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=39885&stc=1&d=1299003109

עמי
01-03-2011, 20:10:15
רעיון גדול
נראה מתאים במיוחד לטיסני פוליגל
אהבתי - עכשיו אני רק צריך לתרץ לאישתי למה צריך לשמור מטריות שבורות במחסן :)

flatspin
01-03-2011, 20:25:04
אני אינני משתמש בחלקים הללו של המטריות השבורות. לעומת זאת אני מסיר מהן את מעטה הבד ומייצר מצנחים איכותיים ביותר.
יש נסיון מצטבר. אולי יהיו תמונות בעתיד

Boogle
01-03-2011, 23:06:48
גדעון - אפשר את המוטות מהמטריות שלך :D

glider50
04-03-2011, 06:32:46
איזה דבר מצחיק, אני יוצא אתמול מהבית וליד מתקן האשפה יש מטריה שבורה עם מוטות בדיוק כאילו.
עכשיו יש לי איזה 8 מפעילים לטיסני ספוג עתידיים. :p

Boogle
04-03-2011, 12:25:40
עמירם, בקריאה חוזרת אני חושב שהנושא יחטיא את מטרתו בחיפוש עתידי בפורום.

אם אתה יכול אנא הוסף את המילים פושרודים תוצרת בית ממטריות או משהו כזה לנושא , או לפחות הוסף תגיות פושרודים וכו' להודעה שלך.
אחרת המידע ילך לאבדון....

igalr
04-03-2011, 13:34:45
עמירם, בקריאה חוזרת אני חושב שהנושא יחטיא את מטרתו בחיפוש עתידי בפורום.

אם אתה יכול אנא הוסף את המילים פושרודים תוצרת בית ממטריות או משהו כזה לנושא , או לפחות הוסף תגיות פושרודים וכו' להודעה שלך.
אחרת המידע ילך לאבדון....

אם כתבת פושרודים תוצרת בית זה כבר יוחזר בחיפוש
גם אני כתבתי פושרודים השרשור הזה בטח יקבל עדיפות ברשימת תוצאות החיפוש כשמישהו יחפש פושרודים
הבעיה תיהיה אם מישהו יחפש את המילה פושרוד כי חיפוש רגיל מחפש מילות מפתח ולכן פושרוד ו פושרודים זו לא אותה מילה . לעומת זאת מנוע מורפולוגי יכול לקשר בין פושרוד לבין פושרודים והמנועים החכמים אפילו ידעו לאחזר בחיפוש מוטות סחבדחף

umbo
04-03-2011, 15:40:40
כבר הוספתם את כל מה שצריך :)
אבל נעשה את זה מסודר עם כל מילות החיפוש שעולות על דעתי ותחת השם שלי (אם מישהו יזכור דווקא את זה):
פושרודים תוצרת בית, פושרוד, pushrod, מטריות שבורות, מאזנות, מדפים, מוטות סחבדחף
:)

flatspin
04-03-2011, 17:54:40
גדעון - אפשר את המוטות מהמטריות שלך :D

אין בעיה. את המוטות מהמטריות שקילפתי, השלכתי. אבל אשמור את הבאות.
מצד שני, לקראת אמצע השבוע הבא צופים לנו מזג אויר גשום וסוער. זה מתכון ברור למטריות שבורות :) פקח עיניים. לא מן הנמנע שתמצא פה ושם משהו מתאים.

Boogle
04-03-2011, 23:01:30
אין בעיה. את המוטות מהמטריות שקילפתי, השלכתי. אבל אשמור את הבאות.
מצד שני, לקראת אמצע השבוע הבא צופים לנו מזג אויר גשום וסוער. זה מתכון ברור למטריות שבורות :) פקח עיניים. לא מן הנמנע שתמצא פה ושם משהו מתאים.

אני לא מוטרד , יש לי בבית אחת שהיא שיבוט של פרץ מהסיפור על פרץ והמעיל , אין מצב שלא אקבל ממנה מטריה אחת לפחות מפורקת...

במחשבה נוספת, אם מטריה עולה בשוק 10-20 ש"ח והיא מספקת לפחות 8 פושרודים זה הרבה יותר זול מלרכוש אותם בחנות אז בעצם אפשר לקחת מטריה תקינה אם חסרים פושרודים, פושרוד, מוטות למאזנות, מוטות ניהוג, או כל דבר אחר :)

דוד פלד
05-03-2011, 02:13:12
השרשור שעוסק בהרכבת מדפים לטיסן הזכיר לי אפשרות לשימוש משני במטריות שבורות.
חלק המתכת שתופס את הבד במטריות (אם יש להם את החלק שבצילומים ולא סוגים אחרים) יכול לשמש כמפעיל - ל- למאזנות ומדפים בכנפים של טיסנים קטנים ובינוניים (אצלי עובד בהצלחה לטיסנים למנועי 0.25 ומקביליהם החשמליים)
החלק מתאים בדיוק לתופסן של ה-pushrod, קל לכופף אותו והוא חזק ויציב בדיוק כמו חלק קנוי.
כמובן שהחורף הוא התקופה המתאימה לאגירת חלקי מטריות שבורות. :)

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=39885&stc=1&d=1299003109
רעיון יפה
נסה לנצל את הפושרודים האלו גם בכיוון גלגלים מתקפלים הרי יש שם נדמה לי מפגש עם ציר באמצע
תחשוב על זה ;)