PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! מחפש לקנות מכונית איכותית

wonderd
04-03-2011, 21:18:24
רוצה לקנות מכונית, אייל וגיא הדליקו אותי..:rolleyes:

מה דעתכם על זאת:
http://www.amainhobbies.com/product_info.php/cPath/1_44_1258/products_id/183950/n/XTM-Racing-Rail-1-8-Brushless-RTR-Electric-Buggy-w-Airtronics-MX-Sport-24Ghz-Radio

valaza
04-03-2011, 22:03:25
נראית חבל"ז

אם כבר באגי הייתי לוקח אחת שנפוצה יותר בארץ ויש מלאי של חלקים בחנויות.
אני אומר את זה כי לי אישית יש מכונית שאין לה כמעט חלקים בארץ (או שיש אבל באיזור המרכז שזה רחוק לי) אז צריך להזמין מראש ולהחזיק מלאי...
אה וכל היופי הנוסף מוסיף לה גם כחצי קילו יחסית לשמיניות הרגילות, 3.6 קילו בלי סוללות.

wonderd
05-03-2011, 06:00:21
אני גר רחוק מהחנויות וכמעט כל הזמנת חלקים תלווה במשלוח בדואר, לא רואה סיבה להעדיף ללכת עם העדר בארץ רק כי ככה קבעו החנויות ב'איזור שלי'...(יש בארץ XTM?)

לגבי המשקל - האם נראה לך/לכם שכל האלומיניום נותן לה חוזק נוסף או שזה סתם ליופי?

אלונזו
05-03-2011, 11:57:16
אני ימליץ לך בתור אחד שיש לו כבר די ניסיון בתחום...

דבר ראשון כשבקשת מכונית איכותית בכמה תקציב מדובר ? אפשר באגי ב-2000 שקל ואין לי בעיה לעשות סט אפ ב-1800 דולר כולל שלט

איפה אתה מעוניין להסיע ? מסלול ? ליד הבית? חול?

לגבי המכונית שנתת בקישור אל תקנה...אין יבואן סדיר בארץ ואני אישית לא מכיר תחברה

עדיף לקנות חברה שיש לה תמיכה וזמינות חלקי חילוף בארץ

כמו traxxas -losi -kyosho-team assiocated--hpi

ולגבי אלומניום זה שטויות זה מכביד על הרכב ברמות וגם למשל ציריות מאלומיניום זה דבר גרוע מכה קטנה וזה מתעקם וקשה מאוד ליישר את זה לכן עדיף פלסטיק (rpm שזה חברה טובה לציריות)

dani14
05-03-2011, 12:24:16
טיפ למתחילים!

לא קונית מכונית בראשלס בלי לדעת איזו מערכת בראשלס יושבת עליה , במיוחד לא במחירים כאלו!

wonderd
05-03-2011, 14:42:59
אהלן,
1. אני מטיס מסוקים ולא מתכוון השקיע יותר מדי במכונית, תקציב של 2000 ש"ח RTR נשמע לי סביר.
2. המכונית תיסע ליד הבית - אספלט ואדמה
3. לא מעניין אותי יבואן סדיר..מישהו אחר מכיר את החברה ויודע לומר מילה או שתיים עליהם?

לגבי האלומיניום - אתה מדבר מניסיון או מהשערות?
לגבי מערכת ההנעה - האם הבראשלס קשור גם לסוג הגיר או שמדובר רק על המנוע?
האם לא מפורט באתר איזה מנוע זה?

הנה (http://www.rctech.net/forum/electric-off-road/423517-xtm-rail-1-8-brushless-buggy-un-official-thread.html)קישור לחוות דעת על המכונית..אני מקווה שלא עובר פה על חוקים כלשהם :cool:
דרך אגב - איזה פורומים נוספים בחו"ל מתמחים במכוניות?

תודה על התשובות עד כה,

אלעד

אלונזו
05-03-2011, 15:22:22
אהלן,
1. אני מטיס מסוקים ולא מתכוון השקיע יותר מדי במכונית, תקציב של 2000 ש"ח RTR נשמע לי סביר.
2. המכונית תיסע ליד הבית - אספלט ואדמה
3. לא מעניין אותי יבואן סדיר..מישהו אחר מכיר את החברה ויודע לומר מילה או שתיים עליהם?

לגבי האלומיניום - אתה מדבר מניסיון או מהשערות?
לגבי מערכת ההנעה - האם הבראשלס קשור גם לסוג הגיר או שמדובר רק על המנוע?
האם לא מפורט באתר איזה מנוע זה?

הנה (http://www.rctech.net/forum/electric-off-road/423517-xtm-rail-1-8-brushless-buggy-un-official-thread.html)קישור לחוות דעת על המכונית..אני מקווה שלא עובר פה על חוקים כלשהם :cool:
דרך אגב - איזה פורומים נוספים בחו"ל מתמחים במכוניות?

תודה על התשובות עד כה,

אלעד

אוקיי ככה...

2000 שקל זה תקציב מעולה למתחיל ליד שנייה :) אתה יכול לחפש יש המון שמוכרים עם כבר חלקי חילוף וכו' אני חושב שיש לך כבר מטען ליפו ובטריות 3 תאים לכן אתה פתור מזה

על אלומיניום אני מדבר מניסיון אתה יכול לשאול גם בפורומים אחרים שמתעקסים בזה כמו RCZONE (אם אסור לרשום פורום אחר אני יערוך)

אלומיניום בזמן מכה מתעקם ואז לישר אותו יהיה קשה מאוד אבל 100 אחוז הוא לא יחזור למצב המקורי
פלסטיק הוא גמיש ולכן הוא מתאים יותר.

וכן בראשלס קשור עם למשל קנית מכונית בראשד ותרצה לשים עליה בראשלס מערכת הגיר של הבראשד לא תתאים ללחצים שהבראשלס וגם הדיפרנציאלים לא יחיזקו מעמד
לכן עדיף לקנות כבר מכונית עם בראשלס

וגם זה תלוי בהנעה של המכונית אם זה 2x4 או 4x4
דוגמה קלאסית:
למשל המכונית e-revo של חברה traxxas יש אותה גרסאת בבראשד ובבראשלס

הגרסא של הבראשלס באה כבר עם גיר ודיפרציאלים של רובינסון(רובינסון מכינה את הגירים פיניונים ודיפרנציאלים שנחשבים לבין הטובים בשוק למכוניות) קוראים גם לדיפרנציאלים שמותאים לבראשלס אני חשוב heavy duty אבל זה לא משנה

מכונית טובה להתחלה שהיא רחבה וטובה למתחילים היא slash 4x4 brushless שהיא בקנה מידה 1/10 שעולה חדשה 2700 עם הכל היא של חברה traxxas או שתקנה יד שנייה יש עליה אחלה מחירים וגם בטוח אתה מקבל חלקי חילוף וכו'...

וגם יש לה מנוע בראשלס מעולה קאט אוף מובנה ואפשר לסגור עם המנוע 100+ עם בטרייה טובה ויחס גיר של פיניון גבוה וגיר נמוך

אם יש עוד שאלות אתה מוזמן לשאול

wonderd
05-03-2011, 15:32:40
לגבי ה slash, סכום של 2700 ש"ח נשמע לי קצת הרבה להוציא על מכונית, חוץ מזה, ראיתי אותה ולא ממש התלהבתי..

אלונזו
05-03-2011, 15:44:38
אוקיי...על מה אני כבר יכול להמליץ לך...אתה יכול לנסות לכוון אותי ?

אתה מעוניין בטראגי באגי מונסטר מכונית כביש על מה שמת עין ?

wonderd
05-03-2011, 15:46:50
טראגי/באגי בלבד, משהו לא כמו של כולם אלא קצת יותר מיוחד.
דרך אגב, אם הייתי מחכה ליבואן בארץ - לא הייתי מטיס טירקס..

לגבי הרכב ששאלתי - 400$ RTR נחשב יקר?

אלונזו
05-03-2011, 15:53:28
לא יקר כל כך אבל עדיף שלא תקנה תחברה הזאת בכלל,עזוב עכשיו זמינות חלקי חילוף וכו' המכונית הזאת לא מוכרת אין לה אמינות ושם טוב אל תקנה חבל על הכסף ועל העצבים

אם אתה רוצה יש ביד שנייה אחד מוכר באגי של קיושו מוסבת עם שני בטריות באזור ירושלים

wonderd
05-03-2011, 16:50:21
האם ברכבים החשמליים הטובים יש רוורס?

dani14
05-03-2011, 16:55:41
תבין דבר אחד , אתה מחפש זול ודורש איכות , אין דבר כזה !!!
באגי רציני ואיכותי מגיע למחירים משולשים ממה שכתבת .
קיט יעלה באיזור 3000 ש"ח.
מערכת באשלס בהתאם תעלה עוד 1500 ש"ח מינימום.
מערכת שלט רצינית ופרופורציונלית לאיכות הקיט והמערכת בראשלס תעלה עוד 1000 ש"ח לפחות.
אה....ושכחתי סרוו היגוי איכותי , תוסיף עוד 350 ש"ח.

ואופס...הגענו כמעט ל 6000 ש"ח בלי לשים לב .

על איכות משלמים! או לא קונים בכלל.

אם אתה רוצה למצוא את עצמך רודף אחרי כל חלק שנשבר במכוניות כמו טראקסס או מכוניות ללא חברה כלל כמו בקישור שהבאת ( מפעל אחד-הרבה מדבקות של חברות ,מכיר? ) , אז באמת כדאי שתשקיע
400$ ואחר כך תמצא את עצמך יוצא להסיע עם פנקס רשימות בכדי לרשום מה נשבר.

בכל מקרה , בחור מעלי הציע לך אחלה בחירה , מכונית מוסבת לבראשלס במחיר זנות , אי אפשר לסרב (אגב , אנחנו לא מכירים , אבל אני יודע מה הוא מוכר ).

דני

אלונזו
05-03-2011, 19:13:27
תבין דבר אחד , אתה מחפש זול ודורש איכות , אין דבר כזה !!!
באגי רציני ואיכותי מגיע למחירים משולשים ממה שכתבת .
קיט יעלה באיזור 3000 ש"ח.
מערכת באשלס בהתאם תעלה עוד 1500 ש"ח מינימום.
מערכת שלט רצינית ופרופורציונלית לאיכות הקיט והמערכת בראשלס תעלה עוד 1000 ש"ח לפחות.
אה....ושכחתי סרוו היגוי איכותי , תוסיף עוד 350 ש"ח.

ואופס...הגענו כמעט ל 6000 ש"ח בלי לשים לב .

על איכות משלמים! או לא קונים בכלל.

אם אתה רוצה למצוא את עצמך רודף אחרי כל חלק שנשבר במכוניות כמו טראקסס או מכוניות ללא חברה כלל כמו בקישור שהבאת ( מפעל אחד-הרבה מדבקות של חברות ,מכיר? ) , אז באמת כדאי שתשקיע
400$ ואחר כך תמצא את עצמך יוצא להסיע עם פנקס רשימות בכדי לרשום מה נשבר.

בכל מקרה , בחור מעלי הציע לך אחלה בחירה , מכונית מוסבת לבראשלס במחיר זנות , אי אפשר לסרב (אגב , אנחנו לא מכירים , אבל אני יודע מה הוא מוכר ).

דני

הבחור צודק
מערכת בראשלס ממבה מונסטר 2200kv עולה כ-1200 שקל אחרי מכס ומשלוח אולי קצת יותר

קיט טוב עולה בין 3000-4000 שקל

מערכת שלט טובה יכולה לנוע בין 340-500 דולר !

סרוו היגוי מקצועי עולה 150 דולר

וכו' וכו' וכו'

חבוב אתה מחפש באגי טראגי מקצועים ב-2000 שקל זה לא הגיוני אולי חברות לא מוכרות אני מציע ללכת לכיוון הטראקסס יד שנייה כמו הסלאש 4x4 המכונית מתאימה לך בדיוק

לגבי הבחור שמעליי אני טיפטיפה חולק על דעתך טראקסס אחלה מכוניות להתחלה אבל לפעמים פה ושם נשבר לא משהו רציני

ומה שהמלצתי לך ב-2400 זה מכונית mp777 של קיושו (חברה בין המובילות בעולם) מערכת נובק עד 4 תאים+2 בטריות ואולי עוד כמה חלפים באמת דיל מעולה במיוחד בשבילך

valaza
05-03-2011, 19:15:42
אה איך שכחתי....

יש אצל הסיני שורט-קורס 1/10 4X4 במחיר זנות, ויש עליה המון(!!!) תגובות מצויינות, יש לה חלפים כמו זבל (במחיר), ואפשר למצוא אותם באיביי אם אין במלאי אצל הסיני... החלקים החשובים ממתכת (דפרנציאלים, ספור, פיניון, ציריות, אין\אאוט-דרייבים).
מה שכן, שווה להחליף לה מנוע ובקר מאלו שמגיעים איתה למערכת 100A ולהסיע עם סוללות 3 תאים, זה עדיין ייכנס לך בתקציב, ויהיה מהיר בצורה לא שגרתית.
מבחינת הגודל היא כמו באגי 1/8 (קלה יותר, אבל הגודל זהה)

אלונזו
05-03-2011, 19:23:44
אה איך שכחתי....

יש אצל הסיני שורט-קורס 1/10 4X4 במחיר זנות, ויש עליה המון(!!!) תגובות מצויינות, יש לה חלפים כמו זבל (במחיר), ואפשר למצוא אותם באיביי אם אין במלאי אצל הסיני... החלקים החשובים ממתכת (דפרנציאלים, ספור, פיניון, ציריות, אין\אאוט-דרייבים).
מה שכן, שווה להחליף לה מנוע ובקר מאלו שמגיעים איתה למערכת 100A ולהסיע עם סוללות 3 תאים, זה עדיין ייכנס לך בתקציב, ויהיה מהיר בצורה לא שגרתית.
מבחינת הגודל היא כמו באגי 1/8 (קלה יותר, אבל הגודל זהה)

מה אתה ממליץ לבחור על הזבל הזה ? לא משנה כמה תגובות יש זה נטו זבל סיני!! לא שווה שקל לא לגעת !!!

wonderd
05-03-2011, 19:36:23
אני מבקש משהו בסביבות 400$ עד 2000 ש"ח ואתם מדברים איתי על 6000 ש"ח?
אני מדבר על מחירים בחו"ל ולא על מחירי הארץ, גם לא על מחירים כולל מכס.
אתם קצת לא רציניים לדעתי אם זה מה שאתם מציעים לבחור מתחיל שלא רוצה להפוך את זה לעניין תחרותי (ולא ביקש מכונית מקצועית! אלא איכותית ולא זבל - יש הבדל!) אלא רק להסיע ליד הבית כמו שכבר כתבתי.
ולא - לא מתכוון לקנות אצל הסיני מכונית, אפילו אני לא מתכוון לרדת לזנות.. ;)

dani14
05-03-2011, 19:38:14
*** :D , מכוניות לא קונים אצל הסיני...מה שנכון , נכון!
אחרי שתסיעו מכונית מקצועית (אני יודע שזה נשמע מתנשא - אין מה לעשות) , תבינו מהר מאוד מה זה "מכונית סינית" , היום קיט יפני של 4 בולמים למכונית דריפט 1/10 עולה לי 100$ , בולמים!!! שזהו לב ליבה של כל מכונית - מערכת מתלים!

תלמדו כלל , בדיוק כמו בטיסנאות ומסוקים , מי שרוצה להנות ישקיע .

הרבה אנשים שאני מכיר לא שומעים בעצתי (וחבל...) והולכים לקנות זבל במחיר של העודף שנשאר להם בארנק , ואחר כך נושרים מתחום המכוניות בדיוק בקצב שהם קנו אותה . חבל , תחום מכוניות על שלט מעניין לא פחות ממסוקים (אם לא יותר) במיוחד שאני מגיע מתחום הטיסנים והמסוקים אחרי 13 שנים , אז קיים קצת בסיס לדברי.

לגבי טראקסס , המכוניות של החברה הזו מתאימות לרמת כניסה לעולם המכוניות , ולא יותר מזה . גם בשביל להינות מ e-revo , צריך להשקיע עוד כמה מאות / אלפי שקלים על מנת שהרכב הזה ייסע כמו שצריך (מנסיון)!

חברה שלא יודעת להציע מכונית כקיט , מבחינתי , לא מעריכה את עצמה מספיק , ויותר גרוע , לא מעריכה את הרוכשים ! היום כל חברה נורמלית מוכרת rtr ובמקביל גם kit לבניית custom.

דני

dani14
05-03-2011, 19:48:02
בתקציב הזה , אך ורק יד שניה . ואני אומר את זה מכל הלב.
גם 400 דולר בחו"ל לא יספיקו למשהו יציב וחזק שיגרום לך להנות .

דני.

wonderd
05-03-2011, 20:05:58
תודה על ההצעות ועל הדאגה :), מכיוון שלא בא לי לקנות יד 2 - אין לדעת מה עבר על המכוניות שמוכרים יד 2 וכמה זמן נשאר לאלקטרוניקה ולחלקים שלהן לחיות..אז;

אני יודע שאני נשמע עקשן, אבל הנה (http://www.hobbypeople.net/index.php/xtm-rail-1-8-4wd-2-4g-brushless-off-road-buggy-rtr.html) עוד קישור למכונית ששאלתי עליה, יש שם 32 דיעות ובסוף היא מקבלת 5 כוכבים!
נראה לי שבכל זאת ננעלתי עליה, מבחינת מראה חיצוני (כן, גם זה חשוב לי..) היא שונה מכולם ונראית מצויין. אני אביא אותה ומקסימום אני לא אגיע לתחרויות השנה..
חוץ מזה שאין לה יבואן רשמי והיא מחברה לא מוכרת לכם, לא שמעתי מכם דברים רעים עליה והמחיר (שם) נשמע לי סביר.

מצטער על העקשנות ואני מבטיח לעדכן כשהיא תגיע.

אלעד.

dani14
05-03-2011, 20:20:37
אלעד

הכי חשוב זה שאתה סגור על עצמך.
הלוואי והמכונית הזו תחשוף אותך לעולם היפה של מכוניות על שלט (בשיא הרצינות)!

רק לפני שאתה לוחץ על checkout , תריץ בדיקה ותראה שיש מלאי חלפים מכובד . המרכיב הכי חשוב במכוניות זה חלפים , ובחברה שפחות מוכרת זה חשוב כפליים!

לעולם אל תחשוש מלהתייעץ בפורום , לא חסר פה אנשים עם יידע , ועוד בחינם...

בהצלחה

דני

guy1a
05-03-2011, 23:37:13
תודה על ההצעות ועל הדאגה :), מכיוון שלא בא לי לקנות יד 2 - אין לדעת מה עבר על המכוניות שמוכרים יד 2 וכמה זמן נשאר לאלקטרוניקה ולחלקים שלהן לחיות..אז;

אני יודע שאני נשמע עקשן, אבל הנה (http://www.hobbypeople.net/index.php/xtm-rail-1-8-4wd-2-4g-brushless-off-road-buggy-rtr.html) עוד קישור למכונית ששאלתי עליה, יש שם 32 דיעות ובסוף היא מקבלת 5 כוכבים!
נראה לי שבכל זאת ננעלתי עליה, מבחינת מראה חיצוני (כן, גם זה חשוב לי..) היא שונה מכולם ונראית מצויין. אני אביא אותה ומקסימום אני לא אגיע לתחרויות השנה..
חוץ מזה שאין לה יבואן רשמי והיא מחברה לא מוכרת לכם, לא שמעתי מכם דברים רעים עליה והמחיר (שם) נשמע לי סביר.

מצטער על העקשנות ואני מבטיח לעדכן כשהיא תגיע.

אלעד.

האוטו ניראה מדהים !
יש מקום לחיבור המשדר וידאו רחוק מהמקלט של האוטו ? מצלמה ? סוללה ...

valaza
06-03-2011, 00:53:39
מה אתה ממליץ לבחור על הזבל הזה ? לא משנה כמה תגובות יש זה נטו זבל סיני!! לא שווה שקל לא לגעת !!!

אתה מדבר שטויות!!!

ניסית את המכונית הזאת בכלל?!
אז למה להשמיץ?
כי אתה קונה קיושו\לוסי\HPI\... אז זה הכי טוב ואתה יוצא גבר???
תפתח יוטיוב, כנס לRCGROUPS, תקרא קצת (אם אתה יודע קצת אנגלית, לפי רוח התגובות אני לא כל כך בטוח בזה)
המכוניות הללו מצוינות, נכון, זו לא מכונית לאליפות העולם בשורט-קורס, אבל זו מכונית מצויינת בשביל מה שפותח השירשור מבקש ובתקציב המבוקש.

wonderd
06-03-2011, 09:19:18
האוטו ניראה מדהים !
יש מקום לחיבור המשדר וידאו רחוק מהמקלט של האוטו ? מצלמה ? סוללה ...

תראה את הפריים - אתה יכול להרכיב מה שאתה רוצה איפה שאתה רוצה!

האמת היא שעכשיו הסתכלתי גם על האוטו מהסיני..גם נראה חמוד למדי, בעיקר בתמורה למחיר המגוחך..

guy1a
06-03-2011, 09:47:30
תראה את הפריים - אתה יכול להרכיב מה שאתה רוצה איפה שאתה רוצה!

האמת היא שעכשיו הסתכלתי גם על האוטו מהסיני..גם נראה חמוד למדי, בעיקר בתמורה למחיר המגוחך..

http://www.youtube.com/watch?v=IVarSXEFa_w&feature=player_embedded

כדי שלא לעבור לך החשק :D:D:D:D

מכיוון שזה אצלי לא המיין אישו ( לפחות לא בנתיים ) אני לא מצאתי לנכון להשקיע פה .. הכי זול בתור בדיקת היתכנות.
כרגע ניראה להיט .. אני מודה :)
אני מחכה למשקפיים :)

אלונזו
06-03-2011, 13:19:14
דווקא חשבתי על משהו טוב לתקציב שלך מצאתי תמכונית הזאתי

http://www.rcplanet.com/Traxxas_2_4GHz_Rustler_1_10_ST_p/tra4407.htm

הראסטלר היא 2x4 היא מהירה מאוד מנוע בראשלס טוב ואמין תומכת עד 3 תאים קאט אוף בנוי באמת מכונית מעולה וגם נמכרת מאוד והיא באה עם מערכת 2.4

wonderd
06-03-2011, 13:40:29
אלונזו - הטראקסס הזאת נראית מכונית מצויינת וגם המחיר טוב!

היום מצאתי 2 אתרים בארץ שמוכרים את המכונית שדיברתי עליה, אחד מוכר ב 3500 והשני (אומר שהוא היבואן של XTM, יושב בצפון) והוא מוכן להביא לי את המכונית במחיר היכרות של 2800 ש"ח, קצת יקר לי אבל אולי אני אסע אליו לשמוע עליה, הוא טוען שזאת מכונית מצויינת והיא מתומחרת נמוך מדי לדעתו!

אלונזו
06-03-2011, 15:12:38
שמח שעזרתי לך

אבל היה לי טעות שלא שמתי לב בטעות הבאתי לך קישור של ניטרו זה הקישור לחשמלי
http://www.rcplanet.com/Traxxas_1_10_2_4GHz_Rustler_VXL_p/tra3707.htm

המכונית שהבאתי מעולה אומנם 2x4 והיא 1/10 אבל היא מעולה אין ספק

אחלה מכונית יש הרבה חנויות שמוכרות אותה כלומר יש שירות כלפיה וגם חלקי חילוף זמינים
(אם אתה רוצה חנויות אז בפרטי)

אייל שפירא
06-03-2011, 16:14:50
תתחילו ב2:57
וכשמשמעם תעבירו ל4:33 או ל5:30

http://www.youtube.com/watch?v=5KqAxXiouag

guy1a
06-03-2011, 20:04:22
yess !!

wonderd
09-03-2011, 07:28:52
מה דעתכם על זאת (http://www.rcplanet.com/Traxxas_Slash_4x4_VXL_Brushless_w_2_4Ghz_Radio_p/tra6808.htm)?

guyst
09-03-2011, 08:12:09
תתחילו ב2:57
וכשמשמעם תעבירו ל4:33 או ל5:30

http://www.youtube.com/watch?v=5KqAxXiouag

מגניב...
לא רעה בכלל....
טייסת 51 מה אתם אומרים...? :p

אייל שפירא
09-03-2011, 08:29:25
אין לנו כל כך איפה להסיע שם עם כל החיטה הגבוהה, וחוץ מזה ע"ע החתימה שלי.

valaza
09-03-2011, 11:40:05
מה דעתכם על זאת (http://www.rcplanet.com/Traxxas_Slash_4x4_VXL_Brushless_w_2_4Ghz_Radio_p/tra6808.htm)?

הסאלש היא מכונית מצויינת ונפוצה מאוד.

נערוך השוואה בינה לבין המכונית של הוביקינג שהוצאה לך:

סלאש 4X4, יתרונות:
אטומה למים לחלוטין (סוללות ליתיום לא, יש ליתיום אטומות למים, המחיר בהתאם)
יש יבואן בארץ (טיסן חיפה)
מגיעה עם מערכת (בקר) חזקה יותר
יש המון שיפורים ושידרוגים (המחירים בהתאם)
חסרונות:
סרוו היגוי יושב כשהוא חשוף לקרקע

טרופר, יתרונות:
חותך את המחיר בחצי
שלדת אלומניום
3 דפרנציאלים, לעומת 2 בסלאש
מבנה סטנדרטי ומוכח, לעומת החדשנות המחשידה (אותי לפחות) בסלאש
חלפים זולים
חסרונות:
צריך לחכות בין שבוע לשלושה שבועות לחלפים, לא תמיד במלאי אצל הסיני (אבל יש באיביי)

אייל שפירא
09-03-2011, 11:55:40
אלה כל החסרונות של הטרופר? זמן ההמתנה לחלפים (הזולים והזמינים) ?
אם ככה אין פה בכלל תחרות...

valaza
09-03-2011, 12:02:47
זה לא כל החסרונות

קח את היתרונות של הסלאש, תהפוך אותם ותקבל את החסרונות של הטרופר.
ולהיפך- קח את היתרונות של הטרופר, תהפוך אותם, ותקבל את החסרונות של הסלאש.

החסרונות שהתייחסתי אליהם זה דברים שלא משתמעים מהיתרונות של השני (או צריכים דגש מיוחד)

אם הייתי משווה יותר מ2 רכבים, הייתי מוסיף את חסרונותיו של כ"א מהם בצורה ספציפית

valaza
09-03-2011, 12:09:24
אלה כל החסרונות של הטרופר? זמן ההמתנה לחלפים (הזולים והזמינים) ?
אם ככה אין פה בכלל תחרות...

מצד שני טראקסאס עשו יתרון אחד בולט מאוד-
הסלאש אטומה למים לחלוטין (תלוי סוללות, אבל עם ניקל\ליתיום אטומות היא אטומה)

זה מאפשר לך, חוץ מלהסיע בשלוליות בגובה המכונית, גם להסיע בבוץ ואחרי זה לשטוף אותה בצינור (או לטבול בריכה\ים\שלולית\....)
תחשוב על הכסף שתוכל להרוויח על התערבויות של "אני אזרוק את המכונית לבריכה ואסיע אותה משם"

אייל שפירא
09-03-2011, 12:31:14
תוסיף GOPRO וקייס אטום למים למשדר וקיבלת FPV אמפיבי! :)

wonderd
09-03-2011, 17:09:09
דרך אגב, מזל שלא הזמנתי את המכונית שרציתי בתחילת השירשור - מצאתי עליה סקירה מקצועית בוידאו - נוסעת מצויין, חזקה מאוד, מהירה, יפהפיה, לעומת זאת כנראה שיש בה כמה חסרונות בולטים שמתרכזים בתחום של השרידות שלה/חוסר השרידות. באסה.
אז מה אתם אומרים - סלאש או טרופר? (דרך אגב, לא בדיוק חותך את המחיר בחצי כי לטרופר צריך לקנות גם שלט)

אייל שפירא
09-03-2011, 17:13:32
מה היה התקציב שלך? כי אתה צריך גם סוללות (גם 8 נטענות טובות לשלט זה לא פחות מ100 שקל)

wonderd
09-03-2011, 18:47:55
התקציב שלי הוא כמו שאמרתי - עד 2000 ש"ח כולל שלט (לא כולל סוללות..)
רוצה חדש בלבד ולא משומש, שריטה שיש לי מהמסוקים.

dani14
09-03-2011, 20:09:56
דרך אגב, מזל שלא הזמנתי את המכונית שרציתי בתחילת השירשור - מצאתי עליה סקירה מקצועית בוידאו - נוסעת מצויין, חזקה מאוד, מהירה, יפהפיה, לעומת זאת כנראה שיש בה כמה חסרונות בולטים שמתרכזים בתחום של השרידות שלה/חוסר השרידות. באסה.
אז מה אתם אומרים - סלאש או טרופר? (דרך אגב, לא בדיוק חותך את המחיר בחצי כי לטרופר צריך לקנות גם שלט)

...אם על שרידות דיברת , עדיך שתלך על הסלאש ת מכונית די חזקה ואמינה. הכל בהתאם למחיר .

valaza
09-03-2011, 21:07:10
עוד פעם????

אתה יכול להסביר לי בבקשה.....
כיצד קבעת שהסלאש חזקה ואמינה יותר בכל הנוגע לשרידות?!
מה השיקולים והמשתנים בנוסחת הקסם שלך שקובעת שהסלאש תיתן יותר שרידות מהטרופר?
בבקשה, אני מתחנן, תסביר לי!!!!

raviv125
10-03-2011, 10:41:16
הייתי ממליץ לך יותר לכיוון של אוטו מחברה מוכרת יותר ועם מלאי חלפים מכובד יותר שיהיה קל להשיגם.
מכוניות טובות בתקציב של כ 2000 שקל תוכל לרכוש את ה traxxas slash 4X4 עם בראשלס,שלט 2.4 אוטו מצויין.
תבדוק אפשרות גם של hpi vorza אוטו חזק,מקצועי לכל מטרה וחברה מעולה!!
אם תרצה עוד הצעות או עזרה וכ'ו אשמח לענות.

valaza
10-03-2011, 11:35:14
לא נמאס כבר?

איך הגעת לסלאש VXL או ל VORZA FLUX בתקציב של 2K???????????
אני עכשיו קם מהכיסא ונוסע לקנות כל אחת מהן, רק תגיד לי איפה למצוא אותן בפחות מ2K

לפעמים נראה לי שאנשים פה "זורקים המלצות חכמות" לפי השמות של המכוניות שהם מכירים ותו לא.

הסלאש קרובה יותר ל3K, זה בלי לדבר על סוללות אקסטרה
הVORZA לדעתי לפחות 4K (מודה, לא בדקתי, אבל זה כנראה המחיר), גם, בלי הסוללות אקסטרה

אייל שפירא
10-03-2011, 11:39:08
הכי טוב תקנה SUMMIT

valaza
10-03-2011, 13:04:53
לו נחון
באג'ה מחונית פי 1000 יותר תובה
זה רחב אם שם, יש טונה חלקימ, גמ נכנסת בדיוק בתקציב.
אבל תראה שאתה לוקאח 30 סמק, ה26 בכושי נוסאת, שלא יאבדו אליך

wonderd
10-03-2011, 13:24:56
לא נמאס כבר?

אני עכשיו קם מהכיסא ונוסע לקנות כל אחת מהן, רק תגיד לי איפה למצוא אותן בפחות מ2K

לפעמים נראה לי שאנשים פה "זורקים המלצות חכמות" לפי השמות של המכוניות שהם מכירים ותו לא.

הVORZA לדעתי לפחות 4K (מודה, לא בדקתי, אבל זה כנראה המחיר), גם, בלי הסוללות אקסטרה

אל תקפוץ בראש...
הנה קישור (http://www.rcplanet.com/Traxxas_Slash_4x4_VXL_Brushless_w_2_4Ghz_Radio_p/tra6808.htm)

ה vorza עולה כ 600$, אולי פחות.

valaza
10-03-2011, 13:58:18
סבבה, זה עדיין בגבול ה2K
ובכל זאת הטרופר עם שלט זה נניח 180$ לפני משלוח (160+20), חצי מחיר.

המשלוח בקישור הוא חינם אמנם, אבל רק ל48 המדינות, לישראל זה יהיה בטח משהו כמו 80$

raviv125
10-03-2011, 16:54:30
לא נמאס כבר?

אז חבל שאתה מתקיף לפני שאתה בודק!!!
סלאש 4X4 חדשה מאיביי עולה 2000ש"ח כולל משלוח!!
והוורזה עולה כולל משלוח 2200...
אז פעם הבאה אל תתקיף סתם.

valaza
10-03-2011, 17:03:49
הVORZA הכי זולה שמצאתי בEBAY, אני מדבר על RTR, לא ROLLING CHASSIS, עולה 700$ כולל משלוח, זה מעל ל3.3K אחרי מיסים.
ברצינות, אם הייתי רואה VORZA ב2K אחרי הכל, הייתי מזמין, אני בדיוק מחפש באגי חשמלית ספייר.

raviv125
10-03-2011, 18:35:00
צודק!
אני לא לקחתי בחשבון את המיסים...
בכל מקרה את הסלאש אתה מביא ב2000 שקל כולל משלוח
ויש לי 3 חברים שהזמינו את הרכב והם לא שילמו מכס ויצא להם 2000 שקל אחרי המשלוח...
וזה אוטו מצויין.

Ofekgg
10-03-2011, 18:59:45
בדוק את זה (http://www.jbracing.co.il/cat/229-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A2%D7%94), יש לי את הrc10b4.1. מרוצה מאוד!

אייל שפירא
10-03-2011, 20:54:20
ועכשיו תורי להציע משהו לא בתקציב בכלל, האם אתם מכירים את המכונית הזו ויש לכם דעה לגביה?

HPI Savage Flux
http://cgi.ebay.com/HPI-Savage-Flux-2350-w-GT-2-Truck-Body-RTR-/360349387997?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item53e67f4cdd

500$ + משלוח 120$ + מיסים 30% = פחות מ3000 שקל למכונית 1/8 בראשלס RTR שלפחות מהסרטון נראית די מדליקה.

משתלם? לגיטימי? רציונילי? אפשר להשיג ביותר זול? מכונית חרא ולא להתקרב?

כי אם כבר לקנות מכונית לFPV לפחות שתהיה ענקית לטובת עבירות מקסימלית.

http://www.youtube.com/watch?v=8jYOHZA_SsY

kobigozlan
10-03-2011, 22:16:15
שפירא מצאתי אותה באליבבה ב 10$
שתהיה בריא איך אתה תמיד מוצא את היציאות האיילה (לחיוב כן)
http://www.alibaba.com/trade/search?SearchText=HPI+Savage+Flux+2350&Country=&IndexArea=product_en&fsb=y

Ofekgg
10-03-2011, 22:43:19

נוס על נפשך!

אייל שפירא
10-03-2011, 22:54:26
שתהיה בריא איך אתה תמיד מוצא את היציאות האיילה (לחיוב כן)
http://www.alibaba.com/trade/search?SearchText=HPI+Savage+Flux+2350&Country=&IndexArea=product_en&fsb=y

כרגיל אתה הורג אותי מצחוק :D

עמרי רז
11-03-2011, 00:14:00
ועכשיו תורי להציע משהו לא בתקציב בכלל, האם אתם מכירים את המכונית הזו ויש לכם דעה לגביה?

HPI Savage Flux
http://cgi.ebay.com/HPI-Savage-Flux-2350-w-GT-2-Truck-Body-RTR-/360349387997?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item53e67f4cdd

500$ + משלוח 120$ + מיסים 30% = פחות מ3000 שקל למכונית 1/8 בראשלס RTR שלפחות מהסרטון נראית די מדליקה.

אחד הכלים אם לא ה..
לצערי את שלי מכרתי עבור מימון פרויקט ה FPV :(
אבל אני בהחלט מתכנן לרכוש אחת נוספת בקרוב

כלי מדהים! שעות של השתוללות ואף פעם לא נמאס ממנה :)
רמפה של 30 ס"מ ב- 60 מעלות מספיקה בכדי לקפוץ איתה מעל הרכב חברה שלי :D

אבל..
היא ממש לא מכירה נסיעה רגועה וגם לא סלחנית לטעויות
כל מי שביקש "סיבוב" גילה שלא קל לשלוט בה :rolleyes:
היא בנויה להשתולל וחזק.
גם חלקי החילוף שלה לא ממש זולים ויש בלאי לא קטן..
זה לא רכב באגז', אחרי כל נסיעה בשטח היא דורשת ניקוי ובדיקת מספר ברגים שנוטים להשתחרר

נ.ב
בסרטון שצירפת הבחור נוהג בה כמו ילדה בת 6..
היא אפילו נראית בו קצת עצובה ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GZZtnaNCFGg"]http://www.youtube.com/watch?v=GZZtnaNCFGg

http://www.youtube.com/watch?v=lwijY93phiA"]http://www.youtube.com/watch?v=lwijY93phiA

היפות שלי..
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=40307&stc=1&d=1299798660

guyst
11-03-2011, 00:22:03
אחד הכלים אם לא ה..
לצערי את שלי מכרתי עבור מימון פרויקט ה FPV :(
אבל אני בהחלט מתכנן לרכוש אחת נוספת בקרוב

כלי מדהים! שעות של השתוללות ואף פעם לא נמאס ממנה :)
רמפה של 30 ס"מ ב- 60 מעלות מספיקה בכדי לקפוץ איתה מעל הרכב חברה שלי :D

אבל..
היא ממש לא מכירה נסיעה רגועה וגם לא סלחנית לטעויות
כל מי שביקש "סיבוב" גילה שלא קל לשלוט בה :rolleyes:
היא בנויה להשתולל וחזק.
גם חלקי החילוף שלה לא ממש זולים ויש בלאי לא קטן..
זה לא רכב באגז', אחרי כל נסיעה בשטח היא דורשת ניקוי ובדיקת מספר ברגים שנוטים להשתחרר

נ.ב
בסרטון שצירפת הבחור נוהג בה כמו ילדה בת 6..
היא אפילו נראית בו קצת עצובה ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GZZtnaNCFGg
]

חזק!!!!
משלוח בתוך ארה"ב רק $19 אז אם יש מי שיביא... פחות מ- 2000 ש"ח... :)

אייל שפירא
11-03-2011, 09:09:12
ואם מחליפים את המנוע לKV נמוך יותר זה לא ירגיע את המפלצת? אם מגדירים בשלט אקספו מצערת זה לא ירגיע אותה? סוללת 2 תאים?
לא שיש לי 3000 שקל למכונית, אבל גם אין לי 1000 שקל לHeadPlay כך שמותר לי לשחק ב"נדמה לי".

(אלא אם מישהו רוצה להחליף איתי על סמסונג גלאקסי ויברנט חדש בתמורה לFlux משומשת)

wonderd
11-03-2011, 09:49:25
אני מניח שאפשר 'להרגיע את החיה' עם קצת D/R בשלט (יש שם דבר כזה??) או עם הגדרות בבקר, או שאפשר פשוט להתרגל...ולהנות!

guyst
11-03-2011, 09:51:13
שפירא ככ ילדותי מצידך היה לשים את הלינק הזה...
:o

raviv125
11-03-2011, 10:08:59
ואם מחליפים את המנוע לKV נמוך יותר זה לא ירגיע את המפלצת? אם מגדירים בשלט אקספו מצערת זה לא ירגיע אותה? סוללת 2 תאים?
לא שיש לי 3000 שקל למכונית, אבל גם אין לי 1000 שקל לHeadPlay כך שמותר לי לשחק ב"נדמה לי".

יש את הגירסא היותר "חלשה" של הפלוקס...
http://www.hpieurope.com/kit-info.php?partNo=104494&lang=en
הסעתי את האוטו והוא מתנהג נהדר!כמעט ואין הבדלים בין 2 הגרסאות מבחינת כח ומהירות...

guyst
11-03-2011, 10:20:35

מה קרה לסמסונג שלך...? :eek:

guyst
11-03-2011, 10:23:09
יש את הגירסא היותר "חלשה" של הפלוקס...
http://www.hpieurope.com/kit-info.php?partNo=104494&lang=en
הסעתי את האוטו והוא מתנהג נהדר!כמעט ואין הבדלים בין 2 הגרסאות מבחינת כח ומהירות...

זו אותה מכונית שאייל שם

אייל שפירא
11-03-2011, 10:38:45
הסמסונג שלי מושלם, אבל הסמסונג של אישתי הוא פשוט לא מספיק אייפון-4... :)

אגב יש אחד בדליה ליד חיפה שמוכר Flux ב2000 שקל ביד-2

אלונזו
11-03-2011, 12:27:36

HPI Savage Flux

המכונית הנל יחסית טובה למכונית rtr

אבל תאמת אם אתה שואל אם היא מקצועית בכלל לא ...

המרכז כובד שלה מעאפן פנייה יחסית מהירה ותמצא אותה מתגלגלת....אבל לבאשינג היא די כאפית ...

המנוע שיש עליה חזק מדי..אחרי כמה נסיעות תתכונן לבלאי בצמיגים אולי גם דיפרנציאלים

ל-fpv היא לא כל כך מתאימה המכונית מספיק גבוהה וגם תשרכיב מלמה אנטנה או מה שזה לא יהיה ...אז מרכז הכובד מאוד מעאפן

וגם היא מהירה כך שלא היה אפשר לקלוט משהו מהמצלמה

מהירות כמו של הפילטאיז' שלך מעולה

במחיר של המכונית (3800 שקל בארץ ) עדיף כבר להביא קיט טראגי איכותי כמו של לוסי קיושי טים אססויד

עמרי רז
11-03-2011, 12:55:38

תתרחק מפלוקס משומשת אלא אם אתה הולך לרכוש אותה עם בנאדם שמבין היטב ברכב הזה
יש מלא רמאים שמציגים רכב "נוסע" אבל אחרי נסיעה אחת שלך תמצא את עצמך מחליף גיר+דיפ'+מנוע

אקספו בשלט זה חובה לפלוקס הבעיה שאקספו יש רק בשלטים היקרים..

לגבי מרכז כובד צודק אלונזו,
בהתחלה היא היתה מתהפכת כל פנייה שניה
זה נפתר בקלות ע"י הנמכת המתלים
או החלפתם במתלים משופרים וקשיחים יותר

גם יש לשים לב שה FLUX אינה באגי אלה מונסטר טראק וכולן אוהבות "להתהפך" בסיבובים מהירים
פשוט ה FLUX אקסטרה מהירה ולכן קל להפוך אותה

יצא לי להיות גם הבעלים של טראקסס חשמלית ו E-REVO
מבחינת FUN טהור מבחינתי הFLUX רמה אחת מעל.

wonderd
11-03-2011, 13:19:30
יש FLUX למכירה ב 1500 ש"ח! של מישהו מפה במקרה?

raviv125
11-03-2011, 17:18:07
יש FLUX למכירה ב 1500 ש"ח! של מישהו מפה במקרה?

אוטו של חבר טוב אם אתה מתכוון לזאת של יניב...
האוטו מושקע ושמור מאוד!הוחלפו שם לדיפים משופרים והאוטו לא נסע הרבה במיוחד...
באמת אוטו שמור!
יש לי עוד חבר שמוכר את הגרסאת 2350 האוטו נסע פעם אחת בלבד...
הוא דורש 2300 רק חסר סוללות...
אם תרצה אני אתן לך את המספר שלו בפרטי.

guyst
11-03-2011, 19:30:36

שוב... פחות מ-2000 ש"ח חדש בארה"ב... :)

אייל שפירא
11-03-2011, 20:01:36
יש לך אנשים בארה"ב גיא?

guyst
11-03-2011, 20:10:36
יש לך אנשים בארה"ב גיא?

נסדר משהו... ;)

אייל שפירא
11-03-2011, 20:13:15
אם יש לך מישהו מספיק חולה כדי להביא כמה יחידות - אני רוצה אחת.

wonderd
11-03-2011, 23:10:21
אולי אני יכול להביא עוד כמה שבועות אם אתה רוצה..

אייל שפירא
12-03-2011, 00:44:55
פנק אותי בהודעה אם ככה, אני לא מתכוון לקנות מכונית פחות מ1/8. אני מקווה שהיא תיסע לאט יותר על 2 תאים, כי אני לא מתכוון לבצע גילגולים על המצלמה...

wonderd
12-03-2011, 08:30:45
למה לא - שים לה כלוב התהפכות!!

אייל שפירא
12-03-2011, 11:06:48
ברור, הכוונה היא שאני לא מתכוון לבצע גילגולים על המצלמה בכוונה...

ebay007
12-03-2011, 19:35:58
אייל, אני לא חושב שכדאי לך לקנות את הסאבג'...
אין לי ממש נסיון איתה ספציפית, אבל מכיוון שזה מונסטאר מרכז הכובד מאוד גבוה מה שיגרום לGOPRO (או מה שזה לא יהיה) שלך לקבל כמה מכות לא נעימות...
אני מציע לך לבוא למסלול, להתאהב בתחום, לוותר על הFPV (:D ), ולקנות איזו טראגי רצינית!

wonderd
12-03-2011, 20:02:23
דווקא למכונית הזאת יש כלוב שאפשר להרכיב במקום החופה, אולי את המצלמה אפשר להרכיב בתוך הכלוב ואז היא לא תהיה גבוהה מדי.
http://www.hbzusa.com/hbz_savage_rollcage.php

igalr
12-03-2011, 20:22:35
אני בניתי כלוב לבאגי 1/8
https://picasaweb.google.com/igalr69/DropBox#

כנראה שלכל רכב אפשר לבנות .

אייל שפירא
13-03-2011, 07:36:08
אלה צינורות נחושת והלחמה רגילה?

wonderd
13-03-2011, 10:15:11
למה דווקא נחושת?

igalr
13-03-2011, 10:45:53
הצינורות הן צינורות נחושת פשוטים שקניתי בחנות אספקה לתחום המיזוג.
קניתי אפילו 2-3 מוטות הלחמת כסף באותה החנות
חלק מההלחמות הן עם האלקטרודות כסף וחלק עם מלחם בהספק גבוה ובדיל פשוט.

את הנחושת קל לכופף (קניתי גם מכופף אבל לא השתמשתי בו כמעט) ואחרי שנוצר מבנה הצינורות הכל מאוד מאוד קשיח.

guy1a
13-03-2011, 11:12:49
מגניב לגמרי הכלוב, יגאל !

אייל שפירא
19-03-2011, 20:36:10
ביצעתי נסיעה עם הטראגי והגו-פרו על משטח חלק
מרכז הכובד יצא יחסית גבוה למרות כל הנסיונות שלי להנמיך את הרכב ואת המצלמה.
שימו לב לסוף הסירטון.

http://www.youtube.com/watch?v=wqTI14pgaco

wonderd
19-03-2011, 20:59:51
היית צריך לשים מצלמת מחזיק מפתחות ולא את הגו פרו אם לא מדובר על FPV...אין לה משקל או גובה..

תגיד, זה מצולם ברמת גן במקרה?

אייל שפירא
19-03-2011, 21:12:05
מה זאת אומרת לא מדובר על FPV? אני אמנם לא מסיע עם המסך כי זו נסיעת מבחן אבל המכונית עמוסה בכל הציוד עם משדר והכל.
רציתי לבדוק השפעות של משדר הוידאו על סרוו ההיגוי והמקלט החלשלשוש של המכונית, ועל הדרך למדתי כמה דברים כמו הבעייתיות של הוספת ציוד מעל המכונית -מרכז כובד גבוה, וכשהיא מתהפכת אז האנטנת "ברווז גומי" יכולה להיתלש ממשדר הוידאו וזה לא מגניב. (לא נגרם נזק למשדר אבל האנטנה נשברה בבסיס הפלסטיק)

ולא, זה מצולם במגרש של בית ספר בחולון.

wonderd
19-03-2011, 21:25:22
ומה התוצאות של הבדיקה?

ebay007
19-03-2011, 21:29:50
אייל, שני דברי לי אליך:

1. זאת לא טראגי אלא טראק (אני חושב :o)

2. זה רק אני או שהגלגלים הקידמיים מתכנסים פנימה בצורה מטורפת?!

אייל שפירא
19-03-2011, 21:31:33
אני לא בטוח. אני חושב שהבקר של המכונית הלך, כי חוויתי איבודי רדיו בטווחים לא הגיוניים גם כשמשדר הוידאו בכלל לא פעל.
בהזדמנות אעשה עוד בדיקה.

אייל שפירא
19-03-2011, 21:36:46
אייל, שני דברי לי אליך:

1. זאת לא טראגי אלא טראק (אני חושב :o)

2. זה רק אני או שהגלגלים הקידמיים מתכנסים פנימה בצורה מטורפת?!

1. אני לא מתיימר להבין יותר מדי במכוניות, תגיד לי אתה: http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=28036

2. לא יודע, לא נגעתי, לא משחק עם הדברים האלה. יכול להיות שזה בגלל זוית "עין הדג" של המצלמה.

ebay007
19-03-2011, 21:49:06
בעצם עכשיו שמתי לב שהיא 4X4 ואין כזאת קטגורייה...
לכן המכונית שלך לא קיימת :D

guyst
22-03-2011, 15:13:36
מה המומחים אומרים על זה?

Associated RC10T4 2.4GHz Brushless RTR (http://cgi.ebay.com/NEW-Associated-RC10T4-2-4GHz-Brushless-RTR-Gray-White-/290496378500?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item43a2eef684)

$250 בראשלס (בראשלס???:)) כולל שלט וסוללה + $56 משלוחה.
נשמע טוב, לא??

guyst
22-03-2011, 15:14:31
נראית רוצחת:

http://www.youtube.com/watch?v=h1mfafyHErU

אייל שפירא
22-03-2011, 15:15:36
אחת לכמה זמן אני מקבל מהאתר OmniModels קופון שמאפשר 10% הנחה, אז אם תחליט לקנות את המכונית תגיד לי ואשלח לך את הקוד, 25$ זה לא גרושים.

guyst
22-03-2011, 15:18:48
אחת לכמה זמן אני מקבל מהאתר OmniModels קופון שמאפשר 10% הנחה, אז אם תחליט לקנות את המכונית תגיד לי ואשלח לך את הקוד, 25$ זה לא גרושים.

גמני מקבל את אותו קופון... קניתי מהם בעבר.
שפירא מה לא הבנת? אם אתה קונה אני מצטרף... ;)

אייל שפירא
22-03-2011, 15:24:22
אם אני קונה? תכין את עצמך להמתנה ארוכה... :)

ebay007
22-03-2011, 15:33:07
מה המומחים אומרים על זה?

Associated RC10T4 2.4GHz Brushless RTR (http://cgi.ebay.com/NEW-Associated-RC10T4-2-4GHz-Brushless-RTR-Gray-White-/290496378500?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item43a2eef684)

$250 בראשלס (בראשלס???:)) כולל שלט וסוללה + $56 משלוחה.
נשמע טוב, לא??

זה רכב מעולה!
מומלץ!

guyst
23-03-2011, 00:06:16
דברים נוספים שמצאתי בותו אתר:

NEW! Traxxas 1/10 Rustler VXL 2.4GHz RTR Black NIB (http://cgi.ebay.com/NEW-Traxxas-1-10-Rustler-VXL-2-4GHz-RTR-Black-NIB-/330487666878?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item4cf29998be)$317 + 60

http://i.ebayimg.com/01/!B9lbGkg!mk~$(KGrHqN,!hsEzMktDk!tBM6Sdu2r!g~~0_3.J PG

http://www.youtube.com/watch?v=zZfj3jaJVrc

NEW! Traxxas 1/10 Bandit VXL 2.4GHz RTR Black NIB (http://cgi.ebay.com/NEW-Traxxas-1-10-Bandit-VXL-2-4GHz-RTR-Black-NIB-/330516292293?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item4cf44e62c5)$298+56

http://i.ebayimg.com/02/!CB8q4MQEGk~$(KGrHqEOKpwE0VGyVY,mBNJiIDyr9Q~~0_3.J PG

http://www.youtube.com/watch?v=CWhDWjp0e7I

Thunder Tiger 1/10 EP Phoenix BX RTR Blue 27MHz (http://cgi.ebay.com/NEW-Thunder-Tiger-1-10-EP-Phoenix-BX-RTR-Blue-27MHz-/290511066494?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item43a3cf157e)

http://i.ebayimg.com/14/!B+vvLK!BGk~$(KGrHqN,!iMEzN9OnYO(BN!opI,eB!~~0_3.J PG

http://www.youtube.com/watch?v=6Um7IP0CDQc

Traxxas 1/10 Stampede VXL 2.4GHz RTR (http://cgi.ebay.com/NEW-Traxxas-1-10-Stampede-VXL-2-4GHz-RTR-Silver-NIB-/330487666796?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item4cf299986c)

http://i.ebayimg.com/09/!B9l,TYQBmk~$(KGrHqR,!l0Ey+jCyMTVBM6ScBQgNg~~0_3.J PG

http://www.youtube.com/watch?v=A2c3msiLDsE

ebay007
23-03-2011, 09:07:00
כל הטראקססים למניהם יותר יקרים מהאוססיאיטד, ובכמה רמות למטה.

mozman11
26-03-2011, 07:37:05
מצאתי את המכינית הזו באיביי :

http://cgi.ebay.com/OFNA-Ultra-LX-1E-Electric-1-8-Buggy-Roller-/230593488721?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item35b0716751

התגובות עליה לא רעות :

http://www.rctech.net/forum/electric-off-road/321966-ofna-ultra-lx-1e-1-8-buggy-5.html

מגיעה עם דיפרנציאלים מחוזקים וכ"ו

תוסיף מנוע ובקר של הסיני ב 120 דולר

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=14635

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=14632

שלט של הסיני (זה שלט של גראופנר שעולה בגרמניה יותר מ 100 יורו)

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12181

ועדיין אתה לא מגיע ל 2000 שקל

מה דעתכם על המכונית הזו האם היא תשתווה לוורזה של HPI??

רן ענבר
26-03-2011, 08:30:43
אופנה חברה לא רעה בכלל...
אבל אם אתה מנסה להשוות ל וורזה של HPI אתה בבעיה.
הוורזה הוא רכב מאוד מוצלח.
לא הייתי משווה את המנוע והבקר הסיני לממבה מאנסטר שמותקן בוורזה [תחת שם מסחרי אחר]
והשלט הסיני למרות שיש לו פלסטיק כמו לשלט של גרופנר וסאנווה [MX3] הוא עדיין לא משתווה ברמה
וורזה מחו"ל תעלה לך באזור ה 2500 ש"ח [כולל משלוח מכס ומע"מ] הערכה

רן ענבר