PDA

צפייה בגרסה מלאה : easy fly

לוי שלומי
09-03-2011, 20:03:21
כרגע הוא הגיע אלי.ההרכבה היתה פשוטה להפליא אך מסיבה לא ברורה הוא פשוט לא עובד.כוונתי שהסרוואים לא מגיבים והמנוע ממש לא מראה סימני רצון לעבודה. האים אני אמור לשמוע איזה שהוא צליל ציפצוף מהבקר? כמו כן הסרוואים עושים רעש שאכן מגיע אליהם מתח,אך לא עובדים (לא זזים)

Shlomi4046
09-03-2011, 20:18:31
בוא נתחיל מאפס

BIND ביצעת?
וכן אתה אמור לקבל צליל מהבקר שהשלט דלוק יש BIND ואתה מחבר את הסוללה לבקר
משהו כזה.... טי ני ני טו טו טו טוווווו

:D:D:D:D

לוי שלומי
09-03-2011, 21:00:14
למה אני אמור לעשות bind?כרגע ניתקתי את המקלט מהטיסן שלי ושראיתי שהדאון לא מגיב חזרתי והרכבתי שוב את המקלט בטיסן כדי ליהיות בטוח שהכול עובד.והכול עבד.

Flying_student
09-03-2011, 21:32:00
למה אני אמור לעשות bind?כרגע ניתקתי את המקלט מהטיסן שלי ושראיתי שהדאון לא מגיב חזרתי והרכבתי שוב את המקלט בטיסן כדי ליהיות בטוח שהכול עובד.והכול עבד.

קוטביות בסוללה?
אולי תעלה תמונות?

נאור
09-03-2011, 22:08:50
חבר סוללה רגילה למקלט ותבדוק כל סרוו בנפרד
בלי לחבר את הבקר
אם הכל עובד הבעיה כנראה בבקר

אייל שפירא
10-03-2011, 05:53:57
האים אני אמור לשמוע איזה שהוא צליל ציפצוף מהבקר? כמו כן הסרוואים עושים רעש שאכן מגיע אליהם מתח,אך לא עובדים (לא זזים)

כרגע ניתקתי את המקלט מהטיסן שלי ושראיתי שהדאון לא מגיב חזרתי והרכבתי שוב את המקלט בטיסן כדי ליהיות בטוח שהכול עובד.והכול עבד.

זו הפעם הראשונה שאתה מפעיל טיסן חשמלי? כי זה קצת יותר מסובך מלהרכיב צעצוע של קינדר... :D
הבקר לא משמיע ציפצופים בעצמו, הוא צריך להיות מחובר למנוע בשביל שתוכל לשמוע אותם.

1. האם המקלט שלך מותאם ומסונכרן עם השלט? האם ביצעת בעצמך או שהיית נוכח בזמן הBind ביניהם? יתכן שצריך לבצע שוב.

2. האם הבקר שלך מעביר מתח למקלט? האם יש נורה כלשהי שנדלקת או דרך לבדוק את זה? אם תיתן לנו קישור לבקר שאתה משתמש בו נוכל לדעת. יש בקרים שאינם מעבירים מתח למקלט.

3. מה זאת אומרת "ניתקתי את המקלט והדאון לא מגיב"???

אם הסרוואים משמיעים צליל דריכה בעת חיבור הסוללה אבל השלט לא גורם למקלט לשלוח אליהם פקודות זו בעיה עם הBind ביניהם.
אם הבקר לא משמיע צלילים יתכן שהוא לא מחובר כמו שצריך אל המנוע.

יש מצב שמישהו שמבין קצת בחשמליים יוכל לפתור לך את זה בעשר שניות אם תפגוש אחד כזה בשטח, אבל בכל אופן אם אין לך נסיון עם חשמליים (ולא חשוב כמה נסיון יש לך עם דלק) כדאי לך לקבל איזה קורס זריז על עולם סוללות הליפו וההתנהגות הנכונה איתן.

t.b
10-03-2011, 10:10:39
יש מצב שחיברת את הקונקטורים למקלט הפוך?

לוי שלומי
13-03-2011, 15:26:13
טוב! ברגע זה כול הסרוואים מגיבים וזזים יפה...רק המנוע לר עובד :( והבקר אכן עושה צליל )

אייל שפירא
13-03-2011, 15:32:39
אני מקווה שאת כל המשחקים אתה עושה כשהפרופלור לא מחובר למנוע

להגיד לך מה הבעיה על סמך התיאור "כל הסרוואים זזים רק המנוע לא עובד" יהיה פשוט רצף ניחושים.

אתה חייב למצוא מישהו שמבין קצת בטיסנים חשמליים כי כל המשחקים האלה יכולים להיגמר בנזקים לאלקטרוניקה. (ולסוללה וחס וחלילה גם לאצבעות שלך)

haimz24
13-03-2011, 15:36:44
ומיוחד לפני שתהרוס את התחביב הזה לעצמך קח מישו עם ידע טוב?

Shahars
13-03-2011, 18:57:51
זו בהחלט בעיה מוזרה שהייתה לי גם עם הטיסן הזה.

עם איזה שלט אתה מטיס?

בקיצור, זה הסתדר רק לאחר שפתחתי פרופיל חדש (מחדש) לטיסן.

שים לב שהגרף מנוע לא עומד על 0 והוא לא כבוי מהשלט מסיבה כלשהי...

תנסה הכל בלי פרופ, יחסוך לך איזו אצבע או כמה כחולים על היד.