PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה שלט 9 טורנגי

מוטי44
19-03-2011, 14:29:49
שוב חג שמח לכולם !!!

ברשותי שלט טורנגי 9 ערוצים ...

האם כדאי להטיס את הפאנגט איתו ?????

עד כמה הוא בטוח ???? כדי לשמור על הטיסן ????

תודה --- מוטי:confused:

flatspin
19-03-2011, 17:47:37
שאלתך כלל לא ברורה. הרי אם רכשת שלט מסוים, כוונתך (כך אני מבין) היתה להשתמש בו. אז איך זה שפתאום אתה חושש ממנו ? ואם אתה חושש להטיס איתו את הפאנג'ט, מה לגבי טיסנים אחרים ?
בגדול, אני יכול לומר לך שהשלט הזה מתפקד היטב. יש לי אותו, ואני מטיס רק איתו, כחצי שנה. אף לא תקלה אחת. כך אני שומע גם מאחרים.
לפני ההטסה בדוק שההתקנה נכונה, שהסוללות טעונות במלואן, בצע בדיקת טווח, וכאשר התוצאה חיובית, צא לדרך. אין שום סיבה לחשש.

דוד פלד
19-03-2011, 17:49:02
שוב חג שמח לכולם !!!

ברשותי שלט טורנגי 9 ערוצים ...

האם כדאי להטיס את הפאנגט איתו ?????

עד כמה הוא בטוח ???? כדי לשמור על הטיסן ????

תודה --- מוטי:confused:

אני מטיס עם הטורניגי דאון למרחק לא מבוטל טיסה נעימה ;)

mus
19-03-2011, 17:56:39
אני מטיס איתו דאונים ,פאנג׳ט, ושאר ירקות fw 190 שלט מעולה ביחס למחירו הזול .

flatspin
19-03-2011, 18:01:48
אני מטיס איתו דאונים ,פאנג׳ט, ושאר ירקות fw 190 שלט מעולה ביחס למחירו הזול .

אינני מסכים איתך בענין ההשוואה למחירו הזול.
אין לי ספק שלא היית מעלה אויר אפילו טיסן מנייר אם היה לך ספק לגבי טיבו של השלט. לפיכך, לדעתי, הניסוח צריך להיות: "שלט מעולה" וזהו.

mus
19-03-2011, 18:05:52
אינני מסכים איתך בענין ההשוואה למחירו הזול.
אין לי ספק שלא היית מעלה אויר אפילו טיסן מנייר אם היה לך ספק לגבי טיבו של השלט. לפיכך, לדעתי, הניסוח צריך להיות: "שלט מעולה" וזהו.

מסכים איתך ידידי הכן שלט מעולה אני רכשתי שלט כזה נוסף לפני פחות משבוע בעקבות הניסיון הטוב שיש לי איתו ,כמו שכבר הזכרתי אני מטיס איתו כשנה ללא שום בעיות .

AmitB
19-03-2011, 18:38:38
הטסתי איתו איזיסטאר (1.40 מטר) עד למרחק שבקושי אפשר לראות. והחזרתי אותו בשלום :D

(נכון שזה היה לפני ש"הנחתתי" את האיזיסטאר במקום שאני לא יכול להגיע אליו אבל זה בגלל טפשות של המטיס :o, לא בגלל הרדיו, אם ירצה השם מחר הוא יהיה בחזרה אצלי)

מוטי44
20-03-2011, 15:47:21
תודה לכולכם על העזרה

הסרתם את הספקות שהיו לי .

בניתי מספר טיסנים מקאפה , כמובן שהם התרסקו וכנראה שהטלתי ספק באמינות השלט .....

תודה שוב -- מוטי

flatspin
20-03-2011, 17:28:30
תודה לכולכם על העזרה

הסרתם את הספקות שהיו לי .

בניתי מספר טיסנים מקאפה , כמובן שהם התרסקו וכנראה שהטלתי ספק באמינות השלט .....

תודה שוב -- מוטי

יצא המרצע מן השק
אם מספר טיסנים שבנית, כולם התרסקו, אני מציע לך ללמוד להטיס בדרך הנכונה. כלומר, להשיג/לקנות/לבנות טריינר נורמלי, בנוי עץ, למנוע 0.46 (או מקבילו החשמלי), למצוא לך חונך במנחת בו אתה נוהג להטיס וללמוד את רזי ההטסה הנכונה.
יתכן שכפועל יוצא מזה לא תרסק יותר טיסנים וממילא לא יהיה לך עוד ספק לגבי תקשורת בשלט 9X.

הודעתי זו איננה צינית כלל ועיקר. אני מתכוון לכל מילה.

MRDATA
20-03-2011, 17:48:54
הטסתי איתו איזיסטאר (1.40 מטר) עד למרחק שבקושי אפשר לראות. והחזרתי אותו בשלום :D

(נכון שזה היה לפני ש"הנחתתי" את האיזיסטאר במקום שאני לא יכול להגיע אליו אבל זה בגלל טפשות של המטיס :o, לא בגלל הרדיו, אם ירצה השם מחר הוא יהיה בחזרה אצלי)

:D:D:D:D קרה לי כמה פעמים!!
מזל שהבן שלי אלוף בטיפוס על עצים גדרות ושאר מכשולים:):cool:

בהצלחה

רונן

AmitB
20-03-2011, 19:39:24
:D:D:D:D קרה לי כמה פעמים!!
מזל שהבן שלי אלוף בטיפוס על עצים גדרות ושאר מכשולים:):cool:

בהצלחה

רונן

תודה! הוחזר בשלום לבעליו, עם נזק קל בלבד... אחרי מפגש לילי עם סיור הבטחון של המתקן, בהחלט חוויה שוברת שיגרה. מזל שלא ירד גשם בשבת :)

מוטי44
20-03-2011, 22:55:20
יצא המרצע מן השק
אם מספר טיסנים שבנית, כולם התרסקו, אני מציע לך ללמוד להטיס בדרך הנכונה. כלומר, להשיג/לקנות/לבנות טריינר נורמלי, בנוי עץ, למנוע 0.46 (או מקבילו החשמלי), למצוא לך חונך במנחת בו אתה נוהג להטיס וללמוד את רזי ההטסה הנכונה.
יתכן שכפועל יוצא מזה לא תרסק יותר טיסנים וממילא לא יהיה לך עוד ספק לגבי תקשורת בשלט 9X.

הודעתי זו איננה צינית כלל ועיקר. אני מתכוון לכל מילה.

הי flatspin

אני מטיס מעל שנתיים .....

מוטי

flatspin
20-03-2011, 23:05:23
זה באמת המון זמן. מצטער שלא ידעתי. לאור מספר הריסוקים שסיפרת לנו, חשבתי שאתה מטיס חדש . ובכל זאת, אם אתה מצליח לרסק כל כך הרבה, אז כנראה שאתה רשלן בלתי נלאה ואז באמת כדאי לך להתמקצע.

אני התחלתי להטיס בשנת 1954 ואני ממשיך בכך עד היום והלאה, ככל שאוכל. כמעט תמיד אני חוזר מהמנחת עם טיסן שלם.

מוטי44
21-03-2011, 08:53:26
זה באמת המון זמן. מצטער שלא ידעתי. לאור מספר הריסוקים שסיפרת לנו, חשבתי שאתה מטיס חדש . ובכל זאת, אם אתה מצליח לרסק כל כך הרבה, אז כנראה שאתה רשלן בלתי נלאה ואז באמת כדאי לך להתמקצע.

אני התחלתי להטיס בשנת 1954 ואני ממשיך בכך עד היום והלאה, ככל שאוכל. כמעט תמיד אני חוזר מהמנחת עם טיסן שלם.

בוקר טוב flatspin

אני מטיס מעל שנתיים , אני מטיס יפה - וכולנו המטיסים חובים התרסקויות של טיסנים ..

לאחרונה ריסקתי כמה טיסנים מקאפה שבניתי - טיסן מקאפה שהתרסק זורקים ובונים מחדש אחר

אתה נותן לי הרגשה שאני ממש גרוע --- אתה מכנה אותי רשלן וכו ... מהיכן אתה מכיר אותי ??

לסיום - עצם העובדה שכתבת שכמעט אתה חוזר מהמנחת עם טיסן שלם זאת אומרת שגם אתה

ריסקת טיסנים !!! הפורום פה בא לסייע האחד לשני ולא להשמיץ .

אודה לך אם לא תגיב לשאלות שאני שואל -- { מה אתה עונה לרשלנים ? }

מוטי

flatspin
21-03-2011, 17:21:44
מוטי
אני מתנצל ומקבל בהכנעה את בקשתך ולא אשיב יותר לשאלותיך, אלא אם תסיר את בקשתך זו.
למרות זאת, אני מבקש שתעמיד לרגע את עצמך במקומי. כתבת: "בניתי מספר טיסנים מקאפה , כמובן שהם התרסקו וכנראה שהטלתי ספק באמינות השלט .....". אינני מכיר אותך מקודם ואינני יודע עליך דבר.
הגבתי למה שהבנתי מדבריך שלך.
ובאותה הזדמנות, אתה צודק בהחלט, גם לי התרסקו טיסנים פה ושם לאורך השנים. זה קורה ואין להמנע מכך. השאלה היא מה הגורם ובאיזו תדירות.
יום טוב לך

liorz055
21-03-2011, 17:34:22
אני את הפאן ג'ט שלי, מטיס לא רק עם 9X אלה גם עם המקלט 3 ערוצים הכי זול שיש (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10625) , וזה טס יופי חוץ מהפעמים שאני מאבד אוריינטציה (בגלל המרחק) ואז זה לא כל כך כיף...

AmitB
21-03-2011, 19:18:31
אני את הפאן ג'ט שלי, מטיס לא רק עם 9X אלה גם עם המקלט 3 ערוצים הכי זול שיש (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10625) , וזה טס יופי חוץ מהפעמים שאני מאבד אוריינטציה (בגלל המרחק) ואז זה לא כל כך כיף...
ליאור, טוב לדעת :cool: אני בדיוק מתכנן בניה של כנף Mini Swift (של MS Composit, לא הסיני), והתלבטתי אם המקלט הזה הוא בחירה מספיק טובה מבחינת טווח... שמח לשמוע שכן.

מוטי44
21-03-2011, 22:07:26
flatspin ערב טוב

הגבתי בצורה זו מאחר וספגתי ממך השמצות ולדעתי אני לא ראוי להם ...

אם אתה מטיס משנת 1954 כנראה שאתה יותר מבוגר ממני ....

אני בהחלט מעוניין לקבל ולהחכים מניסיונם של אחרים וותיקים ממני

מוטי

flatspin
21-03-2011, 22:58:18
אמרתי שלא אגיב, אבל אינני יכול לעבור על תגובתך לסדר היום.
לא עלה בדעתי להשמיץ אותך ולדעתי, אם תקרא שוב את הודעותי בשירשור זה, תראה שההתיחסותי היתה חיובית. בהיותך זר לי ובלתי מוכר, כיוונתי לכך שאחת מן השתיים: או שאינך יודע להטיס, דבר שהתברר מאוחר יותר כשגוי. או שהינך מטיס בחוסר תשומת לב מספקת, דבר הגורר אחריו ריסוק טיסנים.
צר לי שהבנת אותי בצורה שונה מאשר התכוונתי.
באשר לגילי, כמו לכל אחד, גם לי יש כרטיס אישי פתוח לכל דיכפין. אכן אני מבוגר ממך במעט.