PDA

צפייה בגרסה מלאה : הערה "לסיני" שאותה הוא לא יקרא אף פעם

giladba
22-03-2011, 07:28:39
אתמול בערב הזמנתי blade dancer מהאתר Common Sense. היום כבר קיבלתי מייל שהחבילה נארזה, נשלחה ויש כבר מספר מעקב.

א***ח, אם רק הסיני היה יכול לראות איך אני מתמוגג עכשיו.

גלעד

wind556
22-03-2011, 07:29:59
ולמה לא תשתף אותנו בקישור?

דניאל דקל
22-03-2011, 08:08:02
אני חושב שאם כולנו נפסיק לרכוש במשך מספר שבועות מ HK, ולפני כן נשלח מייל בסגנון:
"אני מאוד נהנה לרכוש אצלכם, אבל נאלץ להפסיק לזמן מה עד שהמשלוחים ישתפרו"
האסימון יפול והם יקחו עוד עובדים שיורידו את העומס

אייל שפירא
22-03-2011, 08:24:35
דניאל זה יהיה כמו שילד אחד יכנס ל"חצי חינם" בשעות העומס ויגיד לקופאית הראשית שהוא מפסיק לקנות שם את מסטיקים ליד הקופות כי הוא לא מרוצה מהשירות.

אני בטוח שהם יתמוטטו.

וסתם קוריוז - אתמול מצאתי חבילה קטנה בתיבת הדואר, שבכלל לא זכרתי שהזמנתי.
כשפתחתי אותה מצאתי שם כבל USB לפלאפון שהזמנתי ב6 בפברואר, כלומר לפני 44 ימים.
זו סתם מעטפה שטוחה חומה, בלי צורך במערכת אריזה מתוחכמת ומחנות עם בערך 1/3000 מכמות הלקוחות של הוביקינג.

Take it easy

דוד פלד
22-03-2011, 09:33:45
אני חושב שאם כולנו נפסיק לרכוש במשך מספר שבועות מ HK, ולפני כן נשלח מייל בסגנון:
"אני מאוד נהנה לרכוש אצלכם, אבל נאלץ להפסיק לזמן מה עד שהמשלוחים ישתפרו"
האסימון יפול והם יקחו עוד עובדים שיורידו את העומס

אני מזמין ושוכח אפרופו סינים :D

http://www.youtube.com/watch?v=ci59gBmK9PY&feature=fvst

guy1a
22-03-2011, 09:42:36
תכלס יש ויש ..

אתמול חיכתה לי בתא הדאר מעטפה חומה, לא ידעתי מה זה .. פתחתי וגיליתי את הגביש שהזמנתי לפני שבוע ...

אז הפתעות.

כמובן זה לא מהסיני ! ..

eagle701
22-03-2011, 16:08:12
גם לי הובי קינג עולים על העצבים!
לא יכול להיות שאני מזמין מוצר ואחרי שלושה שבועות הוא מחכה לי בדואר!
זה פשוט ביזיון!!
גם אני רוצה לחכות חודש + כמו שאר חברי EFLY
למה לעזאזל אני מקבל את החבילה שלי כלכך מהר??? (כן שלוש שבועות זה מהר)
אני גם רוצה להתלונן על הובי קינג אבל לא יכול כשהם מפילים עלי את כל הטוב הזה....
מחירים בריצפה וזמן הגעת משלוח סביר ביותר, למה זה מגיע לי????

אייל שפירא
22-03-2011, 16:26:35
וגם לא מקובל עלי שהאתר שלהם כל כך נוח, שהמחירים באמת נמוכים יותר מכל מקום אחר, שיש להם את אחד הקטלוגים הגדולים ברשת, שהם מראש מוכנים להצהיר כל דבר שתרצה על החבילה, שיש להם צ'ט חי שמיועד לשפר את מהירות השירות, שהם פועלים סביב השעון כדי לזייף את המוצרים היקרים הפופולריים גם כדי ליצור גישה למי שמוכן להתפשר על האיכות וגם תחרות שאולי תגרום למוצר המקורי לרדת במחיר, שהם מייצרים בעצמם מוצרים כמו מנועים ובקרים ברמת אמינות שמשתפרת בכל סידרה, שהם מאפשרים לך למלא את העגלה ברמת דיוק של גרם כדי לחסוך בדמי המשלוח, ובנוסף לכל הצרות החצופים האלה גם מפרסמים בפורום הזה ונותנים מוצרים לסקירה בחינם.

אין, אנטישמים כולם.

עמי
22-03-2011, 16:37:23
תנסו להזמין מ DX היום קבלתי את הבובו שהזמנתי באוקטובר
לאחר פתיחה של 7 קריאות שירות

giladba
22-03-2011, 16:42:57
שני החבר`ה שמעליי: אני מסכים עם רב הדברים שכתבתם ואוסיף שלדעתי הסיני שינה לגמרי (לטובה) את פני התחביב בעולם - אני אישית לא הייתי נכנס לתחום עם המחירים בארץ ורק בזכותו אני ממשיך אבל זמני המשלוח שלהם נוראים!!! (שבוע ++ לארוז ואחר כך שבוע++ לשלוח את החבילה) ונתתי כאן דוגמא שאפשר אחרת. אל תקחו את זה קשה מידיי.

גלעד

liorz055
22-03-2011, 16:49:41
וגם לא מקובל עלי שהאתר שלהם כל כך נוח, שהמחירים באמת נמוכים יותר מכל מקום אחר, שיש להם את אחד הקטלוגים הגדולים ברשת, שהם מראש מוכנים להצהיר כל דבר שתרצה על החבילה, שיש להם צ'ט חי שמיועד לשפר את מהירות השירות, שהם פועלים סביב השעון כדי לזייף את המוצרים היקרים הפופולריים גם כדי ליצור גישה למי שמוכן להתפשר על האיכות וגם תחרות שאולי תגרום למוצר המקורי לרדת במחיר, שהם מייצרים בעצמם מוצרים כמו מנועים ובקרים ברמת אמינות שמשתפרת בכל סידרה, שהם מאפשרים לך למלא את העגלה ברמת דיוק של גרם כדי לחסוך בדמי המשלוח, ובנוסף לכל הצרות החצופים האלה גם מפרסמים בפורום הזה ונותנים מוצרים לסקירה בחינם.

אין, אנטישמים כולם.

לא נשאר אלה להסכים ולסכם במשפט הבא:
haven't the jewish people suffered enough!!!

master_bebe
22-03-2011, 17:00:21
במקרים כאלה אני מזמין מ HIMODEL ותוך יום זה כבר נשלח...

tomer_inbar
22-03-2011, 17:14:24
בעיה יותר גדולה היא התקשורת עימם, אף פעם לא הצלחתי לתפוס אותם בצ'אט, ומקבלים תשובה במייל בד"כ בסביבות העשרה ימים.
אם התקשורת היתה טובה יותר, היה ניתן להעיר להם ולקבל פידבק בחזרה, מקסימום הם יגידו: "תודה על האימייל, נבדוק מה אפשר לעשות, תודה על המייל".

flatspin
22-03-2011, 17:49:06
כלל ראשון - הסיני אינו עובד אצל אף אחד מאיתנו. קיימת לכולנו האופציה לרכוש אצלו מוצרים, או לא. איש איש וטעמו עימו.
להבנתי, כל מי שמזמין אצלו יידע שמשך הזמן עד הגעת המוצרים עשוי להיות ארוך. לעיתים אני מקבל אישור אריזה ומשלוח כעבור יום. לעיתים אחרי שבוע.
כלל שני - לעולם אינני קצר רוח וממתין בציפיה דרוכה לקבלת החבילה. מגיעה מהר, מה טוב. מתמהמהת במידה מסויימת, אין בעיה. מאידך, מעולם לא קרה שחבילה נעלמה ו/או לא הגיעה ליעדה.
סבלנות זה שם המשחק.

דוד פלד
22-03-2011, 18:53:37
בעיה יותר גדולה היא התקשורת עימם, אף פעם לא הצלחתי לתפוס אותם בצ'אט, ומקבלים תשובה במייל בד"כ בסביבות העשרה ימים.
אם התקשורת היתה טובה יותר, היה ניתן להעיר להם ולקבל פידבק בחזרה, מקסימום הם יגידו: "תודה על האימייל, נבדוק מה אפשר לעשות, תודה על המייל".

תמיד אני משוחח איתם . לא קרה פעם אחת שהמתנתי יותר מ3 דקות או שריקי עונה או שזואי עונה אין הם פותרות לי בעיות במקום ;)

ofir181
22-03-2011, 19:04:02
ללא ספק ....מגיע לנו שירות לקוחות טוב יותר ממנו...אבל אין לשכוח מי משביע את רעבוננו בפשוט גרושים...

tomer_inbar
22-03-2011, 19:44:09
אכן, סבלנות זה שם המשחק.
אני מרבה להזמין משם, בד"כ לוקח בין שבועיים לחודש וחצי עד שהחבילה מגיעה.
לא נורא, יש לי סבלנות, אבל אני מתאפק שלא להזמין עוד משהו :D

omri1232
22-03-2011, 20:08:28
נכון שהמחירים הם נוחים והמוצרים טובים לרוב אבל יש נה בעיה של משלוחי ארוכים מאוד, השמנתי שלט טורניג'י לפני כמעט חודשיים, הוא חזר למלאי לפני 10 ימים, למחרת קיבלתי מייל שהחבילה כבר יצאה מהונקונג ומאז לא קיבלתי מהם שום מייל או דיווח איפה החבילה נמצאת, גם בדקתי באיתור חבילות דרך החשבון שלי בסיני ואין שום שינוי.... האם יש מצא שהשלט יגיע רק לקראת סוף חודש אפריל?!!?!?

liorz055
22-03-2011, 20:25:28
נכון שהמחירים הם נוחים והמוצרים טובים לרוב אבל יש נה בעיה של משלוחי ארוכים מאוד, השמנתי שלט טורניג'י לפני כמעט חודשיים, הוא חזר למלאי לפני 10 ימים, למחרת קיבלתי מייל שהחבילה כבר יצאה מהונקונג ומאז לא קיבלתי מהם שום מייל או דיווח איפה החבילה נמצאת, גם בדקתי באיתור חבילות דרך החשבון שלי בסיני ואין שום שינוי.... האם יש מצא שהשלט יגיע רק לקראת סוף חודש אפריל?!!?!?

כשהשלט יגיע תבדוק עליו את התאריך של החותמת של המכס, יש לי הרגשה שזה ייתן לך תשובה.
אמנם הסיני בחור נמרץ אבל מסופקני שיש לו מהלכים על הדואר הבינלאומי.
בהצלחה בקבלת השלט, ואל תשכח להסתכל בנעוצים במקרה שתצטרך להמציא לו אישור...

Boogle
22-03-2011, 21:40:44
ליאור המצאתי בשבת אישור - זה יהיה טוב :D

סתם קטרנים כולם - שבועיים וחצי והP-38 שלי היה בארץ. לוקח לי שבועיים להביא אותו לטסט - שזה בכלל שיא אצלי כי יש לי טיסנים שקניתי בארץ שעדיין מתיישנים במרתף.

אבל אני תומך בדניאל - כתוב להם שאתה לא מזמין מהם יותר ותבקש שיסגרו לך את החשבון ! - תראה להם מי הבוס.:rolleyes:

Shlomi4046
22-03-2011, 22:00:01
רק שתדעו עם כל קיטורים על שרות הלקוחות וזמני המשלוח
לדעתי אנחנו כוח קנייה בלתי מבוטל שרוכש בלי סוף... ואין לזלזל:)
אבל בכל זאת אין באפשרותנו לשנות משהו או לגרום להם להעסיק עוד עובדים
זהו שוק המאס מרקט והכל נמדד בכמויות ולכן תמיד יהיה צוואר בקבוק שיעכב את החבילה
היום זה כמות כוח האדם בהובי ומחר זה הדואר בהונג קונג
בקיצר סבלנות...