PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור בניה רעיון חדש לחיזוק של טיסני קאפה

shay_1972
26-03-2011, 21:12:16
גם נותן חוזק וגם יוצר מעין "שפת התקפה" לקאפה.
היום עשיתי טסט לכנף המהירה והחיזוק הוכיח את עצמו מצויין.
הפרופיל אלומיניום הזה נקרא -סף קרמיקה ומיועד בכלל להתקנה בריצוף קרמיקה ,הוא שוקל רק 150 גרם ל2.5 מטר אורך וניתן לחתוך אותו בקלות.
עולה רק 15 ש"ח.

שי

אייל שפירא
27-03-2011, 07:06:44
וואו, מעניין מה יקרה אם תיכנס עם זה למישהו בראש\בחלון הרכב\בטיסן.

אני מקווה שיש לך ביטוח ושאתה רץ מהר...

alon.chteyn
27-03-2011, 08:18:02
ניתן "לחזק" טיסני קאפה עם שפת התקפה מבלזה שקונים (מוכן!) בכל חנות טיסנים, נותן קשיחות לא רעה לכפיפה למרות שלא ממוקם במרכז הכנף וגם מגן על הטיסן מהתרסקויות.

...אה כן, וזה לא יהרוג מישהו אם יפגע בו :cool:

shay_1972
27-03-2011, 08:19:59

אייל
אני מזכיר לך שכל טיסן שעובר את ה50 ק"מש הופך להיות קטלני,במיוחד ניטרו.
לא מטיסים מעל הראש .
נ.ב
השפיץ של המוגי יותר מסוכן עם הליתיום בקצה .

shay_1972
27-03-2011, 08:40:29
חברים זה לא המלצה.

כל אחד מטיס\בונה על אחריותו בלבד.

תהנו

אייל שפירא
27-03-2011, 08:54:43
אייל
אני מזכיר לך שכל טיסן שעובר את ה50 ק"מש הופך להיות קטלני,במיוחד ניטרו.
לא מטיסים מעל הראש .
נ.ב
השפיץ של המוגי יותר מסוכן עם הליתיום בקצה .

צ'יקמוק מקאפה הוא לא "טיסן ניטרו", ויש סיבה שבונים טיסנים מקאפה\דפרון\פוליגל\בלזה\קלקר וכו' ולא מאלומיניום.

איבוד שליטה או קליטה זה לא משהו שמתכננים מראש, ולבנות סכין מעופפת זו חוסר אחריות מהצד שמסכן חיים. כמו לנסוע ברכב עם בעיות בבלמים.

תצטדק עד מחר, אם היית מטיס את הפיגוע הזה בשטח שלי הייתי מקפל ועוזב את המקום.

shay_1972
27-03-2011, 11:39:05
אני לא מכיר אותך אייל אבל אתה נראה לי אחד שמסוכסך עם עצמו.
מה זה משנה אם זה צוקומוק מקאפה או ניטרו עדיין שניהם טסים ולשניהם יכולה להיות תקלה וכן אני מטיס גם ניטרו גדולים אז יש לי קצת נסיון.
אם אתה כזה פרנואיד אז אל תיסע במכונית ואל תטוס לחו"ל ואל תחתוך סלט כי הסכין מסוכנת ו......:eek:
בהצלחה

אייל שפירא
27-03-2011, 11:45:49
התחביב שלך לא צריך לסכן אנשים מסביב, ואין כמעט שום קשר בין צורת הטסה של טיסני ניטרו גדולים לכנף מעופפת מקאפה.

חכמולוג.

Hagay
27-03-2011, 13:22:08
אייל אני איתך, אני לא פרנואיד אבל להטיס סכין לסלט עם רכב מחו"ל זה מוגזם.
שי, למה להשתמש בשפת התקפה בפורום (איזה משחק מילים:)),
לפעמים צריך לבלוע את הרוק ולהגיד וואלה סתם סיכון מיותר אפשר גם אחרת במיוחד שאתה כותב שצריך להזהר מכל טיסן!

הרעיון הוא שאפשר לטוס לחו"ל אבל עדיף לשבת בכיסא רגיל ולא ע"י חיבוק גלגלי הג'מבו לפני ההמראה.

חגי

ללו
27-03-2011, 15:57:20
אני לא מכיר אותך אייל אבל אתה נראה לי אחד שמסוכסך עם עצמו.
מה זה משנה אם זה צוקומוק מקאפה או ניטרו עדיין שניהם טסים ולשניהם יכולה להיות תקלה וכן אני מטיס גם ניטרו גדולים אז יש לי קצת נסיון.
אם אתה כזה פרנואיד אז אל תיסע במכונית ואל תטוס לחו"ל ואל תחתוך סלט כי הסכין מסוכנת ו......:eek:
בהצלחה

יש משהו במה שאייל אומר,גם ככה זה כלי מסוכן אין צורך בחיזוקים שיכולים לסכן במיוחד בחרטום,בזמנו שהיה לי מוגי עשיתי לו בחרטום שפיץ מפלדה מאותם שיקולים כמו שלך,פעם ראשונה שהגעתי עם זה לשטח החברה לא אהבו את הרעיון ואמרו שזה מסוכן באותו רגע הורדתי את זה מהטיסן לא לקחתי סיכון,אתה יודע הכל יכול לקרות,אבל... מצד שני אייל אם כלי כזה יכנס בך במהירות של 100 קמ''ש אם החיזוק או בלעדיו אתה תהיה הרבה זמן בחופשת מחלה,ומי יודע עוד כמה נזקים,ולך שי לא צריך להתעצבן על כל הערה,אנשים כותבים מה שהם חושבים זה לא אישי נגדך,זו הערה שמופנית לכולם,עצה ידידודית תוריד את הדבר הזה הוא לא מועיל בכלום הרי בריסוק הוא יתעקם כולו,הוא רק יכול לגרום נזק מיותר.

shay_1972
27-03-2011, 18:29:15
כל הכבוד ללו,כנראה שיש דרך לומר את הדברים.
ולא צריך לדבר לאחרים כאילו הם ילדים והוא המציא את הגלגל.

אייל שפירא
27-03-2011, 18:55:18
את הגלגל המצאתי בתקופה לפני שהייתי מסוכסך עם עצמי.

עמרי רז
27-03-2011, 19:01:25
אייל, כל טריינר או טיסן עם ספינר מתכת יעשה את אותו נזק אם לא יותר, במידה ויתרסק על אדם.
ראיתי את המוגי/פוגי עם הסטאפים שרצים היום? אני הייתי מעדיף את הכנף האיטית בריסוק מאשר את המוגים למינהם.
למה אתה מחליט ששי מסכן מישהו??
אתה יודע היכן ועם מי הוא מטיס?
אולי תשאל לפני שאתה קובע.

במקרה שי בונה/מאלתר טיסנים מדהימים כבר הרבה שנים..
מכל חומר קיים וכולם טסים נהדר

קצת פחות התלהמות וציניות תועיל פה בפורום.

easy fly
27-03-2011, 19:02:42
צ'יקמוק מקאפה הוא לא "טיסן ניטרו", ויש סיבה שבונים טיסנים מקאפה\דפרון\פוליגל\בלזה\קלקר וכו' ולא מאלומיניום.

שכחת כנראה את הspad!!

טיסנים שגופם אלומיניום טהור...

ofir181
27-03-2011, 19:10:22
גם נותן חוזק וגם יוצר מעין "שפת התקפה" לקאפה.
היום עשיתי טסט לכנף המהירה והחיזוק הוכיח את עצמו מצויין.
הפרופיל אלומיניום הזה נקרא -סף קרמיקה ומיועד בכלל להתקנה בריצוף קרמיקה ,הוא שוקל רק 150 גרם ל2.5 מטר אורך וניתן לחתוך אותו בקלות.
עולה רק 15 ש"ח.

שי

150 גרם במונחי חשמלים נשמע המון,שים מוט קרבון בלזה ...זה בד"כ מה שהולך בחשמליים ולא לחינם...

אייל שפירא
27-03-2011, 19:46:49
אייל, כל טריינר או טיסן עם ספינר מתכת יעשה את אותו נזק אם לא יותר, במידה ויתרסק על אדם.
ראיתי את המוגי/פוגי עם הסטאפים שרצים היום? אני הייתי מעדיף את הכנף האיטית בריסוק מאשר את המוגים למינהם.
למה אתה מחליט ששי מסכן מישהו??
אתה יודע היכן ועם מי הוא מטיס?
אולי תשאל לפני שאתה קובע.

במקרה שי בונה/מאלתר טיסנים מדהימים כבר הרבה שנים..
מכל חומר קיים וכולם טסים נהדר

קצת פחות התלהמות וציניות תועיל פה בפורום.

עמרי
לא זילזלתי ביכולות ההטסה שלו, ואם תסתכל בתמונות תראה שמדובר בטיסן שמיועד למהירות גבוהה ועשוי מחומרים בסיסיים ביותר, והטענה שלי היא שכנף מעופפת שטסה מאוד מהר היא דבר שעלולים לאבד עליו שליטה גם טובי המטיסים, ולא רק בגלל טעויות אנוש.
גם שי בעל ידי הזהב והאינסטינקטים של נינג'ה על אמפטמינים לא יוכל להבטיח שלעולם הוא לא יתרסק, וכשזה קורה עדיף שיהרס הטיסן מאשר משהו של מישהו.

נכון, הציניות מיותרת, אבל לא ההצבעה על מה שבעיניי הוא אילתור עם פוטנציאל לאסון.

אם אתה מטיס איתו בשטח ואין לך בעיה שיש בשמים שוריקאן בגודל מטר שיכול להוריד למישהו את הראש מילולית, אז יקירי - אתה איש אמיץ ממני.

haimgil
27-03-2011, 19:52:36
יאלה כמה בילבולי שכל .מסוכן לא מסוכן .הכל בחיים מסוכן.צריך לשים לב וזהו ואם מישהו חושב שהוא נימצא במקום מסוכן ומישהו מסכן אותו אז שיזהר יותר ויעמוד בצד עד שינחת המסוכן.יש כזה פרופיל גם מפלסטיק.פחות מסוכן.:confused:

YAHELMOY
27-03-2011, 20:52:05

חח אתה הורג אותי כל פעם מחדש.

ולגביי הנושא אני חושב שהסיכון שהדבר הזה יפגע למישהו בראש לא שווה את העשרה שקלים שהקאפה עולה.
יהל

tomer_inbar
27-03-2011, 21:23:18
חזק קאפה עם קאפה אחרת, לעולם אין להשתמש במתכות.
עדיף שהטיסן יתפרק בפגיעה בנפש חיה מאשר ישמור על צורתו ויפצע את הקורבן.
זה עובד במכוניות, זה עובד בטיסנים.

ללו
27-03-2011, 22:03:32
כל הכבוד ללו,כנראה שיש דרך לומר את הדברים.
ולא צריך לדבר לאחרים כאילו הם ילדים והוא המציא את הגלגל.

אייל זה אחד הקצינים הבכירים בפורום,לא תמיד הוא מתנסח נכון,גם אצלי הוא לפעמים עושה טעויות שהוא מתחיל להשוות בין DX לבין פוטאבה אז אני ניכנס לתמונה:D