PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק DX450 אחרי מהפך מטורף

גיא חנוך
27-03-2011, 01:07:27
אחרי שמיציתי את האופנוע בגרסה הרגילה (והוא חיה!) החלטתי לעשות את האופנוע שלי קיצוני במיוחד מבחינת מראה ומבחינת ביצועים.

את הרוכב מצאתי במקרה באתר כלשהו של צעצועים בחו"ל ואחרי הסבה קלה הוא התאים לאופנוע שלי
סט חיפויים כחול וחלקי אלומיניום מוזהבים והוא נראה מיליון דולר:)

מבחינת ביצועים:
את המנוע המקורי של ה 3800KV החלפתי במנוע 5900KV , הוספתי מניפת קירור לבקר ואת סוללת הניקל החלפתי בליפו 4000 מילי 30C 7.4 . השילוב הזה עם פיניון 12 שיניים נתן לו את הכח והמהירות שרציתי . חוץ מזה את המשדר החלפתי במשדר ממוחשב שעוזר לי למתן קצת את כל הכוח הזה מתי שצריך ומרגישים את ההבדל...

חלקי הפלסטיק לא עמדו כל כך בהשתוללויות עם המערכת החדשה לכן החלפתי את המזלג האחורי ותומך הכידון בחלקי אלומיניום ( האופנוע קפץ על במפר בכביש ושבר שיא עולמי בקפיצה למרחק :D)
את הבולמי קפיץ הקדמיים החלפתי בבולמי שמן וגם נוסף משכך שמן על מערכת ההיגוי וזה שווה כל שקל! השדרוג הכי משמעותי באופנוע.

תומר דמרי
27-03-2011, 07:42:30
פשוט יפיפה!!!;)
אני בעולם הזחלנים ואנחנו עובדים קשה בכדי להביא את הכלים כמה שיותר קרוב למציאות
ועבודה כמו שעשית ראויה להערכה רבה!
כול הכבוד המשך כך.:)

עמרי רז
27-03-2011, 15:41:54
אתה תותח !!
א. קצת מחירים על השידרוגים שנדע למה לא להכנס..
ב. אני בא השבוע, אני חייב סיבוב על הכלי המשופר :)
ג. נכון שאין לך אומץ להכניס אותו לשטח עכשיו ?:D:D

הכלי המקורי היה חוייה מדהימה לניהוג מעניין איך שלך אחרי השיפור :)

גיא חנוך
01-04-2011, 15:16:59
פשוט יפיפה!!!;)
אני בעולם הזחלנים ואנחנו עובדים קשה בכדי להביא את הכלים כמה שיותר קרוב למציאות
ועבודה כמו שעשית ראויה להערכה רבה!
כול הכבוד המשך כך.:)
תודה רבה תומר , שמח שמצא חן בעינך :) במיוחד אחרי ההשקעה הכספית וההרכבות המעייפות של כל החלקים

אתה תותח !!
א. קצת מחירים על השידרוגים שנדע למה לא להכנס..
ב. אני בא השבוע, אני חייב סיבוב על הכלי המשופר :)
ג. נכון שאין לך אומץ להכניס אותו לשטח עכשיו ?:D:D

הכלי המקורי היה חוייה מדהימה לניהוג מעניין איך שלך אחרי השיפור :)

הכלי המקורי הוא באמת חוויה בגלל תכנון מוצלח ומערכת הנעה בסיסית שנותנת ביצועים מצויינים
הפאקים היחידים שיש כרגע באופנוע הסט הסנדרטי זה הבולמי קפיץ הקדמיים והקפיצים במערכת ההיגוי .
הרוכב השביר במיוחד טוב להשתוללויות בשטח כי הוא סופג את כל ההתהפכויות והמכות הקשות.

את המנוע המקורי אפשר להניע עם סוללת 3 תאים ופיניון 16 שיניים לפי דיווחים של אנשים בשביל לקבל תוצאות מצויינות , אני בחרתי במערכת שונה שעובדת מצויין

אני אפרט מחירים בהמשך , כרגע חסרות לי כמה שעות שינה

haimz24
01-04-2011, 18:05:33
צלם סרטון דחוף נראה מעניין בהחלט!

עמרי רז
01-04-2011, 18:18:18
זה סרטון עם הסטאפ המקורי,
תענוג גדול :):)

http://www.youtube.com/watch?v=JO1ci48Q9IU"]http://www.youtube.com/watch?v=JO1ci48Q9IU