PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוצר חדש המלצה על שלט ! DX7 VS Hitec optic 6

jordanmeir
03-04-2011, 18:07:54
מה עדיף??

יש בין שני השלטים הבדל מחירים נמוך כך שהמכיר לא משנה לי
אלא האיכות של המוצר !!!

DX7

http://www.align-trex-parts.com/sitepix/Spektrum%20DX7.jpg

VS

Hitec Optic 6

http://www.modelsandhobbies4u.com.au/files/hitec%20optic%206.jpg

אז מה אתם חושבים ??

adibenbasat
03-04-2011, 18:17:55
צריך להיות "נושאים אסורים" בפורום, כאלו שלא מדברים עליהם:rolleyes:
למשל האינתיפאדה ה-3, הרייך ה-3 ומה יותר טוב ספקטרום או הייטק.

jordanmeir
03-04-2011, 18:19:45
אז רגע אסור לשאול ?
אם כן איפה אני שואל ?

adibenbasat
03-04-2011, 19:16:10
אז רגע אסור לשאול ?
אם כן איפה אני שואל ?

שאלת במקום הנכון..פשוט היו פה כבר מלחמות עולם על ספקטרום והייטק, זה אחד הנושאים שנמאס כבר לדון בהם, תבדוק שרשורים בנושא, יש וארוכים, דבר אחד אני מבטיח לך- לא תצא עם תשובה חד משמעית!

wind556
03-04-2011, 19:52:14
שאלת במקום הנכון..פשוט היו פה כבר מלחמות עולם על ספקטרום והייטק, זה אחד הנושאים שנמאס כבר לדון בהם, תבדוק שרשורים בנושא, יש וארוכים, דבר אחד אני מבטיח לך- לא תצא עם תשובה חד משמעית!

טעות
אף פעם לא היתה מלחמה בין ההיי טק אורורה לספקטרום
הוויכוחים היו בין הספקטרום לפוטאבה או סנוואה
לגבי ההיי טק הנ"ל , מעולם הוא לא הוזכר כאן, מודל לא נפוץ ולא פופולארי.
אם היי טק, אז אורורה
אם לא, אז ספקטרום.

lior_shenhar
03-04-2011, 20:04:21
ספקטרום שלט הכי גרוע שאני מכיר כל מי שיש לו אותו מכר אותו בגלל בעיה של איבודי קליטה
לאחרונה ספקטרום הוציאו גרסה מעודכנת בגלל בעיות אלו
תקנה הכל רק לא ספקטרום
קבל המלצה חמה קח את השלט 9 ערוצים של הסיני הוא נהדר!
ועוד נקודה למחשבה - האם ראיתם מישהו פעם מטיס טיסן יקר או jet וזה לא היה פוטבה?
פוטבה זה השלט הכי אמין בעולם נקודה.*

גיא חנוך
03-04-2011, 20:17:15
אז בעצם אתה אומר שכל משדרי ה JR שבשימוש בכל התחרויות 3D ג'יינטים בארה"ב ובאירופה שנושאים את הסמל JR הם בעצם פוטבא מתחת???:eek:

חלאס עם השטויות , היה לי DX7 , אני מטיס עם JR9 עכשיו והם שלטים מדהימים !

jordanmeir
03-04-2011, 20:42:49
אז בעצם אתה אומר שכל משדרי ה JR שבשימוש בכל התחרויות 3D ג'יינטים בארה"ב ובאירופה שנושאים את הסמל JR הם בעצם פוטבא מתחת???:eek:

חלאס עם השטויות , היה לי DX7 , אני מטיס עם JR9 עכשיו והם שלטים מדהימים !

אז מה יש בDX7 שאין שני ??

גיא חנוך
03-04-2011, 20:50:03
לא היה כלום , שלט מצויין
הייתי זקוק למשדר 9 ערוצים ומאז אני עם ה JR 9 שאני מאוד אוהב ואצלי הוא עובד נון סטופ
היה לי גם פוטבא ואין לי ספק שמדובר בשיטת שידור אמינה ביותר אבל הבחור שמתעניין לא שאל לגביהם

יכול להיות שאני קוסם אבל עובדה שרוב הג'יינטים בארץ ובעולם שעולים עשרות אלפי שקלים עובדים עם מערכות JR

jordanmeir
03-04-2011, 20:57:40
לא היה כלום , שלט מצויין
הייתי זקוק למשדר 9 ערוצים ומאז אני עם ה JR 9 שאני מאוד אוהב ואצלי הוא עובד נון סטופ
היה לי גם פוטבא ואין לי ספק שמדובר בשיטת שידור אמינה ביותר אבל הבחור שמתעניין לא שאל לגביהם

יכול להיות שאני קוסם אבל עובדה שרוב הג'יינטים בארץ ובעולם שעולים עשרות אלפי שקלים עובדים עם מערכות JR

אז אתה ממליץ על הDX7 ??

wonderd
03-04-2011, 21:08:50
דווקא אני מכיר לפחות בחור אחד בארץ שמטיס את הג'ט שלו עם DX7.
שלט מעולה ורוב התקלות שהתגלו בו הן בגדר שמועה בלבד.
אנחנו מטיסים בשטח עם פוטאבה אחד, טורניג'י אחד וכל השאר DX6/7, מעולם לא היתה תקלה שנבעה מבעיות קליטה עם הספקטרום.

אני לאמ כיר את ההייטק המדובר אבל הוא לא נפוץ מדי בארץ, מה גם שלפי התמונה שלך מדובר על תדר 72..

גיא חנוך
03-04-2011, 21:10:05
לי אישית היה ניסיון מר עם הייטק בעבר ולכן אני לא טורח לבדוק את האורורה בינתיים , למרות שהרבה מאוד אנשים מרוצים ממנו עד הגג!

למה הגנתי על ה DSM 2? כי לדעתי זה עובד טוב ולא משנה לי אם יש מטיס כלשהו שמקלטי ספקטרום עושים לו דווקא. אני מדבר מניסיון אישי שלי בתור אחד שמטיס על בסיס יומיומי .

עכשיו נעשה סדר בדברים:
1.ספקטרום \ JR יוצאים בשיטת שידור חדשה שלפי מה שהם טוענים יותר טובה מהDSM2 . גם אם לי אישית אין בעייה עם ה DSM 2 לא הייתי קונה את השיטת שידור הזאת עכשיו ושולח את המשדר לשדרוג שיטת השידור בעוד תקופה קצרה . אם יש לך דיל ממש טוב על יד שנייה JR 9 שווה לחטוף ולשדרג.

2.למה אני עברתי לספקטרום\JR? בגלל שאני מטיס על בסיס יומיומי דאונים ושוקפליירים אני נהנה ממקלטים תואמי מקור במחיר בדיחה של 7 דולר !! למקלט. במצב הזה קניתי מקלטים לעשרה טיסנים במחיר של מקלט מקורי אחד והם עובדים כבר כמה חודשים טובים ללא שום הפרעה . שיטת השידור החדשה של JR תוכל לשדר גם ב DSM 2 ותוכל להנות מהמקלטים הזולים .

3. מה אני אגיד? 15 שנים הטסתי פוטבא ואני חולה על המערכות שלהם אז לדעתי שווה לך לבדוק את ההיצע לתקציב שלך.

תעשה את החושבים שלך אחרי מה שכתבתי וקח בחשבון דבר אחד
כל אחד ימליץ לך על מה שנראה לו מתאים

jordanmeir
03-04-2011, 21:17:26
תודה אחי :)

wind556
03-04-2011, 22:14:39
אישית אני ממש אוהב את ה DX7
יש לי אותו 4 שנים, מסוקים , טיסנים, 10 מקלטים וסוללת ליפו אחת .
התנסיתי עם האורורה, אין שום טענה , שלט מצויין, אבל לא אחליף את הDX7 בו (והיתה לי אפשרות להחליף כמעט ללא תוספת מחיר).
אם יגיע הזמן שאבחר שלט חדש,מקווה להשאיר ברשותי את הספקטרום.
אגב, פירסמתי סקר סטטיסטי על המשדרים באליפות העולם, והיתה כמות מאד דומה בין פוטאבה לספקטרום JR, לעומת אורורה אחד או שניים

דוד פלד
03-04-2011, 22:18:11
למה לא להוסיף לבחור אפשרות נוספת כמו הטורניגי X9 :)
גם אם הוא לא שאל!;)

Shlomi4046
04-04-2011, 00:11:51
למה לא להוסיף לבחור אפשרות נוספת כמו הטורניגי X9 :)
גם אם הוא לא שאל!;)

רעיון טוב
תחסוך כאב ראש לך על 9X בינתיים מוכיח את עצמו

bop999
04-04-2011, 06:57:20
ספקטרום שלט הכי גרוע שאני מכיר כל מי שיש לו אותו מכר אותו בגלל בעיה של איבודי קליטה
לאחרונה ספקטרום הוציאו גרסה מעודכנת בגלל בעיות אלו
תקנה הכל רק לא ספקטרום
קבל המלצה חמה קח את השלט 9 ערוצים של הסיני הוא נהדר!
ועוד נקודה למחשבה - האם ראיתם מישהו פעם מטיס טיסן יקר או jet וזה לא היה פוטבה?
פוטבה זה השלט הכי אמין בעולם נקודה.*

פשששש איזה מזל שאתה יודע הכל
חוץ מלזיין את המוח

b1yossi
04-04-2011, 07:46:24
אישית אני ממש אוהב את ה DX7
יש לי אותו 4 שנים, מסוקים , טיסנים, 10 מקלטים וסוללת ליפו אחת .
התנסיתי עם האורורה, אין שום טענה , שלט מצויין, אבל לא אחליף את הDX7 בו (והיתה לי אפשרות להחליף כמעט ללא תוספת מחיר).
אם יגיע הזמן שאבחר שלט חדש,מקווה להשאיר ברשותי את הספקטרום.
אגב, פירסמתי סקר סטטיסטי על המשדרים באליפות העולם, והיתה כמות מאד דומה בין פוטאבה לספקטרום JR, לעומת אורורה אחד או שניים

אני ספרתי בשביל הסקרנות, גם אם אתה סופר ספקטרום ו- JR ביחד (וזה לא אותו הדבר למרות שזו אותה החברה), עדיין יש לפוטבה ייתרון לא מבוטל (לפחות בקרב המטיסים באליפות העולם).

lior_shenhar
04-04-2011, 08:50:11
מעניין שבכל מפגש בעין יהב כולם מטיסים עם פוטאבה
זה ויכוך בעייתי אבל שאתה רואה בעניים טיסנים ומסוקים מאבדים קשר רדיו ומתרסקים אז אתה מבין.
כמה פעמים שמעתי מאנשים שהיה להם ומכרו אותו בגלל שריסקו טיסנים יקרים.
כל הפורומים בכל מלאים באותם בעיות.
אומרים שאם בנאדם 1 אומר אז זה בגדר השערה כנל 2 3 אבל ברגע שיש אלפי מקרים אז כנראה שיש כאן איזו בעיה!
אף אחד לא בא להעליב ולהשמיץ זה פשוט משהו שרואים במשך הזמן!

לכל אחד דעה משלו אבל שוב אני מדבר על סמך דברים שראיתי קראתי ושמעתי!

wind556
04-04-2011, 09:56:12
אני ספרתי בשביל הסקרנות, גם אם אתה סופר ספקטרום ו- JR ביחד (וזה לא אותו הדבר למרות שזו אותה החברה), עדיין יש לפוטבה ייתרון לא מבוטל (לפחות בקרב המטיסים באליפות העולם).

הנה הרשימה מאליפות העולם במסוקים:

סתם סטטיסטיקה:
26 פוטאבה
24 ספקטרום JR
2 אורורה
1 מולטיפלקס
1 KDS

jordanmeir
04-04-2011, 20:06:39
אז מה עדיף ?

Golan
04-04-2011, 20:32:05
sanwa 8 ערוצים או 10 שלטים מצויניים וגם זולים יחסית
יש לי את ה10 ערוצים אני מרוצה עד לשמיים:)

haimz24
04-04-2011, 20:37:58
המלצה שלי dx7 שלט נח לתכנות קל לתפעול!

omri1232
04-04-2011, 20:38:07
תכלס אם אתה לא מטיס איזה ג'ינט או טיסן דלק שעלה לך 4 אלף שקל אז תקנה טורניג'י, יש לי אותו וגם לעוד חבר שלי יש וזה אחלה שלט, באמת...!

jordanmeir
05-04-2011, 10:51:20
תכלס אם אתה לא מטיס איזה ג'ינט או טיסן דלק שעלה לך 4 אלף שקל אז תקנה טורניג'י, יש לי אותו וגם לעוד חבר שלי יש וזה אחלה שלט, באמת...!

אני מטיס טיסן דלק שעלה לי 3 אלף ש"ח אז אני קצת פוחד עליו
ובגלל זה אני צריך שלט טוב !

http://www.patrickmodelisme.com/accessoires-electroniques/radiocommandes-recepteurs/2-4-ghz.html?limit=all

תבחר מהרשימה ששם
התקציב שלי הוא 200 אירו

eldadgold
05-04-2011, 15:36:41
יש לי
HiTec Optic6 Sport

רק בזכות הטלמטריה הוא לוקח את ה DX7

אני ממש מרוצה ממנו והתמורה למחיר טובה מאוד.... למרות שאני מצטער שלא שמתי עוד כמה ג'ובות וקניתי אורורה.

wind556
05-04-2011, 15:54:07
הרשימה שם אינה ממצה את האפשרויות
אל תקנה טורנג'י, זה שלט סביר, לא יותר
תבחר בין אורורה - DX7- JR -פוטאבה 10 .
כולם טובים, התפריט של הDX7 הכי נוח וזה מאד חשוב. גם התפריט באורורה נוח מאד. בפוטאבה פחות נוח
קח בחשבון גם את מחיר המקלטים, לאט לאט זקוקים למקלטים נוספים, ושם הDX7 מנצח בגדול

oz_adari
05-04-2011, 16:03:16
הרשימה שם אינה ממצה את האפשרויות
אל תקנה טורנג'י, זה שלט סביר, לא יותר
תבחר בין אורורה - DX7- JR -פוטאבה 10 .
כולם טובים, התפריט של הDX7 הכי נוח וזה מאד חשוב. גם התפריט באורורה נוח מאד. בפוטאבה פחות נוח
קח בחשבון גם את מחיר המקלטים, לאט לאט זקוקים למקלטים נוספים, ושם הDX7 מנצח בגדול

שחכתה את הפוטאבה 8FG!, שלט שכיום יש לו 14 ערוצים והא רק הולך ומשתדרג מרגע לרגע (יצא עדכון חדש נוסף שמשפר בו עוד דברים !)
הוא מפוטאבה, שלפי הסטטיסטיקה שלך ובכללי הם נחשבים למאוד אמינים,
וגם לו יש מקלטים תואמים בכמה דולרים !,
ככה שאני לא ממש רואה יתרון של ה DX 7 עליו ,