PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות שרות לקוחות בארץ הקודש

עמרי רז
03-04-2011, 19:25:49
שלום חברים,
סיפור מפתיע שקרה לי וחשתי צורך לשתף אתכם,
לפני שבועיים יצאתי לטיסת FPV שנגמרה בריסוק (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=35248) :o
ביום רביעי האחרון חיברתי את ה OSD ל GO PRO , כבדיקה שגרתית להכין את הטיסן לטיסת ראווה בפני צעדה מקומית,
לאחר החיבור ראיתי במסך שהתמונה קופצת ונטולת צבעים :confused:
התחלתי להתחרפן :(, הלחמתי את הקונקטורים מחדש, חיברתי, ניתקתי, הוצאתי סוללות וזרקתי שום בצל
כלום לא עזר..
לאחר שיטוט בפורומים בחו"ל גיליתי שהרבה מתלוננים על מקרים דומים לשלי רובם קשורים ללחות ולמגע קונקטור ה 2.5 מ"מ הרופף..
אובד עצות התקשרתי לחנות (http://www.hdloco.co.il/) ממנה רכשתי את המצלמה,
ציינתי בעבר במספר שרשורים שעובדים שם חברה מדהימים עם תודעת שירות נדירה אך כלום לא הכין אותי לבאות..
המוכר טען שהוא לא מכיר את הבעיה והזמין אותי לחנות.
בצהרי יום חמישי הגעתי לחנות ולאחר בדיקה הוא הסביר שהחיבור 2.5 מ"מ במצלמה פיתח קורוזיה ושהמגע רופף :mad:
בנוסף יש שם סוויטש קטן שמתריע למצלמה ברגע שמחברים אליה את הקונקטור וגם הוא נתפס.
המוכר בדק במחשב שאני לקוח רשום ויצא למחסן.
בעוד אני מוריד פריטים מרשימת הקניות העתידית שלי בכדי לממן את התיקון
חוזר המוכר עם קופסא חדשה של GOPRO מוציא מתוכה מצלמה חדשה ושם לי ביד !!
את המבט שלי ניתן היה רק לתאר בעזרת האייקון הבא: :eek:
המוכר שאל מדוע אני כזה מופתע? אז עניתי שציפיתי שישלחו אותה לתיקון לחודשיים ואני אמתין בסבלנות..
בחיוך רחב הוא ענה "ככה לא עובדים אצלנו"
אבל לא בדקת את החשבונית שלי, אמרתי בתמימות
"זה ממש לא חשוב" הוא ענה "שיהיה לך שבת שלום"
מופתע, נרגש ומאושר יצאתי לדרכי עם מצלמה חדשה והרגשה שעשיתי את הקניה הטובה שלי השנה
דווקא בארץ הקודש..

אמריקה פה!

לקח:
המצלמה רגישה מאוד ללחות, לאחר יום טיסות וכל הנחיתות בשדות הלחים הייתי סוגר אותה במארז האטום עם הלחות שהיא אספה, משם החל תהליך הקורוזיה המואץ.
לכן לא מומלץ לאכסן אותה כדרך קבע ב CASE האטום.

oz_adari
03-04-2011, 19:44:41
2 מקרים דומים שקרו לי,
1), לפני שנתיים וחצי קניתי כונן חיצוני מאייבורי, לאחר משחקים עם שיטת הקבצים הצלחתי לגורם לו לעבוד בצורה מקרטעת, התקשרתי לאייבורי ובקשו ממני את המספר טלפון או מס' לקוח, ושמרתי את הקבלה אז כבר הבאתי להם מס' לקוח, בקבלה שמצאתי היה רשום שיש אחריות לשנתיים על הכונן
(WD home edition 1TB)
אני מתבאס וזה ואמרתי יאללה נו שיבדוק מה רשום אצלו, כנראה שהם שידרגו את האחריות ל3 שנים,
הלכתי למעבדה שלהם, הוא חיבר את הכונן למחשב חשבתי שהוא מנסה לסדר אותו ואז הוא התחיל לדבר איתי על הדגמים החדשים וההבדלים, ואני בתמימות אומר לו, בסדר אבל מה הדגמים החדשים קשורים אליו , הוא ענה לי שהוא נותן לי עכשיו אחד חדש, הוא הביא לי קופסא עם הניילון עם הכל מסדרה יותר מתקדמת כי לא נשאר לו מהסדרה שלי, כונן שעולה 150 אחוז מהכונן שלי ויצאתי מבסוט :)

2) אבא שלי הביא לאחי שבצבא את האולר לדרמן שלו , אחי השתמש באחד הכלים שלא בשימוש שלו ושבר אותו (האולר מאוד ישן, איזה 3-4 שנים,) האולר הזה היה נחשב פעם מהסדרה היוקרתית של החברה, נכנסנו לאחת החנויות שמוכרת את האולר בארץ הם מילו טופס ושלחו את האולר לחול, אחרי שבוע וחצי קיבלנו הביתה אולר לדרמן מהסדרה היוקרתית החדשה ללא תוספת מחיר ללא כלום,

בקיצור, יש מקרים :)

wonderd
03-04-2011, 20:25:27
עם הלדרמן זו לא חכמה - יש להם אחריות יצרן לכל החיים. מניסיון.
בהחלט רואים ניצוצות של שירות בארץ וזה מבורך, כן ירבו!