PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! טעות במשלוח מה עושים???

adibenbasat
04-04-2011, 20:53:48
טוב,
הזמנתי חלק מאתר אמריקאי והגיע חלק אחר (דומה עם אותו מחיר), החלק עלה 12.95$ והמשלוח עלה 8.65$, מיד כתבתי מייל שיש טעות והם שלחו לי חלק אחר.
קבלתי את תשובתם די מהר וזו היא:

Sorry for my mistake. Please either send back the wrong part back by normal first class mail, we will credit you the postage or you can keep it and just pay the s/h cost $8.65 for the correct one, we will mail it to you right away once got your answer.

עכשיו, אמריקאים פדנטיים עד שזה מגוחך..
מה אני אמור לעשות? להתעסק עם זה לשלוח להם חזרה, ולחכות לזיכוי או לשמור את החלק ולספוג את המשלוח שהם רוצים שאשלם (פעם שניה) ומסתכם בכ-64ש"ח (בעצם לשלם משלוח 17.3$).
למה אני צריך בכלל לספוג משהו?
הם צריכים לפצות אותי, לא? הם השביתו לי את הטיסן לעוד שבועיים..
החלק הזה הוא חתיכה ממנגנון של סרוו גלגל נפתח, אין לו שום ערך, אי אפשר למכור אותו וגם אני לא אשתמש בו בעתיד, זה ברור..
לפני שאענה להם, מה לדעתכם צריכה להיות התשובה שלי?
האם ואיך אני פונה לפיפל אם לא אקבל את התנאים שלהם?
תודה מראש..

valaza
04-04-2011, 21:24:14
תתעקש שישלחו לך את החלק הנכון מיד ואתה תשלח להם את מה שהם שלחו לך (תגיד להם שאתה תשלח בדואר רשום, ותיתן להם מספר מעקב)
ותרשום להם גם שזה משבית לך את הטיסן וזה לא בסדר וכו' וכו'

בגלל שזה אמריקאים יש להם מודעות שירות טובה יחסית...

בכל מקרה אם זה לא יעבוד פשוט תעשה הזמנה מחדש (שהם יוציאו משלוח עכשיו...) ותשלח להם את החלק הלא נכון בחזרה (ותתעקש לקבל החזר לפייפל ולא בנקודות זיכוי אצלם)

Shlomi4046
04-04-2011, 21:37:21
תבקש שישלחו לך את החלק החדש על חשבונם כמובן
ואתה תשלח את החלק הישן אליהם על חשבונך בדואר רשום הכי זול שיש

ככה תצאו שניכם מהתסבוכת הזאת

ללו
04-04-2011, 21:58:38
אדי לפי דעתי כרגע אין לך ברירה,תגיד להם שישלחו לך חלק חדש בשביל לא לעקב עוד זמן,עוד מעט פסח וכל המשלוחים יתקעו כאן בארץ,ואת החלק שיש לך תפרסם אולי מישהו צריך.

Observer
04-04-2011, 22:42:37
טוב,
החלק עלה 12.95$
הם צריכים לפצות אותי, לא? הם השביתו לי את הטיסן לעוד שבועיים..

אסון! - אני הייתי משתגע.
מזל שבגרתי.

adibenbasat
05-04-2011, 00:49:53
אדי לפי דעתי כרגע אין לך ברירה,תגיד להם שישלחו לך חלק חדש בשביל לא לעקב עוד זמן,עוד מעט פסח וכל המשלוחים יתקעו כאן בארץ,ואת החלק שיש לך תפרסם אולי מישהו צריך.

כן, נו טוב, כול העניין הזה כול כך מטופש, אני לא מבין למה כול הטירטור הזה, אשלח להם את החלק ואקווה שלא יבלבלו לי את השכל עם הזיכוי, זה מגוכח ברמות, מדובר על חתיכת ברזל בגודל של צ'פס קטן במק'דונלדס, מצחיק שהיא עולה כול כך הרבה לאיך שהיא נראית.. רק באמריקה.
תודה לעונים.