PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה תריינר חשמלי מ HK

Tom1
05-04-2011, 22:04:08
היי חברה ,
אני מתכוון להכנס לתחום ובגלל דלות בתקציב (1000 שקל להכל) אני חשבתי על 1 מ 2 אלה :

(אני לא רוצה את ה AXN כי אמרו שהוא ממש "עצלן" בתגובות וגם אני לא רוצה להתחיל עם דאון)

אני בחרתי אותו כי הוא בקטגוריה של טריינרים והמחיר ממש ממש טוב :

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11966

עכשיו השאלה היא כזו , הוא טוב ?
מומלץ למתחיל ?
איך הסט אפ שלו ומה יקרה עם אני ישתמש בסוללה של 1000 ?

והשני ובשני אני בחרתי כי הוא דיי דומה לראשון רק קצת יותר גדול ממנו והוא עם מאזנות :

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6331

הוא טוב ?
מומלץ למתחיל ?
הסט אפ בסדר ?

יש לצין שאני ישתמש בשלט טורניג'י X9 ...

תודה ענקית לעוזרים :)

valaza
05-04-2011, 22:20:15
אני כתבתי שהוא עצלן,
ואחרי שתטיס עשרות (רבות) של טיסנים, גם לך הוא יהיה עצלן.
זה לא סותר את זה שהוא סבבה יחסית למתחילים.
היתרון שלו זה שאפשר להטיס אותו בכל מקום שיש בו פיסת דשא של 5 מטר או איזה שיח להיכנס בו לצורך נחיתה (בהמשך אפשר לתפוס ביד אבל זה כבר לא פשוט)

בכל מקרה היוזמה של לקחת טיסן עם גלגלים מצידך היא מבורכת לדעתי,
בנוסף לזה הייתי ממליץ לך ללכת על טיסן לפחות בגודל 120 ס"מ מוטת כנף ולפחות 800-1000 גרם במשקל, כדי שתלמד להטיס טיסן, ולא חתיכת קלקר שמתנפנפת ברוח.
לצורך השוואה טריינר 46 (האידיאלי לדעתי ולדעת רבים להתחלה) למשל הוא בממוצע כ155 ס"מ מוטת כנף וכ2.5+ קילו במשקל.

adibenbasat
05-04-2011, 22:43:24
אני כתבתי שהוא עצלן,
ואחרי שתטיס עשרות (רבות) של טיסנים, גם לך הוא יהיה עצלן.
זה לא סותר את זה שהוא סבבה יחסית למתחילים.
היתרון שלו זה שאפשר להטיס אותו בכל מקום שיש בו פיסת דשא של 5 מטר או איזה שיח להיכנס בו לצורך נחיתה (בהמשך אפשר לתפוס ביד אבל זה כבר לא פשוט)

בכל מקרה היוזמה של לקחת טיסן עם גלגלים מצידך היא מבורכת לדעתי,
בנוסף לזה הייתי ממליץ לך ללכת על טיסן לפחות בגודל 120 ס"מ מוטת כנף ולפחות 800-1000 גרם במשקל, כדי שתלמד להטיס טיסן, ולא חתיכת קלקר שמתנפנפת ברוח.
לצורך השוואה טריינר 46 (האידיאלי לדעתי ולדעת רבים להתחלה) למשל הוא בממוצע כ155 ס"מ מוטת כנף וכ2.5+ קילו במשקל.

מילים כדורבנות (ככה אומרים לא?) כוח מילה בסלע..בקיצור, קבלת תשובה שלמה ומושלמת, לי אין מה להוסיף.

wind556
05-04-2011, 22:52:15
הכל כבר נכתב
כולל זה שטיסן גלגלים כטיסן ראשון זו טעות.....

Shahars
05-04-2011, 22:59:48
אז אני אוסיף משהו קטן,

ראשית, וע"פ מה שאני ראיתי בשטחי ההטסה עם הדגמים שהבאת- אולי הם לא כל כך מתאימים למתחילים. לי באופן אישי הם נראו קצת קופצניים. אני אומר את זה רק מהסתכלות מהצד ולא מנסיון להטיס בפועל.

ולשאלתך תראה, השאלה היא לאן אתה רוצה להגיע עם התחביב.

אם כל מה שאתה רוצה זה טיסן פשוט שאתה יכול לזרוק מהיד בכל שטח פתוח אז לך על משהו פשוט בסגנון הAXN או דומיו. בתור מתחיל שלומד להטיס הוא בכלל לא יראה לך עצלן ועם סטאפ מתאים השמיים הם הגבול (:))

אם אתה רואה את עצמך מתקדם הלאה עם התחביב וממש לומד נחיתות על גלגלים- אולי כדאי לשקול להוסיף עוד קצת על ה1000 שלך ולקנות טריינר טוב.

לדעתי טריינר טוב יהיה באמת כמו שנכתב פה משהו מבלזה, לפחות 1.5 מטר מוטת כנפיים, משקל של 2 קילו +/-.

כבר יצא לי לראות הסבות לחשמלי של טריינרים שפעם היו רק דלק מסוגם- נראה לי אחלה פיתרון.

אגב ראיתי בחנויות טיסנים בארץ טריינרים כאלה באזור ה-500 ש"ח. לטעמי אחלה קניה.

שיהיה בהצלחה!
שחר.

אייל שפירא
06-04-2011, 07:43:18
אני רק אוסיף בקצרה שלהמליץ למתחיל על טיסן עם גלגלים שיש לו מוטת כנף כל כך קטנה זו זריקת זין וחוסר התחשבות. הוא לא יוכל להטיס אפילו ברוח בינונית, הוא הולך להשתולל בנחיתות והוא הולך לאבד אוריינטציה במרחק קטן יחסית.
טריינר למתחילים צריך להיות עצלן, משעמם, איטי, יציב, גדול, בולט וקל ככל לתיקון.

תום, אתה בסופו של דבר תעשה מה שאתה רוצה, אבל אם אתה קורא 100 ביקורות טובות ואחת רעה ועל סמך זה פוסל טיסן - אתה בסוף תקנה את הטיסן היפה ולא את הטיסן המתאים.

yahalom
06-04-2011, 08:21:36
אם יורשה לי להוסיף ממעט הניסיון שיש לי בתור מתחיל בתחום (3 חודשים בערך)
כדאי לך להתחיל עם ה AXN.
אני התחלתי ללמוד אתו את הבסיס בהטסה ואחר כך בנחיתות, הטיסן יסבול את כל הריסוקים שיהיו לך כולל כניסה בעצים(היו לי כמה כאלה בהתחלה), לא תצטרך לדאוג מנחיתות שלדעתי כדאי להתחיל ללמוד אותם רק אחר כך. שני הטיסנים האחרים לא יהיו כל כך סלחנים בנחיתות וידרשו תיקונים רציניים יותר. יהיה לך קל יותר לשלוט עליו באוויר וכמו שאמרתי ללמוד את הבסיס ללא חשש.
תוכל גם אחר כך לשדרג אותו כמוני בעזרת סטאפ למשהו מהיר מאוד, אני עדיין מתרגל אליו.

Shlomi4046
06-04-2011, 09:30:06
אם יורשה לי להוסיף ממעט הניסיון שיש לי בתור מתחיל בתחום (3 חודשים בערך)
כדאי לך להתחיל עם ה AXN.
אני התחלתי ללמוד אתו את הבסיס בהטסה ואחר כך בנחיתות, הטיסן יסבול את כל הריסוקים שיהיו לך כולל כניסה בעצים(היו לי כמה כאלה בהתחלה), לא תצטרך לדאוג מנחיתות שלדעתי כדאי להתחיל ללמוד אותם רק אחר כך. שני הטיסנים האחרים לא יהיו כל כך סלחנים בנחיתות וידרשו תיקונים רציניים יותר. יהיה לך קל יותר לשלוט עליו באוויר וכמו שאמרתי ללמוד את הבסיס ללא חשש.
תוכל גם אחר כך לשדרג אותו כמוני בעזרת סטאפ למשהו מהיר מאוד, אני עדיין מתרגל אליו.

מה זה מתרגל.... AXN מוכיח את עצמו ככלי למתחילים נקודה

אם החברים יצפו בסרטון (של הAXN המשופר)שיהיה בשישי הקרוב יפלו מהכסא....
המשך יבוא..

Shahars
06-04-2011, 10:16:53
אני רק אוסיף בקצרה שלהמליץ למתחיל על טיסן עם גלגלים שיש לו מוטת כנף כל כך קטנה זו זריקת זין וחוסר התחשבות. הוא לא יוכל להטיס אפילו ברוח בינונית, הוא הולך להשתולל בנחיתות והוא הולך לאבד אוריינטציה במרחק קטן יחסית.
טריינר למתחילים צריך להיות עצלן, משעמם, איטי, יציב, גדול, בולט וקל ככל לתיקון.

תום, אתה בסופו של דבר תעשה מה שאתה רוצה, אבל אם אתה קורא 100 ביקורות טובות ואחת רעה ועל סמך זה פוסל טיסן - אתה בסוף תקנה את הטיסן היפה ולא את הטיסן המתאים.

שפירא, אולי קצת איבדתי אותך אבל לדעתך 1.5 מ' מוטת כנפיים זה קטן?

למיטב זכרוני, הניטרו הראשון שלי היה כזה עם משקל טוב ועם גלגלים. הוא היה מאסיבי ופלטפורמה מעולה ללמידת כל התחום מאוריינטציה בסיסית ועד המראות ונחיתות.

גם היום אני מכיר מספר אנשים שכבר יודעים להטיס מסוקים וטיסני קאפה אבל כשרצו ללמוד באמת נחיתות והמראות בצורה נכונה הם בחרו טריינר דומה (זו הסיבה שנתקלתי בטיסנים מהסוג הזה ואני יודע שהם עולים בסביבות ה-500 ש"ח).

אני לא חושב שזו זריקת זין!

שחר.

Shaohad
06-04-2011, 10:52:15
כבר נכתב הכל , אני ממליץ לך לפי דעתי לרכוש קיט של ברנש מהחזה שמשווק בארץ לפי דעתי במחיר ממוצע של 500-700 שח, ולרכוש סטאפ מהאתר הסיני , יכול להיות שתחרוך לא באופן קיצוני מהתקציב , אבל ככה יבצר מצב שתבנה את הטיסן שלך בעצמך ותכיר אותו מהבורג הכי קטן שלו , וגם תקבל טיסן יצב ואיכותי רוב המטיסים התחילו מהטיסנים המדובר יש לו וותק עצום ותכל להפיק ממנו הנאה מרובה בתור מתחיל

guy1a
06-04-2011, 11:24:07
אולי זה (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=34811&highlight=%E8%F8%E9%E9%F0%F8)יכול לעזור לך

אייל שפירא
06-04-2011, 14:56:04
שפירא, אולי קצת איבדתי אותך אבל לדעתך 1.5 מ' מוטת כנפיים זה קטן?

למיטב זכרוני, הניטרו הראשון שלי היה כזה עם משקל טוב ועם גלגלים. הוא היה מאסיבי ופלטפורמה מעולה ללמידת כל התחום מאוריינטציה בסיסית ועד המראות ונחיתות.

גם היום אני מכיר מספר אנשים שכבר יודעים להטיס מסוקים וטיסני קאפה אבל כשרצו ללמוד באמת נחיתות והמראות בצורה נכונה הם בחרו טריינר דומה (זו הסיבה שנתקלתי בטיסנים מהסוג הזה ואני יודע שהם עולים בסביבות ה-500 ש"ח).

אני לא חושב שזו זריקת זין!

שחר.

איזה 1.5 מ' ?
הילדון שאל על שני טיסנים, אחד קטן ואחד קטנטן. שניהם ביחד מגיעים אולי ל1.5 מ'...
רק ציינתי שלעודד אותו לכיוון הצעצועים שהוא רוצה זו תהיה אדישות לצרכים שלו.

Shahars
06-04-2011, 15:03:56
איזה 1.5 מ' ?
הילדון שאל על שני טיסנים, אחד קטן ואחד קטנטן. שניהם ביחד מגיעים אולי ל1.5 מ'...
רק ציינתי שלעודד אותו לכיוון הצעצועים שהוא רוצה זו תהיה אדישות לצרכים שלו.

חשבתי שאתה מגיב על מה שאני אמרתי.:D

אי הבנה, טעות טועים טעינו

שחר

guyst
06-04-2011, 15:46:35
אני גם מתומכי טסין גלגלים כטיסן ראשון.

שתי אופציות:

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=26287

http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=190416&postcount=44

oz_adari
06-04-2011, 18:14:48
מה שלי אמרו כשהתחלתי זה ככה:
יש 2 אפשרויות,
1) חשמלי מקלקר או חומר מרוכב אחר - מהר תקבל איתו בטחון לעבור לשלבים יותר מתקדמים
2) טריינר בלזה על מנוע דלק - אומנם יקח יותר זמן לקבל איתו בטחון, אבל אתה תלמד גישה נכונה לנחיתות ובכלל טיסה נכונה,

זה די מקביל למה שאומרים לך פה,
בנוסף לכך, משהו שאני מופתע שעוד לא אמרו לך,

תמצא קודם מדריך !!!!
תמצא מדריך, ואז לפי המדריך תבחר מה שהוא ממליץ לך. זה הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך.