PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון "כנפונים מרץ 2011" - קלוב התעופה. בושה!!

gillb
16-04-2011, 21:54:24
ושוב זה הגיע בדואר. החוברת של "קלוב התעופה".
האם באמת לא מסוגלים ב"קלוב התעופה" להפיק משהו קצת פחות מגוחך מ 22 עמודים, ששוכפלו בשחור לבן על מכונת צילום משרדית ושודכו עם שדכן ביתי?
האם באמת ב"קלוב התעופה" לא מסוגלים להכניס ולו תמונה אחת, רחמנא ליצלן, בצבע?
האם באמת ב"קלוב התעופה" לא מסוגלים להפיק, אחת למספר חודשים, חוברת עם יותר מחמישה וחצי עמודים (ברווחים גדולים מאוד!!) של תוכן מקצועי?
האם באמת חצי חוברת חייבת לכלול נוהלים ותקנונים, שמופיעים ואם לא, מן ראוי שיופיעו, באתר האינטרנט (שגם הוא כבר שנים לא עבר כל שינוי או עדכון)?
האם באמת לא מסוגלים "בקלוב התעופה" להפיק חוברת ברמה קצת יותר גבוהה מעבודה של ילד בכיתה ו' (עם כל הכבוד לילדים בכיתה ו')?
האם באמת "קלוב התעופה" עד כדי כך חסר באנשים המסוגלים לכתוב, אחת לחודש (אני לא מעיז לבקש מעבר לכך) "ניוזלטר" במייל לחברי הקלוב?
האם באמת קלוב התעופה" לא מסוגל להפיק חוברת בקובץ PDF שיועבר במייל לחברים, במקום החוברת המבישה?

הייתם צריכים לראות התגובה של הבן שלי בן ה 12 - "זה החוברת של הטיסנים?... פ******חח...."

אדוני מנכ"ל "קלוב התעופה", חבל על הנייר, חבל על הדיו, חבל על הבול וחבל גם על הסיכות המשדכות את הנייר. טוב תעשה אם תבטל לחלוטין את החוברת המוגחכת.

בברכה
גיל ברקאי, צורן, חבר קלוב התעופה

ויזל ישי
16-04-2011, 22:54:52
צודק , בהחלט ההינו רוצים לראות חוברת מושקעת
כמו הכנפים למשל אבל רק על טיסנים
עם סיקורים ומאמרים בצבע וברמה גבוהה יותר

דוד פלד
16-04-2011, 23:23:54
עקב המהומות בעולם ועליית המחירים של האורז העץ והנפט וכמובן בגלל התחממות גלובלית . נאלצנו לאלתר ! דובר לשכת הבריאות וההתאחדות הכדורגל למניעת תאונות..עמכם הסליחה !

מזכיר לי את התנהלות המדינה רמת גבייה של שנות 2011
ושירות של שנות ה50
:D

eitan-ro
17-04-2011, 06:07:04
גיל אני מסכים איתך לחלוטין... החוברת באמת דלה במיוחד הפעם, אבל ישנן 2 סוגיות:
1. החוברת בנויה כמעט לחלוטין על מאמרים שכותבים טיסנאים כמוך וכמוני (אולי הפעם לא היה אף מאמר).
2. אביעד (המנכ"ל של הקלוב) לא קורה כאן לפי דעתי, ולכן להודעה שלך אין אוזנים! אני מציע שתשלח מייל ישירות אליו ותראה מה הוא יענה בתןר תשובה... aviad@aeroclub.org.il

איתן.

gillb
17-04-2011, 11:28:07
גיל אני מסכים איתך לחלוטין... החוברת באמת דלה במיוחד הפעם, אבל ישנן 2 סוגיות:
1. החוברת בנויה כמעט לחלוטין על מאמרים שכותבים טיסנאים כמוך וכמוני (אולי הפעם לא היה אף מאמר).
2. אביעד (המנכ"ל של הקלוב) לא קורה כאן לפי דעתי, ולכן להודעה שלך אין אוזנים! אני מציע שתשלח מייל ישירות אליו ותראה מה הוא יענה בתןר תשובה... aviad@aeroclub.org.il

איתן.

1. זה בסדר גמור שהחוברת בנויה על מאמרים שכותבים טיסנאים. כך זה צריך להיות. תסתכל בפורומים ותראה כמה מאמרים יש. נכון, רוב המאמרים כתובים ברמה נמוכה (לא במישור הטכני אלא ברמת השפה). בדיוק בשביל זה קיים ה"קלוב" ויש עורך לחוברת. תפקידו לחפש כותבים ולפנות לכותבים. חומר יש בלי סוף! כולנו בשטח, לכולנו יש רצון לתרום. תפקידו של המנכ"ל לגלות את המנהיגות הראויה, לפנות אלינו הטיסנאים, לבקש מאתנו לכתוב, להעביר חומר לספק חדשות (אלו רק רעיונות שלי, אני בטוח שיש אנשים רבים עם רעיונות טובים הרבה יותר משלי). תפקידו של העורך לברור את המוץ מן התבן ולהכין חוברת ראויה. לא צריך להדפיס אותה, לא צריך לשדך אותה, לא צריך לשלוח בדואר, אפשר לערוך אותה ב PDF ולשלוח לחברים במייל.

2. זה שמנכ"ל לא נכנס לפורום (הוא לא חייב אם לא רוצה לכתוב בפורום) זה תעודת עניות לו ול"קלוב". דרך אגב, הודעה דומה פרסמתי גם בפורום "תפוז".

3. האם החוברת העלובה זו הדרך שבה ה"קלוב" שומר איתי (ואם שאר החברים) בקשר? כל כך קשה בעת הרישום או בעת החידוש לבקש מאתנו את כתובת המייל? זה הפעולה הראשונה אפילו של ועד הורים בכל פעוטון, אז איפה ה"קלוב"? לצערי החוברת נראית כאילו נלקחה ממכונת השכפול של בית הספר התיכון שלי אותו סיימתי אי שם בתחילת שנות ה 80.
בברכה
גיל ברקאי, צורן

eitan-ro
18-04-2011, 06:13:46
לא נותר אלא להסכים איתך...

tomer_inbar
18-04-2011, 07:42:08
לדעתי כדאי לקחת חלק מהמאמרים שנכתבו פה ולכותבם בחוברת, זה יצור הרבה יותר עניין.

Observer
18-04-2011, 08:28:07
למרות שהפניה כביכול פונה ל"קלוב", היא גם מכוונת למנכ"ל ואני האחרון שיכפיש אותו אישית מבלי לדעת את העובדות שלצערי אני בטוח שקשורות לתקציבים ועבודות בהתנדבות.
אני מבין מאוד את הביקורת , אבל מבקש ממכם להזהר מאוד מלהכפיש וללכלך לפני שידועות כל העובדות.
אני מציע לבקש מאביעד להגיב לשרשור זה לפני שיהיה פה רצח אופי מיותר.

gillb
18-04-2011, 11:03:56
למרות שהפניה כביכול פונה ל"קלוב", היא גם מכוונת למנכ"ל ואני האחרון שיכפיש אותו אישית מבלי לדעת את העובדות שלצערי אני בטוח שקשורות לתקציבים ועבודות בהתנדבות.
אני מבין מאוד את הביקורת , אבל מבקש ממכם להזהר מאוד מלהכפיש וללכלך לפני שידועות כל העובדות.
אני מציע לבקש מאביעד להגיב לשרשור זה לפני שיהיה פה רצח אופי מיותר.

הפניה היא לא "כביכול לקלוב". הפניה היא ישירה! ל"קלוב" והיא מכוונת ישירות גם למנכ"ל.

בשום פנים ואופן אין לי כוונה להכפיש באופן אישי את המנכ"ל (אינני מכיר אותו). לא אעשה זאת. זו אינה דרכי. אני בטוח, שמנכ"ל ה"קלוב" הוא אדם מצוין אבל, זה לא הופך אותו לחסין מביקורת. כמנכ"ל ה"קלוב" הוא נושא באחריות. אשמח לשמוע את דעתו של מנכ"ל ה"קלוב". האם הוא סבור שהחוברת עונה על הצפיות של הטיסנאי הסביר? מובן, שזכותו גם לא להגיב כלל לנאמר כאן.

אוסיף ואומר שאין לי שום מושג בדבר תקציב ה"קלוב". אין לי מידע ו/או ידע לגבי מה שקורה ב"קלוב" במחלקות אלו ואחרות. הביקורת שלי היא, נכון ליום זה, לחוברת בלבד.

בברכה
גיל ברקאי, צורן

aviadl
19-04-2011, 11:11:43
שלום וחג שמח לכולם,

אני שמח לראות תגובות וביקורות בנושא עלון הכנפונים.

כולנו היינו רוצים לקבל לביתנו עלון מפואר יותר, צבעוני ועמוס בכתבות אך כמובן כפי שחלק ניחשו יש לקלוב התעופה מגבלות רבות להוציא חוברת כזו המתחילה קודם כל בעלויות וממשיכה בכוח אדם לאחר קשיים נוספים בדרך, כדי להוציא חוברת צבעונית עמוסה צריכה להיות מערכת שלמה שתעסוק רק בכך, לכל העלונים המכובדים יש מערכת עובדים ותקציב כדי להוציא החוברות וברוב המקרים הוצאת העלון הינה המוצר הסופי של החברה.

גיוס מתנדבים יש לרוב, כרכזים, מדריכים, שופטים, מנהלי תחרויות, ועדות הקלוב, כותבים וכמובן עוד רבים, סך המתנדבים מסתכם במאות ולשמחתי יש את כוח העילית הנ"ל הלוקח חלק בפעילות ומרים התחביב, הספורט והעמותה כלפי מעלה.
יש תקופות שיש יותר כתבות ויש תקופות בהן יש פחות כתבות אך הרצון שיהיו כתבות תמיד נמצא, כמו שיהיה לנו עלון מכובד יותר, וזו השאיפה התמידית של קלוב התעופה, להשתפר יום אחרי יום גם ולוקח זמן ולעיתים לוקח הרבה זמן חרף המגבלות הכל כך רבות.

אני תמיד פתוח להצעות, שיפורים ושינויים וכל המעוניין לקחת חלק בשיפור העלון או בכל פעילות קלוב התעופה לישראל יתקבל בברכה.

שוב חג שמח לכולם.

אביעד - מנכ"ל - קלוב התעופה לישראל - טיסנאות.

gillb
19-04-2011, 12:03:39
אביעד שלום

אני שמח שהחלטת להגיב לשרשור זה. אפתח בזה שאומר שאני מוכן לתרום. פחות בכתיבת מאמרים בתחום המקצועי (יש רבים וטובים ממני) אך בהחלט במישור העריכתי. אבל, כפי שכתבתי (כאן ובפורום השכן) לצורך כך דרושה מנהיגות. אהיה מוכן להשקיע, כאשר אדע שיש מנהיגות.

אני סבור שזה לא רציני לתת לך עצות בשרשור זה אך אינך מותיר כל ברירה.

שתי פעולות הראשונות, שלדעתי עליך לעשות הם כדלקמן:

א. בטל מיידית את הוצאת חוברת היא מיותרת. עבור לעלון בקובץ PDF שישלח לחברים במייל (למיטב ידיעתי לא נעשה איסוף מיילים של חברים. זה הזמן להתחיל ואם כבר התחלתם אז חצי עבודה כבר נעשתה).

ב. פעל מיידית למינוי מערכת אני משוכנע שיש מספיק חברים, שיהיו מוכנים להיות חברי מערכת בהתנדבות. אני מוכן להיות חברת מערכת. בראש המערכת יעמוד העורך. אם הוא לא רוצה, לא מוכן, לא מסוגל או כל דבר אחר פעל מיידת לאיתור עורך אחר.

ג. לאחר מינוי עורך וחברי מערכת. נפגש, נגבש פורמט לעלון הראשון ומשם נרוץ הלאה. לאחר הפגישה הראשונה נוכל להתקדם הרבה באמצעות הדוא"ל.

אני מוכן להפגש אתך במשרדי ה"קלוב" כדי לגבש דרכי פעולה.

זה נכון, כולנו רוצים http://www.modelairplanenews.com/ME2/Default.asp. אך לא זה הענין. הענין הוא מה אתה רוצה. אתה קובע את סדרי העדיפויות. בשביל זה אתה המנכ"ל.

בברכת חג שמח
גיל ברקאי, צורן 050-5960789

ZvikaF
20-04-2011, 13:54:13
נשמע כמו התחלה טובה.