PDA

צפייה בגרסה מלאה : המראה החדש של הפורום

דניאל דקל
20-04-2011, 14:00:39
האם גם אתם מתגעגעים למראה הקודם של הפורום?
הבוקר פתחתי את הפורום ונחרדתי. מה לעזעזל עשו לנו?
המראה הקודם היה פשוט, נוח , והפונטים היו הרבה יותר קריאים

מה אתם אומרים?

אייל שפירא
20-04-2011, 14:32:47
Nice
אין כמו פירגון טוב מ"חבר קהילה ותיק" כדי להזכיר למנהלים לכבוד מי הם מתאמצים.

אם תהיה תקלה אשלח לך את הטלפון של דרימר שתוכל להתקשר ולצחוק עליו אישית בזמן שהוא מנסה לתקן אותה.

guy1a
20-04-2011, 14:33:09
אנחנו אומרים תודה רבה למי שמשפר לנו ונותן לך את הבמה לפתוח ג'ורה לא פעם על כל דבר אפשרי.

אם יש לך הערה בונה, יש מקום וצורה לתת אותה.

חג שמח גם לך.

motti
20-04-2011, 14:48:54

מה אתם אומרים?

אם גם אתם מתגעגעים למראה הקודם של הפורום?
המראה הקודם היה פשוט,לא נוח , והפונטים היו הרבה בלתי קריאים

מה אתם אומרים?

אני אומר תודה רבה

אבי סירוטה
20-04-2011, 14:49:50
סחתין ותודה רבה לעוסקים במלאכה. מהכרותי את דרימר אני בטוח שהוא השאיר מקום צר מאוד לתקלות ואם גם אז יש לו על מה לעבוד בזמן שהוא ממלמל ג'יבריש לא ברור או שברור רק לעצמו.
נותן לעצמי עוד כמה ימים של שיטוט ברחבי ה-New look כדי ללמוד ולגבש מסקנות. על פניו נראה חביב אם כי כבר עכשיו חסרים לי האייקונים המאוד ברורים ומוצלחים לכל תת פורום.
נתראה בהמשך.

shaharg
20-04-2011, 15:00:04
גם אם זו דעתך ( ולדעתי יש דרך טובה ומכובדת יותר להגיד אותה ...) יש את פורום משוב והצעות שם תוכל לשפוך את כל תלונותיך ... מעיין פתח שם שרשור במיוחד לזה ... זה לא הפורום המתאים לכך ...

tisanir
20-04-2011, 15:04:29
כמה טיפש צריך להיות בשביל לפתוח שרשור כזה??? השם ירחם...

Flying_student
20-04-2011, 15:37:01
כמה טיפש צריך להיות בשביל לפתוח שרשור כזה??? השם ירחם...

ניר שקול מילים, הוא עוד יקח את זה רציני ויגיד שאנחנו תוקפים אותו רק בגלל שזה הוא...

ובאמת, כמה חסר טאקט ומזלזל אפשר להיות אחרי כל הפוסטים שהכינו אותנו לכך וציינו כמה עבודה קשה מצפה מאחורי הקלעים.

נראה אלגנטי, צריך להתרגל לדברים החדשים ואיך לעזאזל מקבלים עוד פרטים על הסובארו למכירה?!?!?!?!?!?!?!?

MDreamer
20-04-2011, 15:41:21

מה אתם אומרים?

לא "עשו" לך כלום, אף אחד לא מתנכל לך. אם היית משקיע 10 שניות פחות ממה שהשקעת בכתיבת ההודעה הזאת היית רואה שכל השבועיים האחרונים אנחנו מכינים את כל הקהילה הזאת לשדרוג גדול מאוד וצפינו ואמרנו שיהיו מהמורות בהתחלה.
תכנס להודעות שמתפרסמות לעיתים בראש הפורום (נו.. אתה יודע. ליד הבאנר של HobbyKing :) ), תיכנס לפורום המשוב והתמיכה, תקרא ותראה מה מתחולל ברקע.

מעיין

איציק רונן
20-04-2011, 15:55:13
הייתי חייב להגיב משום שרציתי שנפתח את המראה החדש ברוח פיוס ודרך ארץ.
ראשית תודה לכל המפרגנים, זה כייף.
אני חושב שדניאל רצה רק לומר שהתרגל ללוק הישן, וזה בסדר, גם אני עוד לא אוהב את המראה החדש השלדי והחיוור.
צריך לדמיין מה אפשר לעשות עם התשתית הזו, דניאל אל תדאג, האתר יהיה מרהיב וקריא, אנחנו עובדים על זה.