PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! דרוש מטען חזק במיוחד , יש המלצות?

גיא חנוך
20-04-2011, 18:28:44
בגלל החשמלי הגדול שלי שאוטוטו עולה לאוויר אני בבעייה קטנה
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?35947-הסופר-קאב-אוטוטו-עולה-לאוויר
עד עכשיו השתמשתי במטענים זולים ומצויינים - טורינג'י 50W אקיוסל 6
הבעייה היא שעכשיו טעינה איתם יכולה להמשך הרבה מאוד זמן בגלל ההספק הנמוך שלהם..
הסוללה שאני מתכוון להשתמש בה היא 10S 10A , מורכבת מארבעה פקים של 5 תאים 5 אמפר.

יש פה מישהו שיכול להמליץ לי על מטען חזק במיוחד (אין לי בעייה לקנות שניים ולעבוד במקביל) שיוכל לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר? (והכי חשוב לא סיני כי מהביקורות עליהם הם עדיין לא מתאימים לליגה של הג'יינטים)

תודה לעונים

valaza
20-04-2011, 19:19:31
יש לFMA DIRECT כמה מטענים מעניינים,
אחד מהם מדורג ב 1344W (הם טוענים שהוא החזק ביותר בשוק כיום), הבעיה שהוא צריך 24V (או להסתפק ב700W ב12V) ויודע לטעון עד 8 תאים
את מגבלת ה8 תאים אתה יכול לפתור ע"י הטענה במקביל של כל 4 הפקים (ובאלנס בסוף היום, בבית), זה עדיין 33A~ זרם מקס. ל5 תאים ב12V.
אגב אם אני לא טועה הם מייצרים בארה"ב או בסינגפור.

eitan-ro
20-04-2011, 19:21:50
אם אתה מוכן להשקיע במטען באמת טוב שימיך איתך הרבה הרבה שנים אז אני יכול להמליץ על אחד משתי חברות (את הדגם כבר תבחר בעצמך לפי הדרישות שלך) - SCHULZE או ORBIT.
בכל מקרה תימנע מלקנות ROBBE כי הם התחילו לפני כמה שנים לייצר בסין והאיכות בהתאם...
איתן.

גיא חנוך
20-04-2011, 19:36:17
תודה לשניכם
כן , אני מוכן להשקיע . שכל פק עולה לך מאות דולרים אין טעם לשחק בציוד זול.
ב ROBBE אני לא אגע שוב אחרי איכות המוצר והשירות היותר גרוע שקיבלתי בארץ...

יש המלצות לדגם מסויים ? נתתי את נתוני הפק ומכאן משחק רק הניסיון שלכם בשביל הרכישה שלי

eitan-ro
20-04-2011, 20:38:09
את ORBIT אני לא מכיר באופן אישי, אבל את השולץ אני מכיר הרבה מאד זמן (יש לי כזה כבר 6 שנים), בגדול אין הבדל מהותי ביניהם מבחינת איכות טעינה או תוכנה 0דרך אגב - השולץ יכול להטעין עד 14 תאים בו זמנית9), ההבדלים נובעים בלכ מיני פיצ'רים אחרים כמו אופצית חיבור למחשב ליצירת גרפים (חשוב למטיסי החשמליים התחרותיים) וזיכרון של סוללות, טעינה של 2 פקים במקביל ועוד מליונתלפים אפשרויות שאני לא מכיר במטענים החדשים יותר.
למשל הדגם הזה (http://www.schulze-elektronik-gmbh.de/next2010-d.htm) שיכול לטעון 2 פקים של 14 תאים בו זמנית (אם הבנתי נכון את האנגלית האילגת שלהם).
בקיצור לא משנה איזה דגם תזמין, אתה לא תצטער על זה!
בהצלה,
איתן.

גיא חנוך
20-04-2011, 21:37:03
איתן
תודה רבה על העזרה בפעם השנייה . החלטתי ללכת על משהו מההיצע של החברות שהמלצת יותר לכיוון השולץ..

קיים מקום בארץ שאני אוכל לרכוש ממנו ספק מאסיבי מספיק למטען כזה? או שעדיין משתלם להביא את המשקולת הזאת מחו"ל?

eitan-ro
21-04-2011, 06:56:13
ספק של מחשב עם הוספת נגדים יעשה את העבודה יפה מאד... אני אישית משתמש בספק תעשייתי שיכול לתת לי 25A קבוע.
בארץ יש יבואן רישמי לשולץ - אמיסל, הבעיה היא שהם דורשים מחירים מאד גבוהים למרות שמאד קל להתמקח איתם ולהוריד מחירים בלי יותר מידי מאמץ, אם יש לך חבררים\משפחה באירופה זה יהיה עדיף בהרבה, תבקש מהם שיזמינו את זה אליהם ואז ישלחו לך, ככה אתה תחסוך הרבה מאד כסף.
איתן.

shaharg
21-04-2011, 07:17:07
סתם נק' למחשבה
ראיתי את המטענים המדוברים באתר ואכן הם מרשימים מאוד בזכות נתוניהם ופיצ'רים מגניבים כדוגמת חיבור למחשב וגרפי טעינה על מסך LCD אבל ...
מחיר המטענים נעים סביב ה 320-400 יורו שזה בקרוב 470 $ בסכום כזה תוכל לקנות 3 מטענים סינים טובים שיספקו את צרכיך כדוגמת זה (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11597) .
וכך גם אם יתקלקל המטען עדיין יש לך עוד 2 להבדיל מאחד משוכלל ... אני אגב מטעין בשטח 2 פקים של 6 תאים במקביל עם שני מטעני ACCUCELL 8 ולי זה מספיק ... ( ממש לא מעניין אותי גרפי הטעינה / פריקה ושות' ועוד נתונים כל עוד הסוללה נטענת :)

גיא חנוך
21-04-2011, 10:31:17
ספק של מחשב עם הוספת נגדים יעשה את העבודה יפה מאד... אני אישית משתמש בספק תעשייתי שיכול לתת לי 25A קבוע.
בארץ יש יבואן רישמי לשולץ - אמיסל, הבעיה היא שהם דורשים מחירים מאד גבוהים למרות שמאד קל להתמקח איתם ולהוריד מחירים בלי יותר מידי מאמץ, אם יש לך חבררים\משפחה באירופה זה יהיה עדיף בהרבה, תבקש מהם שיזמינו את זה אליהם ואז ישלחו לך, ככה אתה תחסוך הרבה מאד כסף.
איתן.
תודה איתן , אני נמצע בגרמניה פעם או פעמיים בשנה ויש לי משפחה בצרפת שבא דיי הרבה לארץ , אני אשלח את זה איתם אם לא ייצא לי להגיע לגרמניה בקרוב..

גיא חנוך
21-04-2011, 10:35:34
סתם נק' למחשבה
ראיתי את המטענים המדוברים באתר ואכן הם מרשימים מאוד בזכות נתוניהם ופיצ'רים מגניבים כדוגמת חיבור למחשב וגרפי טעינה על מסך LCD אבל ...
מחיר המטענים נעים סביב ה 320-400 יורו שזה בקרוב 470 $ בסכום כזה תוכל לקנות 3 מטענים סינים טובים שיספקו את צרכיך כדוגמת זה (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11597) .
וכך גם אם יתקלקל המטען עדיין יש לך עוד 2 להבדיל מאחד משוכלל ... אני אגב מטעין בשטח 2 פקים של 6 תאים במקביל עם שני מטעני ACCUCELL 8 ולי זה מספיק ... ( ממש לא מעניין אותי גרפי הטעינה / פריקה ושות' ועוד נתונים כל עוד הסוללה נטענת :)

היי שחר
זה היה התכנון הראשוני שלי , מאחר ואני משתמש במטענים סיניים לסוללות קטנות ואני מאוד מרוצה מהם.
שים לב שבמטענים החזקים שלהם (150W ומעלה) הביקורות על הפנים ובמיוחד על מה שהמלצת לי , לא סתם ביקשתי תשובה מניסיון.
מוציאים ריח שרוף , מתקלקלים, לא פורקים, מפסיקים לזהות סוללות ואפילו התקבלו דיווחים על פיצוצים ... הסינים עדיין לא שם .
אני מאמין שתוך שנה שנתיים תהיה התקדמות בנושא אבל המחירים יעלו בהתאם. עד שהם הוציאו מנוע נורמאלי לג'יינטים (מה שקניתי) המחיר עלה ב 170% , אין פה קסם.. אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו :)

b1yossi
21-04-2011, 13:43:12
אתה בהחלט יכול לשקול גם את ה- CELLPRO10 או את ה- LAB8 יש לי את ה- 10 והוא מצויין, מאוד מדוייק, חזק, חכם - גרפים, עידכוני תוכנה, מזהה התנגדות פנימית של סוללה, זיהוי קיבול אוטו' ועוד פיצ'רים.
חסרונו שהוא אינו יודע לטעון סוללות שאינן ממשפחת הליתיום.

ה- LAB8 יודע לבצע הכל כולל טעינת כל כימיה שאנו משתמשים והוא גם חזק באופן מיוחד.
מבחינתי הוא מתמודד באיכות ובדיוק בשולץ וקרוביו, יחד עם זאת מה שהכריע אצלי את הכף היה המחיר התחרותי, והזמינות היחסית.

saportas
21-04-2011, 13:57:33
אני משתמש בזה (יבוא אישי)סוף הדרך בשבילי