PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצעה לשידרוג מראה הפורום

דניאל דקל
20-04-2011, 18:37:25
חברים

נאלצתי לפתוח נושא חדש, וברוח חיובית, לאחר שהנושא הקודם נסגר

ראשית, מתנצל אם הודעתי הובנה בצורה לא נכונה.

אני שמח שלפחות איציק רונן היה מספיק אינטילגנטי להבין כי זה לגימטימי שמישהו אינו אוהב מראה חדש של פורום ותיק

חבל שיש כאן כמה חברים שמנצלים כל במה אפשרית לתקוף ולהעליב. אני אישית כבר רגיל לזה כאן, ונהייתי חסין לנושא (:

כעת, בגישה חיובית, היות ואישתי מתמחה בגרפיקה ממוחשבת, הינה מספר עצות למראה נעים וברור יותר. אני בטוח שדרימר יקבל זאת באהבה והבנה, וחברים נוספים מוזמנים להעיר/להאיר דברים נוספים.

1. אין צורך במעטפיות בתחילה של כל נושא. הן גדולות מידי,וגוזלות פוקוס מהנושא. ניתן לצבוע את הנושא בצבעים שונים במקום לצבוע את המעטפיות

2. הכותרת של הנושא לא ברורה מספיק. כדאי להגדיל פונט או להגדיל עובי קו.

3. סמלי ההודעה חוורים וחסרי פוקוס. אני יכול לבקש מאישתי שתכין כאלה חדשים. דרימר - שלח מסר אם אתה מעוניין.

4. השורה "תגובה להודעה" לדעתי מיותרת כיוון שהיא חוזרת על עצמה במהלך כל השרשור

5. כדאי לשים שורה וחצי של רווח בין שורה לשורה. אני אישית כתבתי הודעה זו כאשר לחצתי ENTER בין השורות כדי ליצור רווח הגיוני ביניהם

6. בעבר היתה אפשרות לקפיצה מהירה לפורומים נוספים (מסוקים חשמליים וכו') כדאי להחזיר

תודה רבה לדרימר את ההשקעה במראה החדש...

flatspin
20-04-2011, 20:58:52
אני מזדהה לגמרי עם הערותיו של דניאל דקל. מלכתחילה לא היה ברור לי מה היתה ההתנפלות עליו בשירשור הקודם.
ברצוני לציין שני דברים שמאד מציקים לי. האחד, הגופן שנבחר הוא די מעצבן, בלשון המעטה. חיוור, דק, בקושי קריא ועיצוב לא נעים לעין. כמובן כל זאת בהשוואה לגופנים בגירסה הקודמת.
השני, אין זיהוי בשורת הנושא לשירשורים בהם כבר ביקרתי. לי זה מפריע מאד.

omri1232
20-04-2011, 22:28:29
אני מסכים ב100% עם דניאל

דניאל דקל
20-04-2011, 22:53:09
גדעון, ההתנפלות באה בד"כ מכיוון של אותם אנשים קבועים.
למדתי לסנן אותם ולהיות אטום לתגובותיהם.
היה רק פוסט מציק במיוחד של ניר בורשטיין
שבו כתב שצריך להיות טיפש במיוחד בשביל לכתוב את מה שכתבתי.
על משפט זה אני שוקל להגיש כנגדו תביעה על הוצאת לשון הרע אם לא יתנצל מעל דפי הפורום או יבקש למחוק את הודעתו.
מהמנהלים אני מבקש לחסום אותו לשבוע הקרוב.

omri1232
20-04-2011, 22:57:28
דניאל תוכל בבקשה להסתכל בשאלה ששאלתי ואולי לעזור לי? סליחה שזה לא קשור לנושא...

edoman
20-04-2011, 23:12:26
האמת שלא צפיתי ההודעה הקודמת שפירסמת
ולא בכל הדגובות שאני מניח לפי מה שאתה אומר שקטלו אותך ואכן גם אני התרגלתי כבר לכל העקיצות המיותרות
ולפעמים לצערי הפוסטים פה יורדים לרמה נמוכה מאוד
מקווה מאוד שזה יפסק