PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! פגישה אישית בגובה 275 מטר

Gil
20-04-2011, 22:49:43
שלום,

אתמול בעת הטסה רגועה יחסית בתרמיקות מעניינות, עם דאון הדיסקוס שלי החליט אחד מחברי הפורום שהטיס יחד איתי, שהטיסן שלו נמצא באותו גובה של הטיסן שלי :p

כנראה שהוא לא כל כך מודע לבעיות הראייה שלו, דבר שיתברר בהמשך כדבר המזיק לסביבה,
כמובן שהוא היה כמה עשרות מטרים מתחתיי לפי ראייתי.

בכל זאת התעקש להוכיח לי אחרת והחל לטפס במעלה התרמיקה, בדרך המקרה היה לי על הדאון רכיב שנקרא RAM3
המתעד את הגבהים בהם נמצא הדאון, בדיעבד הייתי בגובה של כ -275 מטר ( ודיי ברור לי למה הוא לא העריך את המרחק בין שני הדאונים)

באיזשהו שלב מאד לא ברור הופיע הפושטק משום מקום והחליט ללטף לי את הדאון בגובה 275 מטר, נשמעה איזו נקישה שכמובן גם אותה הוא לא שמע ( אולי כדי שילך לבדיקה מקיפה - עיניים/אוזניים )
ושני הדאונים כאילו רקדו טנגו לרגע קט, כאשר מייד נפרדו דרכיהם באופן מאד לא אצילי כייאה לאופן בו דאונים דואים!

באותו רגע החסרתי פעימה, כיוון שהיו אלה טיסות הניסוי הראשונות שלי עם הכנף החדשה עם המיתקון של ה- top Drive.

אט אט ירדנו למטה בזהירות, ולמזלי הנזק היה מינורי עבורי, וגדול יותר עבור הפושטק הפוחז שהחליט מכל השמיים הענקיים שהיו מעלינו ועוד בגובה של 275 מטר להיפגש איתי ללא הזמנה מוקדמת ;)

הנזק לפושטק קצת יותר גדול מאופי סוג הכנף ממנה בנוי הדאון שלו
אצלי בכנף ה- טופסקיי 2 המשופרת נאכלה חתיכה בשפת ההתקפה.

מצ"ב ממצאים מזירת הפשע.
על פי המימצאים האם תוכלו לזהות מיהו הפושטק:confused:
b1yossi
20-04-2011, 23:03:16
תגיש תביעה כנגד הביטוח צד שלישי שלו....;)

eitan-ro
21-04-2011, 06:41:37
מי נתן לך רישון לטוס?? למה אתה טס לי בנתיב באותו גובה?? :)
לגבי "הראיה הקלוקלת" שלי, יאמר לזכותי שאמרתי שהדאונים בערך בגובה 250-260 מטר, וסטיה של 15 מטר באיינומטר שלי עדיין בתחום הטולרנס הסביר!
בכל מקרה הנזק לכנף שלי היה קצת יותר רציני ממה שחשבתי בהתחלה, אחרי חקירה מעמיקה יותר בבית גיליתי שנשברה הקורה, והבלזה בתוך הD-BOX נמעכה לחלוטין... אבל אין מה לדאוג כי הדאון כבר תוקן ומוכן לעוד פירואט בשמים!
איתן.

ZvikaF
21-04-2011, 09:08:19
לאחר בדיקה מעמיקה הגעתי למסקנה שנפגשת עם איתן, ובאמת קשה בצרה מכוונת "להפגש" בגובה, טוב שזה נגמר בלי צלילות ספירליות.