PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעיון ה-axn כבר לא טס על עיוור - יש לו טייס..

adibenbasat
22-04-2011, 01:51:31
הנה סיפור קצר:
ליגאל יש axn, לא מזמן טס מעל שדה חיטה ואיך שהוא (עדיין בחקירה- לא ברור..) הצליחה הסוללה "לקפץ" לה מחוץ לטיסן וליפול עם החופה איפה שהוא במעמקי שדה החיטה, לאחר חיפוש יסודי (יסודי זה קצת מוגזם, חיפש..) בשדה- לא נמצאו האבדות.
באחד מן הימים האחרונים (יום אחר..)נכנס יגאל לאחד הסופרים (הוא מספר): "הלכתי ישר לאזור של הבקבוקים, מצאתי איזה בקבוק שנראה לי מתאים, לא זוכר מה היה בו, מיץ או משהוא כזה..שלמתי בקופה,יצאתי מחוץ לסופר הלכתי לצד ושפכתי את מה שהיה בו, חזרתי הביתה והכנתי לי חופה חדשה".
בשבת יגאל בא עם הטיסן ושאל אותי אם אני יכול לסדר לו גם טייס, אז נזכרתי שיש לי איזה טייס נחמד מטיסן שהיה לי פעם, לקחתי את ה-axn לסטודיו וסידרתי לו טייס מקצועי שטס עד עצם היום הזה, לילה טוב:):):)

Flying_student
22-04-2011, 05:51:00
יפה, הטייס שומר גם עם הסוללה...

גם יפה וגם אופה

אייל שפירא
22-04-2011, 07:29:36
מקסים, אבל שתי שאלות -
1. איך עפה סוללה מטיסן??? הרבה AXNים עברו תחת ידי ואפילו הרקובים והמוכים ביותר ביניהם לא איבדו רכיבים באויר... גומיה פשוטה סביב החופה והגוף או פס קצר של דבק והכל נשאר במקומו.

2. עבודה מאוד נקיה ויפה, אבל איפה נכנסת עכשיו הסוללה, ומה מבטיח שהיא לא תיקח איתה את הטייס בצניחה הספונטנית הבאה?

edoman
22-04-2011, 08:30:16
*** יפה אהבתי את הרעיון .

Shlomi4046
22-04-2011, 09:01:12
חופה יפה

Boogle
22-04-2011, 10:22:38
מקסים, אבל שתי שאלות -
1. איך עפה סוללה מטיסן??? הרבה AXNים עברו תחת ידי ואפילו הרקובים והמוכים ביותר ביניהם לא איבדו רכיבים באויר... גומיה פשוטה סביב החופה והגוף או פס קצר של דבק והכל נשאר במקומו.

2?
מר שפירא היקר, נעדרת מהטייסת ביום בו בפירואט נפלא העפתי את הסוללה של הAXN של כרמי בגובה של כ 30 מטר באויר מעל שדה הקוצים המערבי.
הסוללה עפה כ100 מטר הרחק ממקום נפילתו של הAXN המסכן ושחר ידידינו בעל עיני הנץ רץ אליה ומצא אותה בין הקוצים...החופה נמצאה בהמשך בין קוצים אחרים.... לAXN שלום.

הסיבה פשוטה, סוללה חדשה ללא סקוטש עליה הפעילה את הכח הנדרש תוך כדי גלגול עצבני שלי :D
המחזה בהחלט היה מלהיב.

אדי, לא כתבת איזה משקה מתאים לנושא, ולא חבל לשפוך את התכולה?? למה לא לשתות אותה???

adibenbasat
22-04-2011, 11:05:12
טוב, הטייס מודבק על מעיין "מגש" או לשונית דיקט תעופתי שבעצם מוכנס כמו מגירה לתוך ה-epo הוא תפוס מאוד חזק, אבל אם יש בעיה בסרוואים אז אפשר פשוט לשלוף אותו, הוא לא פריע לסוללה כלל גם לא בהכנסה או בהוצאה שלה, הוא פשוט מעל הסרוואים.
בטיסה, יגאל כבר מצא גומייה לבנה שתאבטח את החופה וגם תשתלב עם החופה החדשה..
לגבי המיץ..אין לי מושג איזה, גם יגאל שקנה את הבקבוק לא זוכר אפילו מה הצבע שלו, הבקבוק עניין אותו לא המיץ, אבל לא נראה לי משהוא מיוחד מידי, בטח הרבה בקבוקים יתאימו.

magicjim
22-04-2011, 12:05:25
אהבתי - מגניב !!!

דוד פלד
22-04-2011, 17:53:27
מזל שה AXN לא נושא פצצות :(

adibenbasat
22-04-2011, 18:55:17
מזל שה AXN לא נושא פצצות :(
תגיד, אתה מחליף תמונות לפי השעות ביום? עוד מעט לילה, תשים לנו תמונה עם הפיג'מה שלך:eek:

sababa71
23-04-2011, 11:14:07
היום אחרי הטיסה גילינו שהטייס היה קצת מפונק והחליט להפעיל חימום - קצת יותר מידי
ועוד גילינו שאם מפעילים חימום אז הטייס יכול לגדל זקן .... לבן .... - המבין יבין !!

יאיר