PDA

צפייה בגרסה מלאה : ליכבוד מנהל האתר!!!

ronen1234
24-04-2011, 19:49:03
אני לא מבין מה מותר לירשום באתר ומה לא ? כשרושמים מי כיוון ואיזה מסוק אחי מטיס והוא מרוצה אז מישהו מיתלונן למנהל האתר !!! אז מנהל האתר תזהיר גם אותי ותנתרל אותי מגישה לאתר גם ! כי אני רואה שיש מי ומי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AMIR
24-04-2011, 22:00:50
אתה תרשום מה שאתה רוצה, אל תכפיש ואל תכתוב הודעות שיש בהם כדי לפגוע במישהו במישרין ובעקיפין!
גם לי הורידו מודעה תמימה לחלוטין שמנהל הפורום חשב כי יש בה כדי "להדליק" מדורה, הוריד והודיע לי למה!
יש פה אחידות וקו ישר לכאן ולכאן ואתה יודע בדיוק על מה אני מדבר!

liron mizrahi
24-04-2011, 23:05:31
רונן אני איתך...
אני לא מבין למה אני לא יכול לשבח מישהו(ישראל אסולין) על זה שהוא עוזר לאנשים וגם לי.
והתשובה שאני מקבל זה שזה נקרא פרסום מסחרי... אז אני שואל את עצמי אולי אני בעצם דפוק ולא יודע לקרוא את מה שאני רושם כי לא הוזכרה שום חנות שום טלפון לשיעורים פרטיים ובקיצור שום דבר רק כמה שאנחנו מעריכים את הבן אדם הזה.
אז לסיום אם יש אנשים שכואב להם אתה יודע איפה אז שישימו קרח ושישתו מים קרים לא פגענו באף אחד ולא עשינו רע.
אבל אין מה לעשות זאת מדינת משטרה וכנראה שגם פה באתר לא חסר מזה
תודה לירון.

אה ושכחתי ישראל אסולין אתה מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ומי שיש לו בעיה שאני ועוד 1000 איש חושבים ככה שיתמודד.

AMIR
25-04-2011, 08:28:40
שוב.... אתה יכול לפרסם שרכשת רפטור חדש נגיד.... לא מעניין אותנו מאיפה וממי.
בוא נאמר שמישהו עזר לך לכוון וביצע לך טיסת מבחן, מעניין אותנו שמו ולא את החנות אותה הוא מייצג.

יש?
בעיניי אתם יודעים בדיוק מה מותר ומה אסור אז..... יאלה גזגזו!

ziki
25-04-2011, 09:10:05
אה ושכחתי ישראל אסולין אתה מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ומי שיש לו בעיה שאני ועוד 1000 איש חושבים ככה שיתמודד.

לירון ורונן, אתם מוזמנים לשירשור שלי להמליך את המלך שלכם.
(לאן היתדרדרתי, אני לא מאמין שאני עושה את השטות הזו... :confused:)

ronen1234
25-04-2011, 10:54:05
בסך הכל מדובר באחי שכיוונו לו את המסוק ! ולא היה לו לעולם מסוק בגודל ועוצמה כאזות ולכן מהיתלהבות רשם שהוא נהנה מאוד ושיבח את ישראל... בלי קשר כולם חתומים כבעלי חנויות ומפרסמים את עצמם וזה עובר,!! בסופו של דבר העיקר שהוא נהנה מהמסוק ושהיה לכולם חג שמח!! כולם כולל כולם.........;)

guyro
25-04-2011, 11:41:20
בסך הכל מדובר באחי שכיוונו לו את המסוק ! ולא היה לו לעולם מסוק בגודל ועוצמה כאזות ולכן מהיתלהבות רשם שהוא נהנה מאוד ושיבח את ישראל... בלי קשר כולם חתומים כבעלי חנויות ומפרסמים את עצמם וזה עובר,!! בסופו של דבר העיקר שהוא נהנה מהמסוק ושהיה לכולם חג שמח!! כולם כולל כולם.........;)

חג שמח ומהנה :-)

lior_bar_ami
25-04-2011, 11:53:56
לירון ורונן, אתם מוזמנים לשירשור שלי להמליך את המלך שלכם.
(לאן היתדרדרתי, אני לא מאמין שאני עושה את השטות הזו... :confused:)

משעמם לך מאוד אה ציקי :)
לך תאכל על האש :D

ziki
25-04-2011, 12:09:26

אין לך מושג כמה אכלתי אתמול, בשביל כל החג ...

guy010284
25-04-2011, 15:01:08
יופי עכשיו אתה מרוצה מחקו לי את ההודעה למרות שלו כתבתי שם של עסק:mad:

sagi
25-04-2011, 16:03:05
ליאור אל תדאג לו הוא אוכל בשביל שניים :)
המענין זה מה קורה לו כששניהם יושבים לאכול :D

ZvikaF
25-04-2011, 18:57:13
רונן שלום

אני לא מנהל האתר, אבל אנסה לעזור ;) :

אני מקווה שהצלחת להבין מה לא לכתוב :confused:
אנחנו לא רוצים להפוך את השרשורים שכאן לשרשורי פרסום (וכבר היו כאלה) ייתכן שכוונתך תמימה, היא לא תובן ככזו ולכן נוקתה.
דרך אגב - יש מקום לפרסום וזה בפורום מיוחד.

מצד שני אתה בהחלט מוזמן להודות לאנשים שעזרו לך בצורה חברית ונשמח לקרוא זאת.

בברכת חג שמייח :)

johnny_black
26-04-2011, 18:51:55
יש משהו במה שרונן מנסה להעביר לכם , אם אתם מחליטים איזה הודעה להשאיר או למחוק אתם בעצם מנהלים כאן פורום לא 100% אמיתי אלא ״נקי״ מהודעות שלא מוצאות חן בעיניכם, אבל גם התשובה שלכם מוצדקת שאתם לא רוצים מדורות. עכשיו השאלה אם הפורום שומר על אוטנטיות?
אני בעד מחיקת הודעות שמכילות תוכן פוגעני כמו בכל פורום, אבל גם צינזור שבחים? קצת מוגזם גם בשביל פורום נישה לא?
לפעמים אני תוהה אם אנשים כאן בשביל התחביב....
בכל מקרה חייבים להרגע, לנשום, קרח תמיד בא טוב , וראינו שכולנו נפגשים בסוף בשטח (;

ויחי המלך גיא רוגלית ( זה חובה עכשיו)

liron mizrahi
26-04-2011, 21:54:40
בקיצור לכל הסתלבטנים פה והנדחפים כל הבאלגן הזה נגרם בגלל בחור אחד שאני לא אנקוב בשמו אבל הוא יודע שמדובר בו
שהלך והתלונן למעיין דרימר המנהל של הפורום!!!
בכל מקרה כנראה שכואב לו יותר ממה שזה נראה אבל אנחנו נאחל לו רק בריאות והצלחה :)

ziki
27-04-2011, 09:02:18
בקיצור לכל הסתלבטנים פה והנדחפים כל הבאלגן הזה נגרם בגלל בחור אחד שאני לא אנקוב בשמו אבל הוא יודע שמדובר בו
שהלך והתלונן למעיין דרימר המנהל של הפורום!!!
בכל מקרה כנראה שכואב לו יותר ממה שזה נראה אבל אנחנו נאחל לו רק בריאות והצלחה :)

כאן אתה טועה בגישה, זו עוד פעם סוג של עקיצה מיותרת לצד השני.
הבלאגן נגרם בגלל מלחמה מטופשת של שני צדדים שהלקוחות של כל צד מנסים להאדיר את שמם לאורך זמן בשירשורי מלכים מטופשים!
אם לא הבנת השירשור הציני שלי בנושא נועד להוריד את המתח המטופש הזה בין הצדדים ולהכניס את העניין לפרופורציה מפני שהנושא לא תורם כלום ומסב רק נזק.
אני מבין לגמרי את מעיין שהחליט לצנזר את העניין, הוא בדעה של רוצים להתנצח ולפאר שם של מישהו על חשבון אחר אז חפשו מקום אחר לעשות זאת, במיוחד שמדובר בהקשר עסקי.
אתה יכול לקרוא כאן לאנשים "סתלבטנים ונדחפים" אבל קח עצה קטנה ממישהו שמכיר את התחום הזה לא מהיום, בסוף פוגשים את כולם בשטח ואף פעם לא תדע מי זה שיהיה זמין בעתיד להושיט לך יד לעזרה.
עבור 99% מהגולשים כאן זה רק תחביב, תטיס תהנה תצחק, כל מלחמות האגו הללו מיותרות, אף אחד לא פגע בך ובטח שלא במתכוון ותאמין לי שאם תתייחס לעניין בצורה הראויה הכל יראה לך שונה.

valaza
27-04-2011, 09:53:26
אדם שנותן שירות כלשהו בתשלום הוא "בעל עסק"
אין בפורום מקום לבעלי עסקים לקדם את עצמם, זו לא מטרת הפורום (הרי אנחנו באינטרנט והכל חסוי, למה שבעל עסק זה או אחר לא יפתח 20 שמות משתמשים וישבח את עצמו יום ולילה?)
באמת שזה לא נעים לגלוש באתר שמלא בפרסומות (וכל אחד מנסה להאדיר את עצמו לעומת זולתו).
ואם יש פרסומת אחת שלא מטופלת, יבואו עוד רבות בעקבותיה
אלו חוקי האתר, לא אהבת, אתה לא חייב להיכנס, אתה יכול לפנות לXXXXXX שפירסמת בכל השאלות שלך...

liron mizrahi
27-04-2011, 10:00:15
הבלאגן נגרם בגלל מלחמה מטופשת של שני צדדים שהלקוחות של כל צד מנסים להאדיר את שמם לאורך זמן בשירשורי מלכים מטופשים!
אם לא הבנת השירשור הציני שלי בנושא נועד להוריד את המתח המטופש הזה בין הצדדים ולהכניס את העניין לפרופורציה מפני שהנושא לא תורם כלום ומסב רק נזק.
אני מבין לגמרי את מעיין שהחליט לצנזר את העניין, הוא בדעה של רוצים להתנצח ולפאר שם של מישהו על חשבון אחר אז חפשו מקום אחר לעשות זאת, במיוחד שמדובר בהקשר עסקי.
אתה יכול לקרוא כאן לאנשים "סתלבטנים ונדחפים" אבל קח עצה קטנה ממישהו שמכיר את התחום הזה לא מהיום, בסוף פוגשים את כולם בשטח ואף פעם לא תדע מי זה שיהיה זמין בעתיד להושיט לך יד לעזרה.
עבור 99% מהגולשים כאן זה רק תחביב, תטיס תהנה תצחק, כל מלחמות האגו הללו מיותרות, אף אחד לא פגע בך ובטח שלא במתכוון ותאמין לי שאם תתייחס לעניין בצורה הראויה הכל יראה לך שונה.

דבר ראשון אף אחד לא מנסה להתסיס פה אף אחד זה ששיבחתי פה את ישראל זה לא אומר שאני צריך לחשוב פעמיים זה מה שבא לי לרשום ולהגיד ובאמת שלא מעניין אותי מלחמות של אנשים אחרים זה לא מתפקידי להיות משכין שלום.
עזוב זה סתם לטחון מים בכל מקרה שיהיה שבוע טוב. :)

wonderd
27-04-2011, 10:30:16
ואם יש פרסומת אחת שלא מטופלת, יבואו עוד רבות בעקבותיה
אלו חוקי האתר, לא אהבת, אתה לא חייב להיכנס, אתה יכול לפנות לXXXXXX שפירסמת בכל השאלות שלך...

פה גם אני צריך לומר משהו קטן למרות שאין לי צד בזה ולמרות שאני לא מעוניין לעמוד בצד כלשהו וחושב שכולם אנשים ראויים, כל אחד בדרכו שלו, כל אחד והחסרונות שלו; אין בעיה עם הצנזורה לפירסומות של נותני שירות בתשלום - אבל שהחוקים יהיו שווים לכולם!

liron mizrahi
27-04-2011, 10:44:56
פה גם אני צריך לומר משהו קטן למרות שאין לי צד בזה ולמרות שאני לא מעוניין לעמוד בצד כלשהו וחושב שכולם אנשים ראויים, כל אחד בדרכו שלו, כל אחד והחסרונות שלו; אין בעיה עם הצנזורה לפירסומות של נותני שירות בתשלום - אבל שהחוקים יהיו שווים לכולם!

מסכים איתך בהחלטטטטטטטט.
רק הבעיה היא שמי שמזיל יותר דמעות מקבל את מה שהוא רוצה.

איציק רונן
27-04-2011, 12:10:36

אוי, אני מרגיש ממש צדיק עכשיו (ההוא שמלאכתו נעשית בידי אחרים).
תודה מעומק ליבי, אי אפשר היה להציג ולהאיר את המצב בצורה טובה יותר.

במידה ויפתחו הרבה שרשורי סבבה ישראל/קדימה בר-עמי, או כמו שאמר הרבן למעלה "שרשורי מלכים", זה פשוט יהפוך את כל הפורום וההודעות למגוחכות. האמת שזה מצער אבל פחות מטריד אותי, ככה אתם רוצים שפורום מסוקים יראה, תיהנו.

ישנו היבט נוסף שלמעשה הוא הוא הסיבה האמיתי לצנזורה האיומה שאנו משליטים כאן: הבעיה האמיתית מתחילה כאשר מישהו חושב שאולי הוא נפגע מאיזה בעל חנות, וזה יכול להיות ברמת הקונקטור ואז אין לאותו אדם שום בעיה להכפיש את החנות עד חורמה ואפילו לשפוך את דמו של זה או אחר, כי הוא או החבר שלו ממש נפגעו.
כאשר מדובר בפגיעה במטה לחמו, מקור פרנסתו של מישהו, פתאום הדברים נראים אחרת. אנחנו מקבלים דרישות מיידיות לחסום, ולצנזר רחמנא לצלן את אותו כותב ואפילו איומים בתביעות על אובדן הכנסה ופגיעה בעסק.

ולכן הוחלט לא לאפשר שרשורים, לא בעד ולא נגד. ברור?

החברה הללו הם אנשים מצוינים, מהטובים בתחביב ואני מאחל להם שיצליחו גם כבעלי עסק.
שניהם מזמן קיבלו את ההסבר הנ"ל והסכימו איתו, אשמח שגם שאר החברים.

איציק

guyro
27-04-2011, 12:23:04
+1 לאיציק ו- +1 לציקי.

לירון, מבלי לפגוע בך, אני חבר טוב מאוד של 2 הצדדים ואני עוזר להם ומייחל להם הרבה הצלחה בעסקים הטריים שהם רק פתחו,

בשבועות האחרונים אני כעוס מלראות את ההתנהלות של כולנו, צריך להרגיע את השטח ולתת לפערים להתאחות ככל שניתן.

כל עוקצנות מיותרת או מילות הלל לא תורמות בשלב זה.

התחביב של המסוקים מאוד התפתח בשנים האחרונות ועלינו להמשיך במומנט הזה.

גיא.

ZvikaF
27-04-2011, 13:00:15
ואני חושב שבזאת מיצינו את העניין, וטחנו אותו עד דק, ובזאת אני סוגר השרשור :)