PDA

צפייה בגרסה מלאה : יום שבת תחרות F5J

gillb
25-04-2011, 21:34:32
יום שבת 30.4.2011 פרטים בהמשך השבוע

גיל ברקאי, צורן

gillb
26-04-2011, 15:48:32
פרטים נוספים

1. התחרות תתקיים ביום שבת 30.4.2011 בשעה 9:00 (כפי שמופיע בלוח התחרויות בפורום זה). התחרות פתוחה לכולם בכפוף לתשלום דמי השתתפות, 70 ש"ח לחבר ה"קלוב", 140 ש"ח לאורח. את המחירים אני מציין מזכרוני, כך, שיכול להיות שיהיו שינויים קטנים לכאן או לכאן. פרטים מדויקים אפשר לקבל ב"קלוב". מי, שמעונין להשתתף חייב להירשם לתחרות מבעוד מועד במשרדי ה"קלוב" (מספר הטלפון ב"קלוב": 03-5109930).

2. התחרות תתקיים בשדות בסמוך ל"הר הזבל" של רעננה. מצורפת תמונה של מיקום התחרות (פחות או יותר) מגוגל.

3. איך מגיעים: אפשר מרעננה (לא מכיר את הדרך). למגיעים מבני ציון: בכביש היוצא מבני ציון דרך השדות לכיוון מערב קיימת פניה שמאלה (דרומה) בדיוק מול הפניה למנחת "חוות רונית". נוסעים דרומה כ 2 ק"מ, משמאלכם ניתן יהיה להבחין ברכבים של המתחרים ואת ההתארגנות. מצאו לכם שביל מתאים לנסיעה והגיעו למקום.

4. בהתאם למה שנמסר לי יתכן ויהיו שינויים במיקום התחרות. במידה ויהיו אעדכן כאן בפורום.

בהצלחה למתחרים.

בברכה
גיל ברקאי, צורן

eitan-ro
26-04-2011, 16:49:28
בהצלחה!

gillb
30-04-2011, 13:12:46
סיכום תחרות F5J היום ליד "הר הזבל" ברעננה.

יופי של תחרות. רוח חזקה מאוד ותנאים מאתגרים.

מקום ראשון: ישראל אופק
מקום שני: בועז ברנע
מקום שלישי: גור שפירא

אחרי שהתברר לי שכבודי ניצל :D התפניתי גם לצלם קצת. להלן מבחר תמונות מהתחרות

בברכה ונתראה בתחרות הבאה
גיל ברקאי, צורן

eitan-ro
30-04-2011, 14:46:41
יפה מאד.. איזה מקום אתה לקחת?

Boaz Barnea
30-04-2011, 15:35:30
גיל כל הכבוד
עמדת יפה מאד בתנאים המשוגעים ששררו היום רוחות חזקות, טרמיקה דלה
אני בטוח שתגיע רחוק בתחרויות הבאות
התמדה זה הענין, יישר כח

רק בשמחות

wind556
30-04-2011, 16:05:00
כרגיל, היתה הזדמנות לאנשי הפורום לראות דברים שונים, אבל העדיפו את הקלקריאדה הרגילה.
נראה לי שמקצוענות הפכה לשם גנאי ברחבי הטיסנאות בארץ
בתחרות כזאת, קרובה למרכז, בשעה נוחה ביותר, היו צריכים להיות מאות צופים, היו כמה בודדים.
והבודדים (וביניהם אני כמובן) נהנו ביותר, היה מה ללמוד....היה מה לראות...

eitan-ro
30-04-2011, 16:45:16
כרגיל, היתה הזדמנות לאנשי הפורום לראות דברים שונים, אבל העדיפו את הקלקריאדה הרגילה.
נראה לי שמקצוענות הפכה לשם גנאי ברחבי הטיסנאות בארץ
בתחרות כזאת, קרובה למרכז, בשעה נוחה ביותר, היו צריכים להיות מאות צופים, היו כמה בודדים.
והבודדים (וביניהם אני כמובן) נהנו ביותר, היה מה ללמוד....היה מה לראות...
אי אפשר לנסח את המשפט הזה טוב יותר... זה ממש ככה!

gillb
30-04-2011, 17:45:07
יפה מאד.. איזה מקום אתה לקחת?

כאמור "כבודי ניצל" :D מקום אחד לפני אחרון - שיפור מפעם קודמת. אומנם יש לי נסיבות מקלות אבל זה לא המקום לתירוצים.

גיל כל הכבוד
עמדת יפה מאד בתנאים המשוגעים ששררו היום רוחות חזקות, טרמיקה דלה
אני בטוח שתגיע רחוק בתחרויות הבאות
התמדה זה הענין, יישר כח

בועז, תודה רבה על העידוד. העזרה שלך בזמן ההטסה עזרה מאוד. למדתי ממך היום המון!!! תודה!!

בברכה
גיל ברקאי, צורן

asafh1
30-04-2011, 17:49:23

עודד ,
אתה מתלונן על הקלקריאדה הרגילה ?

הרי בזכותך המכירות באופיס דיפו מחלקת "פוליגל" עלו במאות אחוזים ....
בגללך אנשים מכסים את השמים בתיקי ציור מעופפים ....

פלא שאין להם זמן להגיע לתחרויות ?
חומר למחשבה ...
אסף

wind556
01-05-2011, 10:27:53
עודד ,
אתה מתלונן על הקלקריאדה הרגילה ?

הרי בזכותך המכירות באופיס דיפו מחלקת "פוליגל" עלו במאות אחוזים ....
בגללך אנשים מכסים את השמים בתיקי ציור מעופפים ....

פלא שאין להם זמן להגיע לתחרויות ?
חומר למחשבה ...
אסף

אסף ידידי היקר
גם בפוליגל אפשר לבנות גרוטאות ואפשר לבנות בצורה מקצועית ומדוייקת
מקצוענות משמעה לדעת לבנות נכון בכל חומר, גם את הטיסן הנכון וגם באיכות מתאימה לדרישות
להזכירך, כולם הטיסו מוגי והתלהבו ממנו, אבל הבנתי שאפשר את אותו קונספט לשכלל מאד, ולראיה הבז, שכל מי שהטיס אותו, כל מי שבנה אותו, מבין שזה לא עוד "קלאסר מעופף" אלא טיסן משובח ביותר שעומד ואפילו לוקח בתחרות האיכות מול טיסנים כמו הפאנג'ט של מולטיפלקס ודומיו.

כמו כן זה חלק שולי בתוך הטיסנאות שלי. הדאון החדש שלי, שכבר עבר טיסת מבחן בהצלחה עצומה, הושקעו בו מעל 300 שעות עבודה וים של כסף, והתוצאה קצרה שבחים מפי גדולי המטיסים בארץ . בהשקעה שהשקעתי בו יכולתי לקנות עשרות טיסני קלקר משעממים מהסיני.

אני לא מתלונן על יכולת נמוכה של רוב הטיסנאים (והיכולת נמוכה, זאת עובדה), אבל אפילו לא להתעניין?????
לא להגיע לארוע שיש בו מה לראות ומה ללמוד?
קח את זה כחומר למחשבה....

(גם אימפוטנט יכול להנות מלראות בחורה יפה וסקסית:p )

eitan-ro
01-05-2011, 12:39:55
אסף - אני נוטה להסכים אם עודד... עד שלא ראיתי את הטיסן פוליגל שלו זלזלתי מאד ב"קלקריאדה", אבל הטיסן שלו בנוי בצורה נכונה (עד כמה שהפוליגל מאפשר) וטס בהתאם... כמובן שהוא פחות טוב מטיסן קשיח אבל ההבדל לא כזה גדול באופן יחסי וזה עדיף בהרבה מהטיסן הקלקרי הממוצע.
הבעיה של 90% מהטיסנאים היום שהם טיסן שיהיה רק זול, האיכות בכלל לא מעניינת אף אחד והיא אפילו מילת גנאי בכל מה שקשור לטיסנאות. הסיבה לזה נוסעת מגורם אחד עיקרי - הטיסנאים האלו פשוט מאד לא חשופים ולא יודעים בכלל על קיומם של טיסנים אחרים פרט לקלקרים ומסוקים... הם חושבים שמה שיש להם טס הכי טוב ושאין שום דבר יותר טוב מיזה, אבל הם לא מבינים שאיכות בניה ודיוק = המון המון הנאה!
אני ממליץ לך ולשאר הטיסנאים שמטיסים קלקרים לצאת קצת מ"בועת" הקלקר ולראות עולם אחר ומהנה בטירוף.
לצערי אני יודע שמה רשמתי כאן כנראה יפול על אוזנים ערלות, אבל אני אופטימי שאולי בכל זאת 1-2 טיסנאים מתוך המאות שקראו את השירשור הזה ירצו קצת להתקדם ממה שיש להם היום.
איתן.

Gil
01-05-2011, 17:25:09
אסף - אני נוטה להסכים אם עודד... עד שלא ראיתי את הטיסן פוליגל שלו זלזלתי מאד ב"קלקריאדה", אבל הטיסן שלו בנוי בצורה נכונה (עד כמה שהפוליגל מאפשר) וטס בהתאם... כמובן שהוא פחות טוב מטיסן קשיח אבל ההבדל לא כזה גדול באופן יחסי וזה עדיף בהרבה מהטיסן הקלקרי הממוצע.
הבעיה של 90% מהטיסנאים היום שהם טיסן שיהיה רק זול, האיכות בכלל לא מעניינת אף אחד והיא אפילו מילת גנאי בכל מה שקשור לטיסנאות. הסיבה לזה נוסעת מגורם אחד עיקרי - הטיסנאים האלו פשוט מאד לא חשופים ולא יודעים בכלל על קיומם של טיסנים אחרים פרט לקלקרים ומסוקים... הם חושבים שמה שיש להם טס הכי טוב ושאין שום דבר יותר טוב מיזה, אבל הם לא מבינים שאיכות בניה ודיוק = המון המון הנאה!
אני ממליץ לך ולשאר הטיסנאים שמטיסים קלקרים לצאת קצת מ"בועת" הקלקר ולראות עולם אחר ומהנה בטירוף.
לצערי אני יודע שמה רשמתי כאן כנראה יפול על אוזנים ערלות, אבל אני אופטימי שאולי בכל זאת 1-2 טיסנאים מתוך המאות שקראו את השירשור הזה ירצו קצת להתקדם ממה שיש להם היום.
איתן.

הי איתן,

אני הייתי רוצה להתקדם למשהו רציני בשמחה :rolleyes:

האם תוכל לעזור לי בזה :cool:

דוד פלד
11-05-2011, 10:29:27
סיכום תחרות F5J היום ליד "הר הזבל" ברעננה.

יופי של תחרות. רוח חזקה מאוד ותנאים מאתגרים.

מקום ראשון: ישראל אופק
מקום שני: בועז ברנע
מקום שלישי: גור שפירא

אחרי שהתברר לי שכבודי ניצל :D התפניתי גם לצלם קצת. להלן מבחר תמונות מהתחרות

בברכה ונתראה בתחרות הבאה
גיל ברקאי, צורן

אפשר סירטון בבקשה ?

gillb
11-05-2011, 10:59:28
אין לי סרטונים. רק תמונות.

בתחרות הבאה (אוקטובר 2011) אשתדל להיערך גם לסרטונים. זה תלוי בזמן הפנוי שיש לי בין מקצה למקצה.

בשולי הדברים הייתי מוסיף, שאולי כדאי ש"הקלוב" ידאג לצלמי תמונות וסרטונים בתחרויות מטעמו. לדעתי לא חסרים טיסנאים מתנדבים הבקיאים באומנות הצילום (דגש על בקיאים באומנות הצילום!!), שיהיו מוכנים לצלם ולהסריט בתחרויות.

בברכה
גיל ברקאי, צורן