PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה שלום ותודה לכם . אני רוצה ליקנות Apprentice E-flite’s מה מה מה הדיבור עליו

אבי רון
28-04-2011, 19:40:19
אני הייתי רוצה לדעת אם זה טיסן נחמד וסביר ביחד

אני לא מסוגל להבין משהו למה באתר של E-flite’s הטיסן עולה $229.99
הינה המיפרט שלו יותר נכון מה שבא בחבילה
http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFL2900

איפו שהוא בארץ בחנות אמינה המחיר של הטיסן טיפה יותר מ2000 שקל למה?
עכשיו זו השאלה האם שווה להזמין אותו מהאתר או מה מה לעשות

תודה לכם:):):)

Flying_student
28-04-2011, 20:07:32
הטיסן עצמו מעולה.

המחיר, תמיד בארץ יותר יקר. דווקא מה שאתה מצאת הוא ביחס של כל דולר פחות מ-10 שקל, שזה די נמוך (תתפלא).

גיא חנוך
28-04-2011, 20:42:50
שאתה קונה בארץ קח בחשבון את הדברים הבאים:

טיסן עולה 230 $
משלוח לטיסן כזה בשבילך אם תזמין יעלה בסביבות ה 60$-80$
מיסים לטיסן יהיו באזור ה 100$
בינתיים יצאת ב 1400 ש"ח כולל עמלת PAYPAL לפי מה שיצא לי עדכני להיום

האם הטיסן בחנות כולל מערכת רדיו וכל מה שדרוש בנוסף? לפי מה שאני יודע המחיר כולל .....
אם לא וההפרש באמת גדול מ 600 ש"ח אל תתבייש להתמקח קצת , בתור אחד שעבד בחנות כזאת התפשר על המחירים לפעמים
ובתור לקוח שקונה דיי הרבה ציוד תמיד מגיעים עם המוכר למחיר הוגן .

אם המחיר כולל מערכת רדיו , סוללה ומטען אין מה להתמקח . המחיר מצויין.

אייל שפירא
28-04-2011, 20:49:00
זהו טיסן מצויין ביותר, הוא מגיע מוכן לגמרי לטיסה כחבילה הכוללת מטען בסיסי וסוללה טובה, וגם שלט DX5 שלא ממש מומלץ להטיס איתו לאורך זמן כי יש לו מוניטין בעייתי.
מחיר החבילה השלמה הוא (כמדומני) בסביבות 2500 שקל.*

אם תוכל לרכוש את הטיסן בלבד ללא הקישקושים מסביב ולחסוך בערך 1000 שקל תוכל לרכוש בסכום הזה טורניג'י 9X, מטען והרבה יותר מסוללה אחת.

בכל אופן עם כל איכויותיו המופלאות של הטיסן הזה אני מדגיש שכדאי מומלץ רצוי וראוי לבצע את הטיסות והנחיתות הראשונות בליווי מדריך.

* - את האפרנטיס שלי רכשתי לפני כשנה בערך ויתכן שהמחירים השתנו.

גיא חנוך
28-04-2011, 20:49:15
הטיסן עצמו מעולה.

המחיר, תמיד בארץ יותר יקר. דווקא מה שאתה מצאת הוא ביחס של כל דולר פחות מ-10 שקל, שזה די נמוך (תתפלא).

אני מתפלא
נכון שמוכר צריך להרוויח אבל דולר ל 10 ש"ח? זה יקר!

*מוכר קונה סחורה בהנחה גדולה
*מוכר מזמין משלוחים גדולים , לא חבילות קטנות וסכום המשלוח לפריט יותר זול בהרבה ממה שאתה משלם
*מוכר מזדכה על המע"מ

שהדולר לקנייה הוא פחות מ 3.50 מדובר באחוזי רווח שמנים במיוחד במקרה שהלקוח לא מתמקח..

שרון2785
28-04-2011, 21:07:38
אני חושב שעדיף ללכת על MENTOR של MULTIPLEX גם אם תקנה את הגוף בארץ וסט אפ סיני לא תגיע למחיר הזה
ומנטור יותר גדול ויותר יציב בטיסה במיוחד למתחילים.

omri1232
28-04-2011, 21:20:37
בתור אחד שהתחיל עם אפרנטיס ויש לי עוד 8 חברים מהישוב שלי שהחילו איתו אני יכול להעיד שהאפרנטיס הוא הטיסן הטוב ביותר למתחילים, הן מבחינת החומר ממנו הוא עשוי, הן מבחינת היכולות האוירובטיות שלו והן מבחינת הערכה המלאה למתחיל שמגיע איתו שדרך אגב לעולם לא אכזבה אותי ואני באמת שלא מבין למה מלכלכים על הDX-5 כי הוא שלט מצויין, הטסתי גם את המנטור מספר פעמים ואי אפשר להשוות בין העגלה המסיבית והכבדה שנקראת מנטור לטיסן הקל הכיפי הנוח ואמין שנקרא אפרנטיס.... מקווה שעזרתי
עומרי:)

אבי רון
28-04-2011, 22:06:48
ממש ממש תודה
זה פשוט מדהים איזה מהר אתם עונים

מה לגבי FUNCUB גם הוא לא רע . ולי יש בעיות בנחיתה

mixerfix
28-04-2011, 22:28:22
FUNCUB יותר קטן, תזזיתי, זריז (לפחות ממנטור).

מ

Flying_student
28-04-2011, 22:38:08
בתור אחד שהתחיל עם אפרנטיס ויש לי עוד 8 חברים מהישוב שלי שהחילו איתו אני יכול להעיד שהאפרנטיס הוא הטיסן הטוב ביותר למתחילים, הן מבחינת החומר ממנו הוא עשוי, הן מבחינת היכולות האוירובטיות שלו והן מבחינת הערכה המלאה למתחיל שמגיע איתו שדרך אגב לעולם לא אכזבה אותי ואני באמת שלא מבין למה מלכלכים על הDX-5 כי הוא שלט מצויין, הטסתי גם את המנטור מספר פעמים ואי אפשר להשוות בין העגלה המסיבית והכבדה שנקראת מנטור לטיסן הקל הכיפי הנוח ואמין שנקרא אפרנטיס.... מקווה שעזרתי

לא הטסתי את האפרנטיס אף פעם. אבל מי שקורא למנטור עגלה הוא לא מבין מה הוא אומר. לדעתי מדובר בשני טיסנים טובים מאוד. כשתקנה מנטור לא תהיה מחוייב לקנות שלט באותה חבילה.

lior_shenhar
28-04-2011, 22:44:44
אני חושב שעדיף ללכת על MENTOR של MULTIPLEX גם אם תקנה את הגוף בארץ וסט אפ סיני לא תגיע למחיר הזה
ומנטור יותר גדול ויותר יציב בטיסה במיוחד למתחילים.

מנטור הטיסן הכי טוב שיש אפרינטס זה עגלה לידו
מנטור גדול מסיבי חזק וקל לתיקון
ראיתי אותם אחד לייד השני וזה כמו להשוות מרצדס לסובארו
לך על מנטור יותר זול יותר טוב

mixerfix
28-04-2011, 22:47:43
הטסתי גם את המנטור מספר פעמים ואי אפשר להשוות בין העגלה המסיבית והכבדה שנקראת מנטור לטיסן הקל הכיפי הנוח ואמין שנקרא אפרנטיס.... מקווה שעזרתי

איך אתה מעז!?!?!?!?!?! אתה מעליב את המנטור שלי. אבא שלי שוטר ואני יקרה לו והו ירעה לך מזה!

עכשיו ברצינות - מנטור הוא טרינר וטיסן גורר - לא מכונת אוירובטית. הוא די זריז, יש לו לא מעט כח, תלוי כמובן בסט-אפ. אני הטסתי מנטור גם עם 1100KV וגם עם 500KV (ב- 15 וולט). מאוד שונה. אני מקווה להספיק להטיס אותו עם 500KV ו- 22 וולט, לפני שאצליח להפטר ממנו (שיקולי מקום).

מרק

מרק

דניאל דקל
28-04-2011, 23:20:29
מה ששמת בלינק זה ללא רדיו
כולל רדיו זה 300$
http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFL2725

החשבון הנכון לאפרנטיס הוא כזה:
עלות 300$
משלוח 70$ (הערכה אופטימית)
סה"כ 370$

מיסים 30% 111$

סה"כ סופי 480$= 1700 ש"ח

אם תשלם בארץ במזומן (כך תשלם כאשר תרכוש אותו בחו"ל) תקבל הנחה של כ 10% ולכן
תוכל לקבל אותו תמורת 2000 ש"ח

אני חושב ששוה לשלם עוד 300 ש"ח, ולקבל אותו מיידית, כולל הדרכה ואחריות
אגב, אם אתה מעוניין יש חניך שלי שמעוניין למכור את שלו. טס אולי 5 טיסות וכולל 2 בטריות. הטיסן במצב כמו חדש.
המחיר כ 1300 ש"ח לכל החבילה, גמיש. צור קשר אם אתה מעוניין. אני גר בגליל המערבי.

אייל שפירא
29-04-2011, 08:16:04
רק שיהיה פה קצת סדר -
מחירו של קיט מנטור פלוס אלקטרוניקה סינית יהיה נמוך ממחירו של אפרנטיס עם אלקטרוניקה מקורית של Eflite.
במחיר של האפרנטיס אתה מקבל טיסן שלם מורכב ולא צריך להלחים ולהדביק כלום, בזמן שקיט המנטור מגיע בחלקים נפרדים שצריך להדביק, להרכיב, להלחים אלקטרוניקה ולהבריג\להדביק אותה. אם תעשה את החשבון הזה תבין שהמחיר שלהם בסופו של דבר די דומה.
שניהם מצויינים למתחילים, יש להם שטח כנף גדול, המנטור גדול יותר פיזית מהאפרנטיס אבל זה גם אומר שהוא כבד יותר וצורך סוללות בהתאם.
לאפרנטיס יש דיהדרל בכנף, ולמנטור אין (אם אני זוכר נכון), ולאפרנטיס יש גם מבנה מיוחד לשפת ההתקפה של הכנף שמפחית מאוד את זוית ההזדקרות ובכך הופך להיות אחד הטיסנים הסלחניים ביותר בשוק.

FUNCUB הוא לא טיסן אידיאלי למתחילים. הוא הרבה יותר אירובטי, אין לו דיהדרל, והוא מהר מאוד מעודד "השתוללות" באויר.

נ.ב.
כל השמצות ה"עגלה" הן גם לא מכובדות, וגם לא מועילות. אנא היצמדו להתעסקות במה טוב בטיסן מסויים ולא במה רע באחרים.

avimag
29-04-2011, 08:52:29
מכיוון שאני מטיס FUNCUB ואפרנטיס , אני יכול לחוות דעה על שניהם מנקודת ראות של מתחיל .
לדעתי ( בניגוד לדעת אייל ) ה FUBCUB מעולה למתחילים . הוא גדול , מאוד יציב ומדויק באוויר ויתרונו הגדול הוא כני הנסע הגדולים שלו , שמעניקים ביטחון בנחיתות
ביחוד אם בשטח ההטסה אין כביש סלול או דשא , אלא כורכר .
מי שרוצה לבצע אירובטיקה בסיסית ( וזה נתון להחלטת המטיס ) , יכול לבצע עם שני הטיסנים . האפרנטיס מספיק חזק ומהיר כדי לבצע לופים וטיסות הפוכות , כמו גם ה FUNCUB.

האפרנטיס מהנה מאוד באוויר , אבל המגרעת העיקרית שלו ( לפחות בטיסן שלי ) היא גלגל האף . כל ניסיונותי לקבע את ציר הגלגל , כך שניתן יהיה לנהג אותו על הקרקע לא צלחו , ולבסוף תושבת הפלסטיק שלתוכה נכנס הציר נשברה . כיום הגלגל מקובע ( ללא יכולת ניהוג ) בעזרת כמה סוגי דבקים ובינתיים זה מחזיק מעמד .

את ההטסות הראשונות של האפרנטיס עשיתי בליווי מדריך , ולמעשה חזרתי להטיסו , רק אחרי שצברתי ביטחון בנחיתות עם ה FUNCUB .

אבי