PDA

צפייה בגרסה מלאה : axn

חסון
01-05-2011, 07:14:06
ב-axn הדבקתי את מוט הקרבון בצד אחד ועל הריצפה הוא לא יציב ,נופל לכיוון הכנף המודבקת
(זה בסדר?)לא נראה הגיוני שזה משקל של הדבק

אייל שפירא
01-05-2011, 07:46:52
א. אולי זה כן המשקל של הדבק. באיזה דבק השתמשת?

ב. שים מתחת לכנף השניה כמה מטבעות של 10 אגורות עם סרט דבק כדי לאזן את המשקל.

eyali0001
01-05-2011, 09:28:58
אולי לא הצמדת מספיק את הכנפיים, אם תביט מלמעלה הקימור של הכנפיים יתן לך קנה מידה אם הצמדת אותם עד הסוף או לא.

Liav
01-05-2011, 09:44:28
אני בחרתי שלא להדביק את הקרבון בכלל.
לדעתי אין סיבה שכנף אחת תהיה מחוזקת והשניה לא - חוסר סימטריה בחוזק יכול רק לגרום לבעיות.
מהנסיון הקצר שלי (5 הטסות) הכנף מחזיקה מעמד מצויין.

ולשאלתך:
תמיד יכול להיות מצב שבו כנף אחת כבדה יותר מהשניה.
אבל כמו שאמרו לפני - בדוק שאכן הטיסן מורכב כמו שצריך (שתי הכנפיים צמודות עד הסוף), ואם כן, הוסף משקולת בצד המתאים לאיזון הטיסן.

חסון
01-05-2011, 10:15:41
הדבק שמגיע עם הטיסן
וכן הכנפיים עד הסוף כמובן עם המגבלה של החוטים והפלגים השחורים של המפצל שנדחסים באיזור החיבור
צריך להוסיף משקל הרבה יותר רציני
יכול ליהיות שהמוט לא מונח ממש במרכז?
אם אני הוסיף משקל ,לא ישפיע על הטיסה?

אייל שפירא
01-05-2011, 10:32:20
אם לא תוסיף משקל זה ישפיע יותר.

Liav
01-05-2011, 11:36:38
הדבק שמגיע עם הטיסן
וכן הכנפיים עד הסוף כמובן עם המגבלה של החוטים והפלגים השחורים של המפצל שנדחסים באיזור החיבור

זה בדיוק העניין - אולי באמת אחת הכנפיים שלך לא נכנסת עד הסוף ולכן יש חוסר באיזון
פרק את הכנפיים ונסה לחבר אותם ללא הגוף.
הכנפיים צריכות להיות צמודות לחלוטין - כמו שני חלקים של פאזל (גם המחבר מזכיר את זה).
הפלאגים בפנים באמת מאוד מפריעים לחבר את הכנפיים, אבל יש שקע בין הכנפיים שבהם הפלאגים יכולים לשבת.
כשתחבר את הכנפיים ללא הגוף, תוכל לראות את החור הזה בבירור, ותנסה למקם שם את הפלאגים, כשתחבר אותם לגוף.
לקח לי 10 דקות עד שהצלחתי לדחוף את הפלאגים למיקום המדוייק ורק אז הצלחתי להצמיד את הכנפיים לגמרי.