PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! לא כול הנוצץ זהב ולא כול מה שיקר תמיד טוב

AVIV123
06-05-2011, 19:44:47
מכתב שרשמתי ל HIROBO מה אתם חושבים היה צריך להחליף לי מנוע שנראה כמו מנוע של 5 דולר אצל הסיני ועלה לי 400 שח בטיסני חיפה ?
hi
I have quark sg I am the first one that bought the quark SG in Israel!
before one month I purchase an upgrade motor for my heli (it cost me 115$) once again I was the test bunny.
as a senior member in efly.co.il I wrights many reviews on heli and heli equipment .
I use the motor only 6 time and the motor died
(I don't have spear time so I fly my heli every weekend ).
I call the store that sold me the heli and talk whit remi the manger.
he told me that he will be happy to help me, bat you told him that you don't give warranty for the motor.
I don't understand who can it be that a big and good reputation company like you don't stand around there equipment.
remi is good seller and I believe that he want to help me
bat is hand are tied.
can you help me to solve the problem
thank you
avshalom

b1yossi
06-05-2011, 20:14:43
מקווה בשבילך שהנושא ייפתר לטובתך.
להבא ממליחץ לך שמישהוא ששולט באנגלית, יעבור על המכתב לפני השליחה - שפה רהוטה תמיד עושה רושם טוב יותר.

עמיתפורת
06-05-2011, 20:47:10
אכן מקווה שהעניין יפתר ותעזר בבקשה במתקן דקדוק של וורד לפני שאתה שולח.

AVIV123
06-05-2011, 21:02:22
לרוב אין לי שגיעות איפה יש שגיעות??

Yoav Lahav
06-05-2011, 21:17:33
אולי עכשיו תבין שמה שעולה 5 דולר אצל הסיני קונים אצל הסיני ולא ב 400 שח בישראל.

wonderd
06-05-2011, 21:41:08
למען האמת נשמע לי קצת מוזר מה שאתה אומר - אין אחריות על המנוע? לא מכיר דבר כזה.. כל ציוד שאתה קונה מחנות, גם אם בארץ, הם מחוייבים לתת לך אחריות מינימלית של 3 חודשים אם אני זוכר נכון, אלא אם אמרו מראש שאין אחריות על המוצר. תבדוק שוב שבטיסני חיפה לא סתם מנסים להתנער מהאחריות.

נאור
06-05-2011, 22:15:22
פעם הבאה קנה מנוע סקורפיון
שנתיים אחריות
http://www.scorpionsystem.com/info/warranty/

SEVEN
06-05-2011, 22:28:52
החוצפה היא שלקחת מחירים גבוהים בארץ יודעים ואחריות ... זה לא תמיד כנראה.
במחיר שקנית יכולת להשתדרג בסקורפיון.

valaza
07-05-2011, 03:03:16
הבעיה של הירובו היא לא שאין אחריות,
אלא שהתנאים שלה לא מפורטים בשום מקום (ז"א יש לחברה\מי מטעמה את ה"זכות" להחליט\להמציא תנאי אחריות אי אלו ואחרים כרצונם פחות או יותר)

אני במקומך הייתי שם את המנוע במעטפה, מצלם העתק של הקבלה (שם גם אותו במעטפה כמובן),
ושולח להירובו (WARRANTY DEP), בצירוף מכתב קצר, "קניתי בתאריך ....... , החלק לא עובד, היבואן בארץ לא מעוניין לעזור לי, הנה כתובת החזרה שלי...... , אם אתם רוצים משהו תפנו אליי במייל הזה ........"
זהו, בלי שום שטויות, התכתבויות וכו'.
להערכתי ומנסיוני (עם חברות אחרות אמנם, אבל כולם עובדים אותו דבר), תקבל מנוע חדש בתוך חודש\חודש וחצי (תלוי כמה זמן ייקח המשלוח ליפן וחזרה, זמן הטיפול הוא שבוע גג).