PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה להבי 325 Carbon Fiber ל - 450 סבירים מומלצים ויחסית זולים

tkolber
07-05-2011, 17:34:11
שלום,

הייתי מעוניין לקבל המלצות ללהבי 325mm Carbon Fiber למסוקי 450, לצורך 3D.

כמובן, אם ניתן - אז זולים יחסית 8-12$, אפשר גם מהסיני אם יש לו דבר כזה.

תודה.

bendisar
07-05-2011, 17:50:04
לפי מה שהבנתי מכמה אנשים, הלהבים שנמכרים אצל הסיני כאשר מופיע עליהם הכיתוב "PRO-3D" אמורים להיות טובים מאוד יחסית למחירם, אני מדבר על האלה
שעשויים מקארבון
אצלי ספציפית קיבלתי עם ה-450 פרו שלי להבים של חברת KDS, בהתחלה הייתי מאוד סקפטי לגביהם אבל הם מאוד קשיחים קלים יחסית והגיעו מאוזנים בצורה מושלמת
גם בטיסה הלהבים שקטים ולא מפרפרים. והעצירות עם המסוק מאוד מדוייקות
ניתן לראות ביצועים בשרשור הטסות שפתחתי היום ונמצא כרגע כמה שרשורים מתחת להודעה זו יש שם סרטון שאפשר לראות איזה התעללות הלהבים עוברים ועומדים בזה בגבורה (עד שהמסוק עצמו מתפוצץ :P)
מה שכן אני לא יודע איפה ניתן להשיג אותן, הבנתי שחנות כלשהי בארץ מוכרת אותם (אין לי מושג איזה חנות)
נמכרות בחו"ל במחיר של 18$, קצת יקר אבל הלהב מצויין

tkolber
11-05-2011, 06:27:23
לפי מה שהבנתי מכמה אנשים, הלהבים שנמכרים אצל הסיני כאשר מופיע עליהם הכיתוב "PRO-3D" אמורים להיות טובים מאוד יחסית למחירם, אני מדבר על האלה
שעשויים מקארבון
אצלי ספציפית קיבלתי עם ה-450 פרו שלי להבים של חברת KDS, בהתחלה הייתי מאוד סקפטי לגביהם אבל הם מאוד קשיחים קלים יחסית והגיעו מאוזנים בצורה מושלמת
גם בטיסה הלהבים שקטים ולא מפרפרים. והעצירות עם המסוק מאוד מדוייקות
ניתן לראות ביצועים בשרשור הטסות שפתחתי היום ונמצא כרגע כמה שרשורים מתחת להודעה זו יש שם סרטון שאפשר לראות איזה התעללות הלהבים עוברים ועומדים בזה בגבורה (עד שהמסוק עצמו מתפוצץ :P)
מה שכן אני לא יודע איפה ניתן להשיג אותן, הבנתי שחנות כלשהי בארץ מוכרת אותם (אין לי מושג איזה חנות)
נמכרות בחו"ל במחיר של 18$, קצת יקר אבל הלהב מצויין

תודה על התגובה, האמת שחשבתי שיהיו קצת יותר ממליצים, אבל בכל מקרה קניתי את הלהבים האילו:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11157

לפי התגובות נראה כי הן די טובות ואפילו מזכירות בביצועים את ה - KDS שהמלצת עליהן.