PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! צריך עצה: כיוון פיטצים עם מד דיגיטלי במסוק עם פלייבר

giliav
11-05-2011, 07:50:27
שלום חברים,
יש לי מד פיטץ דיגיטלי של RC LOGGER שאני עוד איתו על ה600 שלי (פלייברלס). יש לי גם אחד אנלוגי קטן יותר ל450 פרו החשמלי שלי.
אני לא כל כך סומך על יכולת המד האנלוגי והייתי רוצה למצוא דרך לעשות שימוש במד הדיגיטלי על גבי ה450 שלי (שהוא עם פלייבר). הבעייה - אין לי נועל פלייבר.

האם למישהוא יש טיפ או עצה על איך ניתן לעבוד עם מד דיגיטלי על מסוק עם פלייבר ולקבל תוצאות מדוייקות?

תודה מראש!

lior_bar_ami
11-05-2011, 08:19:32
חייב לנעול את הפלייבר על מנת לעבוד איתו.
אגב אין שום בעיה במד פיטצ' רגיל ולא דיגיטאלי - עבדנו כך שנים, ואם יש לך איזו שהיא בעית דיוק איתו, לצערי זה כנראה עקב שימוש לא נכון.

giliav
11-05-2011, 08:33:56
תודה ליאור ואני בטוח שהבעייה היא בשימוש לא נכון. אני משום מה אף פעם לא 100% בטוח שאני מחזיק את הפלייבר מפולס ישר לגמרי.
אולי הגיע הזמן שאצייר לי קו פלס על הקיר או משהוא :-)

giliav
11-05-2011, 08:43:38
יוריקה! מצאתי! (אני משתף כאן למקרה שיש עוד מתקשי פלס כמוני):

השימוש במילה פלס הביא לי רעיון יצירתי: הוצאתי בועית פילוס מפלס ישן שהיה מונח לי בארגז (צילינדר מוארך) והדבקתי אותה עם סרט הדבקה שקוף על הפלייבר קרוב לבסיס שלו (להמנע מעיוותים בפלייבר).
עכשיו אני פשוט מפלס עם הבועית ואז בודק בדיגיטלי את הזווית! זה עובד ועושה לי רושם מדוייק למדי!

SEVEN
11-05-2011, 08:45:50

השימוש במילה פלס הביא לי רעיון יצירתי: הוצאתי בועית פילוס מפלס ישן שהיה מונח לי בארגז (צילינדר מוארך) והדבקתי אותה עם סרט הדבקה שקוף על הפלייבר קרוב לבסיס שלו (להמנע מעיוותים בפלייבר).
עכשיו אני פשוט מפלס עם הבועית ואז בודק בדיגיטלי את הזווית! זה עובד ועושה לי רושם מדוייק למדי!

לא ראית את הסרטים של בוב פינלס ? הוא הראה את זה בדיוק, שימוש בבועת פילוס על הפלייבר.

giliav
11-05-2011, 09:02:48
וואלה? חבל שלא ראיתי את זה קודם. אני מנסה לאלתר משהוא כבר יומיים....
שמח שזה לפחות עובד יפה.

RonTo
11-05-2011, 10:01:55

קח בחשבון שהטולרנס של המד הדיגיטלי קטן בהרבה מזה של פלס... הפתרון הכי טוב הוא נועל פלייבר