PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה היי מנסה לקנות טיסן\דאון ראשון

pinid
11-05-2011, 13:36:47
היי חברים מקווה שתוכלו לעזור
אני רוצה לקנות דרך HobbyKings.com את הטיסן החשמלי הראושן שלי
העניין הוא שאני לא יודע ולא מוצא אחד כזה שמכיל ערכה מלאה כולל השלט והכל כבר מוכן (RTF)
האם משהו יכול לספק לי לינק למשהו כזה
או דאון או טיסן יתקבלו בברכה,

תודה

אייל שפירא
11-05-2011, 13:42:07
דבר ראשון יש RTF בהוביקינג: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=16659
תתכונן לשלם מיסים על החבילה בגובה של בערך 30% מהערך הכללי שלה, כשהיא תחזור למלאי...

דבר שני, לא מומלץ להשתמש בשלט שמגיע עם הטיסן לאורך זמן כי האיכות שלו נמוכה מאוד, ובנוסף כדאי לך להצטייד ביותר מסוללה אחת.

והדבר השלישי והחשוב ביותר - אל תתחיל להטיס בלי מדריך שילווה אותך. פשוט אל. באמת. סמוך עלי. נשבע לך. חבל על הכסף, הזמן, הדמעות והעצבים.

וכמו שבטח מיד יציעו לך - עדיף לך להתחיל עם טיסן גדול יותר, עם ציוד איכותי יותר ועם קריאה מקיפה יותר בפורום.

lior_shenhar
11-05-2011, 14:35:50
+1

דבר ראשון יש RTF בהוביקינג: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=16659
תתכונן לשלם מיסים על החבילה בגובה של בערך 30% מהערך הכללי שלה, כשהיא תחזור למלאי...

דבר שני, לא מומלץ להשתמש בשלט שמגיע עם הטיסן לאורך זמן כי האיכות שלו נמוכה מאוד, ובנוסף כדאי לך להצטייד ביותר מסוללה אחת.

והדבר השלישי והחשוב ביותר - אל תתחיל להטיס בלי מדריך שילווה אותך. פשוט אל. באמת. סמוך עלי. נשבע לך. חבל על הכסף, הזמן, הדמעות והעצבים.

וכמו שבטח מיד יציעו לך - עדיף לך להתחיל עם טיסן גדול יותר, עם ציוד איכותי יותר ועם קריאה מקיפה יותר בפורום.

tomer_inbar
11-05-2011, 15:12:03
השאלה היא מה אתה רוצה לעשות עם טיסנים, ללמוד להטיס באופן מדוייק ומקצועי שכולל את כל הנלמד בשיעורים עם מדריך, או שסתם בתור צעצוע חביב לשעות הפנאי?

Flying_student
11-05-2011, 17:00:22
השאלה היא מה אתה רוצה לעשות עם טיסנים, ללמוד להטיס באופן מדוייק ומקצועי שכולל את כל הנלמד בשיעורים עם מדריך, או שסתם בתור צעצוע חביב לשעות הפנאי?

לדעתי גם מי שנכנס לזה בתור "תחביב" צריך מדריך/הדרכה צמודה בהתחלה.

ובכלל - טיסנים זה לא תחביב - זה דרך חיים;)

אייל שפירא
11-05-2011, 17:03:03
תומר מה הקשר בין "להטיס באופן מדוייק ומקצועי" לבין שיעור ראשון עם מדריך?
אם הוא רוצה צעצוע לשעות הפנאי הוא לא צריך ללמוד לנחות? הוא לא צריך ללמוד להשתמש בסוללות ליפו?

גם אם הוא היה מחליט יום אחד שהוא מתחיל לצייר על קנבס עם שפכטל הוא היה צריך איזושהי הדרכה בתחום, רק שההבדל הוא שאם הוא בטעות מורח יותר מדי צבע ירוק - הצבע הירוק לא נשבר לחתיכות \ עובר דרך חלון של מכונית \ מתפוצץ לו בסלון ושורף לו את הבית.

tomer_inbar
11-05-2011, 19:17:10
תתפלא כמה מטיסים מהפורום הזה מעולם לא נעזרו במדריך וככה גם נראית ההטסה שלהם.

Shay
11-05-2011, 19:18:55
תומר מה הקשר בין "להטיס באופן מדוייק ומקצועי" לבין שיעור ראשון עם מדריך?
אם הוא רוצה צעצוע לשעות הפנאי הוא לא צריך ללמוד לנחות? הוא לא צריך ללמוד להשתמש בסוללות ליפו?

גם אם הוא היה מחליט יום אחד שהוא מתחיל לצייר על קנבס עם שפכטל הוא היה צריך איזושהי הדרכה בתחום, רק שההבדל הוא שאם הוא בטעות מורח יותר מדי צבע ירוק - הצבע הירוק לא נשבר לחתיכות \ עובר דרך חלון של מכונית \ מתפוצץ לו בסלון ושורף לו את הבית.

+1

אייל שפירא
11-05-2011, 21:09:46

עדיין אין קשר, מדריך מלמד את היסודות. מי שחכמולוג ומחליט שהוא יכול לבד כמעט תמיד ימצא את עצמו אחרי כמה חודשים, הרבה שקלים והשמדה של טיסן או שניים מנסה לקבל הדרכה בכל זאת.

eitan-ro
11-05-2011, 22:11:57

כל כך נכון! ממש רואים את זה בשטח!

pinid
12-05-2011, 10:35:16
היי תודה לכל העונים
כן אני מתחיל עם זה בתור תחביב אך ברור לי שצריך מדריך וכדומה
אבל לפני שיהיה מדריך צריך לקנות טיסן :-) ועל כל ביקשתי עזרה

wind556
12-05-2011, 11:06:14
היי תודה לכל העונים
כן אני מתחיל עם זה בתור תחביב אך ברור לי שצריך מדריך וכדומה
אבל לפני שיהיה מדריך צריך לקנות טיסן :-) ועל כל ביקשתי עזרה

אתה טועה ידידי
אתה צריך מדריך הרבה לפני שתקנה טיסן

אייל שפירא
12-05-2011, 11:48:09
אתה טועה ידידי
אתה צריך מדריך הרבה לפני שתקנה טיסן

ל ג מ ר י !

lior_shenhar
12-05-2011, 14:35:10
כמה שזה נכון בלי עזרה של מישהו שמדריך אותך אתה תקנה שטויות ותזרוק כסף על דברים שלא מתאימים לך
!!