PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית טיסן חופשי למתחילים

danyra
01-08-2008, 09:38:55
שלום !

בעקבות הזכיה במקום 1 בעולם של גיא זך.

אני מציע להתחיל כאן שרשור בניה מודרך לטיסן חופשי למתחילים / טיסנאים לא חופשיים.

אני באופן אישי מוקסם מחופשיים אבל משקיע את זמני בחשמליים נשלטים

בניית טיסן (לא מסובך מדי) תעזור להרים את הענף אולי.

דני

Black Phoenix
02-08-2008, 11:16:35
אמממ לא לגמרי הבנתי אותך אני חושב .
ואם הבנתי אותך נכון , אני חושב שיהיה קצת קשה להסביר פה לאנשים איך לבנות , בכתיבה , זה די כמו להביא למישהו תוכנית ושיתחיל לבנות , לא משנה אם הכל מוסבר בתוכנית או לא .

עוד דבר שאני יכול להגיד לך , משנה לשנה זה נהייה יותר ויותר קשה למשוך אנשים אל התחום , בעיקר אל החופשיים .
אני כבר יותר משנתיים מדריך בחוג טיסנאות בסניף בת ים , ואני פשוט רואה עד כמה קשה למשוך ילדים וממש לעניין אותם , חלק מזה אולי באשמתיינו , אבל בכללי מאוד קשה , ולפעמים להחזיק אותם בחוג עצמו זה עוד יותר קשה , למרות שהכל אפשרי בסופו של דבר .

Liav
02-08-2008, 11:41:33
ג'ורג', דני לא התכוון באמת שמישהו יוכל לדעת לחלוטין ללמוד לבנות טיסן מהפורום.

בדומה לשרשורי בניה שיש בפורום דאונים וטיסנים חשמליים, המטרה היא לתת סקירה של שלבים עיקריים בבניית טיסן חופשי פשוט תוך דגש על כל השיקולים בשביל שטיסנאים שלא מכירים את תחום החופשיים, יוכלו להכיר אותו יותר טוב.

אני כרגע לא נמצא בתהליך בניה של שום טיסן ולכן אני לא יכול לעשות זאת, אבל חשבתי להעלות תמונות של החלקים של ה-p-30 שלי עם הסברים על איך נבנה כל חלק. הבעיה היא שחסרה לי מערכת הפרופ ולכן אני חושב שחבל להסביר על הבניה באופן חלקי.
אולי אני אעלה בהמשך תמונות של הקרן-ירח שלי (ד-1)

Black Phoenix
02-08-2008, 13:38:04
אכן הבנתי אותו לא נכון.
יכול להיות מאוד נחמד .
אם יהיה לי קצת זמן אני יכול לעשות משהו כזה על הp-30 שלי , יצא לי טיסן נחמד .
ולא ידעתי שיש לך p-30 , למה לא בא להיתחרות ?

Liav
09-08-2008, 19:23:16
יש לי p-30 אבל המערכת חרטום מפורקת (לא זוכר למי הבאתי את הפרופ) והטיסן גם יצא כבד מדי בגלל שהבלזה של הגוף כבדה מדי.
אז אני צריך לבנות את הגוף מחדש (חשבתי לעשות חורים בגוף, אבל אני מניח שזה יפגע מאוד בחוזק הגוף שצריך לעמוד בכוחות הפיתול החזקים של הגומי)

העברתי את המשך השרשור על בניית הקרן-ירח לשרשור נפרד.
ג'ורג', אתה גם מוזמן לפתוח שרשור נפרד על בניית אחד הטיסנים שלך (או יותר אם בא לך)

Black Phoenix
10-08-2008, 00:18:45
נורא מקווה שיהיה לי זמן לעשות את זה =]