PDA

צפייה בגרסה מלאה : גם לי הגיע טיסן שבור

sharonx
13-05-2011, 00:03:58
בהמשך לשרשור של דוד פלד על הדאון המעוך שהוא קיבל, תראו באיזה מצב הגיע הסקיי-ווקר שהזמנתי מ LOWPRICE RC. פניתי אליהם - נראה לאן זה יוביל.

דוד פלד
13-05-2011, 01:01:33
תתחיל בתהליך צילום שתדל להעביר להם לא רק תצלומים באימייל אלה גם קישור שיצרתה דרך יוטיוב
ותכתוב רק את מס ההוראה זה יזרז אותם לבקש שתימחק את זה אם יבקשו תגיד להם שאתה תמחק עד אשר תיראה את הכסף חזרה והיה ואתה רואה שיש הבטחה לקבלת הכסף חזרה נסה מלהימנע לשללוח להם חזרה. אם יבקשו בכול זאת חזרה וודא שתקבל הבטחה כתובה שאת הכסף של המשלוח חזרה תקבל חזרה והיה ואתה מבין שהם לא מתכוונים לבוא בטוב פייפל זה הכתובת אבל לא רק.
עכשיו לגבי החבילה נסה ליישר עד כמה שאפשר את הקופסא החיצונית אחרת הם יאשימו אותך על זה שלקחתה כי לא הייתה צריך. הייתה אמור לדחות אותה אז כרגע זה המצב נסה ליישר אותה יפה יפה
למזלי אצלי הקופסא הייתה שלמה אבל אצלך היא במצב רע !
בהצלחה איש

umbo
13-05-2011, 07:50:00
כמו שכתב דוד פלד, חבל שלקחת את החבילה מהדואר כי היא באמת ניראת במצב רע.
יחד עם זאת נראה לי שהנזקים לטיסן קטנים ואולי עדיף לך לתקו\לישר את בסיס הגה הגובה ולישר את קצות ההגה עצמו (זה הנזק העיקרי, נכון ? ) ולא להסתבך בהחזרה.
מעט דבק גורילה שמתנפח וממלא חריצים יעשה פלאים.
בכל אופן, בהצלחה לך.

lior_shenhar
13-05-2011, 10:11:26
איזה שכרון לחכות למשהו ובסוף מקבלים מוצר פגום
Lowpricerc זה לא הוביקינג יש להם שירות מעולה!
אני מאמין שישלחו לך חדש

OneLink
13-05-2011, 10:35:50
האם יש אפשרות לסרב קבלת חבילה?
הרי לפני שהעובדים בדואר מביאים לך את החבילה הם דורשים לחתום על הפתק ואז הם מביאים את החבילה...

עמרי רז
13-05-2011, 10:53:32
בשבוע שעבר הגיעה אלי ה FALCON , הכנף המהוללת שלהם
הקרטון שלה היה במצב נוראי כולו מעוך, למזלי הכנף בפנים לא נפגעה
תקפיד לשלוח להם את הקישור לשרשור הזה וגם סרטון קצר ביו טיוב ונראה מה יעשו בנדון.

נ.ב
שמן תינוקות.. LIKE ;)

haimz24
13-05-2011, 11:03:06
ממש עצוב מה שקורה לאחרונה עם מצב החבילות שמגיעות מעוכות/שבורות, כמו שכתבו עדכן אותם על השרשור הנ"ל ואני בטוח שכספך יוחזר!

sharonx
13-05-2011, 11:36:36
1. אני חושב שהמנוולים במכס פתחו את האריזה - היה על הפתח מדבקות של הדואר.
2. בדואר הפקידה מלאה לי דו"J נזק על הערך המוצהר (מלא) והעבירה הלאה. אמרה לי לקחת את החבילה אבל שאולי אצטרך לשלוח אותה בהמשך.

lior_shenhar
13-05-2011, 11:39:12
הם לא פתחו כנראה שמו מדבקה שלא יפלו דברים
תמיד שפתחו לי חבילות הם פותחים בצורה יפה

sharonx
13-05-2011, 11:40:43
Dear Sir,

Please take the parcel and report the damage at your post office first. Then email us the damage report provided by your post office and we will then claim the compensation with our post office. Please notice that we don't take responsibility for the damage caused during delivery. But we can help customer to claim the compensation from post office.
Awaiting your reply. Thank you.

Au
"Your shop at best price"
Low Price RC Limited
www.lowpricerc.com
- Show quoted text -

igalr
13-05-2011, 11:52:09
עזוב שטויות . נראה נזק בר תיקון ללא השלכות על הטיסה ואפילו ללא פגיעה קוסמטית
אל תטריח את עצמך
קבל את זה כסיכון מחושב שהתממש .

Observer
13-05-2011, 11:56:44
כמו שכתב דוד פלד, חבל שלקחת את החבילה מהדואר כי היא באמת ניראת במצב רע.
יחד עם זאת נראה לי שהנזקים לטיסן קטנים ואולי עדיף לך לתקו\לישר את בסיס הגה הגובה ולישר את קצות ההגה עצמו (זה הנזק העיקרי, נכון ? ) ולא להסתבך בהחזרה.
מעט דבק גורילה שמתנפח וממלא חריצים יעשה פלאים.
בכל אופן, בהצלחה לך.

שרון, החיים מושלמים כשמבינים שהם גדולים עלינו וכשמשלימים עם מה שהם מציבים בפניך ביום יום.
אני מסכים כי הנזק נראה קטן, פשוט לתיקון ולא מצדיק שתטרטר את עצמך לשווא.
אני מאחל לכולנו שנחוה רק חיתחותים כאלה בנתיב הטיסה של כולנו למקום כלשהו היכנשהו מתישהו.

umbo
13-05-2011, 13:16:37
האם יש אפשרות לסרב קבלת חבילה?
הרי לפני שהעובדים בדואר מביאים לך את החבילה הם דורשים לחתום על הפתק ואז הם מביאים את החבילה...

לעולם אל תחתום לפני שראית את החבילה !!! כשהם נותנים לך את דף החתימות - תחכה עד שיביאו את החבילה.
כך לפחות אני נוהג.

דוד פלד
13-05-2011, 21:57:43
לעולם אל תחתום לפני שראית את החבילה !!! כשהם נותנים לך את דף החתימות - תחכה עד שיביאו את החבילה.
כך לפחות אני נוהג.

1+

sharonx
01-07-2011, 19:24:29
טוב, הפרשה הגיעה לסיומה.

הדואר שלח לי צ'ק פיצוי על סך 400 שקל.
פייפאל החזירו לי 155 דולר (כל העסקה כולל רכיבים שלא ניזוקו בסך כ 20 דולר וכולל המשלוח)
המשלוח עלה לי 175 שקל - EMS בגלל 300 גרם מזורגגים (אחרת היה עולה 30 שקל).
שילמי מכס 120 שקל.

סה"כ הרווחתי מכל הסיפור כ 200 שקל דמי עצבים.

נראה לי שאזמין שוב מהם, סה"כ השרות היה סביר.

יש מצב שלמישהו יש גוף למכור ? כנף כבר יש לי

naty
01-07-2011, 20:01:45
1. אני חושב שהמנוולים במכס פתחו את האריזה - היה על הפתח מדבקות של הדואר.
2. בדואר הפקידה מלאה לי דו"J נזק על הערך המוצהר (מלא) והעבירה הלאה. אמרה לי לקחת את החבילה אבל שאולי אצטרך לשלוח אותה בהמשך.

זה המכס שרון גם אלי הגיע הוונטוס מעוך לחלוטין שירבתי לקבל ועדיין אין תגובה מ הובי קינג.
זה קרה לפני יותר מחודשיים.