PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד EZ STAR - wannabe

s.mario
28-05-2011, 10:08:51
והפעם גם נראה זהה למור ובמחיר לא רע:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/catalog/BIXLERMODE2-16542.jpg

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=16542

מעניין אם תהיה גרסא ללא מע' רדיו...
**אה ויש גם מאזנות...;)

amnon
28-05-2011, 10:49:20
כנראה ש hobby king לא יפספסו שום הזדמנות :) ד.א בעבר הוא נמכר ב banana hobby בשם Sky Surfer.
למרות החיקוי המדוייק הטיסן עשוי מ epo שנחשב הרבה יותר שביר מאלופור שממנו עשוי המקור של מולטיפלקס .
ויש שם משהוא לא ברור ,כתוב שמותקן בו Motor: 2620 Brushless Outrunner ,זה נשמע קצט לא הגיוני :confused: למי שמכיר איך מתחבר המנוע ...

adibenbasat
28-05-2011, 10:58:57
לא הבנתי מה הבעיה? זה-Outrunner כמו שכתוב והגיוני..

amnon
28-05-2011, 11:06:44
לא הבנתי מה הבעיה? זה-Outrunner כמו שכתוב והגיוני..

במנוע Outrunner החלק החיצוני של המנוע הוא החלק שמסתובב ,בטיסן הזה הגוף מודבק למנוע (לחלק החיצוני שלו ) לכן לא ברור איך המנוע אמור להסתובב :confused: באיזי סטאר המקורי מותקן מנוע inrunner ואז רק הציר הפנימי מסתובב .

OneLink
28-05-2011, 11:26:09
http://www.youtube.com/watch?v=AxLQmpkF4JA
שם הטיסן הוא על הבחור:Josh Bixler מFLITETEST

adibenbasat
28-05-2011, 12:02:20
אתה טועה ידידי, תסתכל שוב...הוא לא מודבק לחלק החיצוני של המנוע- הוא פשוט יושב בתוך "גומה" שיצרו בגוף, נכון שזה מבלבל כי ב-AXN המנוע בחוץ- אז כאן לא.
שים לב בתמונה:

amnon
28-05-2011, 13:25:04
שים לב לחלק המסומן באדום ,זוהי אחת הבליטות הפנימיות מתוך כמה שלא מבחינים בהם בתוך הגומה שהם בעצם מודבקים למנוע. החלל שרואים הוא בעצם למעבר אויר לקירור ,זאת בדיוק שיטת ההדבקה באיזי סטאר המקורי ,כנראה שעדיין לא בנית או ראית איזי סטאר מקרוב (אני בניתי 2 כאלה ).

valaza
28-05-2011, 13:38:46
המנוע לא מודבק כמו באיזיסטאר, אין שום סיבה להדביק אותו...

הפלטה שעליה יושב המנוע פשוט נמצאת פנימה יותר

wind556
28-05-2011, 13:41:05
הבדל עצום בינו לבין האיזי המקורי:
יש כאן מאזנות
לגבי המנוע, אמנון צודק.
בכל מקרה זה טיסן לא קטן שיזדקק למנוע ובקר יותר חזקים מהמוצע כאן.
לא ביג דיל, אבל צריך לקחת את זה בחשבון

amnon
28-05-2011, 14:15:15
הבדל עצום בינו לבין האיזי המקורי:
יש כאן מאזנות
לגבי המנוע, אמנון צודק.
בכל מקרה זה טיסן לא קטן שיזדקק למנוע ובקר יותר חזקים מהמוצע כאן.
לא ביג דיל, אבל צריך לקחת את זה בחשבון

עודד ,
תודה שאתה רואה את הדברים נכון כמוני .
אם אתה אומר שהמנוע שמגיע קטן /חלש מידי אז זה כן ביג דיל כי כמו שרואים בסירטון המנוע מגיע כבר מודבק והחיווט כבר מועבר בתוך הגוף כששני צידיו מודבקים כבר ,אז זה כבר כן ביג דיל להחליף מנוע ,במיוחד אם הטיסנאי הוא מתחיל (להם מכוון הטיסן הזה).

AmitB
28-05-2011, 15:03:30
גם לאיזיסטאר יש כאלו שמתקינים Outrunner בתוך הגומה. אני לא מבין את ההגיון, כשיש Inrunner שעובד מעולה... אבל עדיין, יש מי שעושה את זה וכנראה בהצלחה.

wind556
28-05-2011, 16:02:20
עודד ,
תודה שאתה רואה את הדברים נכון כמוני .
אם אתה אומר שהמנוע שמגיע קטן /חלש מידי אז זה כן ביג דיל כי כמו שרואים בסירטון המנוע מגיע כבר מודבק והחיווט כבר מועבר בתוך הגוף כששני צידיו מודבקים כבר ,אז זה כבר כן ביג דיל להחליף מנוע ,במיוחד אם הטיסנאי הוא מתחיל (להם מכוון הטיסן הזה).

אין לי את המיפרט של המנוע הנ"ל, אבל אם הוא באמת אאווטראנר אז הוא חייב להיות קטן מ28 מ"מ (בהנחה שזה העתק של המקור), שזה מחייב מנוע חלש יותר.
לגבי העברת חוטים, שוב אתה צודק. התעלמתי מזה שהטיסן בא מורכב. זה מחייב ניתוח לב פתוח שאף מתחיל לא יעמוד בו (כמובן כדי לקבל עבודה נקייה לגמרי)
ומצד שני, בטח יצאו גירסאות קיט עירום בקרוב, כנהוג בעדות הונג-קונג. והעובדה שיש מאזנות בטיסן הזה, זו באמת הופכת להיות אופציה יותר טובה מהAXN (שוב, בהנחה שהוא זהה למקור בתיכנון ובמידות)

amnon
28-05-2011, 16:17:33
inrunner or outrunner
תחליטו בעצמכם לפי התמונה (אם זה נפתח קטן כדאי להגדיל כדי לראות ברור).

adibenbasat
28-05-2011, 17:39:23
אני מבין כמה חשוב לך להיות צודק ויכול להיות שאתה אכן צודק, אני לא השתכנעתי, לי זה נראה אאוטראנר, ותתפלא ראיתי כמה, אבל מה זה משנה..?

wind556
28-05-2011, 18:43:14
אני מבין כמה חשוב לך להיות צודק ויכול להיות שאתה אכן צודק, אני לא השתכנעתי, לי זה נראה אאוטראנר, ותתפלא ראיתי כמה, אבל מה זה משנה..?

הוא לא מנסה להיות צודק, הוא מכיר את האיזי מקרוב
באיזי המקורי הדרך הנכונה לחבר את המנוע זה להדביק אותו לגליל שלתוכו הוא נכנס
אם זה מנוע אאוט ראנר זה לא ניתן, וזה מחייב סוג של תושבת פנימית
ושוב, בהנחה שזה העתק זהה למקור, כל מי ששם אאוט ראנר בעבר התקין תושבת חיצונית שכאן לא כואים זכר לקיומה

adibenbasat
28-05-2011, 19:14:02
כול אלו אווטראנרים, אתם יודעים..כולם דומים, רגע, גם זה שעל הטיסן דומה, אז אולי יש טעות בתמונה? יכול להיות..
גם יכול להיות שטעו שכתבו במפרט שזה אאוטראנר, נו טוב זה HK..
אז זה אינראר, אתם בטוחים? אוקי, סומך עליכם.

AmitB
28-05-2011, 19:53:20
... כל מי ששם אאוט ראנר בעבר התקין תושבת חיצונית שכאן לא כואים זכר לקיומה ...

עודד תסתכל כאן (http://uavproject.blogspot.com/2008/01/construction-continues-organizing.html)

"כל מי ..."?! מאמינים לך שאתה מכיר את האיזיסטאר מלפני ומלפנים, אבל העולם הוא גדול ויכול להיות שיש עוד שניים-שלושה אנשים איפשהו שעשו עם איזיסטאר דברים שגם אתה לא מכיר...
הוביקינג בראש ובראשונה רוצים להרויח כסף ואם אאוטראנר יוצא להם בחמישה סנט יותר זול הם ישתמשו בו גם אם הוא לא הפתרון "הכי נכון" שיש.

Shay
28-05-2011, 20:27:43
זה אאוטראנר

Flying_student
28-05-2011, 20:38:48
זה מצחיק איך שאנשים, עוד לפני שקראו מפרט וראו ביקורות מקצועיות כבר החליטו שהמנוע הוא inrunner (למרות התמונה, מה שכתוב, ומה שאומרים ב-Flight test), חלש ולא טוב לטיסה ומי יודע מה עוד...

wind556
28-05-2011, 22:28:24
אף אחד לא החליט כלום
במקור המנוע הוא בכלל מנוע מברשות
במקור הדרך לחבר את המנוע לטיסן זו הדבקה בדבק CA לפני סגירת הגוף והדבקת החצי השני עליו
במקור אין תושבת למנוע אאוט ראנר, וצריך לאלתר. רוב אלה שראיתי (וראיתי הרבה)שמו מנוע אין ראנר, והבודדים ששמו אאוט ראנר אילתרו תושבת חיצונית. לא נתקלתי באף אחד שניסה לשים תושבת פנימית ויש לזה ים של סיבות למה לא
מאד קשה לאלתר תושבת פנימית, כי אין קיר אחורי, יש רק חור מעבר לחוטים ופתח קירור
הנושא עלה כשאלה לא פתורה, ולא קקביעה שיש שם אאוט ראנר או אין ראנר.
ושוב חוזרת כאן התופעה של אי הבנת הנקרא וכל הוויכוחים המיותרים שנגרמים בגלל זה
תסתכלו בתמונות שבקישור ותבינו את אי הבהירות בעניין המנוע
אולי בחיקוי זה שונה
אולי בחיקוי אילתרו משהו אחר
אבל זאת שאלה פתוחה ולא ברורה, ובכלל לא בטוח שסתם דפקו תמונה ובמציאות זה שונה

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?2127-איזי-סופר-סטאר-התמונות
ושוב, למתקשים בהבנה:
אין לי מושג איזה מנוע שמו שם
יש לי מושג איך בנוי המקור ומה האפשרויות שם

Zzap
28-05-2011, 22:47:19
אויייש
ממש כמו ילדים קטנים, על מה אתם רבים?! אם זה אינראנר או אאוטראנר? חלאס!

מה קשור האיזי סטאר? זה טיסן אחר לגמרי, כמובן שזה חיקוי ומבוסס עליו, אבל למה שלא יהיו בו דברים אחרים?

אין מנוע בראש אאוטראנר (או שאני טועה?), בגלל זה במקור באיזיסטאר זה אינראנר והוא מיועד לאינראנר.

פה שמו בראשלס, והם ראו שאאוטראנר יותר מתאים להם, אז הכינו אותו לאאוטראנר...

חוץ מזה, הדרך הכי קלה לראות שזה אאוטראנר, לקראת סוף הסרטון (9:40) , אחרי ששמו את הפרופ, הוא סיבב את המנוע, שימו לב שהוא עשה רעש, אשר אני לא יודע איך להגדיר
אבל רעש כזה של מגנטים, אני נתקלתי בזה רק במנועי אאוטראנר...

עריכה:
עכשיו ראיתי שוב את הסרטון, תסתכלו החל מ4:20, יש תקריב למנוע, רואים שזה אאוטראנר, וגם כשהוא שם את הפרופ, הוא סיבב קצת את המנוע, תתרכזו בו, ותראו שזה 100000% אאוטראנר.

Flying_student
28-05-2011, 22:52:35
אף אחד לא החליט כלום
במקור המנוע הוא בכלל מנוע מברשות
במקור הדרך לחבר את המנוע לטיסן זו הדבקה בדבק CA לפני סגירת הגוף והדבקת החצי השני עליו
במקור אין תושבת למנוע אאוט ראנר, וצריך לאלתר. רוב אלה שראיתי (וראיתי הרבה)שמו מנוע אין ראנר, והבודדים ששמו אאוט ראנר אילתרו תושבת חיצונית. לא נתקלתי באף אחד שניסה לשים תושבת פנימית ויש לזה ים של סיבות למה לא
מאד קשה לאלתר תושבת פנימית, כי אין קיר אחורי, יש רק חור מעבר לחוטים ופתח קירור
הנושא עלה כשאלה לא פתורה, ולא קקביעה שיש שם אאוט ראנר או אין ראנר.
ושוב חוזרת כאן התופעה של אי הבנת הנקרא וכל הוויכוחים המיותרים שנגרמים בגלל זה
תסתכלו בתמונות שבקישור ותבינו את אי הבהירות בעניין המנוע
אולי בחיקוי זה שונה
אולי בחיקוי אילתרו משהו אחר
אבל זאת שאלה פתוחה ולא ברורה, ובכלל לא בטוח שסתם דפקו תמונה ובמציאות זה שונה

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?2127-איזי-סופר-סטאר-התמונות
ושוב, למתקשים בהבנה:
אין לי מושג איזה מנוע שמו שם
יש לי מושג איך בנוי המקור ומה האפשרויות שם

מה-"אולי" שכתבת אני מבין שאחרי כל ההודעות שכתבת בפוסט הזה לא טרחת ללחוץ שנייה אחת על הלינק ולהבין שהטיסן הנ"ל הוא בעל מנוע בראשלס.

haimgil
28-05-2011, 22:57:17
ראבק ,מה זה משנה זה עדיין טיסן למתחילים והוא יונת דואר כמו כל אחיו הדאונים למניהם.

wind556
29-05-2011, 04:15:11
מה-"אולי" שכתבת אני מבין שאחרי כל ההודעות שכתבת בפוסט הזה לא טרחת ללחוץ שנייה אחת על הלינק ולהבין שהטיסן הנ"ל הוא בעל מנוע בראשלס.

ידידי היקר, תגובה מאד לא אינטליגנטית ולוקה מאד בהבנת הנקרא