PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! כיוון ראשוני לוח KK

Yotflow
04-06-2011, 11:52:04
שלום לכולם.
אשמח לעזרה בכיוון ראשוני של לוח KK בטריקופטר. הלוח נדרך,הלד נדלק, המנועים עובדים, הכיוון שלהם נכון, סרוו הזנב זז בכיוון הנכון אך לצערי אין פיצויי מהג'יירואים בכלל! לכל כיוון שאני מטה את הלוח לא נשמע שינויי בסל"ד וסרוו הזנב לא מגיב לתנועה. ניסיתי לשנות את כיוון פיצויי הג'יירואים אך הלוח בכלל לא נותן להכנס למצב הזה. מערכת רדיו של ספקטרום. עקשן הלוח, עקשן!
אשמח לסיוע... גם טלפוני...
תודה רבה!

alexk
04-06-2011, 19:09:54
הגאים יש לך בסל״ד נמוך ???

לא לחפש ייצוב בשלב ראשון, תן קצת מצערת, ותבדוק שיש לך ימינה שמאלה וקדימה אחורה תוך כדי שאתה מחזיק את הכלי...

תעדכן אחרי

Yotflow
04-06-2011, 19:33:38
מה ייצוב...הכלי לא יחזיק שניה בלי ג'יירואים. יש אופציה בלוח להכנס להגדרות ולהפוך פיצויי ג'יירואים וכנראה ששלושתם הפוכים אצלי . העניין הוא שהלוח לא נכנס להגדרות ממה שקראתי כנראה מפני שהמקלט של ספקטרום עושה בעיות רק בשלב ההגדרות...

igalr
04-06-2011, 20:10:47
נראה כאילו משהו לא בסדר עם גירוים או עם הפוטנציאומטרים

alexk
04-06-2011, 20:34:54
יכול להיות, אבל אני לא מדבר על טיסה, אם אתה לא בטוח תתפוס את הכלי ביד ותראה אם יש לך ימינה שמאלה וקדימה אחורה...

הרכבת את הלוח מאפס וצריך קודם לבדוק שהוא עובד ושיש לך הגאים...

Yotflow
05-06-2011, 19:18:22
ההגאים עובדים פיקס פשוט אין פיצויי מהג'יירואים. לאחר בדיקה המתח עליהם נמוך. 3.8 במקום 4.8. בדקתי גם מתחי יציאה מהמעבד וכנראה ששם הבעיה. המתחים הם אפס ביציאות של הג'יירואים.
מחכה לתשובה מחכמי השבט...
תודה

tsahi
16-06-2011, 14:40:29
שלום לכולם.
אשמח לעזרה בכיוון ראשוני של לוח KK בטריקופטר. הלוח נדרך,הלד נדלק, המנועים עובדים, הכיוון שלהם נכון, סרוו הזנב זז בכיוון הנכון אך לצערי אין פיצויי מהג'יירואים בכלל! לכל כיוון שאני מטה את הלוח לא נשמע שינויי בסל"ד וסרוו הזנב לא מגיב לתנועה. ניסיתי לשנות את כיוון פיצויי הג'יירואים אך הלוח בכלל לא נותן להכנס למצב הזה. מערכת רדיו של ספקטרום. עקשן הלוח, עקשן!
אשמח לסיוע... גם טלפוני...
תודה רבה!

במידה ואתה מסתדר תיתקשר לטלפון 0546093956