PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מכירה

יוסי1976
06-06-2011, 07:15:53
מישהו רוצה KDS קוויט חדש כמעט לגמרי 3 סוללות וחלקים ב900 שקל? או שזה לא מענין במיוחד אני מוכר אותו כי אני יוצא מהתחום

Shay
06-06-2011, 07:37:41
למה שלא תפרסם בפורום קנייה-מכירה ותבדוק אם יש הענות?

wind556
06-06-2011, 09:13:08
איש יקר, זה המחיר של טעויות.
קנית משהו ירוד ונחות
אתה לא היחיד שיצא מהתחום בגלל רכישה לקויה
אתה לא אשם במאומה מלבד בדבר אחד: קנית בלי להתייעץ עם מישהו שמבין
אל תמהר לפרוש, תעשה "ריסט" למערכת ותתחיל מהתחלה.
שים את המסוק של על מדף, ותקנה הכל מחדש, ותקנה אך ורק את מה שימליץ לך המדריך שתבחר לך ולא שום דבר אחר.
אתה עוד תחייך ותהנה אם תעשה את זה.
לגבי המכירה שלו, צפוי לך קושי רב. כל מי שמסתובב כאן ישאל שאלות לפני שהוא ירכוש ואתה בטח יודע איזה תשובות הוא יקבל.
ואולי אחרי שיהיה לך מסוק טוב, ותתחיל להבין קצת יותר, תשחק עם המסוק הנוכחי שלך, תעשה בו שינויים כאלה ואחרים רק בשביל האתגר ואולי גם מזה תהנה.
בהצלחה רבה בכל מה שתבחר

artdave
06-06-2011, 09:35:40
הרסת לו את המכירה!:cool:

wind556
06-06-2011, 15:16:48
הרסת לו את המכירה!:cool:

אם אתה תצייר לו מודעת מכירה הביקוש יעלה מיד :)

nlior
06-06-2011, 17:08:46
איש יקר, זה המחיר של טעויות.
קנית משהו ירוד ונחות
אתה לא היחיד שיצא מהתחום בגלל רכישה לקויה
אתה לא אשם במאומה מלבד בדבר אחד: קנית בלי להתייעץ עם מישהו שמבין
אל תמהר לפרוש, תעשה "ריסט" למערכת ותתחיל מהתחלה.
שים את המסוק של על מדף, ותקנה הכל מחדש, ותקנה אך ורק את מה שימליץ לך המדריך שתבחר לך ולא שום דבר אחר.
אתה עוד תחייך ותהנה אם תעשה את זה.
לגבי המכירה שלו, צפוי לך קושי רב. כל מי שמסתובב כאן ישאל שאלות לפני שהוא ירכוש ואתה בטח יודע איזה תשובות הוא יקבל.
ואולי אחרי שיהיה לך מסוק טוב, ותתחיל להבין קצת יותר, תשחק עם המסוק הנוכחי שלך, תעשה בו שינויים כאלה ואחרים רק בשביל האתגר ואולי גם מזה תהנה.
בהצלחה רבה בכל מה שתבחר
עודד ידידי
אני חולק עליך , קודם כל KDS לא מסוק ירוד בכלל
אני חשבתי שהוא ירוד כל הזמן כי ככה רשמת תמיד, אני גליתי שהוא לא ירוד אחרי שקנתי קיט של קופטר איכס , (שמימנו עשית וואאו ).
אנשים יוצאים מהתחביב לא בגלל המסוק אלה בגלל שהם לא מתחברים לזה.
עובדה אני התחלתי עם KDS והיום אני עדיין בתחביב הוספתי את ההוריקן אבל עדיין נהנה יותר מה 450 ,
מה לעשות כל אחד והסטיות שלו .
מה שאני רוצה להגיד זה שכל אחד וההנהות שלו כל אחד והדרישות שלו מהמסוק ולא כולם חייבים טירקס או ספרטן.
50% בערך מהמטיסים לא מגיעים לרמה שצריך ספרטן .
אז תפסיקו כל הזמן לרשום מסוק זבל או ירוד .
אחרי שיהיה לך מסוק טוב אז תהנה לשלם כפול על התיקונים שבטוח יהיו
המשך יום טוב

wind556
06-06-2011, 17:57:36
עודד ידידי
אני חולק עליך , קודם כל KDS לא מסוק ירוד בכלל
אני חשבתי שהוא ירוד כל הזמן כי ככה רשמת תמיד, אני גליתי שהוא לא ירוד אחרי שקנתי קיט של קופטר איכס , (שמימנו עשית וואאו ).
אנשים יוצאים מהתחביב לא בגלל המסוק אלה בגלל שהם לא מתחברים לזה.
עובדה אני התחלתי עם KDS והיום אני עדיין בתחביב הוספתי את ההוריקן אבל עדיין נהנה יותר מה 450 ,
מה לעשות כל אחד והסטיות שלו .
מה שאני רוצה להגיד זה שכל אחד וההנהות שלו כל אחד והדרישות שלו מהמסוק ולא כולם חייבים טירקס או ספרטן.
50% בערך מהמטיסים לא מגיעים לרמה שצריך ספרטן .
אז תפסיקו כל הזמן לרשום מסוק זבל או ירוד .
אחרי שיהיה לך מסוק טוב אז תהנה לשלם כפול על התיקונים שבטוח יהיו
המשך יום טוב

תגיד, זה לא אתה ששמת ראש של קופטר על הKDS?
אני כבר לא זוכר מי זה היה, אבל זה היה שידרוג משמעותי ביותר (ועדיין לא מספיק)
עברו תחת ידי כמה וכמה KDSים , כולם (כולל שלך) היו מאד רחוקים מלהיות רכישה נבונה, והמילה "טוב" תמיד היתה יחסית לבני מינו (ונתקלתי בכמה שהצליחו לטוס "סביר")
מסוק יקר בטירוף שנותן כל כך מעט
לעומת זאת עברו תחת ידי כמעט כל הקופטרים בארץ, וכל אחד שהיה מורכב נכון ומכוון נכון, ועם אלקטרוניקה סבירה, עבדו בין סביר לטוב מאד, כתלות באיכות האלקטרוניקה
ה KDS ממוקם אצלי קצת מתחת ל HK, קצת מעל BELT CP והרבה מתחת לקופטר איקס או טארוט, שלא לדבר על טי רקס.
הבעייה העיקרית שלו זה שהמחיר הוא כמו ההוריקאן, והתמורה היא קצת יותר מBELT
לגבי הספרטן, אתה טועה בהבנת העניין:
ככל שהמטיס פחות מנוסה, כך הוא זקוק לג'יירו טוב יותר. מטיס סופר מקצועי יכול להסתדר גם עם מסוק ירוד וג'יירו ירוד (לא שהוא יהנה, אבל יצליח).
ותתפלא כמה אנשים יצאו מהתחביב בגלל רכישות לקויות, אין לך קנה מידה לזה, אבל זה הרבה יותר ממה שאתה יודע.
ואחרון חביב: תחזוקה של מסוק טוב היא תמיד יותר זולה מתחזוקה של מסוק "זול"
אחד המסוקים הכי יקרים שהיו בארץ היה ה BELT CP שנרכש מאד בזול, אבל אחרי שנה הוא עלה כמו טי רקס 600 אצל מי שלא שפר עליו מזלו (היה צריך גם מזל במסוק הנ"ל).
ולסיכום: במחירים ובאפשרויות של היום כל רכישת 450 היא רכישה לא נבונה, גם של הטובים ביותר בקטגוריה , למעט מי שרוכש מתוך הבנה ובחירה מודעת (משמע, לא מתחיל)

nlior
06-06-2011, 20:04:31
תגיד, זה לא אתה ששמת ראש של קופטר על הKDS?
אני כבר לא זוכר מי זה היה, אבל זה היה שידרוג משמעותי ביותר (ועדיין לא מספיק)
עברו תחת ידי כמה וכמה KDSים , כולם (כולל שלך) היו מאד רחוקים מלהיות רכישה נבונה, והמילה "טוב" תמיד היתה יחסית לבני מינו (ונתקלתי בכמה שהצליחו לטוס "סביר")
מסוק יקר בטירוף שנותן כל כך מעט
לעומת זאת עברו תחת ידי כמעט כל הקופטרים בארץ, וכל אחד שהיה מורכב נכון ומכוון נכון, ועם אלקטרוניקה סבירה, עבדו בין סביר לטוב מאד, כתלות באיכות האלקטרוניקה
ה KDS ממוקם אצלי קצת מתחת ל HK, קצת מעל BELT CP והרבה מתחת לקופטר איקס או טארוט, שלא לדבר על טי רקס.
הבעייה העיקרית שלו זה שהמחיר הוא כמו ההוריקאן, והתמורה היא קצת יותר מBELT
לגבי הספרטן, אתה טועה בהבנת העניין:
ככל שהמטיס פחות מנוסה, כך הוא זקוק לג'יירו טוב יותר. מטיס סופר מקצועי יכול להסתדר גם עם מסוק ירוד וג'יירו ירוד (לא שהוא יהנה, אבל יצליח).
ותתפלא כמה אנשים יצאו מהתחביב בגלל רכישות לקויות, אין לך קנה מידה לזה, אבל זה הרבה יותר ממה שאתה יודע.
ואחרון חביב: תחזוקה של מסוק טוב היא תמיד יותר זולה מתחזוקה של מסוק "זול"
אחד המסוקים הכי יקרים שהיו בארץ היה ה BELT CP שנרכש מאד בזול, אבל אחרי שנה הוא עלה כמו טי רקס 600 אצל מי שלא שפר עליו מזלו (היה צריך גם מזל במסוק הנ"ל).
ולסיכום: במחירים ובאפשרויות של היום כל רכישת 450 היא רכישה לא נבונה, גם של הטובים ביותר בקטגוריה , למעט מי שרוכש מתוך הבנה ובחירה מודעת (משמע, לא מתחיל)
עודד ידידי
שוב אני חוזר שלא תבין אותי לא נכון
מסוק KDS מאוד יקר , אבל הבחור כבר קנה .
גם אני קניתי ואחר כך שאלתי , ככה לומדים.
אבל להגיד שהמסוק ירוד זאת טעות . היום אני חכם להגיד, כי יש לי היום קופטר ואני רואה את האיכות הירודה שלו.
ואני לא הבחור ששם ראש של קופטר . ונהפוך הוא שמתי ראש של KDS על הקופטר והרמה עלתה פלאים.
אם הבחור היה בא ואמר שיש לו תקציב של 2400 ש"ח אז אני מסכים איתך שהינו יכולים לכוון אותו למשהו הרבה יותר טוב מה-KDS ומה- .COPTER X
ואם הבחור לא יודע להטיס גם טיראקס 700 לא יעזור .:rolleyes:

אילן מה
07-06-2011, 04:20:24
אני מכיר את יוסי אישית,
הוא קיבל יעוץ מקצועי מכמה מטיסים,
אך בחנויות לצערנו הטעו אותו,ואמרו
שזה מהנמכרים ביותר,בתמימות הוא
קנה,ואחרי תאונה לא רצינית יוסי יתייאש.
כואב השקעה של 4000שח,מסוק סוללות
וקצת חלקים.מקווה שחדשים בתחום לא
יפלו בפח-ראו הוזהרתם

wind556
07-06-2011, 06:59:29
אני מכיר את יוסי אישית,
הוא קיבל יעוץ מקצועי מכמה מטיסים,
אך בחנויות לצערנו הטעו אותו,ואמרו
שזה מהנמכרים ביותר,בתמימות הוא
קנה,ואחרי תאונה לא רצינית יוסי יתייאש.
כואב השקעה של 4000שח,מסוק סוללות
וקצת חלקים.מקווה שחדשים בתחום לא
יפלו בפח-ראו הוזהרתם

מכיר את אחיתופל?
יש דבר אחד יותר גרוע מלא להתייעץ:
להתייעץ עם מי שלא מבין

עמיתפורת
07-06-2011, 07:30:32
חברים שלום
אתם הרי יודעים טוב. אוד מה מיקצוענים יגידו לכם ואני אגיד את זה בפשטות.
כל החיקויים לא טסים כמו המקור ולא משנה איזו אלקטרוניקה תשימו שם.
אני מנהל בית ספר להטסה כמות האנשים שזורמת כאן היא ברורה לכולם ואני אומר לכם מניסיוני שזה פשוט לא זה והאיכות של הטיסה ואני מדבר על בסיסת ביותר הוא שמיים וארץ.

היום המחירים בארץ מאוד קרובים לחול ולכן אני לא מבין למה אתם רצים לאלטרנטיבות הגרועות שיש בשוק?
מי שרוצה ראש שקט בלי הרפתקאות שילך לרכוש טירקס, מי שרוצה לשכנע את עצמו שזה טס טוב שיקנה את כל הזיסלים האלה (סיני זבל) עם אלקטרוניקה גרועה גיירואים שכאילו עובדים ותשכנעו עצמכם שככה מתחילים.
בהצלחה במכירה ואם תרצה יעוץ נורמלי אתה מוזמן לפנות לי אין חנות אני יכול להמליץ לך על הכל ללא שום אנטרס מעניין.*