PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיסת 3D ראשונה

adi 29338
08-06-2011, 11:35:23
איזה כייף לחזור עם מסוק שלם בפעם הראשונה שעשיתי טיסת 3D ואמת היה מפחיד בפעם הראשונה אבל אחרי הפעם הראשונה נפתחתי ולא יכולתי לעצור היה ממש כייף להפוך את המסוק, אני אומר לכל המתחילים אם עושים את כל זה בסימולטור זה ממש לא בעיה לעשות את זה על חי זה בדיוק אותו הדבר רק שעושים את זה בגובה ולא נמוך כי בכל זאת זה מפחיד.

wonderd
08-06-2011, 13:26:44
אהלן!
אין ספק שהטסת יפה מאוד והתקדמת מאוד, אל תשכח שעדיין צריך לעבוד על תרגילי הבסיס ולחזק אותם לפני שממשיכים, אסור לדלג על זה למרות ההתלהבות..
כל הכבוד על הגילגולים, ההיפוכים למיניהם ועל הנסיונות לתקתק..:). תמשיך ככה ובשנה הבאה אולי תשתתף בתחרות..;)

תגיד - כמה פעמים ריסקת עד היום?

adi 29338
08-06-2011, 18:51:11
תודה אחי, כייף לשמוע את זה מהמורה שלי אלעד התותח כל הקרדיט מגיע לך בלעדיך לא הייתי מגיע לשום מקום ובטח לא עם מסוק שלם,ובקשר להתקדמות אתה צודק אני יעבוד ביום שבת יותר על הבסיס וככה יהיה לי יותר קל עם שאר הדברים,שאתה תגיד לי שאני כבר מטיס ברמה טובה אני אקח את המסוק שלך לסיבוב, בשלב הזה אני לא רוצה להוריד לך כמה שנים מהחיים אם בשלב הזה אני יעלה את המסוק שלך לאוויר זה אולי רק שהוא יהיה שלי .
אחי אתה לא מבין אני כבר מחכה ליום שבת,אחי ובקשר לתחרות אל תצחק אם אתה תכיר אותי עוד קצת אתה תדע שאני מסוגל לכל.;)אל תשכח שאני מטיס אולי חודש המזל הגדול שלי שיש לי מורה טוב ואיתו אני בטח אוכל להגיע לתחרויות:D

wonderd
10-06-2011, 13:33:39
הקרדיט לא שלי אלא שלך, ממני רק קיבלת כמה שיעורי בסיס. הסיבה שהמסוק שלך עדיין שלם היא השיעורים האלה שקיבלת מחובר לכבל חניך-מדריך. בלי זה אפילו טארק לא היה יכול לעזור לך לעבור את כל השלב הראשוני בלי לרסק.

אתה יכול גם היום להגיע לתחרויות אבל לא בטוח שיתנו לך להשתתף..;)