PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לוח חדש

imac1
09-06-2011, 22:04:43
ערב טוב לכולם

מישהו אולי ניסה בדק מכיר יודע משהו על הלוח הנ'ל

בסרטון הבחור שלהם ב 11 דקות מוציא לוח מהקופסה ומטיס את הקוואד

http://www.openpilot.org/

לילה טוב
תומר

mix57
10-06-2011, 17:03:17
נראה מעניין ולא יקר במיוחד

erazz
10-06-2011, 17:09:25
אכן נראה מעניין יש לו מעבד חזק וגם חיבור USB ישיר. בכלל לא רע.

wonderd
10-06-2011, 18:48:48
בהחלט מעניין ב 100$..שווה לנסות אבל אין במלאי..

Shahars
10-06-2011, 19:25:06
וואו!!

עולה כמו KK ונותן תמורה כמו החברה הגדולים- נראה לי שמצאתי את הלוח הבא שלי :) עכשיו רק צריך לחכות לקרוא פידבקים מאנשים בשטח.

לגבי המלאי כתוב שאמור להתחדש עד סוף החודש- נקווה שזה יקרה.

imac1
10-06-2011, 20:18:54
המלאי מתחדש בקצב טוב
העניין הוא שאין יותר מידי תגובות על הלוח
לקנות אני רואה שקונים אותו בקצב מטורף
והכי יפה בכל העניין שזה לוח שמתאים להכל וכמו שכתבתי 11 דקות אחרי שיצא מהארגז הקוואד טס באויר

int0x2e
11-06-2011, 02:31:41
אני מפתח בפרויקט (לצערי אני נאלץ לתרום רק קוד כרגע, כי אני ממתין לחומרה מחו"ל).

אני רוצה לציין שבפרויקט OpenPilot יש למעשה שתי פלטפורמות שונות -
CopterControl - שוחרר לאחרונה, עולה כ-100$, וכולל מעבד חזק מאוד בהשוואה למתחרים (ARM Cortex M3, 72Mhz, 100MIPS), ג'יירו ומד תאוצה (ללא מצפן). המודול תומך באופן מובנה ב-6 ערוצים במוד PWM In - PWM Out, וביותר ערוצים בעבודה מול מקלט PPM ו\או חיבורים אחרים.
Pro/INS - הפלטפורמה האיכותית יותר, שמורכבת ממספר לוחות נפרדים - לוח חיישנים (ג'יירו, מד תאוצה ומצפן), לוח GPS, מודם טלמטריה, ולוח ראשי. הפתרון הזה תומך בכל מה שאוטו-פיילוט יכול לעשות, כולל ניווט לפי נ"צ, ואפילו תומך בהרצת סקריפטים בפייתון בשטח.
בנוסף, יש לפרויקט מערכת בית איכותית למדי (GCS), ובקרוב תהיה לה גם גירסא לאנדרויד.

באופן כללי, בפרויקט OpenPilot ישנה גישה שונה מהותית מרוב הפרויקטים בתחום - אין כוונה לייצר רווח כלשהו, והשאיפה היא לספק מוצר איכותי מאוד - ההרכבה של הלוחות נעשית לפי התקן המחמיר ביותר לאלקטרוניקה מסחרית, כל הרכיבים הם הטובים ביותר, והנדסת החומרה והתוכנה נעשות בצורה מסודרת מאוד (לדוג' - לפני בחירת הג'יירואים, בוצעו ניסויי הרעדה על מנת לבחור דגם שתדר התהודה שלו שונה ככל הניתן מזה של רוב הרחפנים והמסוקים).

לגבי "תגובות על הלוח" - אתם מוזמנים להסתובב בוויקי של הפרויקט. יש שם כמה "סיפורי הצלחה", סט-אפים שנבדקו, וסרטונים שמדגימים ביצועים של הפלטפורמה על רחפנים, טיסנים ואפילו מסוקים.
אם תרצו לראות קצת יותר, יותר ממומלץ לבקר בפורום של הפרויקט (שימו לב שכמו בכל פורום, המשתמשים הקבועים לא אוהבים מצטרפים חדשים שמפרסמים שרשורי שאלה, בייחוד בנושאים שנטחנו עד דק, ולכן מומלץ בחום להריץ מספר חיפושים בפורום ובוויקי לפני כן...)

לגבי זמינות - ה-CC שוחרר, ואכן חסר במלאי אצל רוב (כל?) הספקים.
ה-Pro/INS לא שוחרר עדיין, וכרגע אין צפי (החומרה מוכנה מזמן עבור רכיבי הליבה, אבל הכוונה היא לשחרר מוצר מוגמר - חומרה + תוכנה בשלה שעברה בדיקות מקיפות).

imac1
17-06-2011, 20:47:00
טוב אני לא עומד בזה יותר
הזמנתי לי אחד נראה איך הוא מתפקד

Shahars
18-06-2011, 09:36:49
מאיפה הזמנת???

אני רואה שהכל לא במלאי!

imac1
18-06-2011, 15:56:29
www.flyingwings.co.uk

motti
18-06-2011, 18:38:58
www.flyingwings.co.uk

אין במלאי, יגיע בסוף יולי....תחכה בסבלנות.

Shahars
18-06-2011, 23:27:11
אין במלאי, יגיע בסוף יולי....תחכה בסבלנות.

ממתין בקוצר רוח :)

wonderd
20-06-2011, 07:34:10
Pro/INS - הפלטפורמה האיכותית יותר, שמורכבת ממספר לוחות נפרדים - לוח חיישנים (ג'יירו, מד תאוצה ומצפן), לוח GPS, מודם טלמטריה, ולוח ראשי. הפתרון הזה תומך בכל מה שאוטו-פיילוט יכול לעשות, כולל ניווט לפי נ"צ, ואפילו תומך בהרצת סקריפטים בפייתון בשטח.

גם במסוקים?

imac1
20-06-2011, 10:05:07
CopterControl from the OpenPilot project introduces a new generation of multi-purpose aircraft stabilization platforms. The CopterControl platform has been designed from the ground up to perform the following functions:

•a MultiRotor controller with auto-level, including TriCopters, QuadCopters and HexaCopters
•a Flybarless Helicopter controller with auto-level
•a Fixed Wing UAV controller

imac1
20-06-2011, 12:46:41
מאיפה הזמנת???

אני רואה שהכל לא במלאי!

תיקון קטן היום הודיע לי בעל החנות שהוא מבטל את ההזמנה ומחזיר לי את הכסף
והוא לא מוכן לשלוח סחורה לישראל לטענתו בלי סיבה מיוחדת
עוד חנות שנכנסה אצלי לרשימה השחורה