PDA

צפייה בגרסה מלאה : ביקורת על הבז

sohos
22-06-2011, 13:13:42
שלום חברים
בניתי לי באז לייט נחמד מה אתם אומרים........יטוס ??
48606

T_A
22-06-2011, 13:33:41
אפשר לבדוק בקלות - כמה גדול הסלון שלך?

ניראה יפה , זה הדגם צוקים או שאני סתם מפספס את החלק של המנוע?

sohos
22-06-2011, 13:43:27
זה הדגם הפשוט ביותר....
מנוע יגיע בסוף שבוע

מישהו יודע לעשות מיקס דלתא בשלט SANWA RDS 8000
כל הנסיונות לעשות מיקס לא מצליחות לי.

oz_adari
22-06-2011, 14:46:16
טיסן ראשון שאתה בונה לבד ? תספר איך הוא טס, אולי גם תעלה וידאו בבקשה.
אני בטח ארצה בקרוב גם איזה כנף מעופפות כזאת, ואני מתלבט בין המוגי שכולם כל כך אוהבים, לבאז שאמור להיות יותר טוב לפי מה שעודד אומר,
בכל מקרה שיהיה בהצלחה איתו !

mixerfix
22-06-2011, 14:47:01
rds8000 - where do you live?

come over and I will show you how to mix for delta

m

DarZeelon
22-06-2011, 15:10:36
sohos,

הסתכל בהוראות בעמוד 48 במדריך - ראה תמונה.

את שני הסרבואים של ה-'מאזנגובה' חבר לערוצים (1) ו-(2) במקלט.

48607

sohos
22-06-2011, 15:10:37
בניתי בעבר אוקטו של 8 מנועים יצא נפלא....
אתה יכול לראות לפורום.
לגבי טיסן אז כן זה הראשון שלי....
מקווה שיטוס
אני יעלה תמונות ווידאו כשזה יהיה.

sohos
22-06-2011, 15:26:58
תודה רבה רבה
הדלתא עובד מצויין.

אייל שפירא
22-06-2011, 15:32:19
מצחיק אחד
נתת כותרת כל כך אבסורדית
הייתי בטוח שאמצא פה ביקורת על הבז, אבל אפיל בז אין פה...

sohos
22-06-2011, 16:32:54
הביקורת תבוא אני מאמין בשבוע הבא לאחר טיסה של היצור החמוד הזה
אני מקווה שהוא יטוס.

wind556
22-06-2011, 19:23:01
זאת הגירסה הכי בסיסית של הבז, לוח שטוח ללא פרופיל
זה טס בהתאם לכוח המנוע שתשים לו, עם מנוע חזק זה טס בדיוק כמו המוגי, ואפילו טיפה יותר טוב בגלל שבלוח שטוח אין אפשרות לאי סימטריה במבנה הפרופיל .
אני קורא לגירסה הזאת "החוליה החסרה". זה טיסן שנועד בדיוק לתפר בין סימולטור לטיסן ממשי.
אישית, נהנתי ממנו מאד

ולמתלבט בין המוגי לבז, המוגי פשט את הרגל ועדיין נבנה על ידי אנשים שמפחדים לצעוד קדימה או להגדיל טיפה את הראש.
אין מה להשוות בכלל בינינם, זה כמו ההבדל בין לוח שטוח ומעוות לבין טיסן מדוייק.
אגב, כבר בניתי גירסת בז הנעה קדמית, יצא יותר ממדהים. היתה הורדת 40% מהמשקל,מה שגרם לו לדאות בטרמיקות ממש כמו דאון, ופי כמה יותר יציבות ונוחיות בזמן פעולת המנוע שהונע על ידי פרופ מתקפל .
אם תרצה הנחיות לפני הבנייה, אתה מוזמן

Adam.D
22-06-2011, 20:41:28
שבוע שעבר נתתי לחבר להטיס את הטיסן הזה.
הכניס אותו 90 מעלות בריצפה פול גז, חוץ מהסוללות שנמעכה לא קרה כלום, אחרי 5 דקות של תיקונים קטנים אתה שוב באויר.

yahalom
22-06-2011, 21:06:57
שלום לכולם,
אייל רצית ביקורת אז קיבלת
בכל מקרה עודד אין לי כוונה לפגוע או להתנגח רק לומר את דעתי והתהליך שעברתי בלימוד הטיסנאות בחצי השנה האחרונה בליווי והדרכת חברים טובים.
לדעתי אתה ממשיך בקו המאוד מסוים כל הזמן ומטעה אנשים על ידי אמירות כמו "המוגי פשט את הרגל" (בכל העולם בונים ומטיסים את הטיסן הזה אולי אפילו ברגע זה ממש אז אני לא יודע איך אתה יכול לומר דבר כזה) וגם בארץ כמו שראית בסקירה של עדי. אני אישית בניתי את הבז לייט כטיסן הראשון(וגם שלחתי לך מסר בשלב מסוים כי לא הבנתי משהו )- בניתי אותו עם המנוע שמגיע עם ה AXN - הצלחה זאת לא היתה. בניתי את המוגי ב 125% לבד רק לפי האתר הרשמי עם אותו מנוע והוא פי כמה יותר טוב. אדי בן בסט הטיס גם את המוגי וגם את הבז לייט ויכול לתת את דעתו(עכשיו אני מסיים את המוגי 150% ). אחת הבעיות בהסברי הבניה שלך שחוזרת על עצמה היא חוסר מידע מלא בסרטוטים (אם תתעקש אני יכול להוכיח לך ) ומידות חסרות והרבה תמונות שלא ממש עוזרות.
בכל מקרה זאת דעתי הצנועה ואם בעתיד הסבר הבניה שלך יכלול את כל מה שנדרש ממי שבנה מוגי לבנות גם את הפוגי או כל טיסן אחר שלך אני אשמח לנסות. וגם קצת צניעות לגבי אחרים מהעולם לא תזיק.

wind556
22-06-2011, 22:32:44
שלום לכולם,
בכל מקרה עודד אין לי כוונה לפגוע או להתנגח רק לומר את דעתי והתהליך שעברתי בלימוד הטיסנאות בחצי השנה האחרונה בליווי והדרכת חברים טובים.
לדעתי אתה ממשיך בקו המאוד מסוים כל הזמן ומטעה אנשים על ידי אמירות כמו "המוגי פשט את הרגל" (בכל העולם בונים ומטיסים את הטיסן הזה אולי אפילו ברגע זה ממש אז אני לא יודע איך אתה יכול לומר דבר כזה) וגם בארץ כמו שראית בסקירה של עדי. אני אישית בניתי את הבז לייט כטיסן הראשון(וגם שלחתי לך מסר בשלב מסוים כי לא הבנתי משהו )- בניתי אותו עם המנוע שמגיע עם ה AXN - הצלחה זאת לא היתה. בניתי את המוגי ב 125% לבד רק לפי האתר הרשמי עם אותו מנוע והוא פי כמה יותר טוב. אדי בן בסט הטיס גם את המוגי וגם את הבז לייט ויכול לתת את דעתו(עכשיו אני מסיים את המוגי 150% ). אחת הבעיות בהסברי הבניה שלך שחוזרת על עצמה היא חוסר מידע מלא בסרטוטים (אם תתעקש אני יכול להוכיח לך ) ומידות חסרות והרבה תמונות שלא ממש עוזרות.
בכל מקרה זאת דעתי הצנועה ואם בעתיד הסבר הבניה שלך יכלול את כל מה שנדרש ממי שבנה מוגי לבנות גם את הפוגי או כל טיסן אחר שלך אני אשמח לנסות. וגם קצת צניעות לגבי אחרים מהעולם לא תזיק.

אין כאן שום עניין של צניעות או לא, אלא של פיזיקה ואוירודינאמיקה
אתה משווה בז לייט, שהוא "כמעט טיסן" למוגי שהוא טיסן טוב. זאת השוואה של תפוחים לבננות. תשווה שני דברים באותה קטגוריה
לעומת זאת, למוגי אין פרופיל אוירודינאמי, וכל מה שאתה בונה יוצא אקראי, כי הפוליגל מתקפל בצורה לא זהה בשתי הכנפיים.
זאת היתה המוטיבציה לבז, יש לו פרופיל אוירודינאמי, מה שמשפר גם את המהירות שלו עקב הפחתת הגרר, וגם את הגלישה שלו, עקב הגברת העילוי.
התוצאה היא שבאותה השקעת זמן וחומרים אתה מקבל כי טייס מצויין, לעומת הבינוניות של המוגי. ותאמין לי שאין מישהו שמכיר את המוגי טוב ממני, אני זה שהכניס אותו לתודעת הקהל באץ ובניתי אין סוף מוגים- כולם מוצלחים ביותר יחסית לרוב המוגים שניבנו בארץ , אבל אין מה להשוות, הבז טוב ממנו בשנות אור.
שירטוטים? אתה כמובן צודק. אין לי תוכנת שירטוט, והבז נועד ליודעי בנייה, כך שהעיקרון אמור להספיק לכל אדם שמבין משהו בבנייה, והמציאות הראתה שאכן זה כך.
אם אתה אישית נתקלת בקשיים בהבנת השירטוט, אתה מוזמן לעשות את מה שכולם עשו, וזה להתקשר ולקבל הסברים.
מעבר לכך אין לי שום סיבה לשבור את הראש בשירטוטים, הפצתי לציבור את העיקרון והשאר עליכם.

בכל מקרה, בהצלחה בכל מה שתבחר לבנות, וגם אם תיתקל בקשיים במוגי, תקבל עזרה .

ועוד דבר, ברור שבעולם בונים את המוגי עדיין, הם לא נתקלו בבז, זה מופץ רק לחברי הפורום הזה. אתה רוצה להפיץ אותו בעולם? אתה מוזמן.....לי זה חסר כל משמעות

Shlomi4046
22-06-2011, 22:45:01
שלום לכולם,

יהלום :)
עכשיו יש לך את הפלקון אתה יכול להניח לבז ,מוגי,בז לייט וכו' לנוח על משכבם בשלום או להחזיר אותם לקרביץ:o
לדעתי הפלקון זו כנף פשוט מדהימה מה שאני הצלחתי לעשות איתה ב למעלה מ 5 סטאפים שונים זה פשוט לא יאומן

התמורה הכי טובה לכסף גם למתחילים
ולא יקר הכי חשוב!

wind556
23-06-2011, 02:54:15
יהלום :)
עכשיו יש לך את הפלקון אתה יכול להניח לבז ,מוגי,בז לייט וכו' לנוח על משכבם בשלום או להחזיר אותם לקרביץ:o
לדעתי הפלקון זו כנף פשוט מדהימה מה שאני הצלחתי לעשות איתה ב למעלה מ 5 סטאפים שונים זה פשוט לא יאומן

התמורה הכי טובה לכסף גם למתחילים
ולא יקר הכי חשוב!

עם זה אני מסכים איתך מאד
הפלקון משובח, ואפילו מתאים למתחילים . האם הבז מתחרה בו? נראה לי שבפרמטר המהירות כן, אבל לא בדקתי את הפלקון בסטאפים רצחניים.
בקרוב בז שאינו יכול לחזור לקרביץ :) (לא עשוי מפוליגל)

valaza
23-06-2011, 03:49:10
עם זה אני מסכים איתך מאד
הפלקון משובח, ואפילו מתאים למתחילים . העם הבז מתחרה בו? נראה לי שבפרמטר המהירות כן, אבל לא בדקתי את הפלקון בסטאפים רצחניים.
בקרוב בז שאינו יכול לחזור לקרביץ :) (לא עשוי מפוליגל)
(לא ספציפית לגבי התגובה הזו, לכל התגובות הנוגעות לבז)

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%99%D7%9F_%D7%94%D7%A0%D7%97%D7%AA%D7%95% D7%9D_%D7%9E%D7%A2%D7%99%D7%93_%D7%A2%D7%9C_%D7%A2 %D7%99%D7%A1%D7%AA%D7%95

מזכיר לי שכאשר אליס שרדר ריאיינה את וורן באפט כאשר כתבה את הביוגרפיה שלו,
הוא אמר לה (ציטוט)-
"בכל פעם שהגרסה שלי תהיה שונה מזו של מישהו אחר, אליס, תשתמשי בגרסה הפחות מחמיאה"
גם עם קצת צניעות אפשר להגיע לתודעה רבה.....

sohos
29-06-2011, 13:10:44
טוב חברים אז יש סוף סוף ביקורת.
אתמול טיסה ראשונה 5 התרסקויות בגלל חוסר איזון.... וטיסה חריפה מאוד.
היום טסט נוסף אחרי קיזוזים רבים ואיזון של היצור הזה.
לא לאמין זה טס כמו גדול
ברוח חזקה מחזיק באויר ממש קל לטיסה והכי חשוב מתרסק ושוב טס........
תהנו.

wind556
29-06-2011, 16:14:18
אם מרכז הכובד שלך במקום הנכון, זה טס יציב ביותר
כל סטיה במרכז הכובד אחורנית אתה סובל בהטסה במקום להנות
שמח שהגעת לזה. בהצלחה בהמשך

sohos
29-06-2011, 17:17:14
באיזה מרחק צריך להיות מרכז הכובד....מהחרטום

wind556
29-06-2011, 17:55:19
באיזה מרחק צריך להיות מרכז הכובד....מהחרטום

19-20 ס"מ

shablul
30-06-2011, 12:17:31
תגיד לי בבקשה עם איזה דבק הדבקתה את הפוליגל???

sohos
30-06-2011, 12:54:39
אני משתמש בכמה דבקים
את שכבות הפוליגל הדבקתי בדבק מגה ( שכבה דקה )
את הכנפונים בדבק חם וגם את הקופסה בדבק חם.

היום הזזתי קצת את המנוע לכיוון החרטום נקווה שזה יפתור לי את בעיית מרכז הכובד.

wind556
30-06-2011, 14:39:57
מה זה דבק מגה?
אני הדבקתי את השכבות בדבק מגע רגיל

shablul
30-06-2011, 15:43:14
כשהדבקתי עם דבק מגע הפוליגל קצת התכווץ לי :(

MRDATA
30-06-2011, 19:48:31
מה זה דבק מגה?אני הדבקתי את השכבות בדבק מגע רגיל

http://sonicpedia.wikia.com/wiki/Mega-Glue :):):):)

valaza
30-06-2011, 23:29:21
חשבתי שמישהו יציע את השיטה הזו עד עכשיו, את התוצאה הטובה ביותר בהדבקת פוליגל קיבלתי דווקא מדבק ca רגיל, צריך לכרוך את איזור ההדבקה מעט עם אש (מצית וכו׳) או לחילופין לשייף את האיזור היטב.
ההדבקה חזקה כ״כ שהפוליגל עצמו ייקרע לפני שהדבק יוותר

sohos
01-07-2011, 01:34:41
תכניס אותו מתחת לשטיח ליום יומיים....

haimgil
01-07-2011, 08:54:48
יאלה בואו למפגש מוגים.בא לי אחד להתעלל בו:D

wind556
01-07-2011, 09:13:34
חשבתי שמישהו יציע את השיטה הזו עד עכשיו, את התוצאה הטובה ביותר בהדבקת פוליגל קיבלתי דווקא מדבק ca רגיל, צריך לכרוך את איזור ההדבקה מעט עם אש (מצית וכו׳) או לחילופין לשייף את האיזור היטב.
ההדבקה חזקה כ״כ שהפוליגל עצמו ייקרע לפני שהדבק יוותר

נראה שלא התעמקת בתכניות
דבק CA מדביק פוליגל מצויין,צריך רק לנקות עם טיפת אלכוהול, לא צריך לשרוף
אבל בבז לייט ישנה הדבקה של שני משטחי פוליגל אחד לשני, אני מתכוון שכל שטח הטיסן עשוי משתי שכבות. זה לא הגיוני להדביק את זה עם CA. אתה תצטרך כמה בקבוקי דבק, וזה אפילו מסוכן בכמויות כאלה.
ההדבקה הזאת נעשית הכי טוב עם דבק מגע. ולא רק הכי טוב,וכמעט האפשרות היחידה.

לגבי כל שאר ההדבקות. הדבק החם עושה את העבודה הכי בקלות, הכי בזול, והכי עמיד לריסוקים. דבק CA אמנם חזק, אבל פריך ולא יעמוד באותם ריסוקים שדבק חם עומד בקלילות.
אל תשכח שהמטרה אינה טיסן על, אלא משהו ביניים בין סימולטור לטיסן שמין הסתם נועד לחסרי נסיון גם בעבודה...