PDA

צפייה בגרסה מלאה : שטח הטסה לדאונים באיזור באר שבע

assafwei
12-12-2008, 09:55:13
היי,

אני מחפש שטח הטסה לדאונים באיזור באר שבע, יש משהו סביר באיזור?

תודה.

wind556
12-12-2008, 10:00:55
יש בעומר את שטח ההטסה הכי טוב בארץ
תשאל בקלוב התעופה סניף עומר-באר שבע, ויסבירו לך איך להגיע

assafwei
12-12-2008, 10:16:41
יש לך מושג אם צריך להיות חברי קלוב התעופה בשביל להטיס שם?

wind556
12-12-2008, 10:24:29
המדבר לא שייך לאיש, תטיס שם חפשי
וכמובן שאם יש שם עוד מטיסים, לכבד את הכללים הנדרשים.
יצא לי להטיס שם כבר כמה פעמים, והאנשים הקבועים שם היו מאד חביבים ומשתפי פעולה

eitan-ro
12-12-2008, 10:32:36
מה אתה מטיס?

assafwei
12-12-2008, 12:01:14
אני מטיס elegant

eitan-ro
12-12-2008, 13:54:45
אז יש לך בשטח שמול איזור התעשיה של עומר קבוצה מאד גדולה של דאוניטים (בעיקר F3J), אני בטוח מהיכרות שלי איתם שהם יקבלו אותך בברכה ויעזרו במקרה הצורך.
איתן.

garfield
13-12-2008, 11:01:29
שלום,
כמה הבהרות לגבי שטח ההטסה מול עומר.
דבר ראשון, השטח כולו שייך לקלוב התעופה באר-שבע עומר, וככה הוא רשום במינהל מקרקעי ישראל.
דבר שני, בזמן שחברי הסניף מטיסים בשטח (בד"כ יום שבת) ניתן להטיס בשטח אך ורק עם ביטוח של קה"ל, מטיס שלא שייך לסניף נידרש להציג כרטיס פעיל של קה"ל (כל ביטוח אחר לא עובר אצלנו).
ולבסוף, אנחנו תומכים במטיסים חדשים ומנוסים כאחד, אם מישהו מעוניין להטיס אנחנו מעודדים זאת, ומספקים את העזרה שלנו לכל דורש. הסיבה לכך שאין להטיס עם ביטוח אחר היא שאנחנו לא סומכים על ביטוח אחר, כל חברי הסניף מבוטחים דרך הקלוב.
כל המטיסים באיזור באר-שבע מוזמנים להצטרף לסניף ולהנות משטח ההטסה ומהמועדון.

יום טוב,
תם

MDreamer
13-12-2008, 13:41:18
שלום,
כמה הבהרות לגבי שטח ההטסה מול עומר.
דבר ראשון, השטח כולו שייך לקלוב התעופה באר-שבע עומר, וככה הוא רשום במינהל מקרקעי ישראל.
דבר שני, בזמן שחברי הסניף מטיסים בשטח (בד"כ יום שבת) ניתן להטיס בשטח אך ורק עם ביטוח של קה"ל, מטיס שלא שייך לסניף נידרש להציג כרטיס פעיל של קה"ל (כל ביטוח אחר לא עובר אצלנו).
ולבסוף, אנחנו תומכים במטיסים חדשים ומנוסים כאחד, אם מישהו מעוניין להטיס אנחנו מעודדים זאת, ומספקים את העזרה שלנו לכל דורש. הסיבה לכך שאין להטיס עם ביטוח אחר היא שאנחנו לא סומכים על ביטוח אחר, כל חברי הסניף מבוטחים דרך הקלוב.
כל המטיסים באיזור באר-שבע מוזמנים להצטרף לסניף ולהנות משטח ההטסה ומהמועדון.

יום טוב,
תם
תם, האם כאשר אתה מטיסים F3J אתם מקיימים את תנאי הפוליסה של הביטוח? התשובה היא לא. דווקא מילים כן מכסה מקרה זה. מדוע אתם לא מאפשרים לבעלי ביטוחים אחרים להטיס שם לא ברור לי.. אני מבין את דבריך - למרבה המזל עוד לא יצא לבדוק את מיליס ואת הקלוב כן אבל זה לא נשמע הוגן.

eitan-ro
13-12-2008, 15:42:44
תם, האם כאשר אתה מטיסים F3J אתם מקיימים את תנאי הפוליסה של הביטוח? התשובה היא לא. דווקא מילים כן מכסה מקרה זה. מדוע אתם לא מאפשרים לבעלי ביטוחים אחרים להטיס שם לא ברור לי.. אני מבין את דבריך - למרבה המזל עוד לא יצא לבדוק את מיליס ואת הקלוב כן אבל זה לא נשמע הוגן.

לדעתי זה בגלל שהם רוצים ללכת על ביטוח שהוא ידוע, מוכח ויש לו גב רציני. אני לא אומר שהביטוח של מיליס הוא ללא גב, אני רק אומר שהסניף בעומר לא יודעים את זה (הלוואי שגם לא נגלה) ולכן הם לא רוצים לקחת על הראש שלהם סיכון שאם חס וחלילה יקרה משהו אז הם יצטרכו לעמוד בנטל ובתביעות, הרי כולנו יודעים עד כמה חברות הביטוח מתחמקות מתשלומים...
שוב... זו דעתי.
איתן.

MDreamer
13-12-2008, 15:59:02
הביטוח הוא אותו ביטוח - של הפניקס. פעם אחת "הסוכן" הוא הקלוב ופעם אחת דרך מיליס.
איתן תסביר שוב את דעתך בבקשה.

garfield
13-12-2008, 16:08:39
מעיין שלום,
לא מזמן ניהלתי שיחה עם מיקי פורמן (מנכ"ל הקלוב) והוא הבהיר לי שינן כמס' טעיות בתפיסה של האנשים לגבי הביטוח של הקלוב, בימים הקרובים אפרסם בשירשור הסבר יותר מעמיק בנושא.
דבר נוסף, למבוטחים בקלוב יש תעודה שמאפשרת לנו, בשטח, לדעת בוודאות שלמטיס יש ביטוח.

MDreamer
13-12-2008, 16:27:42
אשמח לקרוא את מה שתפרסם להבהיר את הנושא פעם אחת ולתמיד.
גם למיליס תג-תעודה יש והוא אפילו יותר יפה :D יש גם את הפליסה עצמה זמינה בחברת מסודרת.